English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 16 okt 2019, 20:24

Nosiocu štafete svih Voajeroljubaca, mi tebe nadjebati ne možemo za sto godina. Šta si ti sve 'obožavao' o tome bi se knjiga mogla napisati.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Fowl95 » 16 okt 2019, 20:50

japa je napisao/la:To je samo iznosenje cinjenica, nikakvo vrijedjanje...voajeroljupci imaju taj cudan fetis obozavanja polovnjaka i prosjecnih igraca a prezir prema onim kvalitetnim, to je zapravo jedan fenomen i znam dosta drugih slicnih fanova Arsenala sa slicnim stavovima. Vjerovatno je to ostalo iz onog perioda kada je voajer bacao ublehe kako on dovodi talente i pravi igracine pa je od tada ostaloe mnogim fanovima Arsenala ostalo to da su se uvijek favorizilrali Iwobiji, Akpomi, Guenduziji i brojni drugi polovnjaci dovedeni od bogzna kud i velciali se za nista a mrzili su se oni rijetki klasni igraci koji su se doveli iz velikih klubova sa velikim karijerama. Cudan fenomen.
Zato ti obožavaš kondogbiu i krychowiaka, a prezireš salaha manea, aubameyanga i 99% crnih fudbalera osim ako nisu nabijeni i defanzivni vezni.
Let's talk about SIX baby!

Profesor
Postovi: 4248
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Profesor » 16 okt 2019, 22:26

Djecaci jos ste bijeli oko usta za paju. Emery je grobar velikih igraca kakav je i Ozil. Da je Murinja pa da sastavi ekipicu oko turske masine kao vaktile

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 16 okt 2019, 23:41

Botovi ala Jack i ovaj Fowl imaju dva posta sa po jednom recenicom koje non stop vrte samo mijenjaju redoslijed...sto je najgore da napisu bar nesto tacno pa bi i imalo smisla :rol:

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 16 okt 2019, 23:46

Alo Vodjo Voajeroljubaca, ja tebi vec jednom rekoh da kad bi zelio diskusiju s tobom i tebi slicnima ja bi dosao na propali pdf Arsenala i tamo pisao. Vidim da tvoj mozak nije u stanju da svari taj info pa ti moram ponavljati jbga.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 16 okt 2019, 23:50

Iako konkurencija može iskoristiti ovaj video da dobije uvid u treninge našeg velikog vođe, ja moram postaviti ovu briljantnost ovdje


:facepalm:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la AA23 » 17 okt 2019, 01:48

u ovom sistemu nijedan ofanzivni kreativni igrač ne može meda kod Emerya, zato se i Pepe pati jer mi nemamo ofanzivu niti igru za napada

auba je auba, laca je laca, ovo ostalo ako neko ubode ubode

zivimo na racun aube jer da ovaj masi kao sto nekad i zna, emery bi bio bivsi vec nakon petog kola

smijesno je da te villa, watford, bmouth, njukas i ostale ekipe drze da ih ne mozes dobiti sa 2 razlike i vise kuci (njukas u gostima i watford), a uz to da si kiksao kod junajteda i spursa kuci, jednostavno mogao si pratiti liverpool koliko toliko i biti glavni kontender za LP, ovako ce ti lester i celzi mlatnuti lp ispred tebe a ti ces srati kako je dobro kako ima napretka

znas ono kad nemas nikakvu igru, kad ne gledas fudbal nego samo ono znas ako ga neko zabije da je to auba, da ne mozes uputiti vise od 2 udarca u okvir gola u toku meca, da ti bmouth drugo poluvrijeme puse za vrat a ti uputio 0 udaraca u okvir gola

e samo je pitanje kada ce nas neko natrpati i kada ce bruka poceti

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la ItsRamiz » 17 okt 2019, 08:06

AA23 je napisao/la:u ovom sistemu nijedan ofanzivni kreativni igrač ne može meda kod Emerya, zato se i Pepe pati jer mi nemamo ofanzivu niti igru za napada

auba je auba, laca je laca, ovo ostalo ako neko ubode ubode

zivimo na racun aube jer da ovaj masi kao sto nekad i zna, emery bi bio bivsi vec nakon petog kola

smijesno je da te villa, watford, bmouth, njukas i ostale ekipe drze da ih ne mozes dobiti sa 2 razlike i vise kuci (njukas u gostima i watford), a uz to da si kiksao kod junajteda i spursa kuci, jednostavno mogao si pratiti liverpool koliko toliko i biti glavni kontender za LP, ovako ce ti lester i celzi mlatnuti lp ispred tebe a ti ces srati kako je dobro kako ima napretka

znas ono kad nemas nikakvu igru, kad ne gledas fudbal nego samo ono znas ako ga neko zabije da je to auba, da ne mozes uputiti vise od 2 udarca u okvir gola u toku meca, da ti bmouth drugo poluvrijeme puse za vrat a ti uputio 0 udaraca u okvir gola

e samo je pitanje kada ce nas neko natrpati i kada ce bruka poceti
slika

https://theathletic.com/1297991/2019/10 ... g-arsenal/

posto ti volis ozila de nam citav tekst izvuci :urnebes:
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la darker10 » 17 okt 2019, 09:42

Odlucio covjek da im dere budzet za plate do kraja. To Mesute :bow:

Avatar
Riziko
Postovi: 5819
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Riziko » 17 okt 2019, 10:06

Jest Japa naporan i dosadn, niko živ mu ne valja, ali samo sere po ostalim.
Ne valja Laka, ne valja Auba, ne valja ovaj ne valja onaj.
kao da uprava Arsenala daje po milijarde na pojačanja.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 17 okt 2019, 10:07

AA23 je napisao/la:u ovom sistemu nijedan ofanzivni kreativni igrač ne može meda kod Emerya, zato se i Pepe pati jer mi nemamo ofanzivu niti igru za napada

auba je auba, laca je laca, ovo ostalo ako neko ubode ubode

zivimo na racun aube jer da ovaj masi kao sto nekad i zna, emery bi bio bivsi vec nakon petog kola

smijesno je da te villa, watford, bmouth, njukas i ostale ekipe drze da ih ne mozes dobiti sa 2 razlike i vise kuci (njukas u gostima i watford), a uz to da si kiksao kod junajteda i spursa kuci, jednostavno mogao si pratiti liverpool koliko toliko i biti glavni kontender za LP, ovako ce ti lester i celzi mlatnuti lp ispred tebe a ti ces srati kako je dobro kako ima napretka

znas ono kad nemas nikakvu igru, kad ne gledas fudbal nego samo ono znas ako ga neko zabije da je to auba, da ne mozes uputiti vise od 2 udarca u okvir gola u toku meca, da ti bmouth drugo poluvrijeme puse za vrat a ti uputio 0 udaraca u okvir gola

e samo je pitanje kada ce nas neko natrpati i kada ce bruka poceti
Sve je ovo tačno. Ovo sam najavljivao još prošlog oktobra, tokom one naše serije od 22 utakmice gdje smo ni krivi niti dužni ostali neporaženi u 16 ligaških utakmica, pa niko gori nije bio od mene. Uopšte, ta serija je bila prava dimna zavjesa - na prste jedne sakate ruke se moglo nabrojati odlične utakmice Arsenala (Tottenham, Liverpool, prvo poluvrijeme kod Chelsea, drugo poluvrijeme kod Fulhama, drugo poluvrijeme protiv Leicestera).

Sad je još gore jer više nemamo Ramseya koji je nakon potpisa ugovora sa Juventusom postao naš najpouzdaniji igrač, a bekovi se još nisu vratili u puni pogon. Praktično, samo su dvojica igrača muški zaradila plaću u dosadašnjem dijelu sezone - Aubameyang i Chambers.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12006
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la BoixosNois1899 » 18 okt 2019, 12:50



:lol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 18 okt 2019, 18:32

Tottenham Hotspur is to be the focus of the latest Amazon Original docuseries All or Nothing, charting the Club's journey during the 2019/20 season.

#THFC ⚪️ #COYS

hahaahha kraljevi
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la harden » 18 okt 2019, 18:57

E jesu izabrali sezonu kad ce :rol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 18 okt 2019, 19:36

Sad ce oni proigrat i ide to lagano 3horsrejs
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 18 okt 2019, 19:46

Jack je napisao/la:Alo Vodjo Voajeroljubaca, ja tebi vec jednom rekoh da kad bi zelio diskusiju s tobom i tebi slicnima ja bi dosao na propali pdf Arsenala i tamo pisao. Vidim da tvoj mozak nije u stanju da svari taj info pa ti moram ponavljati jbga.
Zasto si umislio da neko zeli diskusiju sa tobom Wheelchair?

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Zonked » 18 okt 2019, 22:20

slika
slika


Ovaj cirkuzant napravio citav cirkus oko ove nagrade kao da je uzeo ZL :crazy:
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la anell » 18 okt 2019, 22:27

Još nezasluženo uzme ovu nagradu.
Pld W D L
38 26 12 0

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: English Premier Leagueo

Post Postao/la Torres_9 » 19 okt 2019, 00:19

mah uvesce nagradu za najbolji vork rejt.
Vidjet cemo i rasha u ovim pozama

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 19 okt 2019, 11:25

If Everton (vs West Ham), Newcastle (vs Chelsea) and Southampton (Wolves) record wins on Saturday, Brighton and Aston Villa draw and Manchester United lose by two or more goals, then United will drop down to 18th place.

Nema potrebe za panikom, ovo ce tesko da se desi i plan je jasan!
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.