NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Tekashi
Postovi: 15698
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Tekashi » 11 okt 2019, 02:44

Brady :rol:

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 11 okt 2019, 02:54

Ovo je srednja zalost i prva ozbiljna ekipa ce nas silovat samo tako...

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 11 okt 2019, 02:55

Sudije..
Ovo je cist fumble

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 11 okt 2019, 03:05

Koja je ovo sramota Patriotsi i sudjenje hahaha ..gledam Bearse neki dan kakvi penali su sudjeni njima isti penal isto na QB čovjek ga udara nema penala , isto sve isto na kickera kao sto su i zbog kojeg su Bearsi izgubili prošlu utakmicu Patriotsi a se ne svira ... serem se na nfl
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Tekashi
Postovi: 15698
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Tekashi » 11 okt 2019, 03:36

:lol:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 11 okt 2019, 03:37

Ma i ovo je incomplete, daj neki Carter rule, cudo nisu prekinuli akciju...
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 11 okt 2019, 07:57

Pobjedu piši igru briši...

Ovaj mini bye-week će nam dobro doći da se neki igrači oporave.

No BB podhitno mora poduzeti nešta kada je napad u pitanju, a izjava Brady-ja nakon utakmice dovoljno govori da nije zadovoljan istim.
Reporter: Has the offense been good enough?

Brady: Huge pause....we'll see.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 11 okt 2019, 09:31

Ma ovo je grozno iskreno. Prva solidna ekipa ce nas obrukat samo tako.


OL: Fali Center Andrews koji je bio medju kljucnim igracima prosle sezone, fali onaj Wynn koji izgleda da je Bust jer je stalno povrijeden. Valjda ce to Dante Scarnecchia uigrat, ako ne on, onda niko.

Full Back/Running Game: Osim lose OL fali Develin koji je za Sonnya bitan. Da se ne lazemo, Sonny nije neki RB. Rekao bi da nije ni medju Top 15 lige. Njemu treba Develin da se zakuca gore u odbranu i otvori mu rupu, ovaj Njemac iz Practice Squad to sad za sad solidno radi, ali Develin je najbolji FB lige i naravno da ces osjetit da on fali.

Kicker: A sta reci za onu tugu od Kickera? Pa Codey Parkey je za onog debila Prime-Morten Andersen. Stojis na nekih 30 yardi, FG je u pitanju od mozda 40 i kusur da od tekme napravis two-score-game. I umjesto da uzmes taj FG, oni idu na 4&5 i ja se pitam zasto... Drive kasnije vidim zasto... lik fuli zicer sa 30ak Yardi. Cak Extra-Point mu jedva ulazi. Pa zar nema 40 ljudi na planeti koji mogu sutat ono kako treba?

Tom: Zabrinjavajuce. Ne znam sta vise da kazem osim toga. Izgleda kao mrtvi prosjek NFL-a.

McDaniels: Jedan od najvecih debila. Zadnja cetvrtina, tu smo negdje opet na 35 Yardi, 3&5 ili tako nesto. Igraju na "chew the clock" i uglavnom trci Sonny. Sad umjesto da ga opet pustis da trci, sve i da ne uspije izgurat novi first down, u solidnoj si pozicij za FG i znaci da se odvajas na dva scora i gotova tekma. Call McDanielsa je **** TOSS u Backfield nekih 5-6 metara iza LoS. Odmah ga obaraju Giantsi i ispadas iz FG range :rol: :rol:

WR: Ostali na Edelmanu, undrafted Meyersu i onom liku koji je igrao Cornera/Punt Returnera Gunner Olszewski. :rol:

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la KenoRob » 11 okt 2019, 13:09

Trebali bi AB-a vratit, svakako ga Kraft mora platit. Ne bih nilo lose provjerit sta se trazi za AJ Greena, Diggsa, Sandersa i tako te hvatace.

Avatar
collector
Postovi: 2541
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la collector » 11 okt 2019, 13:58

Amarinho je napisao/la:Ma ovo je grozno iskreno. Prva solidna ekipa ce nas obrukat samo tako.




Tom: Zabrinjavajuce. Ne znam sta vise da kazem osim toga. Izgleda kao mrtvi prosjek NFL-a.
Sve stoji sto si napisao, al de mi reci sa cim covjek da radi i da izgleda ozbiljno, mislim opet kad brojke pogledas to je super, a sinoc gledam i postavljaju se i u terenu imas Meyersa, Olszewskog, Izza na TE i Edelmana, trcanje svakako ne postoji i sa kim onda igrati. Gordon se povrijedio, Demariusa trejdovali, a Browna otpustili, nema Gronka, a ni Hogana (a on onako malokrvan bi sad bio pojacanje), mislim ono Miami ima kvalitetnije WR.

I onog jednog WR koji bi trebao da bude neka prevaga u vidu N'Keal-a nema, povreda, treba ga jos sacekati, a i on rookie kao i ovi gore nabrojani.
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
Amarinho
Postovi: 1160
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 11 okt 2019, 14:12

collector je napisao/la:
Sve stoji sto si napisao, al de mi reci sa cim covjek da radi i da izgleda ozbiljno, mislim opet kad brojke pogledas to je super, a sinoc gledam i postavljaju se i u terenu imas Meyersa, Olszewskog, Izza na TE i Edelmana, trcanje svakako ne postoji i sa kim onda igrati. Gordon se povrijedio, Demariusa trejdovali, a Browna otpustili, nema Gronka, a ni Hogana (a on onako malokrvan bi sad bio pojacanje), mislim ono Miami ima kvalitetnije WR.

I onog jednog WR koji bi trebao da bude neka prevaga u vidu N'Keal-a nema, povreda, treba ga jos sacekati, a i on rookie kao i ovi gore nabrojani.
Pa recimo onaj interception je u najmanju ruku cudan. Ili je fulio Edelmana za dva metra, ili nisu bili uopste na istoj stranici playbooka. Dobro to haj... Brady nikad nije bio onaj QB koji baca preko pola terena ili neki Scrambler, ali bar smo znali da ima najbolji pre-snap read - tacnije procita sta igra odbrana, i release time mu je obicno oko 2.5 sekunde. Jucer je popijo strip-sack i ovi nam uvalili TD jer je Brady pola sata drzao loptu nicim izazvan. Vec je protiv Washingtona bacio Intercept gdje uopste nije niko. Isto kao da nema pojma sta odbrana igra.

Dobro, nisu Receiveri sad bog zna koji kvalitet, ali ih je iskreno i fulao po pola metra.

Valjda je i razlog za to sve, da run uopste ne funkcionise. Pa onaj drugi TD Bradya je bio Sneak koji je poceo od 5 Yard linije :D to jos nisam vidio. Kao da Sonny ne postoji. :D

Avatar
collector
Postovi: 2541
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la collector » 11 okt 2019, 14:44

Amarinho je napisao/la:
collector je napisao/la:
Sve stoji sto si napisao, al de mi reci sa cim covjek da radi i da izgleda ozbiljno, mislim opet kad brojke pogledas to je super, a sinoc gledam i postavljaju se i u terenu imas Meyersa, Olszewskog, Izza na TE i Edelmana, trcanje svakako ne postoji i sa kim onda igrati. Gordon se povrijedio, Demariusa trejdovali, a Browna otpustili, nema Gronka, a ni Hogana (a on onako malokrvan bi sad bio pojacanje), mislim ono Miami ima kvalitetnije WR.

I onog jednog WR koji bi trebao da bude neka prevaga u vidu N'Keal-a nema, povreda, treba ga jos sacekati, a i on rookie kao i ovi gore nabrojani.
Pa recimo onaj interception je u najmanju ruku cudan. Ili je fulio Edelmana za dva metra, ili nisu bili uopste na istoj stranici playbooka. Dobro to haj... Brady nikad nije bio onaj QB koji baca preko pola terena ili neki Scrambler, ali bar smo znali da ima najbolji pre-snap read - tacnije procita sta igra odbrana, i release time mu je obicno oko 2.5 sekunde. Jucer je popijo strip-sack i ovi nam uvalili TD jer je Brady pola sata drzao loptu nicim izazvan. Vec je protiv Washingtona bacio Intercept gdje uopste nije niko. Isto kao da nema pojma sta odbrana igra.

Dobro, nisu Receiveri sad bog zna koji kvalitet, ali ih je iskreno i fulao po pola metra.

Valjda je i razlog za to sve, da run uopste ne funkcionise. Pa onaj drugi TD Bradya je bio Sneak koji je poceo od 5 Yard linije :D to jos nisam vidio. Kao da Sonny ne postoji. :D
To jeste enigma, al ako skontas da mu je on jedina kvalitetna meta, i da se forsira bacanje kad tad ce doci do greske kao i sinoc, pogresno citanje i ruta, jbg oni to automatski rade znas da je mikron u pitanju i onda se desi greska uslijed forsiranja.

Ja to opravdavam pokusajem da se play prolongira i nadje mogucnost pomjeranja i ovaj put nije uspjelo, posebno zahvaljujuci losoj OL koja ne moze nikog da sacuva, bas prije neki dan slusam da Brady trenutno u ligi ima loptu najmanje vremena u ruci i bukvalno samo je ispaljuje, znaci trazi solucije, al se dese gluposti. Onaj int protiv Washingtona je jednostavno pritisak, sad sam spominjao OL, i mislim da je ona lopta trebala da ide vani ali nije bilo dovoljno snae i desio se taj Int, jer nema drugog objasnjenja jer nikad nije bacao u onakav coverage.

Jbg vecina ih ne zna ni sa Pro Ball WR da igra, a ne sa grupom rukija, koji ni ne znaju playbook, a znas sta sve pricaju bivsi igraca,pratis Patriote, kakvo je to sranje za naucit i kako je komplikovano... Mislim nije mi ni cudno vise kad se promasaju.
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la HongKong » 11 okt 2019, 15:55

Raspored Patriota do sad: Steelers, Dolphins, Jets, Bills, Redskins i Giants.
Tri od tih sest ekipa nema jos pobjedu, Steelersi imaju jednu. Opet sad igraju s Jetsima i tek nakon toga ce se vidjeti snaga ekipe. Idu Brownsi, Ravensi, Eagelsi, Cowboysi, Texansi, Chiefsi. Dosta teskih utakmica.
Jedini pravi ispit su bili Billsi i tu se nije bas pokazao napad Patriota, mada je i odbrana Billsa medju boljim u ligi. Ako se ne varam jedan touchdown su postigli u napadu, a drugi je odbrana. Sto se tice odbrane tu su dobri.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 11 okt 2019, 16:42

napad cheatera se polako raspada, jedna povreda ganja drugu a tomica je u declineu ... elem ako ih odbrana ne izvadi neko će ih dobro otresti u playoffu

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 11 okt 2019, 18:38

Ovaj kvazi Patriots fan je zreo za Jagomira.
jesta već ima krevet rezerviran. :mrgreen:

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la HongKong » 11 okt 2019, 19:08

One gore nabrojane utakmice ce reci koliko mogu ove godine. Ne bi me cudilo ni da uzmu Super Bowl, a ni da ispadnu u play offu.
Realno Dolphinsi, Redskinsi i Jetsi su vjerovatno tri najgore ekipe u ligi :lol: i nisu mjerilo.
Billsi su vec ozbiljna ekipa i tu se vidjelo da napad Patriotsa nije toliko spektakularan. Tu im je odbrana donjela pobjedu.
Sto sam do sad upratio Chefsi i Saintsi izgledaju najbolje. Ovi drugi jos bez Breesa redaju pobjede, a opet se vidjelo da se i Mahomes moze zaustaviti. Mislim da jedna od te tri ekipe uzima Super Bowl, navijam za finale Saints-Chiefs :D
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 11 okt 2019, 19:22

ja sam poslije onoga MNfa lani za finale rams-chiefs , ali šta god da bude bez cheatera i eaglesa me happy

@randi budi zahvalan za odbranu i ne kaki :wave:

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la MElloo » 11 okt 2019, 19:47

HongKong je napisao/la:One gore nabrojane utakmice ce reci koliko mogu ove godine. Ne bi me cudilo ni da uzmu Super Bowl, a ni da ispadnu u play offu.
Realno Dolphinsi, Redskinsi i Jetsi su vjerovatno tri najgore ekipe u ligi :lol: i nisu mjerilo.
Billsi su vec ozbiljna ekipa i tu se vidjelo da napad Patriotsa nije toliko spektakularan. Tu im je odbrana donjela pobjedu.
Sto sam do sad upratio Chefsi i Saintsi izgledaju najbolje. Ovi drugi jos bez Breesa redaju pobjede, a opet se vidjelo da se i Mahomes moze zaustaviti. Mislim da jedna od te tri ekipe uzima Super Bowl, navijam za finale Saints-Chiefs :D
Nisu Jetsi tako losi samo su ih povrede pokosile

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1637
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la FoxMulder » 12 okt 2019, 15:23

MElloo je napisao/la:
HongKong je napisao/la:One gore nabrojane utakmice ce reci koliko mogu ove godine. Ne bi me cudilo ni da uzmu Super Bowl, a ni da ispadnu u play offu.
Realno Dolphinsi, Redskinsi i Jetsi su vjerovatno tri najgore ekipe u ligi :lol: i nisu mjerilo.
Billsi su vec ozbiljna ekipa i tu se vidjelo da napad Patriotsa nije toliko spektakularan. Tu im je odbrana donjela pobjedu.
Sto sam do sad upratio Chefsi i Saintsi izgledaju najbolje. Ovi drugi jos bez Breesa redaju pobjede, a opet se vidjelo da se i Mahomes moze zaustaviti. Mislim da jedna od te tri ekipe uzima Super Bowl, navijam za finale Saints-Chiefs :D
Nisu Jetsi tako losi samo su ih povrede pokosile
Jetsi su daleko od ozbiljne ekipe.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 12 okt 2019, 17:54

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.