NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 09 okt 2019, 17:55

Platili jagodica od donacije :urnebes: :opaopa: :rol:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 09 okt 2019, 19:50

Puste trenera, on nek se dokazuje na terenu. Nego sto se "baje" u klubu usutise oko sudija i saveza, sta su odustali od postenja? jesul ulozili zalbu, jel guraju sta ove dvije utakmice bi trebali igrat pred publikom ako imalo imaju oraha u dzepu :angel: nesto mi se usutise nakon nolke galame :puke:

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 09 okt 2019, 19:52

crvenobijeli je napisao/la:Platili jagodica od donacije :urnebes: :opaopa: :rol:
Brate nisam rekao od donacija da je placen Jagodic,naveo sam primjer,zasto se neke stvari ne iznose u javnost,zasto se suti,na nasoj stranici mozes samo vidjet ako je dosao koji igrac,ako su uzeli preparate za travu i tako to samo dobre stvari,a kada neko napusti niko nista,zasto nisu pbjavili kada je mali Kadija otisao iz kluba,zasto nisu objavili koliko je para sakupljeno u subotu,zasto nisu objavili,zasto poslije kazni sute,da li su se obratili kome povodom kazni,nisu,usrali se picke,pokrili se ponjavom i izviruju kao misevi,a najavljivali su borbu proti korupcije u fudbalu,sta je sad,gdje je zapelo,vidim tebi je to smijesno,meni nije brate

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 09 okt 2019, 20:01

drug, jedna jagodiceva plata je skoro ko komplet kazna koju smo dobili. Necu da pricam o cemu ne znam, ali uvjeren sam da prima bar duplo vise nego Senad.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 09 okt 2019, 20:33

3500 stan hrana tel.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 09 okt 2019, 21:42

Ajte molim vas štabse vi brinete kolika je u koga plata puste ljude da rade svoj poso.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 09 okt 2019, 21:52

Ne kontam koji ce ti **** preplacen trener kad imas ekipu za sredinu tabele, stavi nekog uhljupa ionako cemo prodavat sve sledecu polusezonu..
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 09 okt 2019, 21:55

DevilsAdvocate je napisao/la:Ne kontam koji ce ti **** preplacen trener kad imas ekipu za sredinu tabele, stavi nekog uhljupa ionako cemo prodavat sve sledecu polusezonu..
cudo ne kontas, a to sve znas :crazy:

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 09 okt 2019, 23:34

zomir je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Ne kontam koji ce ti **** preplacen trener kad imas ekipu za sredinu tabele, stavi nekog uhljupa ionako cemo prodavat sve sledecu polusezonu..
cudo ne kontas, a to sve znas :crazy:
Bash sam glupsy
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 10 okt 2019, 00:01

DevilsAdvocate je napisao/la:Ne kontam koji ce ti **** preplacen trener kad imas ekipu za sredinu tabele, stavi nekog uhljupa ionako cemo prodavat sve sledecu polusezonu..
Ekipa nije losa samo im treba neko sa autoritetom,kada drekne sa klupe da pretrnu,a ne da se otresaju i nadgovaraju sa trenerom,i kapiten mora naredjivati saigracima kada im ne uspije neka akcija da nema deranja jedan na drugog i psovanja,a ovako nisu losi,mada mislim da mogu puno vise

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 10 okt 2019, 11:13

Donacije, prva kaznena utakmica do 1000 KM od ulaznica, trener Hadzic napustio i naplatio je sve, mozda ima se platit 8 dana u oktobru, materijal za kandidate novog trenera Vlado je dobio podrsku, odakle pare za njega i koliko kosta, onoliko koliko odradi ako odradi sto je obecao a to se poklapa sa ciljem uprave naravno da ce naplatit, ako ne ostvari zna se.... Rad ide dalje imamo ciklus do pauze gdje moramo Full odradit utakmice zato nismo smjeli kalkulisati sa imenom trenera jer nam trebaju bodovi, ova ekipa ne prodaje, ne poklanja i ne kupuje, radi se po planu, kad izleti izvan toga iz raznoraznih razloga naravno da ima problem, vracat se sve polako na pravi put, ova ekipa ce biti samo jaca, mentalno, mozda nam je to malo i falilo, klub radi zivi, ne cvjetaju ruze al se traze opcije da se ustabili koliko je moguce u ovoj drzavi, podrska ljudi treba, treba i kritika jer neko nekad vidi ono sto drugi ne vide, ako to vodi boljoj organizaciji, ova ekipa nije sreda tabele borit ce se za prvaka sve dok ima Sanse teoretske, pauza kad bude podvuci ce se vidjet dje skripi i odradit da drugu polusezonu budemo bolji, al opet napominjem ovaj ciklus je veoma bitan do pauze

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 10 okt 2019, 11:32

Vlado sigurno ima mana ali ujedno je uz Dragana Jovica trener sa najvecom karijerom i uspjesima koji je dosao u Zvijezdu. I po meni je i vise nego dobra opcija za klub. Sad da li je skup ili ne to je za dublju analizu. Zavisno sta klub a i mi gledaoci/navijaci zelimo.
Realno je i da trenutna ekipa ima kvalitet da bude najmanje medu prve tri ali negdje je kocilo.
I normalna je stvar da se prvo mijenja trener.
Do polusezone mi moramo dobit sve 3 kuci i sa gostovanja donijeti 5-6 bodova, sve sem toga je neuspjeh.

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 10 okt 2019, 12:00

Tako je combe, a ovaj mlaco iz sportsport lupa ko Maksim jer ovaj portal nema vise informacija iz kluba jer ovaj portal nije dozvolio otvoreno pismo da se objavi, zalba je ulozena mislim da je i to neko pitao

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 10 okt 2019, 12:31

desetkamarakane je napisao/la:Tako je combe, a ovaj mlaco iz sportsport lupa ko Maksim jer ovaj portal nema vise informacija iz kluba jer ovaj portal nije dozvolio otvoreno pismo da se objavi, zalba je ulozena mislim da je i to neko pitao
Ne moramo citati sve sa portala imamo nasu stranicu na facebook-u mislim da je u redu da se objavljuju detalji oko kazne,jer mi gledaoci smo koliko toliko pomogli klubu u vezi kazne,i mislim da je fer sa vase strane da se objavljuju i dobre i lose stvari na stranici,jesam li u pravu,nije fer da mi koji smo ostali do 8 sati cekajuci sudije,neke stvari saznajemo ili rekla kazala ili preko nekih portala,mislim da svaka vijest o klubu treba da nasa stranica prvo objavi pa tek portali poslije a ne obrnuto

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 10 okt 2019, 12:35

Upravu si, stranica ide vidim i ja sa malim informacijama ali nitko je ne koci da se iznose, mozda samo koliko ja mislim to su mogucnost admina zbog obaveza

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 10 okt 2019, 12:51

Vladi puno sreće u nastavku prvenstva da nam donese što više bodova ekipu ima uslove ima samo nek poradi na psihičkom planu jer igrači čim gube i imaju negativan rezultat padnu teško se mogu vratiti..bodovni saldo nakon 9 kola i 14 bodova je malo premalo mislim na ne priznat gol Fačića u Bihaću i primanje gola u 93 minuti u Gabeli nas je koštalo još 4 boda te u Gračanici se moglo uzeti makar bod imali su se uslovi za igru,a Olimpik kući i Banovići na strani nismo ništa mogli sa kriminalnim suđenjem,sa tih 5 bodova koje smo mogli imati imali bi 19 i samo dva boda manje od Olimpika ali ništa idemo dalje sad uzet Radnika,kući Slavena,Igman, Goražde i na strani se može igrat i najmanje ne izgubit u Travniku i Čapljini pa da se zaokruži uspješno prvi dio sezone..Na polusezoni ostavit ovu ekipu i nek Vlado iz Jedinstva dovede Nuspahića koji može pokrit sve pozicije u napadu i Olića lijevog beka zaštićeno godište uz Živkovića iz Orašja veznjak-krilo dobar igrač Orašje u krizi ako ga sad ne dovedemo nećemo nikad :D te možda dogovorit kakvu posudbu Osmića il Mehića sa ta 4 igrača bi imali top ekipu za drugi dio sezone.

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nebeskasila » 10 okt 2019, 15:39

Tesko ds ce sta uraditi. Zelim srecu u vama i njemu ali malene su sanse. Kod nas je sam dovodio igrace preko svojih ljudi pa smo zadnji. Prvi smo poceli pripreme pa nam igraci poslije 35minuta ne mogu hodati

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la harden » 10 okt 2019, 16:37

Nemojte ocekivati puno od Vlade, covjek je najjaci kad treba pricati, uvijek neke izgovore spremne ima. Bezveze ga placate preko 2.5 - 3 milje, isto mozete imati i sa jeftinijim trenerom.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 10 okt 2019, 16:55

Svidja mi se njegova skromnost,necu ga sada pljuvati vec cu mu pozeljeti srecu,a za ovo drugo cu ga sacekat,mada mislim da ima dobre uslove za sada,do uprave je kakve ce biti pripreme za pauzu,uglavnom ne treba covjeka pljuvati nije jos ni debitovao

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 10 okt 2019, 23:36

Bravo fadile.... Opet cemo glasat.nebrini
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.