RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 19 okt 2019, 21:33

:problem:
samocelik je napisao/la:Lijepo je čitati da je danas nogomet i nogometna atmosfera pobjedila. Lijepi je vidjeti da,i ako je veliki rival sa druge strane,prednjačilo navijanje za svoj klub. Sa sportske strane nije mi drago što ste pobijedili jer nas stižete,ali ako ništa to nam garantuje mušku tekmu naredni vikend. Poželi se čovjek prave raje kad godinama se tovari sa raznim “nebitnim” klubovima tipa Tuzla citiy,Krupa ili ono čudno ime iz Jajca. Volio bih da vas dodje što više da bude galame na stadionu i da mi dobijemo. Btw jel živ onaj čiča,čini mi se čak da je iz Zenice, stalno nosilo zastavicu vašu i uvijek išao na sjever sa vama?
Vidimo se u petak, dedo je živ hvala bogu...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1252
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Kulesza » 19 okt 2019, 21:36

samocelik je napisao/la:Lijepo je čitati da je danas nogomet i nogometna atmosfera pobjedila. Lijepi je vidjeti da,i ako je veliki rival sa druge strane,prednjačilo navijanje za svoj klub. Sa sportske strane nije mi drago što ste pobijedili jer nas stižete,ali ako ništa to nam garantuje mušku tekmu naredni vikend. Poželi se čovjek prave raje kad godinama se tovari sa raznim “nebitnim” klubovima tipa Tuzla citiy,Krupa ili ono čudno ime iz Jajca. Volio bih da vas dodje što više da bude galame na stadionu i da mi dobijemo. Btw jel živ onaj čiča,čini mi se čak da je iz Zenice, stalno nosilo zastavicu vašu i uvijek išao na sjever sa vama?
Jeste, dedo Ibro, klub mu lani posebnu majicu uručio protiv Olimpika :)
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

VolimVelez
Postovi: 497
Pridružen/a: 19 maj 2019, 21:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la VolimVelez » 19 okt 2019, 21:38

samocelik je napisao/la:Lijepo je čitati da je danas nogomet i nogometna atmosfera pobjedila. Lijepi je vidjeti da,i ako je veliki rival sa druge strane,prednjačilo navijanje za svoj klub. Sa sportske strane nije mi drago što ste pobijedili jer nas stižete,ali ako ništa to nam garantuje mušku tekmu naredni vikend. Poželi se čovjek prave raje kad godinama se tovari sa raznim “nebitnim” klubovima tipa Tuzla citiy,Krupa ili ono čudno ime iz Jajca. Volio bih da vas dodje što više da bude galame na stadionu i da mi dobijemo. Btw jel živ onaj čiča,čini mi se čak da je iz Zenice, stalno nosilo zastavicu vašu i uvijek išao na sjever sa vama?
Mnogo lijep post, hvala. Dedo Ibro je ziv i zdrav hvala Allahu dragom, i tu je svaku utakmicu. Legenda, cijeli Mostar ga zna, i sa postovanjem mu se svaki put javi i pozdravi. Vidimo se u petak vecer, bice extra tekma i neka bolji pobjedi!
Mostar u srcu Velež do groba !

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la DembaBa21 » 19 okt 2019, 21:43

VolimVelez je napisao/la:
samocelik je napisao/la:Lijepo je čitati da je danas nogomet i nogometna atmosfera pobjedila. Lijepi je vidjeti da,i ako je veliki rival sa druge strane,prednjačilo navijanje za svoj klub. Sa sportske strane nije mi drago što ste pobijedili jer nas stižete,ali ako ništa to nam garantuje mušku tekmu naredni vikend. Poželi se čovjek prave raje kad godinama se tovari sa raznim “nebitnim” klubovima tipa Tuzla citiy,Krupa ili ono čudno ime iz Jajca. Volio bih da vas dodje što više da bude galame na stadionu i da mi dobijemo. Btw jel živ onaj čiča,čini mi se čak da je iz Zenice, stalno nosilo zastavicu vašu i uvijek išao na sjever sa vama?
Mnogo lijep post, hvala. Dedo Ibro je ziv i zdrav hvala Allahu dragom, i tu je svaku utakmicu. Legenda, cijeli Mostar ga zna, i sa postovanjem mu se svaki put javi i pozdravi. Vidimo se u petak vecer, bice extra tekma i neka bolji pobjedi!
Evo Dede noci kod mene kcerka mu je veliki navijac Celika, pitam ga ja stacemo Dedo u petak ti na jedno a kcerka na drugoj
strani kaze znase pobjeda a ona nek se ljuti koliko hoce :lol:

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 19 okt 2019, 22:17

MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 19 okt 2019, 23:16

Ide snimak upravo na BHTV :bih:
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 20 okt 2019, 00:17

Crni gavran je napisao/la:Svaka cast Velezu, poseban pozdrav mojim prijateljima NeretvanskaPastrmka i Rođak ;)
:wave: Pozdrav i tebi care i hvala ti puno.Da sam u Bih tacno bi doso u nicaZe puno ranije da se kafenisemo negdje i popricamo.Ne znam sto stavise ovaj stari derby u petak da se igra pitam se ,nece moci svi oni koji su mislili doci jer raja radi,ali ipak mislim da ce nas biti dosta,nek bude fer i velika borba na terenu uz korektno navijanje na tribinama uz fer sudjenje pa nek dobije ko vise zasluzi na terenu.

Zivio Gavrane drug moj(nisi ti jelde onaj Mate Gavran sto je nekad igro za likCe :) ) :bih:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 20 okt 2019, 01:37

Karanje danas i na tribinama i na terenu, Zrinjski prvu sansu imao pred sami kraj utakmice. Sto se nasih igraca tice, Dario u odbrani beton, stepao u dzep Ibaneza, "najvece pojacanje" PL ikada. Manev odigrao standardno dobro, smiren i skoncentrisan maksimalno. Urdinov mozda odigrao najbolju utakmicu otkako je dosao u Velez, vrlo dobar u oba smjera, borben zeljan dokazivanja. Nadam se da cemo na pauzi dovesti ova 3 dogovorena pojacanja, da se nece nista iskomplikovati, fali nam taj jedan iskusni veznjak, vidjelo se to i danas, bilo je dosta preskakanja u igri.

Sve u svemu, ne bi se trebali brinuti za opstanak poslije danasnje pobjede, cak mislim da cemo zavrsiti 5-6 na kraju sezone.
Forzza Velez

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 20 okt 2019, 12:00

MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 20 okt 2019, 12:01

Crni gavran je napisao/la:Svaka cast Velezu, poseban pozdrav mojim prijateljima NeretvanskaPastrmka i Rođak ;)
Pozdrav stari Gavrane i hvala na cestitkama :bih: akobogda u petak derbi starih rivala na najboljem stadionu u drzavi i strasnom ambijentu :bih: dolazi nas dosta ali eto bezveze sto su stavili petak jer bi nas puno vise doslo. Neka bude posteno sudjenje i neka bolji pobjedi :bih:



Iskoristio bi da se zahvalim svoj raji koja je cestitala pogotovo pitarima :bih: vracaju se Rodjeni :ljepota: :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

RASanticeva
Postovi: 1022
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RASanticeva » 20 okt 2019, 12:34

Mrzim da likujem ali kad sam jučer vidjeo nultrase ko posrane kako se vraćaju sa utakmice - srce mi je bilo ko Hum

"Livada" vas je **** i neka su vas ohladili za svu aroganciju koju ste prosipali danima pred utakmicu. Neka su se smijali pojedinci iz protivničkoga tabora na moje izjave - sad se smijite sebi mazle jedne kad ste glupi

Cestitke Zvoni i Bobi koji su progutali ponos i pokazali da se na njih ozbiljno moze racunati. Zvona ponavlja Živinice i to sam sretan da vidim. Okrećemo se Čeliku i neka nam je sa srećom!
Mostar u srcu, Velež do groba

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 20 okt 2019, 12:40

Jutros premije isplaćene,idemo u Zenicu.
https://sportsport.ba/fudbal/dudic-najv ... asa/337761
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 20 okt 2019, 12:45

Pohvale i za rukovodstvo kluba, koje je, prema riječima Dudića, isplatilo do sada svaku marku igračima i stručnom štabu.

"Pohvalio bih Upravni odbor kluba. Znam situacije u većini klubova, ali ovo je jedan od rijetkih klubova gdje se ne kasni nijedna jedina marka i to je prvi preduslov da klub bude uspješan. S financijske strane nemamo nikakvih zamjerki. Evo moram vam reći da su nam jutros isplaćene premije za pobjedu u derbiju".
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 20 okt 2019, 15:29

MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1252
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Kulesza » 20 okt 2019, 16:57

Imaju li igdje bodovi ostalih igrača? Samo su rekli sveopću statistiku i ocjene za Zvonića, Bobića i Brkića.
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 20 okt 2019, 17:38

Kulesza je napisao/la:
Imaju li igdje bodovi ostalih igrača? Samo su rekli sveopću statistiku i ocjene za Zvonića, Bobića i Brkića.
Nisam ni ja uspio naći,ne znam boga mi..
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1252
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Kulesza » 20 okt 2019, 18:02

emil02in je napisao/la:Nisam ni ja uspio naći,ne znam boga mi..
OK, nema veze :thumbup:
Malo sam kopao i našao sam njihovu stranicu, ne objavljuju njihove podatke tek tako nego neko tipa igrač, trener, novinar njima plati određene pare i oni mu pošalju privatno rezultate. Tako da ništa od ovoga osim ako redakcija objavi ostale ocjene, mada sumnjam da će se to desiti.
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

RASanticeva
Postovi: 1022
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RASanticeva » 20 okt 2019, 21:16

Kulesza je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Nisam ni ja uspio naći,ne znam boga mi..
OK, nema veze :thumbup:
Malo sam kopao i našao sam njihovu stranicu, ne objavljuju njihove podatke tek tako nego neko tipa igrač, trener, novinar njima plati određene pare i oni mu pošalju privatno rezultate. Tako da ništa od ovoga osim ako redakcija objavi ostale ocjene, mada sumnjam da će se to desiti.
To se u svakoj drugoj državi može javno vidjeti - samo u nas sve tajnovito kao da smo Sjeverna Koreja :crazy:
Mostar u srcu, Velež do groba

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 20 okt 2019, 22:37

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 02:42, ukupno mijenjano 1 put.

fudbalfudbal
Postovi: 2500
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 20 okt 2019, 23:24

Pogledajte izvjestaj sa utakmice i premotajte na 16:20.. Ludilo! :kralj:
Ti si naša ljubav jedina!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.