Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:06

Ok, neću ti odgovoriti jer očito neke stvari ne kapiraš.
Stvorio se mit da smo zbog Hajrovića dobili, a 5-6 igrača se dodavalo u 16 metara.
Isto kao protiv Lihtenštajna kad se stvorio mit da smo pobijedili zbog Duljevića.

Meni je ovo lično najgora partija krila reprezentacije ikad. Ne mogu da shvatim da nijedan nije sposoban da utrčava u prostor kada protivnička odbrana visoko stoji ili da nijedan nije sposoban trčati kontru.
Podsjeća me na rukometnu reprezentaciju gdje isto krila ne znaju trčati kontre i polukontre.
Višća sigurno sebi ne bi dopustio da ne može nadtrčati prosječno brze stopere i bekove.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 16 okt 2019, 00:10, ukupno mijenjano 2 puta.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DrFilgud » 16 okt 2019, 00:09

Izzy misli da jos imamo sansi da se plasiramo kroz kvalifikacije :salut:

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 00:12

Naravno da neces odgovoriti :urnebes:

Preostalo vam je da se pomirite s cinjenicama i tebi, a i ovim Zeljovcima al' oni su svjesni toga samo su nasli lose mjesto za trollanje.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la kontrasviju » 16 okt 2019, 00:13

ASD je napisao/la:Ok, neću ti odgovoriti jer očito neke stvari ne kapiraš.
Stvorio se mit da smo zbog Hajrovića dobili, a 5-6 igrača se dodavalo u 16 metara.
Isto kao protiv Lihtenštajna kad se stvorio mit da smo pobijedili zbog Duljevića.

Meni je ovo lično najgora partija krila reprezentacije ikad. Ne mogu da shvatim da nijedan nije sposoban da utrčava u prostor kada protivnička odbrana visoko stoji ili da nijedan nije sposoban trčati kontru.
Podsjeća me na rukometnu reprezentaciju gdje isto krila ne znaju trčati kontre i polukontre.
Višća sigurno sebi ne bi dopustio da ne može nadtrčati prosječno brze stopere i bekove.
:clap:
Ne pamtim utakmicu gdje nam je ofanzivna linija ovako očajno izgledala.
1921

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 00:16

Ne pamtim ni ja gdje je bolje izgledala od one u Zenici protiv Finske sta cemo sad?

Jos mi ne odgovarate na pitanje :rol:

Jedan iz Banovica, drugi Zeljovac otkud bas vi da branite najgoreg igraca u historiji BiH reprezentacije?
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la kontrasviju » 16 okt 2019, 00:16

Wandelanoite je napisao/la:Naravno da neces odgovoriti :urnebes:

Preostalo vam je da se pomirite s cinjenicama i tebi, a i ovim Zeljovcima al' oni su svjesni toga samo su nasli lose mjesto za trollanje.
A ti se pomiri s činjenicom da je Bomber osim gola Slovačkoj, reprezentaciji bio koristan koliko i ja i ti. Nije džabe bio rezerva Višći kod trojice selektora, a bit će i kod 4. :bih:
1921

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:17

kontrasviju je napisao/la:
ASD je napisao/la:Ok, neću ti odgovoriti jer očito neke stvari ne kapiraš.
Stvorio se mit da smo zbog Hajrovića dobili, a 5-6 igrača se dodavalo u 16 metara.
Isto kao protiv Lihtenštajna kad se stvorio mit da smo pobijedili zbog Duljevića.

Meni je ovo lično najgora partija krila reprezentacije ikad. Ne mogu da shvatim da nijedan nije sposoban da utrčava u prostor kada protivnička odbrana visoko stoji ili da nijedan nije sposoban trčati kontru.
Podsjeća me na rukometnu reprezentaciju gdje isto krila ne znaju trčati kontre i polukontre.
Višća sigurno sebi ne bi dopustio da ne može nadtrčati prosječno brze stopere i bekove.
:clap:
Ne pamtim utakmicu gdje nam je ofanzivna linija ovako očajno izgledala.
Veliko ništa, sve što smo uradili, uradili smo kad su bekovi krenli naprijed. Kvržić imao dvije oštre lopte, Kolašinac probio i dali smo gol.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 00:19

kontrasviju je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Naravno da neces odgovoriti :urnebes:

Preostalo vam je da se pomirite s cinjenicama i tebi, a i ovim Zeljovcima al' oni su svjesni toga samo su nasli lose mjesto za trollanje.
A ti se pomiri s činjenicom da je Bomber osim gola Slovačkoj, reprezentaciji bio koristan koliko i ja i ti. Nije džabe bio rezerva Višći kod trojice selektora, a bit će i kod 4. :bih:
Normalno da je bio koristan i odveo nas SP.

Bolje receno da je Visca bio koristan koliko i ja i ti jer da je bilo koji od nas dvojice igrao umjesto Visce imali bi isti uspjeh kao i sto smo imali s Viscom :urnebes:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la kontrasviju » 16 okt 2019, 00:19

Wandelanoite je napisao/la:Ne pamtim ni ja gdje je bolje izgledala od one u Zenici protiv Finske sta cemo sad?

Jos mi ne odgovarate na pitanje :rol:

Jedan iz Banovica, drugi Zeljovac otkud bas vi da branite najgoreg igraca u historiji BiH reprezentacije?
Znači ti repku pratiš od marta 2019. Ja ću ti nabrojati 10 utakmica minimum, ako želiš, gdje je ofanzivna linija izgledala bolje, nego li u utakmici protiv ispodprosječne reprezentacije Finske.
1921

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:20

Wandelanoite je napisao/la:Ne pamtim ni ja gdje je bolje izgledala od one u Zenici protiv Finske sta cemo sad?

Jos mi ne odgovarate na pitanje :rol:

Jedan iz Banovica, drugi Zeljovac otkud bas vi da branite najgoreg igraca u historiji BiH reprezentacije?
33/14
16/5

Pogodi koji je koji.
Hajrović igra krilo, imao Džeku u napadu, u 25 utakmica samo jednu asistenciju ubilježio.

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la let3 » 16 okt 2019, 00:20

Izet Hajrović veceras nije postojao na terenu u prvom poluvremenu ! bio je u kontaktu sa loptom ukupno 2-3 puta, ne duže od sekund vremena i to je to.
U drugom malo agresivnije krenuo, bio bolji, pokušao da povuce par prodora uz desnu aut liniju, sve do otprilike 60 minute kada je citava ekipa zatrokirala terenu i sve otišlo u qrac :salut: (za drugo poluvrijeme ga i ne možemo kriviti realno).
Bezobrazno bi bilo samo o njemu srati, kad su svi odigrali ko zadnji jadovi veceras. Svi redom, osim Šehića.

E da, Edin Višća je bolji igrac od Izeta Hajrovića. Dosta bolji. Sad, što ni on nije neka klasa je nešto drugo :mrgreen:
I ne govorim to kao navijac Želje, kao to je razlog price :facepalm: :crazy: pa jbt momak igro u Želji prije 8 godina ! smiješna prica.

Avatar
Mokes
Postovi: 14887
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Mokes » 16 okt 2019, 00:21

ASD je napisao/la:
Bazinga12345 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Najvise dribilinga, ukupno 2, jedan na 60, drugi na 70 metara od gola.
Sve što je ofanzivno učinio, učinio je na našoj polovici.
Veći dio utakmice je proveo na našoj polovici jbg, makar se vraćao nazad.
Ali zato nije išao naprijed.
Već sam o tome pisao na ovoj temi ili na Gojakovoj temi, odnosi se na obojicu. Poprilično su ograničeni kada je igra u oba pravca u pitanju.
Što ga ne pohvališ jer je bukvalno poginuo u defanzivi, to je ono što najviše ističeš kod Višće. Nemoj dvostrukih aršina ;)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:23

Mokes je napisao/la:
Što ga ne pohvališ jer je bukvalno poginuo u defanzivi, to je ono što najviše ističeš kod Višće. Nemoj dvostrukih aršina ;)
Pohvalio sam ga, nisi čitao kad sam ga spomenuo jer je pustio svog igrača.
Kvržić jadan uletio da zakrpi stopera očekivajući da će Hajrović zakrpiti njegovu poziciju. Grkuđe u gol šansu s Izetom par metara iza sebe. Sreća za nas pa ni Grk ne zna.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 16 okt 2019, 00:24, ukupno mijenjano 1 put.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 00:23

ASD je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Ne pamtim ni ja gdje je bolje izgledala od one u Zenici protiv Finske sta cemo sad?

Jos mi ne odgovarate na pitanje :rol:

Jedan iz Banovica, drugi Zeljovac otkud bas vi da branite najgoreg igraca u historiji BiH reprezentacije?
33/14
16/5

Pogodi koji je koji.
Hajrović igra krilo, imao Džeku u napadu, u 25 utakmica samo jednu asistenciju ubilježio.
Ne znam o cemu pricas s tim brojevima mozes li mi pojasniti?

I ne znam zbog cega izbjegavate odgovor na moje pitanje dobro ti si priznao da sam upravu jos ova dva da priznaju i to je to.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:25

Wandelanoite je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Ne pamtim ni ja gdje je bolje izgledala od one u Zenici protiv Finske sta cemo sad?

Jos mi ne odgovarate na pitanje :rol:

Jedan iz Banovica, drugi Zeljovac otkud bas vi da branite najgoreg igraca u historiji BiH reprezentacije?
33/14
16/5

Pogodi koji je koji.
Hajrović igra krilo, imao Džeku u napadu, u 25 utakmica samo jednu asistenciju ubilježio.
Ne znam o cemu pricas s tim brojevima mozes li mi pojasniti?

I ne znam zbog cega izbjegavate odgovor na moje pitanje dobro ti si priznao da sam upravu jos ova dva da priznaju i to je to.
FInska je rupa od reprezentacije. O kakvom ti performansu pričaš matereti?

Pisao sam i prije par dana, da se pazi šta se piše jer će se vaditi postovi iz arhive.

Što se tiče brojeve, jedno je statistika Višće, a drugo Hajrovića u zvaničnim utakmicama, razlika je velika.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2019, 00:27

ASD je napisao/la:
kontrasviju je napisao/la:
ASD je napisao/la:Ok, neću ti odgovoriti jer očito neke stvari ne kapiraš.
Stvorio se mit da smo zbog Hajrovića dobili, a 5-6 igrača se dodavalo u 16 metara.
Isto kao protiv Lihtenštajna kad se stvorio mit da smo pobijedili zbog Duljevića.

Meni je ovo lično najgora partija krila reprezentacije ikad. Ne mogu da shvatim da nijedan nije sposoban da utrčava u prostor kada protivnička odbrana visoko stoji ili da nijedan nije sposoban trčati kontru.
Podsjeća me na rukometnu reprezentaciju gdje isto krila ne znaju trčati kontre i polukontre.
Višća sigurno sebi ne bi dopustio da ne može nadtrčati prosječno brze stopere i bekove.
:clap:
Ne pamtim utakmicu gdje nam je ofanzivna linija ovako očajno izgledala.
Veliko ništa, sve što smo uradili, uradili smo kad su bekovi krenli naprijed. Kvržić imao dvije oštre lopte, Kolašinac probio i dali smo gol.
Nemoj tako imo je dva suta sa 256 metara :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 00:28

Kakva statistika golovi jel?
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:28

Wandelanoite je napisao/la:Kakva statistika golovi jel?
I asistencije, nešto što Hajrovića najviše hebe.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2019, 00:34

ASD je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Kakva statistika golovi jel?
I asistencije, nešto što Hajrovića najviše hebe.
Pa kako ce imat asistencije kad samo suta :D Moze on uradit sta hoce, ali ona utakmica protiv svice ili austrije kad je dao go je dovoljno rekla....covjek nije za ozbiljnog fudbala. Moze on dosta toga nama donijet u nekih zadnjih 20 30 minuta i to je te, a kao starter je rupa bez dna.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la kontrasviju » 16 okt 2019, 00:35

S obzirom da se prema Hajroviću vrši velika nepravda zato što Višća igra ispred njega u reprezentaciji, daj da uporedimo njihov klupski učinak, gdje ipak nema Edina Višće da nas uskraćuje za njegove maestralne partije.

Statistika od utakmice sa Slovačkom (utakmica odigrana tačno na početku sezone 13/14):

Hajrović - zadnjih 7 sezona: 20 golova, 20 asistencija. U međuvremenu promijenio 5 klubova, u svim klubovima bio rezerva.

Višća - zadnjih 7 sezona: 76 golova, 72 asistencije. Godinama jedan od najboljih igrača turske lige, igra u klubu koji apsolutno svake sezone završava u Top 4.
1921

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Wanderson i 16 gostiju.