NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 09 okt 2019, 10:35

Njihovo je pojacanje povreda Velkovskog daleko najgori igrac u Sarajeva

dinodino2019
Postovi: 2447
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 09 okt 2019, 11:30

samoposteno je napisao/la:Njihovo je pojacanje povreda Velkovskog daleko najgori igrac u Sarajeva
Kapiten i veoma bitan im je igrac zato nigdje veze ti ta prica da je pojacanje za njih. U zadnjoj liniji falit ce im Lazic kojeg ce mijenjati Dupovac, dok ce Hebibovica zamijeniti Hodzic, moramo pokusati iskoristiti rupe u njihovoj odbrani jer oni ce nama sigurno zabiti makar jedan gol, nasa odbrana Cubara i Vrhovac tesko ce zaustaviti Ahmetovica i ekipu
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
avenija
Postovi: 13635
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 09 okt 2019, 11:35

Ako ne mozemo dobiti preplacenu raspalu bolnicu Sarajevo onda ni ne trebamo u Evropi gdje su protivnici u prvom kolu mnogo opasniji.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 09 okt 2019, 11:43

A sto ce nam evropa kad je ne mozemo igrat :lol: :lol: ne furajte se bezveze x ako izvucemo to je premija

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 09 okt 2019, 12:18

avenija je napisao/la:Ako ne mozemo dobiti preplacenu raspalu bolnicu Sarajevo onda ni ne trebamo u Evropi gdje su protivnici u prvom kolu mnogo opasniji.
A protivnik tipa Grbalj :hmmmmm:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 09 okt 2019, 12:31

3-0 i manje odlican rezultat
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 09 okt 2019, 14:28

Prosle godine smo im dobar otpor pruzili. Prije te utakmice smo izgubili od Mladosti kod kuce 3:0. Sarajevo je mlavilo sve redom. Ocekivala se katastrofa.



Dobili smo crveni karton opravdano, velika glupostt Mehica, bespotreban crveni karton isfolirao i isprovocirao ga je Rahmanović, inace bezveze dobijamo te kartone. Jurina im ga dade kad smo imali igraca manje i opet mnogima nije valjao. Vjerujem da nije Mehic iskljucen da smo mogli bar bod izvuci ako ne i pobjediti mada su i oni kao i mi imali dosta sansi. Kazu da im se Oremus oporavio, veze nemam ko je taj Oremus, znam da je dao gol Celticu, vjerovatno yeben neki. Uglavnom imaju oni Sisica, dok je igrao za Mladost cesto nam ga je zavaljivao, tu je i Guzina, imaju oni mali milion jako dobrih igraca. Treba odigrati muski pa sta god bude, mnogi ocekuju da cemo degenek dobiti. Sto se mene tice , naravno da su oni favoriti, ali nikad se ne zna. Eto namuci ih Zvijezda poluvrijeme bilo 0:0, bice i nama yebeno sa Zvijezdom ali o tom po tom. Dobar je Ornek trener bio,pogledajte sadasnji i tadasnji sastav Čelika a i Sarajeva
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 09 okt 2019, 14:55

Nije bio opravdan taj crveni karton. Bio čist faul nad Mehićem koji nije sviran, pa on uzvratio, ali nije ni bitno toliko. Važno da se može igrati(koliko god to čudno zvučalo, pogotovo u ovoj situaciji), ali znam ja nas, *ebo ti nas. To je poraz već upisan. :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 09 okt 2019, 16:36

Gledo tekmu. Mehic nas je pojacao kad je izasao
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
celik1945tv
Postovi: 469
Pridružen/a: 29 jun 2019, 17:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la celik1945tv » 09 okt 2019, 18:46

Zenicanin988 je napisao/la:Gledo tekmu. Mehic nas je pojacao kad je izasao
Prvo mali Skols je igrao šta mu se reklo a ne šta je on htio i nikad nije "a" rekao. U metallegheu su ga stavili na njegovu poziciju, defanzivni vezni, i jedan je od boljih igrača. U to vrijeme nije bio na nivou dobrog i kvalitetnog igrača ali momak je glavom na krampone išao i jedino dijete zeničko ko je je srcem igralo svaku utakmicu a to je što vi forumaši serete na svakoj stranici treba vas zapalit odma iste sekunde. Hoćete Messija iz Zenice haman. MRŠ
45-ta vrijeme je heroja, rodila se ljubav- Čelik Zenica.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 09 okt 2019, 19:08

celik1945tv je napisao/la:
Zenicanin988 je napisao/la:Gledo tekmu. Mehic nas je pojacao kad je izasao
Prvo mali Skols je igrao šta mu se reklo a ne šta je on htio i nikad nije "a" rekao. U metallegheu su ga stavili na njegovu poziciju, defanzivni vezni, i jedan je od boljih igrača. U to vrijeme nije bio na nivou dobrog i kvalitetnog igrača ali momak je glavom na krampone išao i jedino dijete zeničko ko je je srcem igralo svaku utakmicu a to je što vi forumaši serete na svakoj stranici treba vas zapalit odma iste sekunde. Hoćete Messija iz Zenice haman. MRŠ
Jest dijete se uvijek borilo, u eri Hafizovica sa Kadricem bio najbolji na terenu uz Qouadia i Mahmuta.
Al nema sigurno kvalitet za PL, i nikada nece moci igrati neku zapazenu rolu u PL. Treba biti realan.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
celik1945tv
Postovi: 469
Pridružen/a: 29 jun 2019, 17:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la celik1945tv » 09 okt 2019, 19:10

prisonbreak je napisao/la:
celik1945tv je napisao/la:
Zenicanin988 je napisao/la:Gledo tekmu. Mehic nas je pojacao kad je izasao
Prvo mali Skols je igrao šta mu se reklo a ne šta je on htio i nikad nije "a" rekao. U metallegheu su ga stavili na njegovu poziciju, defanzivni vezni, i jedan je od boljih igrača. U to vrijeme nije bio na nivou dobrog i kvalitetnog igrača ali momak je glavom na krampone išao i jedino dijete zeničko ko je je srcem igralo svaku utakmicu a to je što vi forumaši serete na svakoj stranici treba vas zapalit odma iste sekunde. Hoćete Messija iz Zenice haman. MRŠ
Jest dijete se uvijek borilo, u eri Hafizovica sa Kadricem bio najbolji na terenu uz Qouadia i Mahmuta.
Al nema sigurno kvalitet za PL, i nikada nece moci igrati neku zapazenu rolu u PL. Treba biti realan.
To je sigurno. Nema kvalitet za PL. Možda u nekim slučajevima igrač sa klupe čisto da se osvježi ekipa kup i slično. Ali ne treba o momku loše govoriti jer svi znamo da je momak više puta krvav izlazio dok bi se pojedinci sklonili iz duela ko što i na treningu rade i lupaju šamare kad im napraviš start :shh:
IDEMO LIKCHEEEE
45-ta vrijeme je heroja, rodila se ljubav- Čelik Zenica.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 09 okt 2019, 20:19

celik1945tv je napisao/la:
Zenicanin988 je napisao/la:Gledo tekmu. Mehic nas je pojacao kad je izasao
Prvo mali Skols je igrao šta mu se reklo a ne šta je on htio i nikad nije "a" rekao. U metallegheu su ga stavili na njegovu poziciju, defanzivni vezni, i jedan je od boljih igrača. U to vrijeme nije bio na nivou dobrog i kvalitetnog igrača ali momak je glavom na krampone išao i jedino dijete zeničko ko je je srcem igralo svaku utakmicu a to je što vi forumaši serete na svakoj stranici treba vas zapalit odma iste sekunde. Hoćete Messija iz Zenice haman. MRŠ
Nije trebao da bezveze dobija karton i ostavi tim u bezizlaznoj situaciji. Sta to ne treba reci, ako je neko pogrijesio ? Ma to bi reko i da mi je brat mrtvi. Kad pravis stetu, to treba reci i naglasiti da ti se vise nikada ne ponovi, da stavljas sebe iznad ekipe. Ko trazi Messija iz Zenice, haman ti decko nisi normalan
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 09 okt 2019, 20:28

celik1945tv je napisao/la:
Zenicanin988 je napisao/la:Gledo tekmu. Mehic nas je pojacao kad je izasao
Prvo mali Skols je igrao šta mu se reklo a ne šta je on htio i nikad nije "a" rekao. U metallegheu su ga stavili na njegovu poziciju, defanzivni vezni, i jedan je od boljih igrača. U to vrijeme nije bio na nivou dobrog i kvalitetnog igrača ali momak je glavom na krampone išao i jedino dijete zeničko ko je je srcem igralo svaku utakmicu a to je što vi forumaši serete na svakoj stranici treba vas zapalit odma iste sekunde. Hoćete Messija iz Zenice haman. MRŠ
Haj ti ljudino popij sta za zivce smiri se
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 09 okt 2019, 20:35

Hocel i kad ce nam zvanicna proradit, znal ko :mrgreen:
moSa likCe

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la anonymousHD » 10 okt 2019, 09:39

jagamu je napisao/la:Hocel i kad ce nam zvanicna proradit, znal ko :mrgreen:
Ne radi nam Instagram, a kamoli to. :D

dinodino2019
Postovi: 2447
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 10 okt 2019, 10:40

Ekipa nam je u Međugorju, ipak se ima neke love, šta je sad s ovim Imtecom sta ce oni raditi za klub meni nista nije jasno
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 10 okt 2019, 13:11

Protiv Sirokog mi je najpozitivinija stvar bila kad smo dali gol da se nismo povukli i koliko je igracima taj neki kamen pao sa srca da su igrali tako lagano zadnjih 10tak min da je to nevjerovatno. Bili su bas u psihickim problemima kad je u pitanju Bilino. Poslije tog prvog gola su igrali neprepoznatljivo lagano i lijepo nakon dugo vremena.

dinodino2019
Postovi: 2447
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 10 okt 2019, 14:37

nickiZe88 je napisao/la:Protiv Sirokog mi je najpozitivinija stvar bila kad smo dali gol da se nismo povukli i koliko je igracima taj neki kamen pao sa srca da su igrali tako lagano zadnjih 10tak min da je to nevjerovatno. Bili su bas u psihickim problemima kad je u pitanju Bilino. Poslije tog prvog gola su igrali neprepoznatljivo lagano i lijepo nakon dugo vremena.
Kako ces se povuci imas igraca vise, gdje je tu logika
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 10 okt 2019, 14:45

dinodino2019 je napisao/la:
nickiZe88 je napisao/la:Protiv Sirokog mi je najpozitivinija stvar bila kad smo dali gol da se nismo povukli i koliko je igracima taj neki kamen pao sa srca da su igrali tako lagano zadnjih 10tak min da je to nevjerovatno. Bili su bas u psihickim problemima kad je u pitanju Bilino. Poslije tog prvog gola su igrali neprepoznatljivo lagano i lijepo nakon dugo vremena.
Kako ces se povuci imas igraca vise, gdje je tu logika
Nema logike, ali Čelik tako radi zadnjih 20 godina. Osim ove utkamice, ja se ne mogu sjetit kad smo iskoristili igrača više. OBično bi se tad mi povukli, a protivnik krenuo napadat.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.