FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 07 okt 2019, 17:13

Sve je to borba za licni interes nazalost i nista vise..
Samo me cudi da grupa podrzava upravu uprkos svemu.

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 07 okt 2019, 17:16

Kozlić nije došao svojom željom već zato što je morao. Zna se čijom željom je došao i samo željom te osobe može ići. Opet kažem nije ništa uradio al nije se nikada desilo da više od pola godine grad ne naznači sredstva što je uzrokovalo da pljujemo UO. E sad postavlja se pitanje šta će biti 16 ako će doći menadžerski lobi sa bivšim SD i predsjednikom ja smatram da je bolje da ovaj UO ostane - bar su 100% čestiti. Novac je počeo da pristiže priča se da bi mogla za jubilej i UEFA da uplati 1-2 miliona i otuda ne čudi ovolika ujdurma oko preuzimanja kluba. Po meni najveći uspjeh 16 bio bi da se statut promijeni i osigura ulazak privatnog kapitala - ali to se sigurno neće desiti. Privatni novac znači i prekid hapanja u i oko kluba e to ne odgovara mnogima.

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 07 okt 2019, 17:20

Po pitanju novog trenera vjerovatno je greška. Ali ja ne mogu da razumijem da Spaha kojeg svi hvalimo odbija funkciju. Istina da je on zaslužio da bude prvi ali UO se sigurno na njega nije odlučio jer zna da bi ljudi oko kluba imali potpuni uticaj na njegove odluke. Sale i Smaja bi sigurno imali zagarantovano mjesto. A on sam i izjavi da bi bio prvi al da se svima sve isplati a to je nemoguće.

desperados
Postovi: 1078
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 07 okt 2019, 17:21

Postavljanje ovog starca za trenera vidim kao posljedicu dvije mogucnosti: Prvo da postoji tal izmedju njega i uprave tj. Kozlica, da ga se postavi i da radi kako oni hoce ili da bude do skupstine ako znaju da oni poslije iste lete.
Drugo, mozda je to pokusaj da se postavi trener koji nije dugo u nasem fudbalu i koji nema tal sa menadzerima igraca, sto naglasava Kozlic da je problem u onom intervju.
Ne znam, nista nije sigurno niti se ovim ljudima moze vjerovati.

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 07 okt 2019, 17:34

sloboda1921 je napisao/la: Ali ja ne mogu da razumijem da Spaha kojeg svi hvalimo odbija funkciju. Istina da je on zaslužio da bude prvi ali UO se sigurno na njega nije odlučio jer zna da bi ljudi oko kluba imali potpuni uticaj na njegove odluke. Sale i Smaja bi sigurno imali zagarantovano mjesto.
Tako se uvijek govorilo i za nas OP i placanje da igraju neki igraci pa Spaha cuda cini sa ovom ekipom juniora, a i ranije znamo njegove uspjehe u OP. Neka i sad imaju uticaj na njega ako ce voditi prvi tim kao i do sada juniore.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 07 okt 2019, 17:43

Pa sta treba spaha da bude pomocnik svakom koga ovi dovedu
Nema logike nikako . nemamo love imas trnera vec u klubu.logika nalaze.al dzaba

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 07 okt 2019, 18:05

:cry:
sloboda1921 je napisao/la:Kozlić nije došao svojom željom već zato što je morao. Zna se čijom željom je došao i samo željom te osobe može ići. Opet kažem nije ništa uradio al nije se nikada desilo da više od pola godine grad ne naznači sredstva što je uzrokovalo da pljujemo UO. E sad postavlja se pitanje šta će biti 16 ako će doći menadžerski lobi sa bivšim SD i predsjednikom ja smatram da je bolje da ovaj UO ostane - bar su 100% čestiti. Novac je počeo da pristiže priča se da bi mogla za jubilej i UEFA da uplati 1-2 miliona i otuda ne čudi ovolika ujdurma oko preuzimanja kluba. Po meni najveći uspjeh 16 bio bi da se statut promijeni i osigura ulazak privatnog kapitala - ali to se sigurno neće desiti. Privatni novac znači i prekid hapanja u i oko kluba e to ne odgovara mnogima.
More uplatit milion ku.rči.na napucanih na maximum.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 07 okt 2019, 18:19

sloboda1921 je napisao/la:Kozlić nije došao svojom željom već zato što je morao. Zna se čijom željom je došao i samo željom te osobe može ići. Opet kažem nije ništa uradio al nije se nikada desilo da više od pola godine grad ne naznači sredstva što je uzrokovalo da pljujemo UO. E sad postavlja se pitanje šta će biti 16 ako će doći menadžerski lobi sa bivšim SD i predsjednikom ja smatram da je bolje da ovaj UO ostane - bar su 100% čestiti. Novac je počeo da pristiže priča se da bi mogla za jubilej i UEFA da uplati 1-2 miliona i otuda ne čudi ovolika ujdurma oko preuzimanja kluba. Po meni najveći uspjeh 16 bio bi da se statut promijeni i osigura ulazak privatnog kapitala - ali to se sigurno neće desiti. Privatni novac znači i prekid hapanja u i oko kluba e to ne odgovara mnogima.
NAJBOLJI KOMENTAR 2019 - SVAKA CAST MAJSTORE :kralj: :kralj: :kralj: :kralj: :kralj: :kralj: :kralj: :kralj: :kralj: Ko ovo ne skonta e pa neznam ni ja vise

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 07 okt 2019, 18:22

Tako se pricalo i za milion od huaweia pa nista.
A sve blize cvajti.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 07 okt 2019, 19:00

Heller je napisao/la::cry:
sloboda1921 je napisao/la:Kozlić nije došao svojom željom već zato što je morao. Zna se čijom željom je došao i samo željom te osobe može ići. Opet kažem nije ništa uradio al nije se nikada desilo da više od pola godine grad ne naznači sredstva što je uzrokovalo da pljujemo UO. E sad postavlja se pitanje šta će biti 16 ako će doći menadžerski lobi sa bivšim SD i predsjednikom ja smatram da je bolje da ovaj UO ostane - bar su 100% čestiti. Novac je počeo da pristiže priča se da bi mogla za jubilej i UEFA da uplati 1-2 miliona i otuda ne čudi ovolika ujdurma oko preuzimanja kluba. Po meni najveći uspjeh 16 bio bi da se statut promijeni i osigura ulazak privatnog kapitala - ali to se sigurno neće desiti. Privatni novac znači i prekid hapanja u i oko kluba e to ne odgovara mnogima.
More uplatit milion ku.rči.na napucanih na maximum.
:salut: :salut: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 07 okt 2019, 19:04

mirza24 je napisao/la: NAJBOLJI KOMENTAR 2019
ZASAD
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la superior1982 » 07 okt 2019, 22:56

Kad bi Dinamo igrao u punom sastavu,a BBB došli ozbiljno kao na ostalim evropskim utakmicama,jedni bi ugasili igrače i klub,drugi navijače.To bi bila neviđena sramota i blamaža.Kakav Dinamo,to je prodavanje magle i svi to znamo,ali opet nas hipnotiše koza hipnoza.Manite ćorava posla,ovo je takvo stanje da nikad nije bilo gore ni igrački,ni trenerski,ni navijački,ni upravljački,a po najviše finansijski.Što je najgore finansija donekle i ima,ali nemaju pojma gdje, kad, kako i u šta da ih utroše.100 godina tradicije,stota godina blamaža i sramote u svakom pogledu.Meni ovo sve liči na ludilo sačinjeno od stotinu ludila :rol: :pinokio: Ovdje postoji samo jedno rješenje,a to je vraćanje na fabričke postavke.Ja poslije Slobode ne mogu nikoga drugog pratiti,tako da su ugasili u meni i ljubav prema fudbalu!
Zadnja izmjena: superior1982, dana/u 07 okt 2019, 23:13, ukupno mijenjano 2 puta.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 07 okt 2019, 23:03

Uplatit ce uefa hahahha. Bas me zanima ko prodaje te suplje i gdje se imaju kupit :urnebes:
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 07 okt 2019, 23:18

Nešto se kontam, po onoj zlatnoj karici dosad smo trebali biti već sa nekoliko trofeja, al haj' to, već zadnja stavka 2019.-te za proslavu stogodišnjice, dovesti nekog evropskog velikana na proslavu.
Znači ni to nisu mogli smislit sami već su pokrali ideje. Samo eto nema se para za evropskog velikana nekog već "samo" balkanskog, s rezervnom ekipom.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 07 okt 2019, 23:33

Evo Nala kaze da je kriza u martu bila jos veca, da su igraci htjeli sjesti na teren protiv Krupe zbog protesta, ali da samo zbog njega nisu i da je finansijski dobro potrosen u tom periodu :think:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 07 okt 2019, 23:56

Nebitno ko da dolazi na proslavu 100 godina mog kluba, ja bih dosao iz ljubavi i zelje da potpomognem finansijski ga. Boli me kita jel' to Real ili Olimpic ja dolazim radi Slobode. Nadam se dobroj atmosferi, bakljadi, aplauzu za moj klub i igrace, a poslije toga cemo vidjet sta ce biti.

Ali da nesto valja oko Slobode, ne valja. Ne sluti na dobro i previse ljudi, razlicitih struja gura prste i kritikuje, a niko nema konkretno rjesenje, a rjesenje su pare i Statut, upravljacka prava i investitor. Sve ostalo je mlacenje prazne slame, trazili smo da ode Senad i otisao je, dosao posteniji covjek i stanje jos gore. Eto otici ce i Koza, doci ce neko treci, dacemo i njemu podrsku neko vrijeme, ali nicemu to ne vodi. Strah me za moju Slobodu, ali cu je uvijek u srcu nosit i biti na njenoj strani.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Cikorija
Postovi: 53
Pridružen/a: 23 avg 2019, 14:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Cikorija » 08 okt 2019, 01:21

Ala se ovaj Senadov lobi uzjogunio ovdje, a onaj ublehaš Nala kada ne zna šta će javi se malo da se potrošio i slično jer toliko je dobar trener da ne može nikoga voditi... Kako kaže sve iz ljubavi prema Slobodi :urnebes:

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 08 okt 2019, 01:47

Cujem danas trebao biti isplacen dio plate al Aid Berbic stopirao iz nekog razloga
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Cikorija
Postovi: 53
Pridružen/a: 23 avg 2019, 14:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Cikorija » 08 okt 2019, 01:57

SlobodaTuzla1919 je napisao/la:Cujem danas trebao biti isplacen dio plate al Aid Berbic stopirao iz nekog razloga
Koji je to sukob interesa predsjednik si OKK i predsjednik RSD preko kojeg idu pare za ostale klubove kakav uzas

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 08 okt 2019, 08:22

Kako Aid moze stopirat isplatu Fudbalskom klubu? Ako ista tranša ide od opstine, tj gradske uprave?

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.