Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

let3
Postovi: 29152
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la let3 » 16 okt 2019, 23:26

harden je napisao/la:
let3 je napisao/la:Možeš li ti svatiti da žuti levat nikad i ne bi ponudio ostavklu, da mu Savez prije toga nije dao garanciju da je nece prihvatiti. Da je sve ovo jedna dimna zavjesa za javnost i medije.
Ko fol Ti daj ostavku, a mi cemo je odbiti, dobit ces pare do kraja i onda cemo nešto skontati...jesi shvatio ? jesam šefe.
Ti si zaposlen u savezu ili sta? Vidim insajderske neke imas
Nisam, samo malo dublje razmišljam od prosjecnog forumaša sa SS.ba.

Ovo sa ostavkama je bila jedna jeftina i providna režija...al te šupljake mogu prosipati zatupljenoj masi.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5753
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JohnCleese » 16 okt 2019, 23:28

let3 je napisao/la:Možeš li ti svatiti da žuti levat nikad i ne bi ponudio ostavklu, da mu Savez prije toga nije dao garanciju da je nece prihvatiti. Da je sve ovo jedna dimna zavjesa za javnost i medije.
Ko fol Ti daj ostavku, a mi cemo je odbiti, dobit ces pare do kraja i onda cemo nešto skontati...jesi shvatio ? jesam šefe.
:crazy: :rol:
Osim sto je to jos jedna paranoicna konstrukcija vrijedna podsmijeha svejedno ne mijenja cinjenicu da je u ovom slucaju selektor taj koji je podnio ostavku, a savez taj koji ju je brze bolje odbio.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la vest » 16 okt 2019, 23:43

Desilo se ono sto su mnogi predvidjakili, selektor je ono malo autoriteta sprzio ostavkom u armeniji. Nakon sretne pobjede koju su na individualni kvalitet izvukli pjanic i hajrovic dolazi mec u kojem se vidi da selektor sjedi ko maymun a nema autoriteta, znanja ni mozga da motivise igrace. Odgovorno tvrdim da klovn niti zna ko je protivnik ni koje igrace treba koristit. Nije pogledao ni jednu utakmicu mlade reprezentacije. Lafo cita sastav grcke a u sebi konta sto li ne igra onaj karagounis?
Nasu ekipu je lahko sastavit da se proseta grupom. Golmana imas dvojicu Sehica ili Begovica oba dobri.
Desni bek 5 godina kao ceka dilavera a yebo me svak ako se selektor pocesao za njim umjesto vrsi pritisak na njeg.
Stoperi uigraj covjece sunjica i bicu a imas kovacevica i memisevica za klupu te serbecica.
Lijevo kolasinac.
Onda metnes besica i kazes mu da su mu protivnicki igraci opsovali oca i da si glupan koji ce dobit crveni.
Uz njega pjanica i gojaka/krunica.
Na krila imas zinedina iz mlade koji je vec bolji nego mnogi te viscu odn hajrovica/duljevica.
Dzeko naprijed te Hodzic ma klupu.
Zovnes fino Lulica kazes mu nema vise kolaca a jablanica te trazi kazu ko izda pyzda.
Vedatoru reci da ima priliku da nas odvede na 2prvenstva svojim golom a i farz je igrati za nas ponosni narod.
Ne zna on kako s kim razgovarat a stavljanje igraca na neprirodne pozicije je obavazno (gojak nije krilo).
Poraz u grckoj je ocekivan jer ni igraci ne vjeruju da mogu uzet italiju a da se finci okliznu protiv lihtensteina.
Uglavnom ovaj selektor je zalutao.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
JonSnow
Postovi: 6235
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 17 okt 2019, 00:03

vest je napisao/la:Desilo se ono sto su mnogi predvidjakili, selektor je ono malo autoriteta sprzio ostavkom u armeniji. Nakon sretne pobjede koju su na individualni kvalitet izvukli pjanic i hajrovic dolazi mec u kojem se vidi da selektor sjedi ko maymun a nema autoriteta, znanja ni mozga da motivise igrace. Odgovorno tvrdim da klovn niti zna ko je protivnik ni koje igrace treba koristit. Nije pogledao ni jednu utakmicu mlade reprezentacije. Lafo cita sastav grcke a u sebi konta sto li ne igra onaj karagounis?
Nasu ekipu je lahko sastavit da se proseta grupom. Golmana imas dvojicu Sehica ili Begovica oba dobri.
Desni bek 5 godina kao ceka dilavera a yebo me svak ako se selektor pocesao za njim umjesto vrsi pritisak na njeg.
Stoperi uigraj covjece sunjica i bicu a imas kovacevica i memisevica za klupu te serbecica.
Lijevo kolasinac.
Onda metnes besica i kazes mu da su mu protivnicki igraci opsovali oca i da si glupan koji ce dobit crveni.
Uz njega pjanica i gojaka/krunica.
Na krila imas zinedina iz mlade koji je vec bolji nego mnogi te viscu odn hajrovica/duljevica.
Dzeko naprijed te Hodzic ma klupu.
Zovnes fino Lulica kazes mu nema vise kolaca a jablanica te trazi kazu ko izda pyzda.
Vedatoru reci da ima priliku da nas odvede na 2prvenstva svojim golom a i farz je igrati za nas ponosni narod.
Ne zna on kako s kim razgovarat a stavljanje igraca na neprirodne pozicije je obavazno (gojak nije krilo).
Poraz u grckoj je ocekivan jer ni igraci ne vjeruju da mogu uzet italiju a da se finci okliznu protiv lihtensteina.
Uglavnom ovaj selektor je zalutao.
Nije lave, nije.
Probudio si se u 2019. godini, ne 2014.
Nema više Lulića, Spahića, Misimovića, Mujdže i Vranješa.
Džeko više nije u naponu snage, Bešić je duplo gori nego što je bio, ali zato duplo luđi, a da stvar bude gore igrači nam ne igraju redovno.
Svi ovo što si naveo ne bi popravilo situaciju ni za 1%.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la crozla » 17 okt 2019, 07:19

vest je napisao/la:Desilo se ono sto su mnogi predvidjakili, selektor je ono malo autoriteta sprzio ostavkom u armeniji. Nakon sretne pobjede koju su na individualni kvalitet izvukli pjanic i hajrovic dolazi mec u kojem se vidi da selektor sjedi ko maymun a nema autoriteta, znanja ni mozga da motivise igrace. Odgovorno tvrdim da klovn niti zna ko je protivnik ni koje igrace treba koristit. Nije pogledao ni jednu utakmicu mlade reprezentacije. Lafo cita sastav grcke a u sebi konta sto li ne igra onaj karagounis?
Nasu ekipu je lahko sastavit da se proseta grupom. Golmana imas dvojicu Sehica ili Begovica oba dobri.
Desni bek 5 godina kao ceka dilavera a yebo me svak ako se selektor pocesao za njim umjesto vrsi pritisak na njeg.
Stoperi uigraj covjece sunjica i bicu a imas kovacevica i memisevica za klupu te serbecica.
Lijevo kolasinac.
Onda metnes besica i kazes mu da su mu protivnicki igraci opsovali oca i da si glupan koji ce dobit crveni.
Uz njega pjanica i gojaka/krunica.
Na krila imas zinedina iz mlade koji je vec bolji nego mnogi te viscu odn hajrovica/duljevica.
Dzeko naprijed te Hodzic ma klupu.
Zovnes fino Lulica kazes mu nema vise kolaca a jablanica te trazi kazu ko izda pyzda.
Vedatoru reci da ima priliku da nas odvede na 2prvenstva svojim golom a i farz je igrati za nas ponosni narod.
Ne zna on kako s kim razgovarat a stavljanje igraca na neprirodne pozicije je obavazno (gojak nije krilo).
Poraz u grckoj je ocekivan jer ni igraci ne vjeruju da mogu uzet italiju a da se finci okliznu protiv lihtensteina.
Uglavnom ovaj selektor je zalutao.
To ti je reprezentacija od 26do 30 mjesta.u Europi. Ti moras shvatiti da 80% ovih igraca nisu reprezentativni. Svi oni imaju neki kvalitet, al'im nedostaje.elemenata i shvacanja igre na.reprezentativnom.nivou. Hajrovic u niti jednom.svrmiru npr ne bi imao nastup za.Hrvatsku, a mozda ce i Hrvatska ispasti jer ti.Slovaci dolaze na.boli me **** nema za izgubiti. Tu je vazno psiholoska priprema, medicina, sportska znanost, a.toga u BiH nema.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la atomac123 » 17 okt 2019, 07:35

Gdje ces dalje plasticni hirurg nam doktor repke, a tako je u svemu. Od predsjednika saveza do cistacice ljudi koji nemaju veze sa strukom i mi ocekujemo neki napredak.
TŽV!

mimmo79
Postovi: 226
Pridružen/a: 24 jul 2019, 11:24
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mimmo79 » 17 okt 2019, 07:54

atomac123 je napisao/la:Gdje ces dalje plasticni hirurg nam doktor repke, a tako je u svemu. Od predsjednika saveza do cistacice ljudi koji nemaju veze sa strukom i mi ocekujemo neki napredak.
Vjeruj drug kad vidim onog Karabega, meni ne bude dobro. Pa jel to bas toliki strucnjak???
"Fudbal je jednostavan, ali je teško jednostavno igrati!"
Johan Cruyff

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la vest » 17 okt 2019, 08:31

JonSnow je napisao/la:
vest je napisao/la:Desilo se ono sto su mnogi predvidjakili, selektor je ono malo autoriteta sprzio ostavkom u armeniji. Nakon sretne pobjede koju su na individualni kvalitet izvukli pjanic i hajrovic dolazi mec u kojem se vidi da selektor sjedi ko maymun a nema autoriteta, znanja ni mozga da motivise igrace. Odgovorno tvrdim da klovn niti zna ko je protivnik ni koje igrace treba koristit. Nije pogledao ni jednu utakmicu mlade reprezentacije. Lafo cita sastav grcke a u sebi konta sto li ne igra onaj karagounis?
Nasu ekipu je lahko sastavit da se proseta grupom. Golmana imas dvojicu Sehica ili Begovica oba dobri.
Desni bek 5 godina kao ceka dilavera a yebo me svak ako se selektor pocesao za njim umjesto vrsi pritisak na njeg.
Stoperi uigraj covjece sunjica i bicu a imas kovacevica i memisevica za klupu te serbecica.
Lijevo kolasinac.
Onda metnes besica i kazes mu da su mu protivnicki igraci opsovali oca i da si glupan koji ce dobit crveni.
Uz njega pjanica i gojaka/krunica.
Na krila imas zinedina iz mlade koji je vec bolji nego mnogi te viscu odn hajrovica/duljevica.
Dzeko naprijed te Hodzic ma klupu.
Zovnes fino Lulica kazes mu nema vise kolaca a jablanica te trazi kazu ko izda pyzda.
Vedatoru reci da ima priliku da nas odvede na 2prvenstva svojim golom a i farz je igrati za nas ponosni narod.
Ne zna on kako s kim razgovarat a stavljanje igraca na neprirodne pozicije je obavazno (gojak nije krilo).
Poraz u grckoj je ocekivan jer ni igraci ne vjeruju da mogu uzet italiju a da se finci okliznu protiv lihtensteina.
Uglavnom ovaj selektor je zalutao.
Nije lave, nije.
Probudio si se u 2019. godini, ne 2014.
Nema više Lulića, Spahića, Misimovića, Mujdže i Vranješa.
Džeko više nije u naponu snage, Bešić je duplo gori nego što je bio, ali zato duplo luđi, a da stvar bude gore igrači nam ne igraju redovno.
Svi ovo što si naveo ne bi popravilo situaciju ni za 1%.
Ama covjece ovakvu grupu dobar trener prolazi bez problema jer cini ekipu 20% jacom dok ova budala je cini upola slabijom. Prolazi finska kojoj je megazvijezda iz drugoligasa. Ma daj o cemu pricamo pa nije ti grupa sastavljena od spanije, rusije, srbije pa da ne mozes a uskoro ces sletit u donji sesir. Hvala ti safete sto smo pripadali nekom sirem evropskom vrhu a dino begicu i prosinecki neprijatelji Bosanskog nogometa van!
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Probisvjet » 17 okt 2019, 08:37

U nasoj selekciji vise ne igra nikakvu ulogu selektor, ili cak samo minimalnu. Nemamo igrace, nemamo damu, nemamo polet, nemamo sve ono sto posjeduje jedna Hrvatska reprezentacija.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la crozla » 17 okt 2019, 09:02

Probisvjet je napisao/la:U nasoj selekciji vise ne igra nikakvu ulogu selektor, ili cak samo minimalnu. Nemamo igrace, nemamo damu, nemamo polet, nemamo sve ono sto posjeduje jedna Hrvatska reprezentacija.
Svugdje je to isto.. Dok ti instruktori za dijete kazu mali je dobar, bjezi. Realno, Veldin Music i Mulaosmanovic su ljudi koji mogu iskljucivo raditi u bosanskom nogometu. To je.dno dna. Mulaosmanovic se ne ponasa, a Music je tu da gurne sina, a takvih u Bugojnu 20
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
hurem
Postovi: 8638
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 17 okt 2019, 09:03

Jos uvijek dobru ekipu mozemo sklopiti, ali nam treba dobar selektor da to lijepo poslozi i motivise.
Ocekivao sam od Robija mnogo, ali je ocito totalno zakazao.
Vrijeme je za provjereno ime a u skladu s nasim mogucnostima...
Manite se Jakirovica i Custovica...ne treba nam selektor koji ce na nama uciti...nista mi ne znace njihove 2,3 godine nekakvih solidnih rezultata...oni bi takodjer bili mac s dvije oštrice.
Nama treba "batina" pa makar to bio Amar Osim ako ne mozemo nesto bolje naci za novac koji imamo.
S ovakvim kvalitetom kojim raspolazemo, moramo dovesti novog "Ciru" ili strucnjaka tipa Bjelica, za nase uslove, ali strucnjaka - ne vidim ko bi to mogao biti.
Evo Kek se provalio sa Slovenijom.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la crozla » 17 okt 2019, 09:16

hurem je napisao/la:Jos uvijek dobru ekipu mozemo sklopiti, ali nam treba dobar selektor da to lijepo poslozi i motivise.
Ocekivao sam od Robija mnogo, ali je ocito totalno zakazao.
Vrijeme je za provjereno ime a u skladu s nasim mogucnostima...
Manite se Jakirovica i Custovica...ne treba nam selektor koji ce na nama uciti...nista mi ne znace njihove 2,3 godine nekakvih solidnih rezultata...oni bi takodjer bili mac s dvije oštrice.
Nama treba "batina" pa makar to bio Amar Osim ako ne mozemo nesto bolje naci za novac koji imamo.
S ovakvim kvalitetom kojim raspolazemo, moramo dovesti novog "Ciru" ili strucnjaka tipa Bjelica, za nase uslove, ali strucnjaka - ne vidim ko bi to mogao biti.
Evo Kek se provalio sa Slovenijom.
I sad Kek nije dobar? Jakirovic je vrlo talentiran, autorizet, ima liderske osobine. Lud frajer. Fighter. Dobra ideja je Jakirovic. Vrlo perspektivan. Pitanje je gdje ce ga Maminjo gurnuti, al' Osvaldo Ardiles bi bio rjesenje.Bilo bi ga.lijepo vidjeti.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la atomac123 » 17 okt 2019, 09:27

mimmo79 je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Gdje ces dalje plasticni hirurg nam doktor repke, a tako je u svemu. Od predsjednika saveza do cistacice ljudi koji nemaju veze sa strukom i mi ocekujemo neki napredak.
Vjeruj drug kad vidim onog Karabega, meni ne bude dobro. Pa jel to bas toliki strucnjak???
Sve cirkusanti.
TŽV!

Avatar
Fudo
Postovi: 4289
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Fudo » 17 okt 2019, 09:47

IDI KRME DEBELO.
Sta nemamo ekipu, odgovorno tvrdim da bi sa boljim trenerom do sad bili na Euru. Mi mozda jesmo osrednja ekipa, ali bi dosta bolje izgledali da se borimo i imamo neki takticki misao igre i timski duh a mi to nemamo zato izgledamo i gore nego sto realbo jesmo, dok npr finska izgleda bolje nego sto jes jer imaju to sto nama vise puta nedostaje.
Ako smo mi osrednja ekipa, sta je to Finska, Armenija i b ekipa Grcke. Gdje to igraju finski igraci pa ipak idu na Euro?? Zamisli da je Zutojebac vodio Finsku, pa ono bi 4 zavrsili. **** te Begicu **** te zuti odlazite pickeee
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
Vucevich
Postovi: 11250
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 17 okt 2019, 10:02

crozla je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:U nasoj selekciji vise ne igra nikakvu ulogu selektor, ili cak samo minimalnu. Nemamo igrace, nemamo damu, nemamo polet, nemamo sve ono sto posjeduje jedna Hrvatska reprezentacija.
Svugdje je to isto.. Dok ti instruktori za dijete kazu mali je dobar, bjezi. Realno, Veldin Music i Mulaosmanovic su ljudi koji mogu iskljucivo raditi u bosanskom nogometu. To je.dno dna. Mulaosmanovic se ne ponasa, a Music je tu da gurne sina, a takvih u Bugojnu 20
Taj Mulaosmanović se još nije oglasio nakon historijskog neuspjeha u prvom krugu U17 kvalifikacija :puke:

Teški amateri rade u tim omladinskim selekcijama

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Adnan89 » 17 okt 2019, 10:12

Zaposliti Roy Keanea, svakako trazi posao I nekim svima yebe mater. Sto se tice travnjaka i para koje savez nije ulozio stadionima i nek njima isto yebe mater. Covjek se nije bojao toga reci kad je Irska 2002 godine isla na SP i izbacili ga iz repke.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la crozla » 17 okt 2019, 10:50

Vucevich je napisao/la:
crozla je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:U nasoj selekciji vise ne igra nikakvu ulogu selektor, ili cak samo minimalnu. Nemamo igrace, nemamo damu, nemamo polet, nemamo sve ono sto posjeduje jedna Hrvatska reprezentacija.
Svugdje je to isto.. Dok ti instruktori za dijete kazu mali je dobar, bjezi. Realno, Veldin Music i Mulaosmanovic su ljudi koji mogu iskljucivo raditi u bosanskom nogometu. To je.dno dna. Mulaosmanovic se ne ponasa, a Music je tu da gurne sina, a takvih u Bugojnu 20
Taj Mulaosmanović se još nije oglasio nakon historijskog neuspjeha u prvom krugu U17 kvalifikacija :puke:

Teški amateri rade u tim omladinskim selekcijama
Ta 17 odredjuje, selektira. Ak'su mu vec dali , U 12 granica.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Enigma
Postovi: 499
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Enigma » 17 okt 2019, 11:31

Iskreno ja sam bio za Žutog kad je došao na klupu jos poslje lige nacija kontam evo osvjezenje poslje papeta i mese napokon neko ko zna...medjutim qrac zna ...haj mogu svariti nekako i sastav protiv grčke isti je taj demolirao finsku ali zamjene nikako na poluvremenu vadi sarica ubacujw jajala tip igra zadnjeg veznog a mi gonjamo pobjedu umjesto kunica da igra iza hodzica ili bajica pa da zamjeni mjesta on i ara on jajala ubacuje..druga izmjena bajic umjesto hodzica bola gonjamo pobjedu kreni sa dva napadaca 1:1 ili 3:1 isti qrac amaterske izmjene napravljene i uvjek iste izmjene pravi ...hebo trenera ako unaprjed znas izmjene
MUSVDG

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5753
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JohnCleese » 17 okt 2019, 11:54

Enigma je napisao/la:Iskreno ja sam bio za Žutog kad je došao na klupu jos poslje lige nacija kontam evo osvjezenje poslje papeta i mese napokon neko ko zna...medjutim qrac zna ...haj mogu svariti nekako i sastav protiv grčke isti je taj demolirao finsku ali zamjene nikako na poluvremenu vadi sarica ubacujw jajala tip igra zadnjeg veznog a mi gonjamo pobjedu umjesto kunica da igra iza hodzica ili bajica pa da zamjeni mjesta on i ara on jajala ubacuje..druga izmjena bajic umjesto hodzica bola gonjamo pobjedu kreni sa dva napadaca 1:1 ili 3:1 isti qrac amaterske izmjene napravljene i uvjek iste izmjene pravi ...hebo trenera ako unaprjed znas izmjene
Ovakvih recenica kao sto je ova tvoja prva, napisano ih je prilican broj do sada. Samo ne znam kako uporno svi na kraju te recenice zakljucite da svaki selektor pojma nema. Do sada nas nijedan selektor ne zna, a redom smo imali razlicite individue i promijenili ih prilican broj.

Ne valja Blaz, ne valja Muzurovic,ne valja Ciro ( ovaj vam mozda i valja jer mi smo takav narod pa hajde nek makar bogara, majmunise, neka glumi klauna da se smijemo ako vec ni od kod njeg nema bitnih rezultata), ne valja Pape ( iako jedini ima uspjeh, ali se svjedeno ponajvise pljuje), ne valja Mesa, ne valja Robert.... Niko od njih ne valja jer nisu mogli isporuciti uspjeh s ovakvim kvalitetnim i zlatnim momcima na terenu i sa njihovim jos kvalitetnijim karakterima.

Kako svi listom zakljucujete isto iako sve ovo vec traje i ponavlja se preko 10 godina ? Jesam li ja jedini pogresno nasađen ako bas nikako ne mogu zakljuciti isto sto i ostala vecina?
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Enigma
Postovi: 499
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Enigma » 17 okt 2019, 12:17

JohnCleese je napisao/la:
Enigma je napisao/la:Iskreno ja sam bio za Žutog kad je došao na klupu jos poslje lige nacija kontam evo osvjezenje poslje papeta i mese napokon neko ko zna...medjutim qrac zna ...haj mogu svariti nekako i sastav protiv grčke isti je taj demolirao finsku ali zamjene nikako na poluvremenu vadi sarica ubacujw jajala tip igra zadnjeg veznog a mi gonjamo pobjedu umjesto kunica da igra iza hodzica ili bajica pa da zamjeni mjesta on i ara on jajala ubacuje..druga izmjena bajic umjesto hodzica bola gonjamo pobjedu kreni sa dva napadaca 1:1 ili 3:1 isti qrac amaterske izmjene napravljene i uvjek iste izmjene pravi ...hebo trenera ako unaprjed znas izmjene
Ovakvih recenica kao sto je ova tvoja prva, napisano ih je prilican broj do sada. Samo ne znam kako uporno svi na kraju te recenice zakljucite da svaki selektor pojma nema. Do sada nas nijedan selektor ne zna, a redom smo imali razlicite individue i promijenili ih prilican broj.

Ne valja Blaz, ne valja Muzurovic,ne valja Ciro ( ovaj vam mozda i valja jer mi smo takav narod pa hajde nek makar bogara, majmunise, neka glumi klauna da se smijemo ako vec ni od kod njeg nema bitnih rezultata), ne valja Pape ( iako jedini ima uspjeh, ali se svjedeno ponajvise pljuje), ne valja Mesa, ne valja Robert.... Niko od njih ne valja jer nisu mogli isporuciti uspjeh s ovakvim kvalitetnim i zlatnim momcima na terenu i sa njihovim jos kvalitetnijim karakterima.

Kako svi listom zakljucujete isto iako sve ovo vec traje i ponavlja se preko 10 godina ? Jesam li ja jedini pogresno nasađen ako bas nikako ne mogu zakljuciti isto sto i ostala vecina?
Drug ima tu i tvoje sigurno da je i do igraca kad dodju na okupljanje sa vlada qrcobolja za repku dovoljno se sjetit sta je Lulic izjavio...ja ovdje kritikujem selektora (ko sam ja da kritikujem) ali ocito je da u zadnjih 10 god svi prije ili kasnije padnu pod uticaj korumpiranog saveza ili menadžerskih lobija...ja cu navest primjer mog mostarca Bake javna tajna da je trazio lovu za poziv u repku ..Pape poslje svjetskog kreno gradit reprezentaciju gdje mu je glavni igrac bio amidjic ne znam dali se Tin sada ikako bavi fudbalom....Iskreno nama treba neko ko ce **** majku i savezu ako se pocne petljat a bgm i igracima ako se pocnu zajebavati.Vaha je takav trener samo sto Vaha neće za male pare da radi (mostarci znaju da je njemu zmija u džepu )
MUSVDG

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.