Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VolimTz » 20 okt 2019, 09:25

IlProfessore je napisao/la:
VolimTz je napisao/la: Druze, prozivke su ti neumjesne. To mozes poturati ovim titoistima a meni nikako ne mozes. Svako onaj ko podilazi bilo kojem okupatoru od 1463. do 1992. godine ne zeli dobro domovini, nego radi za tuđe interese. Ja imam jednu kuću, nemam zamjenske.
Zašto su neumjesne? Zar nisi sam prije nekoliko dana pisao da si sjedio po tuzlanskim birtijama cugajući sa srbima sa obje strane Drine i noći provodio slušajući psovke upućene Aliji i sa svojim tuzlacima kojima je to šega i koji su umirali na to? Zar te to ne čini jugobosancem? Šta sam to napisao vrijedno tvog posta posvećenom meni u kojem se šatro ograđuješ?
1463. godina je uzvišena godina kada je i oficijalno islam zasjao u Bosni, iako su ga sufije donijeli i nekoliko godina ranije kada su napravili prve tekije po Sarajevu. Da nije došla osmanska čizma, cijelo tadašnje stanovništvo bi bilo pokršteno i bili bi pripojeni nekoj od tadašnjih jakih kraljevina i izgubio bi se svaki spomen na Bosnu. Formalno, okupatori su, međutim zahvaljujući njima ostala je i Bosna, a i Bošnjaci u njoj, u suprotnom bi osjetili na sopstvenoj koži šta znači inkvizicija.
Usla je osmanska cizma i u Srbiju, Crnu Goru, Bugarsku, Rumuniju, Mađarsku, Grčku pa se ništa ne desi. Allah daje uputu kome hoće.

Pozdravio te mihajlo paša latas.

Nikakva razlika između tebe i ovog artetitisa, niti jednog od vas ne zanima slobodna Bosna. :bih:
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 20 okt 2019, 09:38

legenda reala je napisao/la:
harden je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:prilicno sam suicidalan ovih dana i kad procitam ovu temu budem jos vise hvala na motivaciji momci
sta si doceko da te legenda podjebava, ne mozes pasti na nize grane od toga
u istim smo **** :P
bas ti imao djevojku

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 20 okt 2019, 09:38

Jest al je bolje prošo
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ItsRamiz » 20 okt 2019, 09:46

Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 20 okt 2019, 09:47

Sarmelino je napisao/la:Jest al je bolje prošo
Čiteru
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 20 okt 2019, 10:44

admin **** ako me ne banuje i mono isto
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 20 okt 2019, 11:30

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191020022

Snif snif, samo je pravo pitanje koliko su drotovi uzeli za popravljanje kućnog budžeta.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 20 okt 2019, 11:49

"Kad predeveraš fočanski i zenički zatvor zbog ideje,
Kad, kao predsjednik nezavisne i priznate države, u glavnom gradu te države, budeš kidnapovan od vojnika četvrte vojne sile u Evropi,
Kad budeš sabran i miran dok ti general te vojne sile drži uperen pištolj u tebe u transporteru, vozeći se kroz ulice glavnog grada države čiji si predsjednik,
Kad ti okupiraju 70% države čiji si predsjednik,
Kad, kao predsjednik države, pregovaraš i sa pobunjenicima i sa agresorima, iako to nisi dužan,
Kad imaš utemeljenja reći da srušena Ferhadija u Banja Luci i netaknuta Saborna crkva u Sarajevu dovoljno govore o jednima i o drugima,
Kad kao predsjednik države bar jednom posjetiš skoro svaki okupirani grad, bitniji položaj, tek oslobođenu kotu,
Kad se kao vrhovni komandant vojske koja brani državu, ne svetiš za do tad neviđene zločine vojski koje ti napadaju državu,
Kad čizma vojnika vojske, čiji si vrhovni komandant, ne kroči na teritoriju druge države,
Kad te natjeraju da zaustaviš vojsku, čiji si vrhovni komandant, u oslobađanju teritorije države, čiji si predsjednik, prijetivši ti bombardovanjem po glavi,
Kad te natjeraju da, kao predsjednik države, potpišeš nepravedan mir, suočen i sa agresijom i sa unutrašnjom pobunom protiv države,
Kad te španski "El Mundo" proglasi ličnošću godine,
Kad dobiješ priznanje Centra za demokratiju Sjedinjenih Američkih Država,
I kad ti na posljednji ispraćaj dođe 200.000 ljudi,
Onda je red da ti se iskaže, ako ne simpatija, onda bar poštovanje."
Komunjare - u rupe :!:

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 20 okt 2019, 12:19

Alija je bio Srpski igrač, to je svima jasno da nije ne bi napiso knjigu i izašo iz zatvora, da ga SANU nije čuvala. Nit bi iz transportera izašao.
U njegovom interesu je bilo da mu država bude okupirana od kućnih prijatelja da bi se etablirao lo neko simbol borbe i otpora. Manite patetike.

Kad se okružiš kriminalcima i švercerima i bogatiš na patnji svog naroda. Kad tu patnju koritiš da sebi napraviš fildžan državu i budeš beg.

Kad otjeraš dva najveća bošnjačka intelektualca, jer su te skužili.

Kad prodaš 8372 ljudska života da sebi i kućnim prijateljima lijepo reone podijeliš.

Kad islamiziraš armiju, selamaš multinacionalnu Armiju, kad protjeraš generale koji nisu Bošnjaci.

Kad ubiješ porodicu svog generala jer nije htio da učestvuje u kriminalu s tobom.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15727
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BosniaBoston » 20 okt 2019, 12:32

Heller je napisao/la:Alija je bio Srpski igrač, to je svima jasno da nije ne bi napiso knjigu i izašo iz zatvora, da ga SANU nije čuvala. Nit bi iz transportera izašao.
U njegovom interesu je bilo da mu država bude okupirana od kućnih prijatelja da bi se etablirao lo neko simbol borbe i otpora. Manite patetike.

Kad se okružiš kriminalcima i švercerima i bogatiš na patnji svog naroda. Kad tu patnju koritiš da sebi napraviš fildžan državu i budeš beg.

Kad otjeraš dva najveća bošnjačka intelektualca, jer su te skužili.

Kad prodaš 8372 ljudska života da sebi i kućnim prijateljima lijepo reone podijeliš.

Kad islamiziraš armiju, selamaš multinacionalnu Armiju, kad protjeraš generale koji nisu Bošnjaci.

Kad ubiješ porodicu svog generala jer nije htio da učestvuje u kriminalu s tobom.
:bow:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ItsRamiz » 20 okt 2019, 12:37

@sarma kucaj 1444 na yt imas finih tutorijala
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 20 okt 2019, 12:38

Sarmelino je napisao/la:admin **** ako me ne banuje i mono isto
Reci Helči svom šta te ****
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VolimTz » 20 okt 2019, 12:46

Heller je napisao/la:Alija je bio Srpski igrač, to je svima jasno da nije ne bi napiso knjigu i izašo iz zatvora, da ga SANU nije čuvala. Nit bi iz transportera izašao.
U njegovom interesu je bilo da mu država bude okupirana od kućnih prijatelja da bi se etablirao lo neko simbol borbe i otpora. Manite patetike.

Kad se okružiš kriminalcima i švercerima i bogatiš na patnji svog naroda. Kad tu patnju koritiš da sebi napraviš fildžan državu i budeš beg.

Kad otjeraš dva najveća bošnjačka intelektualca, jer su te skužili.

Kad prodaš 8372 ljudska života da sebi i kućnim prijateljima lijepo reone podijeliš.

Kad islamiziraš armiju, selamaš multinacionalnu Armiju, kad protjeraš generale koji nisu Bošnjaci.

Kad ubiješ porodicu svog generala jer nije htio da učestvuje u kriminalu s tobom.
Pa dobro, da je sve to istina to bi tebi svakako išlo u prilog. Svakako navijaš za raspad ove države i njeno priključenje nekoj novoj staroj srboslaviji.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 20 okt 2019, 12:50

VolimTz je napisao/la:
Heller je napisao/la:Alija je bio Srpski igrač, to je svima jasno da nije ne bi napiso knjigu i izašo iz zatvora, da ga SANU nije čuvala. Nit bi iz transportera izašao.
U njegovom interesu je bilo da mu država bude okupirana od kućnih prijatelja da bi se etablirao lo neko simbol borbe i otpora. Manite patetike.

Kad se okružiš kriminalcima i švercerima i bogatiš na patnji svog naroda. Kad tu patnju koritiš da sebi napraviš fildžan državu i budeš beg.

Kad otjeraš dva najveća bošnjačka intelektualca, jer su te skužili.

Kad prodaš 8372 ljudska života da sebi i kućnim prijateljima lijepo reone podijeliš.

Kad islamiziraš armiju, selamaš multinacionalnu Armiju, kad protjeraš generale koji nisu Bošnjaci.

Kad ubiješ porodicu svog generala jer nije htio da učestvuje u kriminalu s tobom.
Pa dobro, da je sve to istina to bi tebi svakako išlo u prilog. Svakako navijaš za raspad ove države i njeno priključenje nekoj novoj staroj srboslaviji.
Naravno da ne. Navijam za Slobodu i stan u crvenoj četvrti u Amsterdamu.

Volim ja ovu zemlju. Samo što je cca. 65% ljudi ovdje škart i treba im zabranit da se razmnožavaju.

Volio bih naravno da uđemo u EU i da mi čitava Evropa bude na dlanu.

Jugoslavija je stvar prošlosti, tad je bila praktična, sad nema potrebe za te zajebancije.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Sage
Postovi: 5343
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sage » 20 okt 2019, 12:58

Dobro si to opismenio helčo...sviđa mi se.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ItsRamiz » 20 okt 2019, 13:00

Niti je sve to istina niti nije ali eto nemamo mi sredine
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 20 okt 2019, 13:01

Jedna ideja koja je nama valjala i držala bi Srpski nacionalizam pod kontrolom je bila Balkanska Federacija koju su Hoxha i Tito planirali, ali Sovjeti osujetili.

Bugarska+Albanija+Grčka+Jugoslavija.

Bili bi manji faktor u zemlji od 45 miliona ljudi i Srbi poput Ćosića, Izetbegovića, Miloševića ne bi imali toliku kontrolu.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Puma
Moderator
Postovi: 14277
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Puma » 20 okt 2019, 13:06

Igrati termin veceras na otvorenom, a handri me kasalj i prehlada vec par dana ? Igra mi se strasno ali kontam ako me safata kakav bronhitis ili nesto, onda cu se lupati po glavi.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Varg
Postovi: 2628
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Varg » 20 okt 2019, 13:10

Puma je napisao/la:Igrati termin veceras na otvorenom, a handri me kasalj i prehlada vec par dana ? Igra mi se strasno ali kontam ako me safata kakav bronhitis ili nesto, onda cu se lupati po glavi.
ni slucajno
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ItsRamiz » 20 okt 2019, 13:17

kad pro igraci ne igraju kad su prehladjeni nemoj ni ti
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Judd, RacioEmocionalan, Surreal i 20 gostiju.