ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 10 okt 2019, 13:51

Koliko je nesposoban lik ovo nije realno, čarobnjak David, jel moguće da nije uzeo set :rol: :bow:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 10 okt 2019, 13:54

joj babuki poteza ...voo nesto novo u tenisu :D :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 10 okt 2019, 13:55

bodi123 je napisao/la:Koliko je nesposoban lik ovo nije realno, čarobnjak David, jel moguće da nije uzeo set :rol: :bow:
Ev i ja ne vjerujem, to je ono sto kazem, njemu fali to malo da pobjedi ove vece, ovakvom Rogeru ne uze ovaj set

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 10 okt 2019, 14:01

ronaldo99 je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Koliko je nesposoban lik ovo nije realno, čarobnjak David, jel moguće da nije uzeo set :rol: :bow:
Ev i ja ne vjerujem, to je ono sto kazem, njemu fali to malo da pobjedi ove vece, ovakvom Rogeru ne uze ovaj set
Zabrinjavajuće fakat, da lik ne može uzet set koji je Federer odigrao blago rečeno užasno i u kome je napravio 25 neiuznudjenih gresaka

Serva za set i 3 set lopte, pa u TB 5-2 pa poslije opet set lopta na svoj servis na 7-6, i sve uprska brat :bow:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 10 okt 2019, 14:03

jbg ne igra protiv Brkica
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

nikoneznanovic
Postovi: 447
Pridružen/a: 03 sep 2019, 22:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la nikoneznanovic » 10 okt 2019, 14:05

Pričate isto kao da Federer igra na nivou Challenger igrača... :lol: :lol:

Federer ima 70 % prvog servisa, ne da je dobro, nego predobro, dok David mrtvi ima 52% do ovog gema evo...

Nije to mala razlika, nego avionska!

Federer lošije igra u polju, to stoji, ali shvatite da čovjek više nema taj nivo igre i ne nadajte se bezze da on može osvojiti još 1 GS.


Možda WB da dodje do završnice, jer tu ne treba igre neke velike, nego servis upravo ovakav kakav on demonstrira, plus njegovo iskustvo i tolike titule na travi, dovoljno da ga se ne otpisuje na WB!
Zadnja izmjena: nikoneznanovic, dana/u 10 okt 2019, 14:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 10 okt 2019, 14:06

ma Australija je nasa ABD :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

nikoneznanovic
Postovi: 447
Pridružen/a: 03 sep 2019, 22:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la nikoneznanovic » 10 okt 2019, 14:11

delinjo je napisao/la:ma Australija je nasa ABD :D
Jedino ako Nole i Rafa ostanu kući sa ženama... :mrgreen:

Bratiću, treba biti realan, sljedeća godina je kraj i to se vidi poslije WB u svakom malo ozbiljnijijem meču!

Servis je nešto čim ispravlja igru u polju, evo već dugo, paliti možeš i sa 40+ godina, ali čim naleti na ozbiljnijeg igrača, on ima problem, jer igra oscilira!

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 10 okt 2019, 14:16

to citam evo 5 godina ..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 10 okt 2019, 14:19

Opet ovaj dolazi sa nekim statistikama vazda isto lik pise, a ne zna osnove bodovanja, haj zdrao

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 10 okt 2019, 14:21

Fuzija Rafe i Federera u ovom trenutku ne može pobjedit Novaka na nivou u Australiji, vidjeli smo ove sezone sta je lik u stanju igrati, da ne pričam da ima 7 od 7 u finalima u Melbournu i da je faktički nepobjediv ala Rafa u finalu RG-a

Tako da je smijesno uopste pričat po meni da Rafa i Federer imaju velike sanse za titulu tamo, normala i kao takvi su i dalje drugi i treći favoriti za titulu, al poprilično sam siguran da preko Novaka ne mogu ni jedan ni drugi, ni blizu, na njemu je da izgubi titulu, a na ovoj dvojici da je ukradu

Federer ima s druge strane realne sanse da uzme Wimbledon ukoliko ponovi ovogodisnji nivo, i po meni bi trebao cijelu sezonu usmjeriti na tempiranje forme za juli
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 10 okt 2019, 14:22

bodi123 je napisao/la:Fuzija Rafe i Federera u ovom trenutku ne može pobjedit Novaka na nivou u Australiji, vidjeli smo prosle sezone sta je lik u stanju igrati, da ne pričam da ima 7 od 7 u finalima u Melbournu

Tako da je smijesno uopste pričat po meni da Rafa i Federer imaju velike sanse za titulu tamo, normala i kao takvi su i dalje drugi i treći favoriti za titulu, al poprilično sam siguran da preko Novaka ne mogu ni jedan ni drugi, ni blizu, na njemu je da izgubi titulu, a na ovoj dvojici da je ukradu

Federer ima s druge strane realne sanse da uzme Wimbledon ukoliko ponovi ovogodisnji nivo, i po meni bi trebao cijelu sezonu usmjeriti na tempiranje forme za juli
STAN WAWRINKA .....samo je to dovoljno u zrijebu vjeruj bratu ..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

nikoneznanovic
Postovi: 447
Pridružen/a: 03 sep 2019, 22:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la nikoneznanovic » 10 okt 2019, 14:22

delinjo je napisao/la:to citam evo 5 godina ..
Evo ti dokaz, on od onog bljeska u Australiji 2018 je mrtvi prosjek, vidi brojke, brojke ne lažu...

Od tada 7 GS je igrano, evo uporedi sa Rafom npr. :

Nadal

3x osvojen GS
1x finale
3x polufinale

Federer

1x finale
1x polufinale
2x četvrtfinale
2x 4.kolo
1x nije igrao

Statistika u rangu Thiema i sl. :crazy:

Realno, nemaš šta bratiću oko ovih brojki reći, suvišno bilo šta da se kaže!

Nego uživaj(mo) dok još malo igra i to je to. :thumbup:
Zadnja izmjena: nikoneznanovic, dana/u 10 okt 2019, 14:24, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 10 okt 2019, 14:23

Svi mi Bodi zaboravljamo Medvedeva, brat je pokazao da se na njega itekak treba racunati, nije bez razloga ove godine igrac sa najvise pobjeda na touru, a ima dobar matchup za Novaka

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 10 okt 2019, 14:24

delinjo je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Fuzija Rafe i Federera u ovom trenutku ne može pobjedit Novaka na nivou u Australiji, vidjeli smo prosle sezone sta je lik u stanju igrati, da ne pričam da ima 7 od 7 u finalima u Melbournu

Tako da je smijesno uopste pričat po meni da Rafa i Federer imaju velike sanse za titulu tamo, normala i kao takvi su i dalje drugi i treći favoriti za titulu, al poprilično sam siguran da preko Novaka ne mogu ni jedan ni drugi, ni blizu, na njemu je da izgubi titulu, a na ovoj dvojici da je ukradu

Federer ima s druge strane realne sanse da uzme Wimbledon ukoliko ponovi ovogodisnji nivo, i po meni bi trebao cijelu sezonu usmjeriti na tempiranje forme za juli
STAN WAWRINKA .....samo je to dovoljno u zrijebu vjeruj bratu ..
Ma kaki, nije Nolo bio zdrav na USO, nema sanse da bi ga ovakav Stan inače dobio, ok je to da pričamo o onom Stanu iz prajma, al daleko je on od najboljeg nivoa već dvije godine odnosno od one operacije koljena
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 10 okt 2019, 14:26

ronaldo99 je napisao/la:Svi mi Bodi zaboravljamo Medvedeva, brat je pokazao da se na njega itekak treba racunati, nije bez razloga ove godine igrac sa najvise pobjeda na touru, a ima dobar matchup za Novaka
Da, ima Medvedev svakako i ne smije se na njega zaboravit ni u sali, al i on tek treba dokazat da je spreman držat ovaj nivo duži period odnosno i narednu sezonu, sad je i on postao lovina a ne vise onaj koji lovi, sto je drastična razlika u shvatanju i odnosu njegovih protivnika u mečevima koji su pred njim

Inače, ko bi reko čuda da se dese, pa je izgleda i Thiem naučio igrat na brzim podlogama, strasan je ovo sto sam ga gledao u Pekingu i Sangaju :bow:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 10 okt 2019, 14:30

sefkec bila je jedan period i gora statistika od te pa se desilo svasta nesto ....opet letite...


bodi ma on je njemu pencilin na ovim GS turnirima...ne moze izaci na kraj sa lupanjem loptice..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la ronaldo99 » 10 okt 2019, 14:31

Jes Theim samara od Pekinga, njemu je itekako godila promjena trenera ove godine, ne treba zab da je osvojio i masters ove god na tvrdoj podlozi tako da :)

Al opet brat ispane u prvom kolu US opena :)

nikoneznanovic
Postovi: 447
Pridružen/a: 03 sep 2019, 22:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la nikoneznanovic » 10 okt 2019, 14:38

delinjo je napisao/la:sefkec bila je jedan period i gora statistika od te pa se desilo svasta nesto ....opet letite...


bodi ma on je njemu pencilin na ovim GS turnirima...ne moze izaci na kraj sa lupanjem loptice..
Bratiću, to je bio zadnji trzaj, znaš ono labudji pjev... :mrgreen:

Znaš da ja Fedexa cijenim kao nekoga ko je promijenio tenis, ali treba biti realan!

On ima skoro nikakve šanse da uzme još koji GS,(jedino neka luda sreća), pogotovo nakon onakvog poraza na WB i vjerujem da i on to zna, čim je pričao da bi mu bilo ok da ga Rafa prestigne kao što je on Samprasa.

Jer sad pored Rafe i Noleta, koji su realno klasa za sebe, ima i Medvedeva, Thiema koji ga u svakom trenutku mogu dobiti!

Svjestan je da je gotova karijera, samo je pitanje vremena!

Meni je iskreno žao, volio bih da igra na vrhunskom nivou bar još 2 godine, ali nema od toga ništa...
Zadnja izmjena: nikoneznanovic, dana/u 10 okt 2019, 14:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 10 okt 2019, 14:41

ronaldo99 je napisao/la:Jes Theim samara od Pekinga, njemu je itekako godila promjena trenera ove godine, ne treba zab da je osvojio i masters ove god na tvrdoj podlozi tako da :)

Al opet brat ispane u prvom kolu US opena :)
Uveo je Thiem dosta varijacija u svoj tenis

Česće izlazi na mrežu a oduvijek je imao kvalitetne voleje, iz bekenda igra vise slajsa sto je neophodno jer nema uopste tehniku koja može kvalitetno odgovorit brzim uslovima, a i servis je počeo koristit na pravi način kad pričamo, forhend je i dalje glavno oružje koje jako dobro funkcionise

Pobjegao je jos dalje nego inače iza osnovne linije pa mu i defanziva sada izgleda pristojno i nema vise toliko problema s dubokim lopticama protivnika kao ranije, a posto je jak ko konj i iz takvih pozicija je sposoban generisati dovoljno snage i igrati kvalitetan tenis
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.