Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 08 okt 2019, 17:15

Znači neki suma sumarum. Odigrano 12 kola jesenjeg dijela, još sedam ostalo do pauze (4+3). Šta nam govori pogled na tabelu, pa prvo da je lider TC. Od TC jesam očekivao mnogo bolju sezonu nego prošlu, ali da će biti prvi na tabeli, plus izborili proljeće u Kupu to nisam očekivao. Iskreno 100% sam siguran da će izboriti Evropu ovo ljeto jer se pokazalo do sada da sa ovim igračim kadrom protiv svakoga mogu odigrati (remi sa Zrinjm i Žejom- tu su realno trebali i pobjediti, pobjeda protiv Sarajeva i Širokog) znači protiv vječite četvorke nemaju poraza.
Drugo mjesto Sarajevo, loša igra od početka prvenstva, ali mora se uzeti u obzir da igra bez pola tima, svi se polako vraćaju (Stanojević, Rahmanović, Oremuš) onda i Pidro će za mjesec-mjesec ipo zaigrati. Po meni (na stranu navijački :mrgreen: ) i dalje prvi kandidat za titulu.
Željo treći, najveći broj remija u ligi (5), proigrali su tek u zadnje vrijeme. Dosta sumnivih situacija u njihovim mečevima. Biće Evropa ove godine al do titule vrlo teško.

Što se ostatka tiče, Zrinja se diže polako nakon lošeg starta, Radnik isto kao i svake godine hahaha Široki mnogo slabiji, al to je u skladu sa očekivanjima, odavno tu nešto ne štima. Čeli mnogo bolji nego prošlih sezona, neće biti borba ni za opstanak ni za evropu, zlatna sredina. Isto i za Borac važi. Što se tiče opstanka, Zvijezda već prežaljena, a trio Mladost, Velež i Sloboda do kraja će biti borba za opstanak. Ne bi mečudilo da Sloboda bude ta koja će uz Zvijezdu u donji rang.

Ide interesantnih sedam kola, klubovi će se boriti za što bolju startnu poziciju na proljeće prije svega zbog već poznatih uslova na stadionima kada krene otapanje snijega i proljećne kiše :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Hirurg
Postovi: 101
Pridružen/a: 22 nov 2017, 22:34
Lokacija: Hz
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hirurg » 08 okt 2019, 17:59

UstanikSBII je napisao/la:
macak_ je napisao/la:Cinjenica da je sva odbrana sirokog brijega i ovih listicana po forumu to da "i drugi rade isto" i "kod drugih ima budala" i sl, govori dovoljno da ovo sto rade u stvari rade svjesno. Kazu najgore je kad budala misli da to što radi je pravilno, e tako je i kod njih.
Ja npr isto mislim da treba kazniti sve, ali isto prvo polazim od sebe i svog i kazem da je zapad bilinog polja (ili bar jedan sektor) trebalo kazniti zatvaranjem na jednoj utakmici za bacanje flasa protiv zelje, da je osima trebalo kazniti za provociranje publike i sl. Kad pocistis u svojoj avliji onda tek onda opravdanja "oni nas provociraju" i "i kod drugih je tako" mogu da piju vode.
Pa šta reći onda za HZ? Ulazili su više puta na teren (Široki, Borac ...) Napadali Fukare u Tuzli pravili nerede po Zenici, Jablanici, Mostaru, ŠB??? Podržavali osuđene ubojice! Napadali Manijake pa se čudili kako ih nitko ne želi voziti, palili buseve, pljačkali pumpe! Hvatali ih sa drogom i osuđivali! I onda se takvi likovi nađu da pričaju o moralu pravdi i pravednosti a već iza idućeg "ćoška" opljačkati će neki dućan! Navijači su vi velikim djelom problematične skupine delinkvenata!
I to, izmedju ostalog...
Takodje, napadali smo Grobare kako u Beogeadu tako i u Sarajevu. Fajtali se sa Delijama, BBB...
Pravili smo probleme u Sofiji, Podgorici... Ponosno smo hodali ulicama Atine, jer Mi smo ponos
FK Sarajevo. Mi smo institucija. Stali smo na crtu jednim od najbrutalnijih navijaca u Evropi,
opakim Poljacima. Iako smo dolazili u bezizlazne situacije, nadjacani, nismo pucali...
Blazi oblik huliganizma, fer fajt, po meni to je cak i pozeljno u fudbalu, medjutim obzirom
da je danas sve manje fer borbi, huliganizam nije pozeljan.
Sa druge strane, prvi smo potencirali kako treba huliganizam potisnuti iz fudbala tako sto
ostvarili dobre odnose sa vecim navijackim grupama kako u BiH tako i sirom Evrope...
Dakle, do vas je. Aktivno ucestvujemo u humanitarnim akcija, cesto smo korisni i na
raspolaganju siroj drustvenoj zajednici. Ima tu i lijepih primjera, zar ne?
To smo Mi.
1946

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 08 okt 2019, 18:27

Hirurg je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:
macak_ je napisao/la:Cinjenica da je sva odbrana sirokog brijega i ovih listicana po forumu to da "i drugi rade isto" i "kod drugih ima budala" i sl, govori dovoljno da ovo sto rade u stvari rade svjesno. Kazu najgore je kad budala misli da to što radi je pravilno, e tako je i kod njih.
Ja npr isto mislim da treba kazniti sve, ali isto prvo polazim od sebe i svog i kazem da je zapad bilinog polja (ili bar jedan sektor) trebalo kazniti zatvaranjem na jednoj utakmici za bacanje flasa protiv zelje, da je osima trebalo kazniti za provociranje publike i sl. Kad pocistis u svojoj avliji onda tek onda opravdanja "oni nas provociraju" i "i kod drugih je tako" mogu da piju vode.
Pa šta reći onda za HZ? Ulazili su više puta na teren (Široki, Borac ...) Napadali Fukare u Tuzli pravili nerede po Zenici, Jablanici, Mostaru, ŠB??? Podržavali osuđene ubojice! Napadali Manijake pa se čudili kako ih nitko ne želi voziti, palili buseve, pljačkali pumpe! Hvatali ih sa drogom i osuđivali! I onda se takvi likovi nađu da pričaju o moralu pravdi i pravednosti a već iza idućeg "ćoška" opljačkati će neki dućan! Navijači su vi velikim djelom problematične skupine delinkvenata!


I to, izmedju ostalog...
Takodje, napadali smo Grobare kako u Beogeadu tako i u Sarajevu. Fajtali se sa Delijama, BBB...
Pravili smo probleme u Sofiji, Podgorici... Ponosno smo hodali ulicama Atine, jer Mi smo ponos
FK Sarajevo. Mi smo institucija. Stali smo na crtu jednim od najbrutalnijih navijaca u Evropi,
opakim Poljacima. Iako smo dolazili u bezizlazne situacije, nadjacani, nismo pucali...
Blazi oblik huliganizma, fer fajt, po meni to je cak i pozeljno u fudbalu, medjutim obzirom
da je danas sve manje fer borbi, huliganizam nije pozeljan.
Sa druge strane, prvi smo potencirali kako treba huliganizam potisnuti iz fudbala tako sto
ostvarili dobre odnose sa vecim navijackim grupama kako u BiH tako i sirom Evrope...
Dakle, do vas je. Aktivno ucestvujemo u humanitarnim akcija, cesto smo korisni i na
raspolaganju siroj drustvenoj zajednici. Ima tu i lijepih primjera, zar ne?
To smo Mi.
Ako je navijačima do tuče pa zašto se ne dogovorite recimo 10 na 10 držite se kodeksa dok je netko na nogama udaraju i gotovo kad padne mirna Bosna! Al ne vi (mislim na navijače) terorizirati sve ljude vašom furkom! Ako vam je do tuče široko vama polje al vi stane te na sred auto puta i pravi te "belaj"! Kakav je navijačak furka pljačka, drogiranje, paljenje busa??? To je već preko svake mjere! Pa šta rade te navijačke skupine kad negdje dodu demoliraju grad i tebi je to za ponos? I logično da je u takvom metežu samo pitanje vremena kad će pasti mrtva glava! A onda opet traženje pravde, umjesto da se problem odmah u startu riješi! Ako vam je do tuča napravite ekipe 10 na 10 napravite ligu, jedna neka snima vi se "marišite" i lagano poslje svatko svojoj kući! A ne vi svojom furkom uvlačiti doslovno čitave narode u neke sukobe jer se predstavljate kao zaštitnici nekoga i nečega a u biti ste miljama daleko od svojih ideala!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hans » 08 okt 2019, 21:52

Rigoletto je napisao/la: Jimmy Floyd Hasselbaink, kao trener doduse
Kog je trenirao? Ne mogu izguglati ništa :D

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hans » 08 okt 2019, 21:54

FoSte95 je napisao/la:Znači neki suma sumarum. Odigrano 12 kola jesenjeg dijela, još sedam ostalo do pauze (4+3). Šta nam govori pogled na tabelu, pa prvo da je lider TC. Od TC jesam očekivao mnogo bolju sezonu nego prošlu, ali da će biti prvi na tabeli, plus izborili proljeće u Kupu to nisam očekivao. Iskreno 100% sam siguran da će izboriti Evropu ovo ljeto jer se pokazalo do sada da sa ovim igračim kadrom protiv svakoga mogu odigrati (remi sa Zrinjm i Žejom- tu su realno trebali i pobjediti, pobjeda protiv Sarajeva i Širokog) znači protiv vječite četvorke nemaju poraza.
Drugo mjesto Sarajevo, loša igra od početka prvenstva, ali mora se uzeti u obzir da igra bez pola tima, svi se polako vraćaju (Stanojević, Rahmanović, Oremuš) onda i Pidro će za mjesec-mjesec ipo zaigrati. Po meni (na stranu navijački :mrgreen: ) i dalje prvi kandidat za titulu.
Željo treći, najveći broj remija u ligi (5), proigrali su tek u zadnje vrijeme. Dosta sumnivih situacija u njihovim mečevima. Biće Evropa ove godine al do titule vrlo teško.

Što se ostatka tiče, Zrinja se diže polako nakon lošeg starta, Radnik isto kao i svake godine hahaha Široki mnogo slabiji, al to je u skladu sa očekivanjima, odavno tu nešto ne štima. Čeli mnogo bolji nego prošlih sezona, neće biti borba ni za opstanak ni za evropu, zlatna sredina. Isto i za Borac važi. Što se tiče opstanka, Zvijezda već prežaljena, a trio Mladost, Velež i Sloboda do kraja će biti borba za opstanak. Ne bi mečudilo da Sloboda bude ta koja će uz Zvijezdu u donji rang.

Ide interesantnih sedam kola, klubovi će se boriti za što bolju startnu poziciju na proljeće prije svega zbog već poznatih uslova na stadionima kada krene otapanje snijega i proljećne kiše :mrgreen:
Dobar post, jedan od rijetkih ontopic, šteta što su bitnije teme na repertoaru pa si izignoriran :mrgreen:

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 08 okt 2019, 21:56

Hans je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Znači neki suma sumarum. Odigrano 12 kola jesenjeg dijela, još sedam ostalo do pauze (4+3). Šta nam govori pogled na tabelu, pa prvo da je lider TC. Od TC jesam očekivao mnogo bolju sezonu nego prošlu, ali da će biti prvi na tabeli, plus izborili proljeće u Kupu to nisam očekivao. Iskreno 100% sam siguran da će izboriti Evropu ovo ljeto jer se pokazalo do sada da sa ovim igračim kadrom protiv svakoga mogu odigrati (remi sa Zrinjm i Žejom- tu su realno trebali i pobjediti, pobjeda protiv Sarajeva i Širokog) znači protiv vječite četvorke nemaju poraza.
Drugo mjesto Sarajevo, loša igra od početka prvenstva, ali mora se uzeti u obzir da igra bez pola tima, svi se polako vraćaju (Stanojević, Rahmanović, Oremuš) onda i Pidro će za mjesec-mjesec ipo zaigrati. Po meni (na stranu navijački :mrgreen: ) i dalje prvi kandidat za titulu.
Željo treći, najveći broj remija u ligi (5), proigrali su tek u zadnje vrijeme. Dosta sumnivih situacija u njihovim mečevima. Biće Evropa ove godine al do titule vrlo teško.

Što se ostatka tiče, Zrinja se diže polako nakon lošeg starta, Radnik isto kao i svake godine hahaha Široki mnogo slabiji, al to je u skladu sa očekivanjima, odavno tu nešto ne štima. Čeli mnogo bolji nego prošlih sezona, neće biti borba ni za opstanak ni za evropu, zlatna sredina. Isto i za Borac važi. Što se tiče opstanka, Zvijezda već prežaljena, a trio Mladost, Velež i Sloboda do kraja će biti borba za opstanak. Ne bi mečudilo da Sloboda bude ta koja će uz Zvijezdu u donji rang.

Ide interesantnih sedam kola, klubovi će se boriti za što bolju startnu poziciju na proljeće prije svega zbog već poznatih uslova na stadionima kada krene otapanje snijega i proljećne kiše :mrgreen:
Dobar post, jedan od rijetkih ontopic, šteta što su bitnije teme na repertoaru pa si izignoriran :mrgreen:
hahah a ja to napišem da vidim koliko sam pogodio sa početka sezone i kao nekog uvodnog posta u sezonu :mrgreen:
neko ko fol novinar :kafa:

smorilo me više prepucavaje i da pišem oko toga
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 08 okt 2019, 23:33

:lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la vest » 08 okt 2019, 23:40

Nije stvar sto su horde dosle u siroki u onolikom broju nego sto su dominantno Bosnjaci. Bili su i dinamovci u sirokom pa su im se naguzili musko i zensko, staro i mlado. Odgovorno tvrdim da skutori imaju komplekse prema Bosnjacima. Oni izmisljaju da je neki dan Hebibovic se fatao za qrac a svi znamo da ih je provociralo padanje na sedzdu prilikom proslave gola. Ne mogu oni podnijeti da se dominantno Bosnjacka grupa sece "njihovim" gradu i u svemu vide dominaciju. Imamo i mi drugih zaostalih mjesta u BiH, da se kalinovik ili gornja maoca takmice u premijer ligi bilo bi slicnih situacija mada ruku na srce, kulturniji su maocani od sirokobrijezana.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hans » 08 okt 2019, 23:47

vest je napisao/la:Nije stvar sto su horde dosle u siroki u onolikom broju nego sto su dominantno Bosnjaci. Bili su i dinamovci u sirokom pa su im se naguzili musko i zensko, staro i mlado. Odgovorno tvrdim da skutori imaju komplekse prema Bosnjacima. Oni izmisljaju da je neki dan Hebibovic se fatao za qrac a svi znamo da ih je provociralo padanje na sedzdu prilikom proslave gola. Ne mogu oni podnijeti da se dominantno Bosnjacka grupa sece "njihovim" gradu i u svemu vide dominaciju. Imamo i mi drugih zaostalih mjesta u BiH, da se kalinovik ili gornja maoca takmice u premijer ligi bilo bi slicnih situacija mada ruku na srce, kulturniji su maocani od sirokobrijezana.
2007. su usred Sarajeva organizirano napadnuti navijači Hrvatske...

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 09 okt 2019, 00:22

vest je napisao/la:Nije stvar sto su horde dosle u siroki u onolikom broju nego sto su dominantno Bosnjaci. Bili su i dinamovci u sirokom pa su im se naguzili musko i zensko, staro i mlado. Odgovorno tvrdim da skutori imaju komplekse prema Bosnjacima. Oni izmisljaju da je neki dan Hebibovic se fatao za qrac a svi znamo da ih je provociralo padanje na sedzdu prilikom proslave gola. Ne mogu oni podnijeti da se dominantno Bosnjacka grupa sece "njihovim" gradu i u svemu vide dominaciju. Imamo i mi drugih zaostalih mjesta u BiH, da se kalinovik ili gornja maoca takmice u premijer ligi bilo bi slicnih situacija mada ruku na srce, kulturniji su maocani od sirokobrijezana.
Kako bolan kad su onako srdacno docekali Aliju pocetkom devedesetih? Onako ni u Tudjmana nisu gledali. Listica voli Aliju!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la IlProfessore » 09 okt 2019, 00:48

Hans je napisao/la:
vest je napisao/la:Nije stvar sto su horde dosle u siroki u onolikom broju nego sto su dominantno Bosnjaci. Bili su i dinamovci u sirokom pa su im se naguzili musko i zensko, staro i mlado. Odgovorno tvrdim da skutori imaju komplekse prema Bosnjacima. Oni izmisljaju da je neki dan Hebibovic se fatao za qrac a svi znamo da ih je provociralo padanje na sedzdu prilikom proslave gola. Ne mogu oni podnijeti da se dominantno Bosnjacka grupa sece "njihovim" gradu i u svemu vide dominaciju. Imamo i mi drugih zaostalih mjesta u BiH, da se kalinovik ili gornja maoca takmice u premijer ligi bilo bi slicnih situacija mada ruku na srce, kulturniji su maocani od sirokobrijezana.
2007. su usred Sarajeva organizirano napadnuti navijači Hrvatske...
Ne zaboravi da su to isti oni navijači koji idu ulicama Bosne i vrijeđaju na račun Srebrenice kada Hrvatska igra sa xy-tom zemljom, nevezanom za nas uopšte. Trebali su biti pušteni da razore grad? Uozbilji se.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hans » 09 okt 2019, 01:05

IlProfessore je napisao/la:
Hans je napisao/la:
vest je napisao/la:Nije stvar sto su horde dosle u siroki u onolikom broju nego sto su dominantno Bosnjaci. Bili su i dinamovci u sirokom pa su im se naguzili musko i zensko, staro i mlado. Odgovorno tvrdim da skutori imaju komplekse prema Bosnjacima. Oni izmisljaju da je neki dan Hebibovic se fatao za qrac a svi znamo da ih je provociralo padanje na sedzdu prilikom proslave gola. Ne mogu oni podnijeti da se dominantno Bosnjacka grupa sece "njihovim" gradu i u svemu vide dominaciju. Imamo i mi drugih zaostalih mjesta u BiH, da se kalinovik ili gornja maoca takmice u premijer ligi bilo bi slicnih situacija mada ruku na srce, kulturniji su maocani od sirokobrijezana.
2007. su usred Sarajeva organizirano napadnuti navijači Hrvatske...
Ne zaboravi da su to isti oni navijači koji idu ulicama Bosne i vrijeđaju na račun Srebrenice kada Hrvatska igra sa xy-tom zemljom, nevezanom za nas uopšte. Trebali su biti pušteni da razore grad? Uozbilji se.
Hrvatski navijači vrijeđaju na račun Srebrenice? :nene:

Nije razaranje grada to što 20-30 momaka sjedi u kafiću pred utakmicu.

Ne želim ni raspravljati o tome, samo ti poručujem da se smiriš, na svim stranama se događaju sranja. I da, ubijen je pokojni Vedran, ogromna šteta, ali udarac palicom u glavu također može biti koban u navijačkim obračunima, kakvih ima na desetke godišnje.

Ne bih ti ni odgovarao na post, ali smaraš, ti prvi, pa svi ostali koji tjedan dana pišu o jednoj te istoj stvari. Par postova iznad momak napiše dojmove o svakoj ekipi pojedinačno, i umjesto da barem u tom smjeru ide diskusija, vi ga potpuno ignorirate i nastavljate debilne rasprave. Razumljivo, jer ste u stvarnom životu manji od makova zrna, pa svoje patriotske i nacionalističke ispade nemate gdje drugo prezentirati osim ovdje, gdje ste anonimni.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crozla » 09 okt 2019, 07:06

vest je napisao/la:Nije stvar sto su horde dosle u siroki u onolikom broju nego sto su dominantno Bosnjaci. Bili su i dinamovci u sirokom pa su im se naguzili musko i zensko, staro i mlado. Odgovorno tvrdim da skutori imaju komplekse prema Bosnjacima. Oni izmisljaju da je neki dan Hebibovic se fatao za qrac a svi znamo da ih je provociralo padanje na sedzdu prilikom proslave gola. Ne mogu oni podnijeti da se dominantno Bosnjacka grupa sece "njihovim" gradu i u svemu vide dominaciju. Imamo i mi drugih zaostalih mjesta u BiH, da se kalinovik ili gornja maoca takmice u premijer ligi bilo bi slicnih situacija mada ruku na srce, kulturniji su maocani od sirokobrijezana.
Dominantno, dominantno, dominaciju bosnjaka, tebe je.vodio san? Cinjenica je da Hrvati tesko mogu imati komplexe, pa.Zrinjski je najvise puta bio prvak, Siroki u niti jedom svemiru osim u BiH moze biti u vrhu i prvaci i osvajaci kupa, 15puta u Europi. Dva HR kluba imaju trofeja kao 10bosnjackih, tu nema.komplexa, to je.somnologija neukog. Jednostavno je glupo govoriti o dominaciji, ona ne.postoji, kada.uzmes u obzir da.je.najveci uspjeh BiH nogometa pobjeda.Turske u cetvrtfinalu u Austriji, bas.smo skomplexirani, zapravo, od silnog komplexa i gledam kroz vas, ka'Zidov kroz paljestinca.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Demi » 09 okt 2019, 08:56

Interesantna tema...

Po meni u prvih 12 kola najvece pozitivno iznenadjenje je Sloga SH,niko nije mogao toliko visoko ih vidjeti.Od razocarenja Siroki bih pomenuo.Velez je mogao koji bod vise da uzme,zasluzuju ali nadoce oni,ispasti nece.Zvijezda ispada sasvim logicno i prirodno i ko jos ne znam jer prelazni rok tek treba doci a jos 21 kolo je pred nama,jos je nezahvalno prognozirati.Mladost je najbliza ali jos je toliko bodova u igri da Mladost teoretski moze i u Evropu.
" "!
1926

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la IlProfessore » 09 okt 2019, 09:43

Hans je napisao/la: Hrvatski navijači vrijeđaju na račun Srebrenice? :nene:

Nije razaranje grada to što 20-30 momaka sjedi u kafiću pred utakmicu.

Ne želim ni raspravljati o tome, samo ti poručujem da se smiriš, na svim stranama se događaju sranja. I da, ubijen je pokojni Vedran, ogromna šteta, ali udarac palicom u glavu također može biti koban u navijačkim obračunima, kakvih ima na desetke godišnje.

Ne bih ti ni odgovarao na post, ali smaraš, ti prvi, pa svi ostali koji tjedan dana pišu o jednoj te istoj stvari. Par postova iznad momak napiše dojmove o svakoj ekipi pojedinačno, i umjesto da barem u tom smjeru ide diskusija, vi ga potpuno ignorirate i nastavljate debilne rasprave. Razumljivo, jer ste u stvarnom životu manji od makova zrna, pa svoje patriotske i nacionalističke ispade nemate gdje drugo prezentirati osim ovdje, gdje ste anonimni.
1.
2. izvukao si ključnu stvar: NAVIJAČKI OBRAČUNI, KAKVIH IMA NA DESETKE GODIŠNJE. Pa više se kolju Torcida i BBB nego bilo ko drugi, stvar je sa ultra furkom a ne mržnjom zbog nacije ili vjere. U Ferhadiji je sjedila ARMADA, navijačka skupina, kraj priče. Suvišno je spominjati krajnju desnu orijentaciju sve i jedne navijačke skupine u Hrvatskoj.
3. I ovo treće je totalno mašilo poentu, ja uletim ovdje samo da demaskiram lažne teze i šuplju priču na koju bezmuda cyber populacija krene rafalati i po porodici i po mrtvima, ušuškana u komfornost anonimnosti, a definitivno nisam od takvih. Ali smeta mi pokušaj relativiziranja i izjednačavanja bez osnove.

A ovaj gore što vazi o našem najvećem uspjehu zaboravlja jednu važnu činjenicu: Bosna i Hercegovina je i njegova država, i njegova reprezentacija, htio on to ili ne:
slika
:bih:
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hans » 09 okt 2019, 09:52

IlProfessore je napisao/la:
Hans je napisao/la: Hrvatski navijači vrijeđaju na račun Srebrenice? :nene:

Nije razaranje grada to što 20-30 momaka sjedi u kafiću pred utakmicu.

Ne želim ni raspravljati o tome, samo ti poručujem da se smiriš, na svim stranama se događaju sranja. I da, ubijen je pokojni Vedran, ogromna šteta, ali udarac palicom u glavu također može biti koban u navijačkim obračunima, kakvih ima na desetke godišnje.

Ne bih ti ni odgovarao na post, ali smaraš, ti prvi, pa svi ostali koji tjedan dana pišu o jednoj te istoj stvari. Par postova iznad momak napiše dojmove o svakoj ekipi pojedinačno, i umjesto da barem u tom smjeru ide diskusija, vi ga potpuno ignorirate i nastavljate debilne rasprave. Razumljivo, jer ste u stvarnom životu manji od makova zrna, pa svoje patriotske i nacionalističke ispade nemate gdje drugo prezentirati osim ovdje, gdje ste anonimni.
1.
2. izvukao si ključnu stvar: NAVIJAČKI OBRAČUNI, KAKVIH IMA NA DESETKE GODIŠNJE. Pa više se kolju Torcida i BBB nego bilo ko drugi, stvar je sa ultra furkom a ne mržnjom zbog nacije ili vjere. U Ferhadiji je sjedila ARMADA, navijačka skupina, kraj priče. Suvišno je spominjati krajnju desnu orijentaciju sve i jedne navijačke skupine u Hrvatskoj.
3. I ovo treće je totalno mašilo poentu, ja uletim ovdje samo da demaskiram lažne teze i šuplju priču na koju bezmuda cyber populacija krene rafalati i po porodici i po mrtvima, ušuškana u komfornost anonimnosti, a definitivno nisam od takvih. Ali smeta mi pokušaj relativiziranja i izjednačavanja bez osnove.

A ovaj gore što vazi o našem najvećem uspjehu zaboravlja jednu važnu činjenicu: Bosna i Hercegovina je i njegova država, i njegova reprezentacija, htio on to ili ne:
slika
:bih:
U masi od par tisuća ljudi uhvaćen jedan balavac koji to viče, pravi dokaz, nema šta :salut:

Vidi se da ne poznaješ političke prilike u Hrvatskoj, čim neku skupinu iz Rijeke karakteriziraš kao desno orijentiranu. Znači po tebi je u redu bilo demolirati kafić i tući ljude samo jer navijaju za neki klub? Elementi fašizma, naučišmo nešto o tebi.

Dalje neću komentirati, uvukao si me u offtopic protiv kojeg se borim već neko vrijeme.

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la IlProfessore » 09 okt 2019, 10:03

Hans je napisao/la: U masi od par tisuća ljudi uhvaćen jedan balavac koji to viče, pravi dokaz, nema šta :salut:
Zanemarićemo ostatak klipa i fašističko divljanje, psovanje države, negiranje itd?
Hans je napisao/la: Vidi se da ne poznaješ političke prilike u Hrvatskoj, čim neku skupinu iz Rijeke karakteriziraš kao desno orijentiranu.
http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/C ... a-policija
A ovo su ljevičari kao što vidimo? :lol:

I ja završavam ovu temu, ne vrijedi jer ste veći mitomani od komšija sa istoka. :tokralju:
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hans » 09 okt 2019, 10:34

To je cilj. U BiH je politika sport. Zar nije zalosno imati 2druge lige, prvi u srpskoj losiji od 6 u federalci i ulazi?[/quote]
Kako bi idealno bilo Premijer smanjiti na 10, i jedinstvena druga liga sa 16 :ljepota: Tu bi bilo pravog fajta, mislim da bi teško dolazilo do fenjeraša (osim kod klubova u financijskim poteškoćama).

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crozla » 09 okt 2019, 10:51

To je kljuc za naprijed. Sve.ostalo nea.smisla
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 09 okt 2019, 11:10

Kazu oni koji placaju taj isti portal :urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Grk1234, Kmenkake, Licniznanstvenik i 50 gostiju.