FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 okt 2019, 21:41

mohikanac12 je napisao/la:
Nemoj me shvatiti licno ali iskreno navijaci mi idu na zivce opasno. Jedna greska, jedno poluvrijeme, jedan poraz i odma vristanje, skika, dreka, daju savjete, tjeraju, smjenjuju, da ne govorim o lajanju i bespotrebnoj galami, a na rođendanu tri hiljade. Sve sami strucnjak do strucnjaka.
Mislim da je to globalni trend, nije samo kod nas. Rekao bih da je internet i njegove platforme glavni "krivac" za to. Da ne pričam puno o ovome, a moglo bi se dosta. Volio bih da neki dobar novinar obradi ovu temu.

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 22 okt 2019, 21:44

braco je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:
Nemoj me shvatiti licno ali iskreno navijaci mi idu na zivce opasno. Jedna greska, jedno poluvrijeme, jedan poraz i odma vristanje, skika, dreka, daju savjete, tjeraju, smjenjuju, da ne govorim o lajanju i bespotrebnoj galami, a na rođendanu tri hiljade. Sve sami strucnjak do strucnjaka.
Mislim da je to globalni trend, nije samo kod nas. Rekao bih da je internet i njegove platforme glavni "krivac" za to. Da ne pričam puno o ovome, a moglo bi se dosta. Volio bih da neki dobar novinar obradi ovu temu.
Garantujem ti da se moja generacija drasticno razlikuje od ovih novih. Oni bi sve preko noci, puni sebe, pametuju, nemaju postovanja. Internet ih ubi.


Off. Dajte momku savjet, budite njezni.
IlProfessore je napisao/la:Treba mi savjet, situacija je za oplakati, barem meni :lol:

Pokupio sam se s jednom curom na par dana, ono čisto da ne zaboravim zanat. :mrgreen:
Al' pošto je udarena u glavu i ima te napade ljubomore i slične gluposti, to mi je bio idealan izgovor za prekid. Javila mi se nakon sedmicu, indirektno sam joj stavio do znanja da nisam za veze. Uletim večeras na fb i vidim da mi bari par jarana, komentari i te gluposti u rangu flerta. :lol:
Eh da li da pustim nju da se ofira i ne fermam je, ili ako već hoće takvu igru da i ja počnem oko njene jaranice kod koje imam prolaza 100% čisto zbog njene namjere.. hahaha :)
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 22 okt 2019, 21:51

Od 2016 pa sve do danas vlada oscilacija u igri, zavrsnica pogotovo (osim u godini kad je Lendric bio napadac), imam razlog da budem skeptican i da ovako govorim, ne znam sto vas to cudi.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 22 okt 2019, 22:02

Ne cudi me nego me nervira. Iskreno ti govorim. Nije to zbog tebe vec zbog generalnog stava vecine. Premalo vjere, previse negativnosti. Sami sebi skacemo u stomak na takav nacin. Pogledaj poluvrijeme nakon Mladosti. Zvižduci? Kakva je to podrska, kakav je to stav, kako to moze pomoci? Iz krajnosti u krajnost, nema one ljubavi da nas vodi, da nas nosi, nema navijanja, podrska slaba do bola. A daj rezultate. Red je da se malo navijaci zapitaju gdje cemo doci sa takvim pristupom. Ja ispadam budala kada kazem da je navijacki potencijal neiskoristen, da sanjam punu Grbavicu svaki put kada igra Željo. Derbi, dva tri kola i onda opet ispod prosjeka, zasite se duse drage, mrsko im doci i podrzati. Cast izuzetcima.

Je li mislis da strucni stab ne razbija glavu iz dana u dan kako eliminisati slabosti?
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 22 okt 2019, 22:05

Nema te ekipe koja kroz cijelo prvenstvo ne oscilira.Više je Radnik uložio u ekipu od nas,zbog dobro poznatih razloga.
Sve dok su igrači poput Siniše,Keme,Asima,Zaima,Bogija....oscilacije su realne i očekivane.
Da bogdo možemo dovesti 5 Ermina,Amin
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ReX » 22 okt 2019, 22:06

UBIPITAR je napisao/la:Nema te ekipe koja kroz cijelo prvenstvo ne oscilira.Više je Radnik uložio u ekipu od nas,zbog dobro poznatih razloga.
Sve dok su igrači poput Siniše,Keme,Asima,Zaima,Bogija....oscilacije su realne i očekivane.
Da bogdo možemo dovesti 5 Ermina,Amin
Zaboravio si i Stanica ali dobro podrazumjeva se... Medjutim kad se pocinju takvi spiskovi njegovo ime bi trebalo biti prvo zajedno sa Asimom i Jadrankom.
@igrajlopte 🐦

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 okt 2019, 22:08

Ove sezone ne postoji ekipa koja igra dobro stalno ili eto jednu odigra lose, a ostalo dobro. Svi npr. odigraju dvije dobre trecu zaebu i onda ko ima srece ne kiksa ko nema kiksa i hajd opet. Sve u pet deka. Nit ko odskace nit bilo sta slicno. Samo eto jedno kolo mi smo dobri, Tuzla nije drugo obrnuto npr.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 22 okt 2019, 22:12

IlProfessore je napisao/la:Treba mi savjet, situacija je za oplakati, barem meni :lol:

Pokupio sam se s jednom curom na par dana, ono čisto da ne zaboravim zanat. :mrgreen:
Al' pošto je udarena u glavu i ima te napade ljubomore i slične gluposti, to mi je bio idealan izgovor za prekid. Javila mi se nakon sedmicu, indirektno sam joj stavio do znanja da nisam za veze. Uletim večeras na fb i vidim da mi bari par jarana, komentari i te gluposti u rangu flerta. :lol:
Eh da li da pustim nju da se ofira i ne fermam je, ili ako već hoće takvu igru da i ja počnem oko njene jaranice kod koje imam prolaza 100% čisto zbog njene namjere.. hahaha :)
[/quote]

Rekoh ja zavrsava deveti razred mali. Inace ne bi bio tako glup...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 22 okt 2019, 22:23

Željeznicar za zivot cijeli.




Vidi ovo na primjer. Recimo ovaj video, ja znam da sam telac za nesto vrhunsko ali opet i kao takav pokusao sam nesto. Zasto? Pa da pomognem, smatram da ako pet ljudi sutra ode na utakmicu zbog ovog videa on je ispunio svoju svrhu i ja cu biti sretan. Nije mi tesko za Zelju potrositi par sati svog vremena iako sam laik, potrudicu se. A garantujem da sam kao navijac hiljadu levela ispred nivoa na kojem je moje znanje da napravim video. Molio sam mnoge, svi su vrata zatvorili.

Sa druge strane imamo momka duplo mladjeg od mene, expert za pravljenje ovakvih stvari. On gleda ovaj video i vjerovatno se smije, sega mu, ne vidi poentu. Ne pada mu na pamet da sam od sebe kaze, e stari mogu ja to napravit da gori, da dijelimo taj video po faceu i motivisemo raju. Pomoci cemo klubu i bice to prava stvar. Ne, njega trebas moliti na koljenima da pomogne, pa mu opet mrsko i opet sve preko qurca jer je on navijacki na nivou kakvo je moje znanje da napravim video. A prvi ce se ukljuciti kada sta bude trebalo kritikovati.

Ako me shvatate sta zelim da kazem. Nece niko odraditi NAS posao i nece niko pomoci NASEM klubu. Manje price, vise djela, svima ce nam bolje biti.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 okt 2019, 22:24

mohikanac12 je napisao/la:
Garantujem ti da se moja generacija drasticno razlikuje od ovih novih. Oni bi sve preko noci, puni sebe, pametuju, nemaju postovanja. Internet ih ubi.
Ma mislim fan Barce iz Sapne piše na forumu Messiju kako treba da igra ili uveže tri loše partije "hvala mu na svemu ali treba ga prodat". Živimo u hiperdinamičnom svijetu pa samim tim to se odražava i na sport u globalu. Jednostavno traže se instant performanse sportista i njihovih trenera. Poštovanje naravno da ne postoji gdje imaš primjere da se vrhunski treneri igrači i treneri nazivaju ublehama i prevarama nakon loše sezone ili utakmice. Historijat sportiste kod prosječnog online seratora se ne uzima kao realan parametar kad se posmatra jednog sportska ličnost. Pep Guardiola kao fudbalski revolucionar i jedan od najtrofejnijih trenera svih vremena je po prosječnom šupljatoru ubleha jer ispadne iz čevrtine finala LP. Messi je precijenjen jer lako mu je trpat Osasunu i Eibar, što ne zabije Juventusu hattrick u Torinu kad je tolika igračina. Cristiano je ubleha jer daje samo tap-in golove i iz penala. Aha.

Da je internet postojao prije 30+ godina nikad Ferguson ne bi dobio šansu da u prvih pet sezona ne osvoji ništa i onda napravi nezapamćenu dominaciju u Engleskoj. Dobio bi Fergi nogu nakon prve sezone. Yebavalo bi se od do i Ivici i Ribaru, ružno je reći ali to je tako. Otišao sam daleko ovim postom od Želje ali mislim da se sve ovo što sam napisao na određeni način može primjeniti i na nas.

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 22 okt 2019, 22:26

mohikanac12 je napisao/la:Ne cudi me nego me nervira. Iskreno ti govorim. Nije to zbog tebe vec zbog generalnog stava vecine. Premalo vjere, previse negativnosti. Sami sebi skacemo u stomak na takav nacin. Pogledaj poluvrijeme nakon Mladosti. Zvižduci? Kakva je to podrska, kakav je to stav, kako to moze pomoci? Iz krajnosti u krajnost, nema one ljubavi da nas vodi, da nas nosi, nema navijanja, podrska slaba do bola. A daj rezultate. Red je da se malo navijaci zapitaju gdje cemo doci sa takvim pristupom. Ja ispadam budala kada kazem da je navijacki potencijal neiskoristen, da sanjam punu Grbavicu svaki put kada igra Željo. Derbi, dva tri kola i onda opet ispod prosjeka, zasite se duse drage, mrsko im doci i podrzati. Cast izuzetcima.

Je li mislis da strucni stab ne razbija glavu iz dana u dan kako eliminisati slabosti?
Ma previše se gledaju kanali SK i utakmice engleske lige. Pa nakon što odgledaju npr liverpula i njegove bekove onda dođu na Grbavicu i očekuju od naših bekova da odigraju na istom nivou.
U naše vrijeme nije bilo toliko utakmica na tv-u pa se čovjek poželi utakmica u Dolini i upija svaki potez.
moSa ljoŽe

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 22 okt 2019, 22:27

mohikanac12 je napisao/la:Ne cudi me nego me nervira. Iskreno ti govorim. Nije to zbog tebe vec zbog generalnog stava vecine. Premalo vjere, previse negativnosti. Sami sebi skacemo u stomak na takav nacin. Pogledaj poluvrijeme nakon Mladosti. Zvižduci? Kakva je to podrska, kakav je to stav, kako to moze pomoci? Iz krajnosti u krajnost, nema one ljubavi da nas vodi, da nas nosi, nema navijanja, podrska slaba do bola. A daj rezultate. Red je da se malo navijaci zapitaju gdje cemo doci sa takvim pristupom. Ja ispadam budala kada kazem da je navijacki potencijal neiskoristen, da sanjam punu Grbavicu svaki put kada igra Željo. Derbi, dva tri kola i onda opet ispod prosjeka, zasite se duse drage, mrsko im doci i podrzati. Cast izuzetcima.

Je li mislis da strucni stab ne razbija glavu iz dana u dan kako eliminisati slabosti?
Ne sumnjam ni sekunde u strucni stab, odradit ce oni najbolje sto mogu. Ne seruckam zbog lose igre, jer nemam nista od toga, samo unosim negativu, ovako kazem ono sto se covjeku godinama nakupi pa sam sad isuvise oprezan, nit necu da se previse necemu nadam jer cu se samo 10x vise nasekirati nego prethodnih godina, zdravlje na prvom mjestu pa sve ostalo.

Bit ce Zeljo opet sampion.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Salih1984 » 22 okt 2019, 22:31

Bezideja je napisao/la:
IlProfessore je napisao/la:Treba mi savjet, situacija je za oplakati, barem meni :lol:

Pokupio sam se s jednom curom na par dana, ono čisto da ne zaboravim zanat. :mrgreen:
Al' pošto je udarena u glavu i ima te napade ljubomore i slične gluposti, to mi je bio idealan izgovor za prekid. Javila mi se nakon sedmicu, indirektno sam joj stavio do znanja da nisam za veze. Uletim večeras na fb i vidim da mi bari par jarana, komentari i te gluposti u rangu flerta. :lol:
Eh da li da pustim nju da se ofira i ne fermam je, ili ako već hoće takvu igru da i ja počnem oko njene jaranice kod koje imam prolaza 100% čisto zbog njene namjere.. hahaha :)
Rekoh ja zavrsava deveti razred mali. Inace ne bi bio tako glup...[/quote]
Hahahahah kakav lik :urnebes:
Hvali se na forumu kako on kao "barata" curama :damn:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 22 okt 2019, 22:32

Najjača mi je riječ k.rcobolja,kad se izgubi tekma.
Pa ljudi dragi,oni žive od premija i bonusa,nije im interes da se vuku na terenu.
Jednostavno,podrijepi se takva utakmice,kad ne ide ništa ili krene sve u kontru.
Vjerujte da je i njima u interesu strpati milju ili milju i po za 90.minuta.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 22 okt 2019, 22:36

braco je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:
Garantujem ti da se moja generacija drasticno razlikuje od ovih novih. Oni bi sve preko noci, puni sebe, pametuju, nemaju postovanja. Internet ih ubi.
Ma mislim fan Barce iz Sapne piše na forumu Messiju kako treba da igra ili uveže tri loše partije "hvala mu na svemu ali treba ga prodat". Živimo u hiperdinamičnom svijetu pa samim tim to se odražava i na sport u globalu. Jednostavno traže se instant performanse sportista i njihovih trenera. Poštovanje naravno da ne postoji gdje imaš primjere da se vrhunski treneri igrači i treneri nazivaju ublehama i prevarama nakon loše sezone ili utakmice. Historijat sportiste kod prosječnog online seratora se ne uzima kao realan parametar kad se posmatra jednog sportska ličnost. Pep Guardiola kao fudbalski revolucionar i jedan od najtrofejnijih trenera svih vremena je po prosječnom šupljatoru ubleha jer ispadne iz čevrtine finala LP. Messi je precijenjen jer lako mu je trpat Osasunu i Eibar, što ne zabije Juventusu hattrick u Torinu kad je tolika igračina. Cristiano je ubleha jer daje samo tap-in golove i iz penala. Aha.

Da je internet postojao prije 30+ godina nikad Ferguson ne bi dobio šansu da u prvih pet sezona ne osvoji ništa i onda napravi nezapamćenu dominaciju u Engleskoj. Dobio bi Fergi nogu nakon prve sezone. Yebavalo bi se od do i Ivici i Ribaru, ružno je reći ali to je tako. Otišao sam daleko ovim postom od Želje ali mislim da se sve ovo što sam napisao na određeni način može primjeniti i na nas.
@Braco bravo, u srž si pogodio. Svaka cast za post, odavno nesto bolje nisam procitao.


@Zeljo92 Znam ja da ti volis Želju i brines se, nisam rekao da si zlonamjeran i da "seruckas". Jednostavno takvi smo ali ako hocemo naprijed to ce se morati promijeniti iz korijena. Ja sam pisao o ovome na pocetku kada je ekipi islo dobro, znao sam da ce doci period lose igre, pokusavao dici raju, dici svijest na jedan novi nivo ali nisam uspio. Sam, mozes samo ispasti budala i staviti sebi etiketu dosadnjakovica.

Pa ovde ljude moras moliti za avatar, kumio sam sve redom. Ne kontaju svrhu i dzaba, mozes se na glavu nasadit, radije ce nositi grb Barse nego neku sliku koja ima veze sa Zeljom.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Mamlaz
Postovi: 1315
Pridružen/a: 12 avg 2019, 19:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamlaz » 22 okt 2019, 23:03

mohikanac12 je napisao/la:Ne cudi me nego me nervira. Iskreno ti govorim. Nije to zbog tebe vec zbog generalnog stava vecine. Premalo vjere, previse negativnosti. Sami sebi skacemo u stomak na takav nacin. Pogledaj poluvrijeme nakon Mladosti. Zvižduci? Kakva je to podrska, kakav je to stav, kako to moze pomoci? Iz krajnosti u krajnost, nema one ljubavi da nas vodi, da nas nosi, nema navijanja, podrska slaba do bola. A daj rezultate. Red je da se malo navijaci zapitaju gdje cemo doci sa takvim pristupom. Ja ispadam budala kada kazem da je navijacki potencijal neiskoristen, da sanjam punu Grbavicu svaki put kada igra Željo. Derbi, dva tri kola i onda opet ispod prosjeka, zasite se duse drage, mrsko im doci i podrzati. Cast izuzetcima.

Je li mislis da strucni stab ne razbija glavu iz dana u dan kako eliminisati slabosti?
Joj bas si u pravu za ono zvizdanje na kraju prvog. Bas nigdje veze , potpuno bespotrebo i beskorisno. Bas smo im dali podrsku da se vrate u drugom. Ja se sjebao kada su poceli zvizdati

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 okt 2019, 23:13

Da nije bilo one protiv Borca prije te i onog rezultata mislim da se ne bi zvizdalo. Ovako tamo izgubili i tad gubili od losije ekipe od nas. Ima ljudi koji su ovako vise zivcani i skloniji nervozi koju ne mogu kontrolisati. Sreca nisam taj. :D
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Mamlaz
Postovi: 1315
Pridružen/a: 12 avg 2019, 19:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamlaz » 22 okt 2019, 23:19

LjoZee je napisao/la:Da nije bilo one protiv Borca prije te i onog rezultata mislim da se ne bi zvizdalo. Ovako tamo izgubili i tad gubili od losije ekipe od nas. Ima ljudi koji su ovako vise zivcani i skloniji nervozi koju ne mogu kontrolisati. Sreca nisam taj. :D
Ma brate nije Zeljo tu da se istresaju na njemu lijece frustracije iz kuce sa posla. Zeljo je tu da se voli, ja na Grbavicu odem da napunim baterije da uzivam. Ne kaze se djabe lopta je okrugla. Iznenadjenja je bilo i biti ce
Zadnja izmjena: Mamlaz, dana/u 22 okt 2019, 23:23, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 okt 2019, 23:22

Kao da ne znate kakav je nas narod ili ti ga vecina naseg naroda. Mozete to svaki dan vidjeti u saobracaju, prodavnicama itd. Sve nesto nervozno sa ili bez razloga. Sekunda i plane neko. Tako ti je i na stadionu. Lupam od 4.000 sigurno njih 1.000 ako ne i vise je takvo.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 okt 2019, 23:25

UBIPITAR je napisao/la:Najjača mi je riječ k.rcobolja,kad se izgubi tekma.
Pa ljudi dragi,oni žive od premija i bonusa,nije im interes da se vuku na terenu.
Jednostavno,podrijepi se takva utakmice,kad ne ide ništa ili krene sve u kontru.
Vjerujte da je i njima u interesu strpati milju ili milju i po za 90.minuta.
I ja mislim da se riječ qrcobolja pogrešno percepira. Ok, postoji nekad situacije da nekom pojedincu se fakat ne igra, ja bih tu onda prije upotrijebio riječ bezobrazluk i to dobar bezobrazluk. Ljudi kontaju da je qrcobolja da izađe 11 igrača i njima mrsko igrat. A zapravo stvarnost je da se taj termin upotrebljava ako nema dovoljno kreativnosti u igri, ako je igra anemična i mrljava pa dobiješ nekakav depresivni utisak da se zapravo igračima i ne igra. A zapravo suština je da imaju želju ali jednostavno zbog raznih okolnosti ne možeš odigrat dobro. Nisu samo naši igrači na terenu, postoji i 11 protivničkih igrača koji se isto nešto pitaju. Možda protivnik jednostavno dobro neutrališe našu igru, možda neki igrač igra rovit ili nema samopouzdanja. Igrati loše ne znači qrcobolja, jednostavno nisi zadovoljio elemente igre s kojim ćeš izboriti pobjedu.

Tu dolazimo i do dijela koji je meni frustrirajući "treba samo izać borbeno pa šta bude bude". Mislim da se naježim to kad pročitam. Da mi se gleda borbenost i snaga gledao bih vjerovatno borbu bikova ili Arnauta kako vuče tramvaj, a ne fudbal. Valjda se podrazumjeva da igrači trče, ulaze u duele i slično. Napisao sam već jednom davno u nekom postu nismo mi Al Nusra front da idemo ostavljati kosti po terenu. Da bi bio prvak moraš ukomponovati tehničko-taktičke elemente sa "borbenošću".

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”