Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 07 okt 2019, 21:27

Austrija ima stopere koji su mlađi od naših i u boljim klubovima: Dragović, Hinteregger, Wober...Mi imamo Zukanović i Šunjića pa nam je i Dilaver puno više potreban nego njima.

Avatar
emir79
Postovi: 8763
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la emir79 » 07 okt 2019, 21:40

Drape je napisao/la:Austrija ima stopere koji su mlađi od naših i u boljim klubovima: Dragović, Hinteregger, Wober...Mi imamo Zukanović i Šunjića pa nam je i Dilaver puno više potreban nego njima.
Jeste sad, ali mogli su ga prije zvati. Usput Dilaver je po vokaciji desni bek, to je cijelo vrijeme igrao u Bečkoj Austriji.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 07 okt 2019, 21:54

Spahic i Vranjes su po vokaciji desni bekovi (barem su to igrali u prvoj fazi karijere), pa su se punu afirmaciju dozivjeli na stoperu.
Slicno je i sa Dilaverom, a i cesto se desava da ispodprosjecni bekovi postanu dobri stoperi.
Usput, Dilaver je cesto igrao i defanzivnog veznog u Austriji.

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tz1986 » 07 okt 2019, 21:58

Dilaver i Memišević u štoperski par da lome brate a ne ove polovnjake

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 08 okt 2019, 10:49

Nakon što je prošle sezone Adi Nalic pristupio Malmö FF-u, nakon što je iz Landskrone ispao iz Superette. U konstrukciji Uwe Röslera, vezni igrač nije dobio mjesto prošle sezone, a umjesto toga, Nalić je u martu pozajmljen sve novoosnovanom AFC-u Eskilstuna - gdje je postigao uspjeh.

21-godišnjak je postigao pet golova i tri asistencije - što nije prošao nezapaženo od sportskog menadžera Malmöa Daniela Anderssona.

- Adi se odlično snašao. Zaista dobro, kaže Sydsvenskan i nastavi:

- Bila je to vrlo uspješna zajam.

Nakon sezone ističe ugovor o pozajmici s AFC-om Eskilstuna i tada se Nalic vraća u FF Malmö. Treba li Daniel Andersson uključiti Nalica u sastav MFF-a kada krene švedska sezona 2020.?

- Definitivno ima kvalitete za to, zaključuje sportski menadžer.

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Jusko00 » 08 okt 2019, 16:38

Sinisa Sanicanin odlicno igra za vojvodinu i prije bi njega volio vidjeti u reprezentaciji nego Zukanovica i Kovacevica..

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 08 okt 2019, 17:06

Poštujem ovog Kurtića. Jednostavno momak odmah odabrao i iskren bio.
Bolje nego ovi Tankovići što nas se sjete samo kad im treba u karijeri.

Profesor
Postovi: 4250
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Profesor » 08 okt 2019, 19:21

Hotic je pristojan fudbaler, zasigurno moze ponuditi nasoj repki neku dimenziju na krilu. Steta sto nije pozvao Menala, fino decko igra u Sloveniji.

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 08 okt 2019, 19:32

Hotic ili Menalo...bez imalo dvojbe Hotic, bar u ovom trenutku.

Profesor
Postovi: 4250
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Profesor » 08 okt 2019, 22:57

Zasto ne oba? Svakako smo u deficitu sa napadacima. Mogao ju gurnuti Luku u spic

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la LEO10 » 08 okt 2019, 23:17

Vidim ovdje neki jos misle da smo mi neka klasa od reprezentacije pa ono sta ce nam Hotic ko je to, a cinjenica je da smo mi jedna prosjecna ekipa kojoj je svaki igrac vazan. Normalno da mogu ponuditi oba igraca i Hotic i Menalo, a sve dok se ne spustimo svi na zemlji i priznamo sebi da mi nismo ni za treci sesir skoro po kvaliteti, i da treba nadoknaditi sve sa trudom i radom, bojim se da jos dugo nece biti napredka a Bogami ni plasmana na velika natjecanja.

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Edviin » 09 okt 2019, 01:20

Hotic nije imao mjesta u slovenskoj repki kad su pusili od kipra, da ima mjesta kod nas kad se ide u najbitnije utakmice kvalf. Da nije prevare irfana i para, nebi hotic prismrdio bosni...

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 09 okt 2019, 01:48

Hajd što nije imao mjesta, nego ga niko nikad nije uzeo ni u razmatranje u fudbalski jadnoj Sloveniji.

Veteran Ibricic je izmislio fudbal za ovu prevaru iz režije Irfana Redzepagica.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Edviin » 09 okt 2019, 02:22

Wandelanoite je napisao/la:Hajd što nije imao mjesta, nego ga niko nikad nije uzeo ni u razmatranje u fudbalski jadnoj Sloveniji.

Veteran Ibricic je izmislio fudbal za ovu prevaru iz režije Irfana Redzepagica.
Covjek igro B repku oso da igra protiv kine i nije si izborio mjesto medzu drugo razrednim igracima, sta se ovde ima da prica??

Sta se tice ibre, on je sa pola snage najbolji igrac slovenske lige, a covjek svaki vikend kod dzeke...

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 09 okt 2019, 02:32

Hotic je odličan igrač, nema potrebe i ne moze se u ovom trenutku porediti sa Ibricicem. U svakom smislu je Dino bolji od njega. Ne razumijem zasto toliki napadi na momka. Ne samo da je bolji od Ibricica, nego i od velikog broja igraca koji su sa njim u A reprezentaciji BiH.
Sad ili ja ne mogu da nađem ili su momku poskidali highlightse sa YT?


Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Jusko00 » 09 okt 2019, 03:17

Dobar je Hotic i igrao bi on za sloveniju ali u njihovom savezu odlucili da zele sto vise slovenskiju reprezentaciju sto vise Oblaka Sporara itd a manje bosnja i srba :mrgreen: :mrgreen: :bow:

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Edviin » 09 okt 2019, 03:29

@h1
Nikakav napad na momka, nego jednostavno je ova cisti lobi da se opet neko proda preko repke... vidio da nema sta u slovenskoj da trazi pa hajd irfo uguraj me u bosnu zaradit ces i ti kad se prodam... i reci da je dino bolji od ibre, neznam sad il si neznalica il se zajebavas, ibro bio najbolji igrac lige a svaki drugi dan relacija bosna-slovenija-rim, ovaj nije bio u mariboru najbolji, da o repki ne govorimo, oso momak u B repku slovenije, i tamo se izgubio, o cemu se prica ovde? Nama je potrebna odbrana a ne jos jedna ljiga sto hoce da se proda preko repke...

@jusko
Istina, nisu htjeli da jim bude 3ci najbolji igrac bosanac :kafa:

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 09 okt 2019, 04:18

Ne bih da ovo pređe na licni nivo, i nema potrebe za tim, ali da li si ti prisustovao jednog takvoj konverzaciji u kojoj neko kaze Redžepagicu de ga ubaci u Bosnu, pa ces bit dobar ? Mislim odakle ti takva informacija ? Svaki igrac ima svog menadžera, i prirodno da svi se trude svom klijentu pruziti one usluge za koje su placeni. Sta tu nije jasno ?
Nije momak nikakav otpad u Sloveniji, sad ces isto reci i za Armina Hodzica koji je igrao na Kupu u Japanu i nikad kasnije nije dobio zapazeniju ulogu u reprezentaciji ? Na cemu ti temeljis to svoje sto drobis ?
Nama je potrebno igraca na vise pozicija, među kojima je i ona koju Hotic igra. Konkurencija je majka uspijeha. Momak ima kvalitet, i zasluzuje poziv. A ta nebuloza sa Ibricicem, ma daj molim te. Nemoj me zezati. Ekipa nam dizelaska, a ti prizivas Ibricica. A to da je na relaciji BiH-Slo-Rim samo govori o tome koliki je profesionalac. ;)

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Edviin » 09 okt 2019, 05:41

Neznam pasha, jel ti pratis sta se desava u repki, kako se dolazi u repku, to govorim za ove amatere od igraca?
Pa ja ti iz prve ruke kazem kako je bilo za jednog momka sto ga licno znam, sto je izrazio zelju da igra za bosnu i stupio u kontak sa ljudima, njihov odgovor je bio daj pare pa ce mo da sredimo poziv pa ondah sta bude bude... de malo baci oko na sve sto se desavalo u nasoj repki koji su to igraci sve igrali, pa ti reci da to nije lobi...
Ko drugi ga je nagovorio da vadi bosanske papire, i ko drugi bi mu mogao da sredi bosnu nego prevara irfan? Sto ga nije u zadnjoj godini uvalio u sloveniju kad je toliki kvalitet?
Mi imamo ogromno boljih igraca pa ne dobiju poziv, a trenutno nam je najmanje potreban hotic i njegova pozicija.

Nema smisla pricati, kad si ti izvuko neznam nija od dze, da ja prizivam ibru, ja sam samo ubio tvoju tezu da je dino bolji igrac od ibre, a ibro sa ljevom nogom bio najbolji igrac slovenske lige, a ovaj nemoze biti ni najbolji u svom klubu, i ta relacija bosna-slovenija-italija samo potvrdi koliko je slaba slovenska liga i koliko je ustvari taj hotic obican igrac....

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ReX2 i 26 gostiju.