FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
holyman
Postovi: 7944
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 19 okt 2019, 21:29

Pitar6785 je napisao/la:Bosnjakivic karo slobodu sa izjavama, **** klub koji ima tradiciju u 7 m duga bolje klub koji nista nema al ni duga nema. I posle toga napusti klub i onda dode upravo u klub koji **** kurcem u celi.. to je dokaz da je to **** od trenera a od covjeka.. prem da je baljic truba trener

Husref je doktor za vukasa balju bisnjakivica osima i ibra rahimica
Druze ne treba trositi rijeci na tog kvazitrenera, milenko je rang vlade jagodica, nedima jusufbegovica i tako tih prevara.
NEMA NAZAD

Avatar
ledesma
Postovi: 4890
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 19 okt 2019, 22:09

Hadzija i Nuno Gomes jel?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
BICA
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 avg 2014, 14:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BICA » 19 okt 2019, 22:22

skoroalen je napisao/la:
mma_hz je napisao/la: Moj brate kad Pecelj juce prosu Hodzica ispred zapada citava tribina se Hebe sjetila.
Ma jest on bolji i od Hodžića i Šabana, al bi u rosteru Vladan-Besim-Lazić-Hebib-Pidro-Stanojević-Oremuš-Rahmanović-Tatar-Milanović-Ahmet, Hebib bio najslabiji igrač, realno gledajući. Bio bi idealan za ovo što sad igra Šišić, da ulazi s klupe ili da počinje one "slabije" utakmice.
Šta rece i osta živ.. Hebib najbolji igrač FK Sarajeva odgovorno tvrdim, i mislim da se dosta forumaša slaze sa mojim mišljenjem

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 okt 2019, 22:23

BICA je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
mma_hz je napisao/la: Moj brate kad Pecelj juce prosu Hodzica ispred zapada citava tribina se Hebe sjetila.
Ma jest on bolji i od Hodžića i Šabana, al bi u rosteru Vladan-Besim-Lazić-Hebib-Pidro-Stanojević-Oremuš-Rahmanović-Tatar-Milanović-Ahmet, Hebib bio najslabiji igrač, realno gledajući. Bio bi idealan za ovo što sad igra Šišić, da ulazi s klupe ili da počinje one "slabije" utakmice.
Šta rece i osta živ.. Hebib najbolji igrač FK Sarajeva odgovorno tvrdim, i mislim da se dosta forumaša slaze sa mojim mišljenjem
:urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8071
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 19 okt 2019, 22:25

Banuj Morto ovo odma :kafa:

Avatar
egocentrik
Postovi: 1151
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egocentrik » 19 okt 2019, 22:30

Kad bi se nekako stvorila saradnja s ekipama da siroki ispadne u federalku
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 19 okt 2019, 22:58

Na zimu bi bilo dobro par pojacanja dovesti..Prije svega ciljao bi na Pecu i Fanima,Peco mi je odlican igrac,Fanimo je isto super,mogli bi mozda napraviti zamjenu,da Crnicki ostane u MDK a nama Fanimo..Desnog beka trebamo isto..Hodzic out,Hebib onako,Sabanovic toplo/hladno,znaci ostajemo na Sabanovicu koji igra nekad lose nekad dobro..
Edit:ja debil mislio Fanimo spic :damn: ,nista onda,na zimu dovesti Fanima i mozda desnog beka i ja sam presretan.. :opaopa:
Zadnja izmjena: Sarajlijaaa46, dana/u 19 okt 2019, 23:02, ukupno mijenjano 1 put.

Zeko87
Postovi: 2090
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 19 okt 2019, 23:01

Sumnjam ja da će se iko dovesti na zimu. Ko će plaćati 30 igrača pod ugovorom.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Zeko87
Postovi: 2090
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 19 okt 2019, 23:03

Zapravo, trenutno imamo 32 igrača na platnoj listi.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 19 okt 2019, 23:04

:njanjanja:
Zeko87 je napisao/la:Sumnjam ja da će se iko dovesti na zimu. Ko će plaćati 30 igrača pod ugovorom.
Bit ce i odlazaka..Ako tatar i rahman nece produziti neka ih prodaju,kovacevic isto pravi transfer najkasnjje ljeto..Lazić i šerba isto.. :salut:

Zeko87
Postovi: 2090
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 19 okt 2019, 23:07

Zato ti kažem, teško da će iko doći prije ljeta. Ne znam da ikome ističe ugovor na pola sezone, možda griješim.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 19 okt 2019, 23:12

Zeko87 je napisao/la:Zato ti kažem, teško da će iko doći prije ljeta. Ne znam da ikome ističe ugovor na pola sezone, možda griješim.
Mislim da nikome ne istice..U svakom slucaju ako niko nece biti prodan onda se nekim igracima zahvaliti,za pocetak Sisic i Cruz,hvala Sisicu za ono protiv Atalante ali nije za rajvosa,Cruz je skroz los igrac,Fanimu dati platu koliko je bila zajedna ovoj dvojici :njanjanja: ,ako bi se to desilo bio bi pozitivno iznenađen,ako to nije moguce nek produze ugovore i otkupe serbecica i dobro je ..

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 20 okt 2019, 07:49

skoroalen je napisao/la:
mma_hz je napisao/la: Moj brate kad Pecelj juce prosu Hodzica ispred zapada citava tribina se Hebe sjetila.
Ma jest on bolji i od Hodžića i Šabana, al bi u rosteru Vladan-Besim-Lazić-Hebib-Pidro-Stanojević-Oremuš-Rahmanović-Tatar-Milanović-Ahmet, Hebib bio najslabiji igrač, realno gledajući. Bio bi idealan za ovo što sad igra Šišić, da ulazi s klupe ili da počinje one "slabije" utakmice.
@Pantelija, molit ću te da adekvatno reaguješ. Hvala.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

fks74
Postovi: 9105
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 20 okt 2019, 07:55

Sarajlijaaa46 je napisao/la:
Zeko87 je napisao/la:Zato ti kažem, teško da će iko doći prije ljeta. Ne znam da ikome ističe ugovor na pola sezone, možda griješim.
Mislim da nikome ne istice..U svakom slucaju ako niko nece biti prodan onda se nekim igracima zahvaliti,za pocetak Sisic i Cruz,hvala Sisicu za ono protiv Atalante ali nije za rajvosa,Cruz je skroz los igrac,Fanimu dati platu koliko je bila zajedna ovoj dvojici :njanjanja: ,ako bi se to desilo bio bi pozitivno iznenađen,ako to nije moguce nek produze ugovore i otkupe serbecica i dobro je ..
Kako je se dizala galama, zbog Cruza. A sada bi ga otjerali. Realno, nije ni imao priliku da se pokaze.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 20 okt 2019, 07:59

Zeko87 je napisao/la:Zato ti kažem, teško da će iko doći prije ljeta. Ne znam da ikome ističe ugovor na pola sezone, možda griješim.
Šišić, Cruz i neki Akademac(Mustafić?) na posudbu u Mladost za Fanima...

:kafa:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
pasica
Postovi: 2397
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 20 okt 2019, 08:48

Ne bih ja nista dovodio iz te Maldosti. Sve sto je do sad doslo se lose pokazalo.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

bordobijeli
Postovi: 14222
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 20 okt 2019, 10:19

Sarajlijaaa46 je napisao/la:Na zimu bi bilo dobro par pojacanja dovesti..Prije svega ciljao bi na Pecu i Fanima,Peco mi je odlican igrac,Fanimo je isto super,mogli bi mozda napraviti zamjenu,da Crnicki ostane u MDK a nama Fanimo..Desnog beka trebamo isto..Hodzic out,Hebib onako,Sabanovic toplo/hladno,znaci ostajemo na Sabanovicu koji igra nekad lose nekad dobro..
Edit:ja debil mislio Fanimo spic :damn: ,nista onda,na zimu dovesti Fanima i mozda desnog beka i ja sam presretan.. :opaopa:
Fanimo sve odgovorio sa Osimom on je vjerovatno vec od januara na grbavici.

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 20 okt 2019, 10:24

Sarajlijaaa46 je napisao/la:Na zimu bi bilo dobro par pojacanja dovesti..Prije svega ciljao bi na Pecu i Fanima,Peco mi je odlican igrac,Fanimo je isto super,mogli bi mozda napraviti zamjenu,da Crnicki ostane u MDK a nama Fanimo..Desnog beka trebamo isto..Hodzic out,Hebib onako,Sabanovic toplo/hladno,znaci ostajemo na Sabanovicu koji igra nekad lose nekad dobro..
Edit:ja debil mislio Fanimo spic :damn: ,nista onda,na zimu dovesti Fanima i mozda desnog beka i ja sam presretan.. :opaopa:
Jucer sam sjedio u jednom restoranu blizu Musije i Rahimica , odmah sto do stola i koliko sam mogao cuti , nekog igraca trazi i Zeljo i mi , Musija Rahimicu govori ma nece on tamo jer cu ga ja u Rusiju prodat , onda Rahimic govorio ja sam mu rekao da ce biti cetvrta opcija ko Guzina i td i td sad ne znam o kojem igracu je rijec ...

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 20 okt 2019, 10:33

ma njima treba igrača sredine i generalno igrača da izbore opstanak

tu im mi možemo pomoći jer ih imamo viška...nama tanki , njima više nego dobri i potrebni...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 okt 2019, 11:06

''Također, Andrej Đoković propušta meč Slobode i Sarajeva.''
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.