Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Fighter1926
Postovi: 760
Pridružen/a: 21 avg 2019, 00:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Fighter1926 » 09 okt 2019, 11:24

FoSte95 je napisao/la:Znači neki suma sumarum. Odigrano 12 kola jesenjeg dijela, još sedam ostalo do pauze (4+3). Šta nam govori pogled na tabelu, pa prvo da je lider TC. Od TC jesam očekivao mnogo bolju sezonu nego prošlu, ali da će biti prvi na tabeli, plus izborili proljeće u Kupu to nisam očekivao. Iskreno 100% sam siguran da će izboriti Evropu ovo ljeto jer se pokazalo do sada da sa ovim igračim kadrom protiv svakoga mogu odigrati (remi sa Zrinjm i Žejom- tu su realno trebali i pobjediti, pobjeda protiv Sarajeva i Širokog) znači protiv vječite četvorke nemaju poraza.
Drugo mjesto Sarajevo, loša igra od početka prvenstva, ali mora se uzeti u obzir da igra bez pola tima, svi se polako vraćaju (Stanojević, Rahmanović, Oremuš) onda i Pidro će za mjesec-mjesec ipo zaigrati. Po meni (na stranu navijački :mrgreen: ) i dalje prvi kandidat za titulu.
Željo treći, najveći broj remija u ligi (5), proigrali su tek u zadnje vrijeme. Dosta sumnivih situacija u njihovim mečevima. Biće Evropa ove godine al do titule vrlo teško.

Što se ostatka tiče, Zrinja se diže polako nakon lošeg starta, Radnik isto kao i svake godine hahaha Široki mnogo slabiji, al to je u skladu sa očekivanjima, odavno tu nešto ne štima. Čeli mnogo bolji nego prošlih sezona, neće biti borba ni za opstanak ni za evropu, zlatna sredina. Isto i za Borac važi. Što se tiče opstanka, Zvijezda već prežaljena, a trio Mladost, Velež i Sloboda do kraja će biti borba za opstanak. Ne bi mečudilo da Sloboda bude ta koja će uz Zvijezdu u donji rang.

Ide interesantnih sedam kola, klubovi će se boriti za što bolju startnu poziciju na proljeće prije svega zbog već poznatih uslova na stadionima kada krene otapanje snijega i proljećne kiše :mrgreen:
Mislim da je Sloboda najsigurnija od ovo troje sto si naveo, takodje Siroki ce u evropu 90% ( ako ne prvenstvo, onda kup ), za titulu ce se boriti Zeljo i Sarajevo i eventualno Zrinjski, Tuzla city za evropu, Borac, Celik, Radnik i Velez bezbrizna sredina...neko moje vidjenje...
U zivotu je vazno biti BORAC!!!

fks74
Postovi: 9247
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 09 okt 2019, 19:44

mohikanac12 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
Riziko je napisao/la:ojoj što Azmir časti sudije, kakav crveni karton ne dobi Muminović
Nema Azmir sta čašćavati ...samo se kompenzira onaj miki maus penal za željA prošlo kolo
Brnjo, imas izvjestaj na 1921tv je li ili nije bio penal. A koliko Azmir casti moze se vidjeti na ovom forumu gdje preko noci dobija temu, na kojoj su cak iznajmili i nekakvu prodanu dusu iz Tuzle za moderatora.

Ah, pa to si ti.
I sada, taj vas izvjestaj mjerodavan. :rol: :rol:

Avatar
Unproforumas
Postovi: 234
Pridružen/a: 02 jul 2019, 17:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Unproforumas » 10 okt 2019, 14:55

Fighter1926 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Znači neki suma sumarum. Odigrano 12 kola jesenjeg dijela, još sedam ostalo do pauze (4+3). Šta nam govori pogled na tabelu, pa prvo da je lider TC. Od TC jesam očekivao mnogo bolju sezonu nego prošlu, ali da će biti prvi na tabeli, plus izborili proljeće u Kupu to nisam očekivao. Iskreno 100% sam siguran da će izboriti Evropu ovo ljeto jer se pokazalo do sada da sa ovim igračim kadrom protiv svakoga mogu odigrati (remi sa Zrinjm i Žejom- tu su realno trebali i pobjediti, pobjeda protiv Sarajeva i Širokog) znači protiv vječite četvorke nemaju poraza.
Drugo mjesto Sarajevo, loša igra od početka prvenstva, ali mora se uzeti u obzir da igra bez pola tima, svi se polako vraćaju (Stanojević, Rahmanović, Oremuš) onda i Pidro će za mjesec-mjesec ipo zaigrati. Po meni (na stranu navijački :mrgreen: ) i dalje prvi kandidat za titulu.
Željo treći, najveći broj remija u ligi (5), proigrali su tek u zadnje vrijeme. Dosta sumnivih situacija u njihovim mečevima. Biće Evropa ove godine al do titule vrlo teško.

Što se ostatka tiče, Zrinja se diže polako nakon lošeg starta, Radnik isto kao i svake godine hahaha Široki mnogo slabiji, al to je u skladu sa očekivanjima, odavno tu nešto ne štima. Čeli mnogo bolji nego prošlih sezona, neće biti borba ni za opstanak ni za evropu, zlatna sredina. Isto i za Borac važi. Što se tiče opstanka, Zvijezda već prežaljena, a trio Mladost, Velež i Sloboda do kraja će biti borba za opstanak. Ne bi mečudilo da Sloboda bude ta koja će uz Zvijezdu u donji rang.

Ide interesantnih sedam kola, klubovi će se boriti za što bolju startnu poziciju na proljeće prije svega zbog već poznatih uslova na stadionima kada krene otapanje snijega i proljećne kiše :mrgreen:
Mislim da je Sloboda najsigurnija od ovo troje sto si naveo, takodje Siroki ce u evropu 90% ( ako ne prvenstvo, onda kup ), za titulu ce se boriti Zeljo i Sarajevo i eventualno Zrinjski, Tuzla city za evropu, Borac, Celik, Radnik i Velez bezbrizna sredina...neko moje vidjenje...
Nema sanse da sloboda ispadne.
Oni ce se ugasiti :rol:

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Wandelanoite » 10 okt 2019, 16:41

Kako se Velez liže sa SDA fuj :puke:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7971
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la *p!p!t@* » 10 okt 2019, 17:07

:tralala:
Wandelanoite je napisao/la:Kako se Velez liže sa SDA fuj :puke:
Jbg HDZ nas ne gotivi baš, pa se moramo nekako snalaziti... Komšije već rade na reflektorima, a mi još ni potpis od gradonačelnika dobili nismo...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hum94 » 10 okt 2019, 17:40

Sta ce nama potpis,bili stari idu novi,dio projekta Uefa finsncirala.

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FSB » 10 okt 2019, 19:57

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 02:55, ukupno mijenjano 1 put.

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena2 » 13 okt 2019, 12:22

Bivsi igrac Zrinjskog i Zelje Goran Markovic jucer je poginuo u Pancevu nesretnim slucajem.

Pocivao u miru Bozijem.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 13 okt 2019, 12:25

GradKamena2 je napisao/la:Bivsi igrac Zrinjskog i Zelje Goran Markovic jucer je poginuo u Pancevu nesretnim slucajem.

Pocivao u miru Bozijem.
Pocivaj u miru, Gorane. :cry:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

scudetto89
Postovi: 2640
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la scudetto89 » 13 okt 2019, 12:36

RIP Gorane !
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Avatar
Unproforumas
Postovi: 234
Pridružen/a: 02 jul 2019, 17:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Unproforumas » 13 okt 2019, 14:39

Rahmet ti dusi Gorane

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 13 okt 2019, 14:45

:plac: :plac: Pocivao u miru momcino! :|
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Drape » 13 okt 2019, 15:20

Nala se vraća?
Da li postoji mogućnost da Vas ponovo vidimo u Premijer ligi Bosne i Hercegovine?

Mislio sam nikada više, ali sada kada sam se odmorio, odgovorit ću – Da, postoji. Moja najveća želja je sa reprezentacijom otići na veliko takmičenje, a i u Premijer ligu BiH ću se vratiti po neki trofej sigurno. U neki tim koji ima ambicije da igra bitniju ulogu u Evropi i dođe do grupne faze.

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dzelllo » 13 okt 2019, 15:40

Pocivaj u miru :plac: :(
lezVe do bagro

Avatar
Unproforumas
Postovi: 234
Pridružen/a: 02 jul 2019, 17:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Unproforumas » 13 okt 2019, 21:04

Drape je napisao/la:Nala se vraća?
Da li postoji mogućnost da Vas ponovo vidimo u Premijer ligi Bosne i Hercegovine?

Mislio sam nikada više, ali sada kada sam se odmorio, odgovorit ću – Da, postoji. Moja najveća želja je sa reprezentacijom otići na veliko takmičenje, a i u Premijer ligu BiH ću se vratiti po neki trofej sigurno. U neki tim koji ima ambicije da igra bitniju ulogu u Evropi i dođe do grupne faze.
Po zadnjoj recenici bi se moglo zakljuciti da ce u City

RASanticeva
Postovi: 1021
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RASanticeva » 16 okt 2019, 14:02

Unproforumas je napisao/la:
Drape je napisao/la:Nala se vraća?
Da li postoji mogućnost da Vas ponovo vidimo u Premijer ligi Bosne i Hercegovine?

Mislio sam nikada više, ali sada kada sam se odmorio, odgovorit ću – Da, postoji. Moja najveća želja je sa reprezentacijom otići na veliko takmičenje, a i u Premijer ligu BiH ću se vratiti po neki trofej sigurno. U neki tim koji ima ambicije da igra bitniju ulogu u Evropi i dođe do grupne faze.
Po zadnjoj recenici bi se moglo zakljuciti da ce u City
Ima Azmir love da to sredi - čak mu ni kadar nije loš i realno je za očekivati da bi mogao u dogledno vrijeme preuzeti TC
Mostar u srcu, Velež do groba

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Demi » 16 okt 2019, 17:46

Unproforumas je napisao/la:
Drape je napisao/la:Nala se vraća?
Da li postoji mogućnost da Vas ponovo vidimo u Premijer ligi Bosne i Hercegovine?

Mislio sam nikada više, ali sada kada sam se odmorio, odgovorit ću – Da, postoji. Moja najveća želja je sa reprezentacijom otići na veliko takmičenje, a i u Premijer ligu BiH ću se vratiti po neki trofej sigurno. U neki tim koji ima ambicije da igra bitniju ulogu u Evropi i dođe do grupne faze.
Po zadnjoj recenici bi se moglo zakljuciti da ce u City
Samo sto nije bas city vise je predgradje al recemo part of the city :mrgreen:
" "!
1926

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 17 okt 2019, 10:58

Sta se desava sa Slobodom? Jucer im je bila skupstina kluba i vidim puno je novih ljudi tu. Hoce li biti ikakvog pomaka posto oni najbolje znaju o kojim ljudima se radi
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

FoSte95
Postovi: 12641
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 17 okt 2019, 12:42

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Sta se desava sa Slobodom? Jucer im je bila skupstina kluba i vidim puno je novih ljudi tu. Hoce li biti ikakvog pomaka posto oni najbolje znaju o kojim ljudima se radi
naravano da će biti pomaka, pomaknut će se u federalnu ligu :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

FoSte95
Postovi: 12641
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 17 okt 2019, 17:57

kad prije mielnk oriješi porodične probleme pa je spreman slobodu preuzeti :urnebes: :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.