PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15843
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 19 okt 2019, 21:11

Kako Šef zakljuca temu
Ubitacno i yebitacno
Bravo Šefe

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samoposteno » 19 okt 2019, 21:12

svrakino1921 je napisao/la:Kako Šef zakljuca temu
Ubitacno i yebitacno
Bravo Šefe
:lol: :urnebes:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Denchi » 19 okt 2019, 21:20

Od svih ljudi bas mohikanac sehidio

Mora da je kompenzacija za juce
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la simidobar » 19 okt 2019, 21:28

HongKong je napisao/la:Iako je skola dine feninga i ibraka pocela steliti sudije cak i protivnicima osvojit cete kurcinu. Stop vijetnamsko kineskim kuravama i prljavim igrama beskucnika.
Najvece zlo bh fudbala. Kako je fening objavio rat korupciji nikad vise lopovluka nije bilo.
:mrgreen:

Bas si simpatican. ;) ti ko da si se juce rodio pa ne znas i nisi cuo za morzove "uspjehe"..
Najpametnije ti je da izjednacis to sa dininim premiranjem, ne Isplati ti se drugacije..

Sta je 7 sudija u 7 kola ? normala ? jos vas pokradose u Bijeljini, izgubiste kupljenu titulu...

Jedna od najsmjesnijih sezona u istoriji fudbala, svelo se takmicenje na dva lopova, dvije politicke qrve... sport je bio u 14-om planu..
Morali smo gledat kompletno proljece borbu i dokazivanje lopova, ko je veci...

PS baci nekad oko na globus, sramota da ne znas dvije drzave razlikovat..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Salih1984 » 19 okt 2019, 21:43

Denchi je napisao/la:Od svih ljudi bas mohikanac sehidio

Mora da je kompenzacija za juce
Ne znam koliko si cito ali lik psovao "cefine pitarske udbaske" itd :roll: opravdan ban
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la redbull93 » 19 okt 2019, 21:53

Salih1984 je napisao/la:
Denchi je napisao/la:Od svih ljudi bas mohikanac sehidio

Mora da je kompenzacija za juce
Ne znam koliko si cito ali lik psovao "cefine pitarske udbaske" itd :roll: opravdan ban
Nije mu strano ni mrtve psovati, prosli put zbog toga ban. Momak je malo lO0d
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Salih1984 » 19 okt 2019, 21:56

redbull93 je napisao/la:
Salih1984 je napisao/la:
Denchi je napisao/la:Od svih ljudi bas mohikanac sehidio

Mora da je kompenzacija za juce
Ne znam koliko si cito ali lik psovao "cefine pitarske udbaske" itd :roll: opravdan ban
Nije mu strano ni mrtve psovati, prosli put zbog toga ban. Momak je malo lO0d
Vidio sam jarane lik psuje mrtve,cefine,djecu itd
Kad to tako pise na forumu mogu mislit kako prica uzivo
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la IlProfessore » 19 okt 2019, 22:06

Salih1984 je napisao/la: Vidio sam jarane lik psuje mrtve,cefine,djecu itd
Kad to tako pise na forumu mogu mislit kako prica uzivo
Vjerovatno muca i zrači društvenom anksioznošću i vrlo je nesiguran u sebe. Skolioza i kifoza od danonoćnog tipkanja za kompjuterom po forumima, i neizostavne cvike sa -5 dioptrijom na oba oka i cilindrima. Kada čuje bilo kakvu psovku uživo vadi mobitel, snima je i zapisuje u notes kad dođe kući, da ima šta psovati na forumu.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Salih1984 » 19 okt 2019, 22:09

IlProfessore je napisao/la:
Salih1984 je napisao/la: Vidio sam jarane lik psuje mrtve,cefine,djecu itd
Kad to tako pise na forumu mogu mislit kako prica uzivo
Vjerovatno muca i zrači društvenom anksioznošću i vrlo je nesiguran u sebe. Skolioza i kifoza od danonoćnog tipkanja za kompjuterom po forumima, i neizostavne cvike sa -5 dioptrijom na oba oka i cilindrima. Kada čuje bilo kakvu psovku uživo vadi mobitel, snima je i zapisuje u notes kad dođe kući, da ima šta psovati na forumu.
To sto je on sve psovao proteklih dana na forumu to ni najgori nevjernici nebi psovali.
Ocigledno je da ima neki teski psihicki poremecaj ili je jednostavno umobolan
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la biceDUPLA » 19 okt 2019, 22:34

Sta je beskucnici. Jeste li prestali mucati od petarde. Kako cemo vas izegati na onom lavoru od gradskog stadiona. Bolje vam je petari pripremite vazelin. :urnebes: :urnebes:
ŽELJEZNIČAR 1921

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zip » 19 okt 2019, 22:38

biceDUPLA je napisao/la:Sta je beskucnici. Jeste li prestali mucati od petarde. Kako cemo vas izegati na onom lavoru od gradskog stadiona. Bolje vam je petari pripremite vazelin. :urnebes: :urnebes:
Kakve su droge vcrs na jugu koristene ? :kafa:

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la belosevic28 » 19 okt 2019, 22:48

Zip je napisao/la:
biceDUPLA je napisao/la:Sta je beskucnici. Jeste li prestali mucati od petarde. Kako cemo vas izegati na onom lavoru od gradskog stadiona. Bolje vam je petari pripremite vazelin. :urnebes: :urnebes:
Kakve su droge vcrs na jugu koristene ? :kafa:
Probao vodja novu robu na pokusnim kunicima, usput se i zaradilo :opaopa:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5563
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Hajdeee » 19 okt 2019, 22:49

Zula vam podvaljuje prljavu hemiju.
TM88 halucinacija.
- FKS -

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HongKong » 19 okt 2019, 23:01

simidobar je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Iako je skola dine feninga i ibraka pocela steliti sudije cak i protivnicima osvojit cete kurcinu. Stop vijetnamsko kineskim kuravama i prljavim igrama beskucnika.
Najvece zlo bh fudbala. Kako je fening objavio rat korupciji nikad vise lopovluka nije bilo.
:mrgreen:

Bas si simpatican. ;) ti ko da si se juce rodio pa ne znas i nisi cuo za morzove "uspjehe"..
Najpametnije ti je da izjednacis to sa dininim premiranjem, ne Isplati ti se drugacije..

Sta je 7 sudija u 7 kola ? normala ? jos vas pokradose u Bijeljini, izgubiste kupljenu titulu...

Jedna od najsmjesnijih sezona u istoriji fudbala, svelo se takmicenje na dva lopova, dvije politicke qrve... sport je bio u 14-om planu..
Morali smo gledat kompletno proljece borbu i dokazivanje lopova, ko je veci...

PS baci nekad oko na globus, sramota da ne znas dvije drzave razlikovat..
simidobar :lol:
Ocito da nisi, kako smo mogli izgubiti kupljenu titulu ako su nas pokrali u Bijeljini :roll: Valjda bi mi onda trebali krasti, steta sto se tada uprava nije vodila vasom politikom, cim ima neke sanse poklopi sto vise mozes. Lagano bi rijesili Krupu dva puta i uzeli dvije titule. Kako ste vi prosle godine ovu Mladost rijesavali i jos neke utakmice.
Isla mi je geografija uvijek od ruke, ali tesko je vise pofatat kome se bordo kurava prodaje. Izgubio sam vas negdje u jugoistocnoj Aziji. Drolja ko drolja.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la irfo » 19 okt 2019, 23:28

IlProfessore je napisao/la:
Salih1984 je napisao/la:
Denchi je napisao/la:Od svih ljudi bas mohikanac sehidio

Mora da je kompenzacija za juce
Ne znam koliko si cito ali lik psovao "cefine pitarske udbaske" itd :roll: opravdan ban
Svakako će svijet biti ljepše mjesto kad krepa i u stvarnosti, a ne samo na forumu. Ja ne znam kako vagina može okotiti onakvo stvorenje kojem je svaka druga kočijaška psovka. Jedno je prcanje i šega, drugo je ono što je on pokupio od svog starog dok mu je mlatio mamu pred njim.
Mohikanac je veliki zeljovac i stao je iza svakog zeljovca na ovom forumu, pametnije vam je da se ne lizete s ovima sto psuju legende kluba i govore da bi palili Grbavicu svaki dan ;)
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Unproforumas
Postovi: 234
Pridružen/a: 02 jul 2019, 17:43
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Unproforumas » 19 okt 2019, 23:31

Zip je napisao/la:
biceDUPLA je napisao/la:Sta je beskucnici. Jeste li prestali mucati od petarde. Kako cemo vas izegati na onom lavoru od gradskog stadiona. Bolje vam je petari pripremite vazelin. :urnebes: :urnebes:
Kakve su droge vcrs na jugu koristene ? :kafa:
Pa napisao je.
Lize vazelin :rol: :rol: :rol:

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la simidobar » 19 okt 2019, 23:40

HongKong je napisao/la:
simidobar je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Iako je skola dine feninga i ibraka pocela steliti sudije cak i protivnicima osvojit cete kurcinu. Stop vijetnamsko kineskim kuravama i prljavim igrama beskucnika.
Najvece zlo bh fudbala. Kako je fening objavio rat korupciji nikad vise lopovluka nije bilo.
:mrgreen:

Bas si simpatican. ;) ti ko da si se juce rodio pa ne znas i nisi cuo za morzove "uspjehe"..
Najpametnije ti je da izjednacis to sa dininim premiranjem, ne Isplati ti se drugacije..

Sta je 7 sudija u 7 kola ? normala ? jos vas pokradose u Bijeljini, izgubiste kupljenu titulu...

Jedna od najsmjesnijih sezona u istoriji fudbala, svelo se takmicenje na dva lopova, dvije politicke qrve... sport je bio u 14-om planu..
Morali smo gledat kompletno proljece borbu i dokazivanje lopova, ko je veci...

PS baci nekad oko na globus, sramota da ne znas dvije drzave razlikovat..
simidobar :lol:
Ocito da nisi, kako smo mogli izgubiti kupljenu titulu ako su nas pokrali u Bijeljini :roll: Valjda bi mi onda trebali krasti, steta sto se tada uprava nije vodila vasom politikom, cim ima neke sanse poklopi sto vise mozes. Lagano bi rijesili Krupu dva puta i uzeli dvije titule. Kako ste vi prosle godine ovu Mladost rijesavali i jos neke utakmice.
Isla mi je geografija uvijek od ruke, ali tesko je vise pofatat kome se bordo kurava prodaje. Izgubio sam vas negdje u jugoistocnoj Aziji. Drolja ko drolja.
Ako ukljucis logiku mozda I svatis kako ste izgubili kupljenu titulu.. oni su tad imali Aluminij a vi niste.. dodo se taman uortacio sa covicem.. sda je sda al uzese vas na foru udruzeni lopovi..

Kako smo mi prosle sezone igrali pogledaj tekmu sa laznim mostarcima i penal sviran u njihovu korist.. pa tabelu, pa gol razliku, pa na derbi i na kraju vas gdje ste zavrsili.. ;)

Ja znam da bi bilo lijepo za vas da se to zaboravi il izjednaci sa nekim dinom..

Ja ti nebi preporucio da nastavis al svoj si coek, ti znas najbolje.. ;)
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la IlProfessore » 19 okt 2019, 23:41

irfo je napisao/la: Mohikanac je veliki zeljovac i stao je iza svakog zeljovca na ovom forumu, pametnije vam je da se ne lizete s ovima sto psuju legende kluba i govore da bi palili Grbavicu svaki dan ;)
Toliki Željovac da mi je počeo psovati ko lajavi ker, lutalica, nakon traženja dokaza povodom nekih njegovih riječi na račun Misketa. Odmah sam okategorisan kao Misketovac, saboter, ovakav, onakav, a moje je pravo da radim šta hoću sa svojim stavom sve dok kao pojedinac pumpam para onoliko koliko mogu u to i sekiram se ko debil, nebitno da li mi amar osim bio Željezničar ili jedan obični kamatarević. Taj lik nema više od 28 godina i debil je sa dna kace. Kada shvati da pojedinci nisu jednaki Željezničaru i da se svi trebaju uvažavati bez obzira na mišljenja, imaće moje poštovanje, a neka ga do tada yebe sve i jedan pitar i sa foruma i iz mahale, zaboli me za kočijaša. Da sad umre majci na rukama ne bih ni rip na forum napisao jer neki ljudi su ipak stepen ispod hajvana.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Salih1984 » 19 okt 2019, 23:45

@irfo
I moj omiljeni fudbalski klub je Zeljeznicar ali ja jednostavno ne mogu opravdavati covjeka sto psuje djecu,mrtve,cefine i jos mnogo stvari.
Ako je neko napisao da bi zapalio Grbavicu sta bi mi trebali napisati da cemo mi zapaliti Kosevo?
To bi samo onda znacilo da smo mi isti ko i ti takvi sto to govore
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la ElCartel11 » 20 okt 2019, 00:11

ElCartel11
Post19 okt 2019, 18:48

Joj ljudi vidjajte bonus prelaza, odoh staviti 500KM na prelaz 2/1.

Evo malo se je i zaradilo, dodjite ljudi popijte i pojedite nesto na moj racun :kafa:

Kad moze Amaw sto ne bi i ja zaradio na ovakav nacin.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”