FK Sarajevo - Bordo chat

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 25 maj 2019, 12:15

HeraklitMracni je napisao/la:
VenamaHrabrih je napisao/la:Svakom ko me vrijeđa, nayebem se dobro matere. Tako i ubuduce.
Palestina ne postoji. Nije priznata drzava, nego ima status posmazraca u UN.
Palestina nikad nije ni postojala, niti je ikad imala prerogative drzave. Na tom mjestu su postojale Judeja, Rim, Hedzas, Turska i Izrael. Drzava Palestina nikad nije postojala.
Ova debilčina iznad pominje nakav islam?!?! Kakve veze ima islam sa istorijskim činjenicama?! Ako ne znate normalno raspravljati i dati protivargumene, onda radije glođize qrac, a nemojte cariniti ovaj forum, jer on nije vaš.
Evo, kad ste toliko pametni, nađite mi makar sat vremena u zadnjih 1000g. kad je Palestina bila drzava?? Koji narod zivi/zivio u toj drzavi, koji je glavni grad te drzave, ulogu Palestine u međunarodnim tokovima, koliko ima međunarodnih predstavnika u drzavi Palestini, sta je ta drzava po politickom uređenju itd.
Zato vas najnormalnije pitam, zasto ne podrzavate i Kurdistan? Isti vam je qrac.
A ako neko misli da me moze slomit, bujrum, stojim na raspolaganju.
Sve glupan do glupana.
Cuj Palestina...
Narod sadadnjeg naziva Palestinci bili Filistejci , imali su drzavu kao Gaza ili Askelon , poslije su ih arapi uzeli , znaci od 7-og vijeka oni su muslimani ... Osnovali su Palestinu ne vidim u cemu je problem ?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 25 maj 2019, 12:17

belosevic28 je napisao/la:Jesi to ga Morto prebacio da ovdje psuje mater navijacima FKS? Hajd' fino.
Koristiš i ti razne riječi pa ti ništa ne kažem, neće psovati nikome ali ovdje sam prebacio radi daljne diskusije jer tema FK Sarajevo nije namijenjena za to. Bez vrijeđanja i psovanja možete o svemu diskutovati normalno, postoje historijske činjenice i vodite normalnu raspravu kao što je i @heraklitmračni normalno odgovorio.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la belosevic28 » 25 maj 2019, 12:22

MortemHz je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Jesi to ga Morto prebacio da ovdje psuje mater navijacima FKS? Hajd' fino.
Koristiš i ti razne riječi pa ti ništa ne kažem, neće psovati nikome ali ovdje sam prebacio radi daljne diskusije jer tema FK Sarajevo nije namijenjena za to. Bez vrijeđanja i psovanja možete o svemu diskutovati normalno, postoje historijske činjenice i vodite normalnu raspravu kao što je i @heraklitmračni normalno odgovorio.
Banuj me kuknjava
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Babuka1946
Postovi: 210
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la Babuka1946 » 26 maj 2019, 05:32

Prvi put u istoriji uzeli smo duplu krunu. Nemamo drzavu, tj imamo ''drzavicu'' a mi se svadjamo i brinemo zbog nekakve palestine.
:clap: :tokralju: :lol:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la Denchi » 26 maj 2019, 07:12

ja samo čekam kontigent šalova da nam stigne i idemo taj rad na tribine
slika
i kalaš u ruci normala :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la fera » 24 jun 2019, 13:40

Morteme sto ne otvoris temu za hukija :-)
You are someone else I am still right here

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 24 jun 2019, 14:06

fera je napisao/la:Morteme sto ne otvoris temu za hukija :-)
Radim irl pa dok očistim temu od ovog smeća što su pisali, i sam sam napisao da li žele temu za Husrefa da malo rasteretimo temu
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la fera » 24 jun 2019, 14:13

MortemHz je napisao/la:
fera je napisao/la:Morteme sto ne otvoris temu za hukija :-)
Radim irl pa dok očistim temu od ovog smeća što su pisali, i sam sam napisao da li žele temu za Husrefa da malo rasteretimo temu
nemoj tako to je necije intelektualno vlasništvo :-)
You are someone else I am still right here

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 24 jun 2019, 14:22

fera je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
fera je napisao/la:Morteme sto ne otvoris temu za hukija :-)
Radim irl pa dok očistim temu od ovog smeća što su pisali, i sam sam napisao da li žele temu za Husrefa da malo rasteretimo temu
nemoj tako to je necije intelektualno vlasništvo :-)
Blago njima u životu
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la Orangina85 » 24 jun 2019, 17:40

MortemHz je napisao/la:
fera je napisao/la:Morteme sto ne otvoris temu za hukija :-)
Radim irl pa dok očistim temu od ovog smeća što su pisali, i sam sam napisao da li žele temu za Husrefa da malo rasteretimo temu
Cuj "radim", alibi se odmah nadje. Sta bolan "radim"? Jel ti to bitnije od foruma? E svasta...

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la fera » 28 jun 2019, 19:36

Hajmo alfred, denchy pocastite se momci

slika

Evo za ove sto mirisu na rasizam i za moderne muskarce

slika
Uživajte :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 28 jun 2019, 20:51

fera je napisao/la:Hajmo alfred, denchy pocastite se momci

slika

Evo za ove sto mirisu na rasizam i za moderne muskarce

slika
Uživajte :mrgreen:
Meni su ovi bijeli daleko najbolji
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 11 okt 2019, 07:47

Denchi je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Ama brate ne zivim od politike i zivo me zaboli za svakog od njih.Sve su to uhljupi isti,kojima je samo bitno da su na grbaci ljudi i to je to.Samo vidim da su i kod ovih vazda neki protesti.Ko je kriv sto se ja sad nmg pregledati iako svaki mjesec se izdvoji novac ,moj novac od moje plate i uplati se za zdravstvo i kurko.Nists ne moze.Jos su mi pustili o one **** da se setsju
ma more stvari nbt **** mi se ha Konakovic ,ha NASA stranka,ha SDA.
Pa opet ti kazem ko drzi zzo i klinicki?
Ko govori pacijentima da kupuju stvari za operaciju pa fakturise opet to zzo? I tako glumi da je genijalan menadzer? Koji vraca dug? Ko napravi dug? Zasto neda kontrolu finansija?

Sve je to prilicno golim okom vidljivo, ko hoce da vidi...

Nisu isti, jedni pljackaju 20 godina....
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

mma_hz
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la mma_hz » 11 okt 2019, 08:28

Denci ti bas opterecen politikom,eh sad ako zivis od toga ok razumijem te jbg branio bi i ja svoje..ali ovako price pricati,pa evo za SDA se zna ko su STA su.Ali npr isto tako se zna i za Dinu jbg.Skola SDA,završni jbt ne brini ti za Dinu ima on za 10 generacija da se hadzijaju.Ne kazem zbog zene sto je naslijedila bogatstvo ogromno nego sto je Dino isklempo ljude za one taxi licence.KK Bosni je takve dugove ostavio.Dzaba ne volim političare,oni su mi dno dna,ne postoji nijedan bez debele koze sto se kaze.Jel Dino vozi peglicu na posao ili najnovijeg dzipa?
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la Sjeverjecudo » 11 okt 2019, 13:28

Ma smijesno,svi politicari su ista gov.na brane fortu i I konakovica a njihovi ljudi nam poskidase parole za Vedrana,a i inace nema politicara da valja,a branite dinu a zaboravili ste da je jedan od najvecih grobara KK Bosna.
Nasim ljudim das jedan tops i malo kafe i secera i zaborave sve ono sto je prije bilo.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la Denchi » 14 okt 2019, 21:46

mma_hz je napisao/la:Denci ti bas opterecen politikom,eh sad ako zivis od toga ok razumijem te jbg branio bi i ja svoje..ali ovako price pricati,pa evo za SDA se zna ko su STA su.Ali npr isto tako se zna i za Dinu jbg.Skola SDA,završni jbt ne brini ti za Dinu ima on za 10 generacija da se hadzijaju.Ne kazem zbog zene sto je naslijedila bogatstvo ogromno nego sto je Dino isklempo ljude za one taxi licence.KK Bosni je takve dugove ostavio.Dzaba ne volim političare,oni su mi dno dna,ne postoji nijedan bez debele koze sto se kaze.Jel Dino vozi peglicu na posao ili najnovijeg dzipa?
pa ko bolje da ih razapne nego njihov i ko ih bolje zna nego on???

ti znaš da ništa od toga se ne može dokazat inače bi bio smjenjen davno...čovjek ih proziva i skida s funkcija i ruši priliv novca u tu korumpiranu skupinu koja nam je srokala državu do dna, sve go lopov , krali u vodovodu,telecomu,grasu,zoi,kliničkom,gdje god da su.....a država propada li propada, pa prodaju sad mašine naše namjenske u srbiju! heeeej! objesili bi konakovića da je napravio to...ali jer je F00dil to je ok...pa tužbu protiv Srbije zijane??? i ??? nikom ništa??? ko ti drži sve granice BiH??? držala je SIPA i bila je rotacija nikad nisi mogao u svom rodnom mjestu/kantonu biti postavljen i čik pogodi šta se desilo???koverta-politika omogućila da sad žandarmerija drži svaku **** kopnenu granicu BiH...da korumpirani Bošnjo može kući ručat **** granicu i poso....mup u kurcu,vojska u kurcu, tužilaštvo u kurcu....jel ti liči to na pripremu za nešto??? ti pričaš o licencama đubrad ti državu prodali/ju....ako sutra neko kaže stop izvozu u bih, šta ćeš jesti,piti??? od koga najviše uvozimo? gore je stanje nego 90tih....

probudi se zadojeni momče i pogledaj okolo sebe gdje se nalaziš....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

mma_hz
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la mma_hz » 14 okt 2019, 23:59

Dobro si se zajebo ako mislis da je nas FUP u kurcu.Nisu nikad spremniji i opremljeniji bili to ti garantujem.Zadnja generacija koja je primljena je napokon kvalitetna donekle da tako kazem u odnosu na sve prijašnje.MUP KS je sad dobio dobru donaciju opreme nedavno i ta oprema je na odlicno nivou.
Nmg da pametujem vezano za granice,vidim da si u tim vodama (Dzenan ili Adis vjerovatno) ,jedan si od te dvojice 100 posto ili si im blizi drug.I neka si nbt dobri su momci.Ugl da te ne lazem **** mi se i za SDA i za Narod i pravdu i SDP i Nasu stranku,i fahrinu i DF razumijes.Ne podnosim stranke.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la Denchi » 16 okt 2019, 17:22

mma_hz je napisao/la:Dobro si se zajebo ako mislis da je nas FUP u kurcu.Nisu nikad spremniji i opremljeniji bili to ti garantujem.Zadnja generacija koja je primljena je napokon kvalitetna donekle da tako kazem u odnosu na sve prijašnje.MUP KS je sad dobio dobru donaciju opreme nedavno i ta oprema je na odlicno nivou.
Nmg da pametujem vezano za granice,vidim da si u tim vodama (Dzenan ili Adis vjerovatno) ,jedan si od te dvojice 100 posto ili si im blizi drug.I neka si nbt dobri su momci.Ugl da te ne lazem **** mi se i za SDA i za Narod i pravdu i SDP i Nasu stranku,i fahrinu i DF razumijes.Ne podnosim stranke.
nisam legendo
gola **** ti je, opreme nemaju, bolju ima ze-do kanton od sarajevskog, jer ih je manje...a ovde više kriminala i posla....auta mjenjaju...ko blokira korištenje domaćeg oružja i opreme(made in bih)??? goli lopovčine, za kovertu mater izdali....a pogledaj os napuštaju i vojnici pa i oficiri jer su šupci bez nadzora spiskali pare na edukacije jezika po kanadi i pm....
bolio bi i mene ćundas da ne izdaju i pljačkaju ovu državu i ovaj narod napaćeni, međutim nemam taj luksuz....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

mma_hz
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la mma_hz » 16 okt 2019, 19:44

Ko nema opreme covjece?FUP specijalna??
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 19 dec 2019, 21:09

skoroalen je napisao/la:
19 dec 2019, 21:04
https://clapper.ba/

Haj' odmorite malo od negativnih tema, pogledajte kakav film i profurajte krug po ovom portalu, puno bi mi značilo. :lol:

Stranicu sam pokrenuo s par prijatelja, za sve koji vole filmove i serije i tako to. Tek smo na početku, treba nam fanova, pa bacite lajk i na fb stranicu i follow na instagram account wwwclapperba.

Joj mogu na Top Shopu radit. :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: fks74, tabba77 i 40 gostiju.