FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 10 okt 2019, 08:08

Pred nama su tri tekme bex najboljeg beka i krila liige a i sire...


Ps. Prosle sezine bez hebe 13-1 omjer pobjeda i poraza, sa gol razlikom preko 30 datih (mislim 39) i 7 primljenih
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Napapijri
Postovi: 4579
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 10 okt 2019, 08:08

Slicna prica je bila i za Ahmetovica, pa se naglo odlucio za shopping :D
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Zeko87
Postovi: 2150
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 10 okt 2019, 08:13

Stvarno bih volio doći do podatka koliko smo kartona ove sezone dobili zbog prigovora, ja bih za taj tetkasti način pristup igri počeo po džepu udarati.

U duelu bebice, a na jeziku gladijatori.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 10 okt 2019, 08:17

Napapijri je napisao/la:Slicna prica je bila i za Ahmetovica, pa se naglo odlucio za shopping :D
Moral igraca je skoro postao u rangu politicara :D

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 10 okt 2019, 08:18

Zeko87 je napisao/la:Stvarno bih volio doći do podatka koliko smo kartona ove sezone dobili zbog prigovora, ja bih za taj tetkasti način pristup igri počeo po džepu udarati.

U duelu bebice, a na jeziku gladijatori.
Znam da je hebibovic svaki dobio pred kraj utakmicw zbog mahanja sudiji i psovanja ili zbog nervoze udari protivnika.
To je jeenom uradio i kad je imao zuti, kad se raja zagledala po isyoku sta radi i ne znam kako tad nije dobio drugi.
Inace, jako cesto psuje sudijama a sudije razgovaraju meedjusobno i vjerovatno su ga opominjali...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

mma_hz
Postovi: 10621
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 10 okt 2019, 09:42

Koji je to u ligi bolji bek od Hebiba i po kojim parametrima to gledate?Ko je bolji?Kadusic,Stevanović,Stanic ko???
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 10 okt 2019, 09:43

BordoSarajevo je napisao/la:Još kad bi i Husref propustio par sljedećih tekmi uz Hebibovića i Velkoskog, svi naši problemi bi nestali. Prodisali bi. Grupne faze bi nas odma dočekale. Ali nismo mi te sreće da nemamo nijedan problem. Valja nam trpit i strepit od Zvijezde09 i Mladosti DK.
Mrs sa foruma picko strumfovska **** te onaj ko te poslao keru

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 10 okt 2019, 09:48

Reprezentativac Sjeverne Makedonije je već započeo sa terapijama, a u naš glavni grad se vraća već do kraja sedmice, gdje će nastaviti sa liječenjem.

Ono što je najbitnije za Musemića i njegov tim je podatak da pauza neće dugo trajati, odnosno da će biti vrlo brzo u rosteru tima za takmičarske utakmice.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 10 okt 2019, 09:48

Cuj koji bek je bolji od hebibovica. Svaki bek npr, i hodzic i sabanovic su bolji bekovi, hebib je dobar kao krilo. Ofanzivno dobar, defanzivno jok. Drag mi je covjek al nekujte ga u zvijezde toliko, nije kapiten da moze sve igrati
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 10 okt 2019, 09:49

NorthN01 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Još kad bi i Husref propustio par sljedećih tekmi uz Hebibovića i Velkoskog, svi naši problemi bi nestali. Prodisali bi. Grupne faze bi nas odma dočekale. Ali nismo mi te sreće da nemamo nijedan problem. Valja nam trpit i strepit od Zvijezde09 i Mladosti DK.
Mrs sa foruma picko strumfovska **** te onaj ko te poslao keru
Ironičan sam prijatelju :rol: :rol:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

mma_hz
Postovi: 10621
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 10 okt 2019, 09:53

Pa Hodzica levatom pravili oni klesari iz Ljubuskog,a o igrama Sabana u većini utakmica necu ni dati komentar.
Ne ukivam ga u zvijezdi jer sam prvi ovdje pisao o limitiranosti nasih igraca i "glorifikaciji",ali da ima bolji od njega nema.Samo je fazon sto on Husrefu mora igrati i beka i krilo u jednom.Jbt Hebib se nadje u 5 nekih sansica ili napravi neku sansu itd itd dok npr njegov kolega Letic par puta centrira i to mu je plafon.Prvom do sebe i cumuraj nazad.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 10 okt 2019, 09:57

AngelDiMaria je napisao/la:Cuj koji bek je bolji od hebibovica. Svaki bek npr, i hodzic i sabanovic su bolji bekovi, hebib je dobar kao krilo. Ofanzivno dobar, defanzivno jok. Drag mi je covjek al nekujte ga u zvijezde toliko, nije kapiten da moze sve igrati
Hebib je dobar sto se tice ubacivanja iz drugog plana i dosta golova smo tako postigli. Loše strane su defanziva, bas cesto ostane visoko i pravi veliku rupu u odbrani. Po meni dobar je kad napadamo da bude dodatna opasnost iz drugog plana a u utakmicama gdje treba biti cvrst nazad koristio bi Halida ili Dušana a Hebib u takvim utakmicama na krilu ili kluba . po meni koristan igrac kojeg se moze koristit i na beku i na krilu.
Zadnja izmjena: bordobijeli, dana/u 10 okt 2019, 09:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 10 okt 2019, 09:57

AngelDiMaria je napisao/la:Cuj koji bek je bolji od hebibovica. Svaki bek npr, i hodzic i sabanovic su bolji bekovi, hebib je dobar kao krilo. Ofanzivno dobar, defanzivno jok. Drag mi je covjek al nekujte ga u zvijezde toliko, nije kapiten da moze sve igrati
Sabanovic nije igrac za FKS niti ce ikad biti, a dobili su i on i Mustafic prilika vise nego iko
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 10 okt 2019, 10:08

Šta je sa Letićem, jel sve ok s njim?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

mma_hz
Postovi: 10621
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 10 okt 2019, 10:13

BordoSarajevo je napisao/la:Šta je sa Letićem, jel sve ok s njim?
Jeste ,sinoc je radio u teretani sa trenerom.
Radili su neke skokove :urnebes:
Ugl kao i Pidro radi jake treninge sa Max opterecenjem na koljeno
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 10 okt 2019, 10:42

mma_hz je napisao/la:Pa Hodzica levatom pravili oni klesari iz Ljubuskog,a o igrama Sabana u većini utakmica necu ni dati komentar.
Ne ukivam ga u zvijezdi jer sam prvi ovdje pisao o limitiranosti nasih igraca i "glorifikaciji",ali da ima bolji od njega nema.Samo je fazon sto on Husrefu mora igrati i beka i krilo u jednom.Jbt Hebib se nadje u 5 nekih sansica ili napravi neku sansu itd itd dok npr njegov kolega Letic par puta centrira i to mu je plafon.Prvom do sebe i cumuraj nazad.
Da, kada bi fudbal.gledali povrsno.
Ali uvijek jedan bek igra ofanzivnije a jesan defanzivnije, jer jednog beka moze nadomjestiti zayvaranje zadnjeg veznog, al dvojicu ne moze. Kod nas je to hebibovic...

A sad malo o "uvijek se nadje u sansi" ... prosle sezone , do zadnja dva kola hebibovic je imao NULA asistencija i dva ili tri gola. Od kojih je samo jedan imao uyicaj na konacni ishod. To kaze statistika. Dakle krilo/bek koji je ofanzivan. Npr sabanovic toliko popljuvan je u 30% utakmica koje je hebib igrao imao 4 asist vis ei jedan gol. E sad. Kada se hebib nadje u prilici to je super, problem je sto on svoje strasno dobro kretanje u 95% slucajeva pretvori u gol aut/korner/aut. Sad skontajte da igraci ga 5 puta izbace ispred protivnicke linije i on treba 5 puta da doda loptu u 16, dal povratnu ili centarsu na glavu, a on svih 5 puta pogodi prvog do sebe. I to je cinjenica, ako ides na tekme fks i gledas onda znas da taj beka ispred sebe ne promasuje...a ako ga i promasi onda pogodi prvog stopera. Zato je i imao NULA asistencija. Takodjer tu su i promasaji 100% prilika. Super je sto se on nadje u prilici ali to nama nista ne vrijedi, cak sta vise, zna lose uticati psihicki na ekipu. Meni je jos pred ocima onaj gol zrinjskog na proljece, kad na stativi udari sam sebe i doda protivniku loptu, te promasaj protiv melje na grbavici ...

Zatim, nejgova fizicka sprema, sve kartone je dobio u zadnjih 10 min ogre, jer jednostavno ne moze ... onda gubi lopte i mase prema sudiji, mlatara rukama ili vuce protivnika za dres. Ne moze raditi ponavljanja, on ako istrci u napad na 20 metara od protivnika, nema aviona koji ce povuci hebiba nazad u odbranu. Nema.

Naravno, njegova zelja, trud, zalaganje i ljubav prema klubu su neupitni, ali jarane kad ti sa 29 nisi uspio otici vani hljeb zaraditi, mora postojayi neki razlog.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 10 okt 2019, 10:44

Mozete pricati sta hocete, ali je cinjenica da je pozadi, kad je hebib bek na desnoj strani propuh i kasni sa izlaskom na ofsajd zamku. Toga realno nema na leticevoj strani. Svi bekovi koje imamo su bolji DEFANZIVNO od hebiba. E kad hebib okasni, onda su lazic i serbecic "spori"...
Ne kaze niko da je los igrac, ali da je dobar bek, nije. COvjek je krilo i sto puta je bolje kad igramo sa njim na krilu. Kad igra beka, tatar mora da se vraca daleko vise od milanovica npr da pokriva njegovu prazninu. I onda hebib kao opasan i kad je bek...
Treba biti realan.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

mma_hz
Postovi: 10621
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 10 okt 2019, 10:58

Pa ne moze kad covjek nikad ne odmara,eto sjetite se prosle sezone svi nesta povrijedjeni umorni bla bla Heba suti i igra.Nikad ne stvara probleme,ne kofrci se saigracima, treneru itd itd.Nikad ne pravi problem u svlačionici.Dosta ,dosta vise trci od Letica npr realno.Da bude propuh bude da se razumijemo ali propuh je ogroman kad je tu i Sabanovic a Hodziceva igra od Ljubuskog me jos drzi i ono nonsalanto fulanje lopte tako da tu nmg biti objektivan.Nek odigra par utakmica na desnom boku pa cemo vidjeti.Staviti Hodzica nazad a Hebu ispred pa probati.Sabanovic koliko god ga ja licno gotivio i zelio da uspije,Bgm tankosava ziva ja ne znam STA oni na tim treninzima rade.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 10 okt 2019, 11:04

Ne znam, ne govorim o njegovom karakteru, mada hajmo realno, sabanov i hebibov ubacaj se ne mogu porediti, sto se tice trcanja, na kosevu sam se zijanio kakav je sprint odradio letic u zadnjim minutama meca, kad su svi klonuli. Za mene ce heba uskoro biti kao velkoski, igrac koji treba da bude na klupi, da dobija po pola sata, eventualno da izlazi nakon 60. Trci on i sve to, ali... Taj ne dize glavu, eto na svakoj utakmici, nanize jednog ili drugog i bum u blok suta, ne dodaje, sa drugim bekovima je situacija drugacija. A ja bih najsretniji bio da su svi predobri pa da se ne moramo prepucavati ovako.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 10 okt 2019, 11:07

Zeko87 je napisao/la:Stvarno bih volio doći do podatka koliko smo kartona ove sezone dobili zbog prigovora, ja bih za taj tetkasti način pristup igri počeo po džepu udarati.

U duelu bebice, a na jeziku gladijatori.
Slazem se. Nikad sudija nije promijenio odluku zbig prigovora, tako da za prigovor mozes dobiti samo karton. Ako sudija kolje, a klali su nas protiv listice i Zrinjskog, iz Kluba treba da reaguju, a ne igraci na terenu...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Amidzaa, JavierBosnia, Lobudaraczapamcenje, nokee, sarajevo19461987 i 45 gostiju.