FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 24 okt 2019, 10:22

Nakon Liverpoola pa i Valencije morao se napraviti rez jednostavno gdje si trebao sutnuti par igraca skupa s trenerom.

Ovo sad sto oni pokusavaju je samaranje mrtve babe. Tako i izgledamo na terenu.

Mrav da je najbolji trener na svijetu, doslo je do emotivnog praznjenja, on vise nema sta da ponudi Barceloni, nikakvog sistema niti igre nema. Zalosno je da Slavija ima 22 udarca protiv nas, zalosno.

Ja sam htionda ispadnemo u grupi, a da nije imao srece tako bi i bilo jer su ga rasturili i Inter i Dortmund a evo sad i Slavia.

Sto sam zelio? Zato sto zamisli naletis na City u ovom sistemu gdje se ne zna ko pije a ko placa. Pa dobit cemo 10 komada u 2 tekme. I stvarno nije nikakvo pretjerivanje.

Ubili su mi zelju za pracenjem utakmica, eto dokle je doslo. Yebes to kad za 90 minuta ekipa od milijardu eura stvori 2 sanse.
27.10.2020

sombrero
Postovi: 1841
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 24 okt 2019, 13:27

TedBundy je napisao/la:Vi se smijete Romariu, ali je čovjek djelimično u pravu, malo pretjeruje, ali Bože moj. Messi izgubi loptu i onda se češka po jajima ili okrene leđa, on kao kapiten i najbolji igrač ne smije to sebi dozvoliti, jer se to prenosi na saigrače. Kad se krene u presing, on gleda, a što je najgore, skloni se protivničkim igračima da mogu lijepo iznijeti loptu. Ja boljeg igrača s manje liderskih sposobnosti u životu vidio nisam, samo obori glavu, gleda u pod i šeta. Da ga ne bi hvatala kurcobolja, on u svlačionici mora imati neki autoritet i pravog kapitena, kao što su bili Puyol i Xavi, ali se bojim da se do kraja njegove karijere to neće više desiti, jer mu niko ne smije ništa reći. Kad mu pogledate brojke, ostanete fascinirani, a ono što je još više fascinantno je da je mogao biti barem 20% bolji od toga, da je više radio na sebi. Nevjerovatno je da je dozvolio triput manje talentovanom igraču, ali koji je svakodnevno ginuo trenirajući, da mu se približi u toj raspravi o najboljem ikad i da čak Ronaldovi fanovi imaju validne argumente.
dosta tačno, ali on bi trebao igrati ono što je igrao kod Pepa.. napadača koji ponekad zaganja golmana i sa dva brza krilna igrača koji će moci stići njegove lopte.. ako ga iko poznaje u dušu to je on
ovo što igra sad je idiotluk, jedan manje igrač u odbrani i panj Suarez koji ne moze povezat dva pasa

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 24 okt 2019, 14:23

BoixosNois1899 je napisao/la:
Najbolji strijelci u Ligi prvaka od 2017. godine za Barcelonu:

1. Leo Messi - 19 golova
2. 7 autogolova
3. Dembélé - 4 gola
4. Suárez - 4 gola
:mrgreen:

Dobar ovaj Autogol pravo :thumbup: trebali smo ga ranije dovesti :mrgreen:

Bez zayebancije, da nema Messija- Barca ne bi mogli proci ni grupnu fazu u Ligi prvaka :lolno:

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 24 okt 2019, 14:28

2 minute uzivanja :ljepota:

MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 24 okt 2019, 14:30

Valja 19 lopti izgubit .....
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 24 okt 2019, 14:36



Redovno je Man of the match :tokralju: pa tako i sinoc.
Al problem je u tome, što je to cirkus od kluba kada je golman najbolji igrac :rol:

Sad zamislite kakve bruke bi bile da je na golu neki prosjecan golman, ne neka rupetina, vec samo prosjecan.

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 24 okt 2019, 15:13

Okej, ovaj podatak da su ljudi pretrčali 17 kilometara više je stvarno nevjerovatan. Jedino de Jong od naših ušao u top 5 po pretrčanim kilometrima. Skandalozno jbt to su skoro dva igrača više. Najveće plate primaju, neće kurcem da maknu.

I neće biti bolje dok je Messi tu, u pravu je romario. Nije problem kad jedan igrač ne trči, ali kad povuće za sobom još 3-4 jarana, imaš ovo od sinoć i Liverpool i Romu.

Što ne znači da ziheraša ne treba otjerati, ali to neće riješit sve probleme ni blizu.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 24 okt 2019, 16:46

Pa mozes priustiti da jedan igrac slabije trci ako dobija utakmice pa se ne trosi bezveze u drugim stvarima. Da Sprinta dole gore non stop zabio bi duplo manje golova a tad ne bi uzeo ni Ligu, to je cinjenica.

Ali kad ti ne trci ni Suarez a imas jos dizelasa Busquetsa, to su onda u presingu i odbrani 3 igraca manje na terenu. Neozbiljno i kad igras sa ekipom kao sto je Slavia, kamoli za neku top tekmu.

Nije mi jasno nikako toliko godina se sramotis na gostovanjima i onda opet izadjes i vuces se po terenu? Bezobrazno u najmanju ruku. Otjerat ove pola stare bagre skupa s neznalicom od trenera. Treba napravit REZ u ekipi, ali to se nece dogoditi NIKADA.
27.10.2020

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 24 okt 2019, 17:20

TedBundy je napisao/la:Vi se smijete Romariu, ali je čovjek djelimično u pravu, malo pretjeruje, ali Bože moj. Messi izgubi loptu i onda se češka po jajima ili okrene leđa, on kao kapiten i najbolji igrač ne smije to sebi dozvoliti, jer se to prenosi na saigrače. Kad se krene u presing, on gleda, a što je najgore, skloni se protivničkim igračima da mogu lijepo iznijeti loptu. Ja boljeg igrača s manje liderskih sposobnosti u životu vidio nisam, samo obori glavu, gleda u pod i šeta. Da ga ne bi hvatala kurcobolja, on u svlačionici mora imati neki autoritet i pravog kapitena, kao što su bili Puyol i Xavi, ali se bojim da se do kraja njegove karijere to neće više desiti, jer mu niko ne smije ništa reći. Kad mu pogledate brojke, ostanete fascinirani, a ono što je još više fascinantno je da je mogao biti barem 20% bolji od toga, da je više radio na sebi. Nevjerovatno je da je dozvolio triput manje talentovanom igraču, ali koji je svakodnevno ginuo trenirajući, da mu se približi u toj raspravi o najboljem ikad i da čak Ronaldovi fanovi imaju validne argumente.
Agrument ?

Ronaldo kao trci kad uzgubi loptu?
Potrosi 2x vise lopti od Messija a produktivnost mu nije ni u pola kao kod Messija.
O cemu pricamo.

Treba jos da sparta 90 minuta , namjesta 2-3 zicera i zabija 2-3 gola po utakmici.Mozda bi tada mogao ugoditi kriticarima i strucnjacima koji fudbal gledaju na nacin koji je nemoguc i na video igricama.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 24 okt 2019, 17:43

@igrajlopte 🐦

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la TedBundy » 24 okt 2019, 17:48

JoeBleck je napisao/la:
TedBundy je napisao/la:Vi se smijete Romariu, ali je čovjek djelimično u pravu, malo pretjeruje, ali Bože moj. Messi izgubi loptu i onda se češka po jajima ili okrene leđa, on kao kapiten i najbolji igrač ne smije to sebi dozvoliti, jer se to prenosi na saigrače. Kad se krene u presing, on gleda, a što je najgore, skloni se protivničkim igračima da mogu lijepo iznijeti loptu. Ja boljeg igrača s manje liderskih sposobnosti u životu vidio nisam, samo obori glavu, gleda u pod i šeta. Da ga ne bi hvatala kurcobolja, on u svlačionici mora imati neki autoritet i pravog kapitena, kao što su bili Puyol i Xavi, ali se bojim da se do kraja njegove karijere to neće više desiti, jer mu niko ne smije ništa reći. Kad mu pogledate brojke, ostanete fascinirani, a ono što je još više fascinantno je da je mogao biti barem 20% bolji od toga, da je više radio na sebi. Nevjerovatno je da je dozvolio triput manje talentovanom igraču, ali koji je svakodnevno ginuo trenirajući, da mu se približi u toj raspravi o najboljem ikad i da čak Ronaldovi fanovi imaju validne argumente.
Agrument ?

Ronaldo kao trci kad uzgubi loptu?
Potrosi 2x vise lopti od Messija a produktivnost mu nije ni u pola kao kod Messija.
O cemu pricamo.

Treba jos da sparta 90 minuta , namjesta 2-3 zicera i zabija 2-3 gola po utakmici.Mozda bi tada mogao ugoditi kriticarima i strucnjacima koji fudbal gledaju na nacin koji je nemoguc i na video igricama.
Pa imaju argumente, ako ništa, u threepeatu, Zlatnim loptama, trofeju s reprezentacijom. Ne kažem da su neki wow argumenti, ali ih imaju. Mislim da si promašio poentu mog posta, ona je bila da je Messi prečesto u kurcobolja modu i da time kao kapiten i vođa zarazi saigrače, pa nas onda protivnik pregazi na terenu jer pretrče 15-ak kilometara više. Isto tako, mislim da mu je dio potencijala ostao neostvaren i da je mogao biti bolji igrač, a to mi je jako žao, jer bih volio da sam ga mogao gledati na 100% mogućnosti, to bi bio nivo koji se nikad ne bi ponovio, mada i ovako će se teško ikad pojaviti bolji igrač.

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 24 okt 2019, 17:57

Nije toliki problem što Messi ne trci, problem su i Suarez, Pique, Alba, Busquets itd.
Problem je što praška Slavija u potpunosti nadtrci i nadigra ekipu koja je vrijedna preko milijarde :facepalm: problem je kada istreseš 120 miliona za Griezmanna a ne znaš ga uklopiti u igru, a ne možeš jer nemaš nikakvog sistema igre. Problem je kad De Jong igra krilo, dok još jedan igrac kojeg su platili 120 milona (Dembele) sjedi na klupi. Problem je što Suarez mora igrati svaku utakmicu iz nekog razloga. Problem je što je Semedo izgubljen i sve gori iz utakmice u utakmicu.
I tako redom, da ne nabrajamo dalje. Problem se multiplicira svakim danom dok god je ublehaš na klupi.

Otjerati levata, naci trenera koji ce uspostaviti neki sistem i formaciju, koji ce ih natjerati da trče - i pola tih problema ce se riješiti.
Dok se to ne desi, onakve bruke ce se dešavati.

Avatar
salkan
Postovi: 722
Pridružen/a: 25 maj 2019, 23:11
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la salkan » 24 okt 2019, 18:42

Busqets je ozbiljno pogubio sve, ali apsolutno sve prednosti koje su ga napravile najboljim "zadnjim veznim" 2008-2015. Nema osjećaja za prostor, kondiciju, dah za popunjavanje rupa, ključni pas prema naprijed, lopta više jednostavno nije sigurna u njegovim nogama ni 1%. Od 10 pasova njegovih 9 je dužine cca. pola metra i to samo Messiju. Ispada u tranziciji prema nazad, sporo se kreće, daleko je od lopte i nema ga da očisti gutave situacije pa makar i na 16 - gotovo je s njim i to zvanično od sinoć. De Jong MORA na njegovo mjesto i to odmah.
Džeri Drejk

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 24 okt 2019, 21:25

TedBundy je napisao/la:
JoeBleck je napisao/la:
TedBundy je napisao/la:Vi se smijete Romariu, ali je čovjek djelimično u pravu, malo pretjeruje, ali Bože moj. Messi izgubi loptu i onda se češka po jajima ili okrene leđa, on kao kapiten i najbolji igrač ne smije to sebi dozvoliti, jer se to prenosi na saigrače. Kad se krene u presing, on gleda, a što je najgore, skloni se protivničkim igračima da mogu lijepo iznijeti loptu. Ja boljeg igrača s manje liderskih sposobnosti u životu vidio nisam, samo obori glavu, gleda u pod i šeta. Da ga ne bi hvatala kurcobolja, on u svlačionici mora imati neki autoritet i pravog kapitena, kao što su bili Puyol i Xavi, ali se bojim da se do kraja njegove karijere to neće više desiti, jer mu niko ne smije ništa reći. Kad mu pogledate brojke, ostanete fascinirani, a ono što je još više fascinantno je da je mogao biti barem 20% bolji od toga, da je više radio na sebi. Nevjerovatno je da je dozvolio triput manje talentovanom igraču, ali koji je svakodnevno ginuo trenirajući, da mu se približi u toj raspravi o najboljem ikad i da čak Ronaldovi fanovi imaju validne argumente.
Agrument ?

Ronaldo kao trci kad uzgubi loptu?
Potrosi 2x vise lopti od Messija a produktivnost mu nije ni u pola kao kod Messija.
O cemu pricamo.

Treba jos da sparta 90 minuta , namjesta 2-3 zicera i zabija 2-3 gola po utakmici.Mozda bi tada mogao ugoditi kriticarima i strucnjacima koji fudbal gledaju na nacin koji je nemoguc i na video igricama.
Pa imaju argumente, ako ništa, u threepeatu, Zlatnim loptama, trofeju s reprezentacijom. Ne kažem da su neki wow argumenti, ali ih imaju. Mislim da si promašio poentu mog posta, ona je bila da je Messi prečesto u kurcobolja modu i da time kao kapiten i vođa zarazi saigrače, pa nas onda protivnik pregazi na terenu jer pretrče 15-ak kilometara više. Isto tako, mislim da mu je dio potencijala ostao neostvaren i da je mogao biti bolji igrač, a to mi je jako žao, jer bih volio da sam ga mogao gledati na 100% mogućnosti, to bi bio nivo koji se nikad ne bi ponovio, mada i ovako će se teško ikad pojaviti bolji igrač.
Messi se razvio do savrsenstva.
Najopasniji je igrac sa loptom u nogama , najopasniji je igrac bez lopte u nogama ikada.Ovo su dva segmenta koja su jedina vazna za ostvarenost ili ne kako ti kazes.
Ono sto on interpretira godinama u nazad je extreman napredak jednog igraca.Dok je bio mladji gledao je iskljucivo u go,sada gleda na sve strane i siguran sam da je vizijom daleko najbolji igrac koji je igrao.Njegove lopte , organizacija igre i otvaranje prostora su segmenti koji su godinama napredovali a danas dosli do nivoa koji je necuven.Njegov free kick je nekada isao do zivog zida sada je jedan od najboljih izvodjaca danasnjice ako ne i najbolji.

To sto bi svi mi zeljeli da je robot i da sparta u oba smjera je suludo.Igrica ga takvog ne moze napraviti.
Ronaldo apsolutno nema argument.Poredis finishera koji u segmentu finishinga nije bolji od Messija da ne govorim o svim ostalih segmentima igre u kojima je Messi najbolji planetarno i historijski a Ronaldo nije ni u danasnjoj eri medju boljima.

Nezadovoljstvo isfrustriranih fanova koji fudbal i Messija gledaju kao nekog pejgambera i igraca koji mora svaku utakmicu iz govana vaditi tim je postalo predosadno.
Covjeka koji je toliko toga uradio i koji toliko toga radi za ovaj klub iz utakmice u utakmicu.
Meni kao fanu Barcelone sve mozes kuditi ali Messija ne.Apsolutno nema se razloga a jos manje argumenta.

Ne trci ? Sta treba da ganja nekog Rakitskog iz Praga zivotom jer njegovi saigraci nisu u stanju do centra iznjeti loptu?Ganja li Ronaldo protivnicke igrace? Dodje li na centar po loptu,okrene dvojicu i opali sprint ka golu? Napravi li 3-4 100% sanse po utakmici svojim saigracima?

Od ovog trenutka vise necu diskutovati na temu Messi.Ako je on rak rana ovog tima , onda ne gledamo isti sport.Barcelona do neki dan bez njega u timu nije suta imala 90 minuta protiv nekih balvana , gola nisu dali.Rastrcani svi od reda bili , nisu prisli golu.Stoli?

Pozdrav

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la TedBundy » 24 okt 2019, 22:02

@JoeBleck,

Ne kažem da je Messi rak rana, nego da mu nedostaju liderske sposobnosti i da ne zna povući ekipu kad najviše treba, nego se utopi u sivilo, hoda i zabije pogled u teren, to je poenta. Očito se oko nekih stvari nećemo usaglasiti, ali svako ima pravo na mišljenje.

Lijep pozdrav.

Avatar
FCBLAUGRANA1987
Postovi: 543
Pridružen/a: 17 avg 2019, 04:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBLAUGRANA1987 » 25 okt 2019, 03:13

Barcelona igra kao sto i uprava vodi klub, ne zna ae ni ko pije a ko placa,

Evo pogledajmo 3 najsuplja transfera u historiji kluba, sva 3 su se desila zadnje 3 godine i ebo te na 3 igraca da igraju istu poziciju...

Transferi su u ameriskim dolarima
Coutinho 165m
Dembele 142m
Griezman 135m

Sva trojica se guraju na istu poziciju jer je 60% ekipe nedodorljiv, stvarno smijeso...
Coutino igrao lijevo i sada Griezman igra na njegovom mjestu a Dembele zamjena za tu istu poziciju...
Stvarno sramota da su oni potrosili 450m na 3 igraca za istu poziciju.... jel ima iko normalan u klubu da to vidi

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 25 okt 2019, 06:45

TedBundy je napisao/la:@JoeBleck,

Ne kažem da je Messi rak rana, nego da mu nedostaju liderske sposobnosti i da ne zna povući ekipu kad najviše treba, nego se utopi u sivilo, hoda i zabije pogled u teren, to je poenta. Očito se oko nekih stvari nećemo usaglasiti, ali svako ima pravo na mišljenje.

Lijep pozdrav.
Drug , iskreno ne znas sta pises(bez uvrede).
Postujem tudje misljenje ali neutrmeljeno ne postujem.
Jel treba da nabrajam sve silne utakmice koje je iz minusa bukvalno sam preokrenuo?
Jel treba da nabrajam sve utakmice koje je svojim individualnim kvalitetom sam rijesio?
Jel treba da napisem koliko je puta primao loptu na svojih 30m i izbacivao saigrace 1na1 sa golmanom?

U prosloj sezoni samo mogu nabrojati 20 utakmica koje je individualno rijesio,preokrenuo ,pobijedio.

I sta kazes , nije tu kada najvise treba?Kada ne treba?
Pa i taj pisljivi Liverpool je rijesio , osakatio,ubio ,rasturio u prvoj utakmici.Sta su saigraci radili ? Sta su odigrali ostali u revansu? 3 gola nisu znali odbraniti? Jel tu kao trebao biti lider nekome ?

Poimanje liderstva ne znaci da osoba mora da urla i jurca po terenu.Messi je ogroman autoritet u Barci,mnogo prica i mnogo dize ekipu.Nedavno je bas par saigraca reklo da je Messi veliki boost i pozitivac jer ih dize i kada su odron na terenu.

Mozda da im po koji samar opali,dobije 2-3 crvena junacki ili yebe majku sudiji.Mozda bi i valjao tada nekom....

Pozdrav

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 25 okt 2019, 09:03

JoeBleck je napisao/la:
TedBundy je napisao/la:@JoeBleck,

Ne kažem da je Messi rak rana, nego da mu nedostaju liderske sposobnosti i da ne zna povući ekipu kad najviše treba, nego se utopi u sivilo, hoda i zabije pogled u teren, to je poenta. Očito se oko nekih stvari nećemo usaglasiti, ali svako ima pravo na mišljenje.

Lijep pozdrav.
Drug , iskreno ne znas sta pises(bez uvrede).
Postujem tudje misljenje ali neutrmeljeno ne postujem.
Jel treba da nabrajam sve silne utakmice koje je iz minusa bukvalno sam preokrenuo?
Jel treba da nabrajam sve utakmice koje je svojim individualnim kvalitetom sam rijesio?
Jel treba da napisem koliko je puta primao loptu na svojih 30m i izbacivao saigrace 1na1 sa golmanom?

U prosloj sezoni samo mogu nabrojati 20 utakmica koje je individualno rijesio,preokrenuo ,pobijedio.

I sta kazes , nije tu kada najvise treba?Kada ne treba?
Pa i taj pisljivi Liverpool je rijesio , osakatio,ubio ,rasturio u prvoj utakmici.Sta su saigraci radili ? Sta su odigrali ostali u revansu? 3 gola nisu znali odbraniti? Jel tu kao trebao biti lider nekome ?

Poimanje liderstva ne znaci da osoba mora da urla i jurca po terenu.Messi je ogroman autoritet u Barci,mnogo prica i mnogo dize ekipu.Nedavno je bas par saigraca reklo da je Messi veliki boost i pozitivac jer ih dize i kada su odron na terenu.

Mozda da im po koji samar opali,dobije 2-3 crvena junacki ili yebe majku sudiji.Mozda bi i valjao tada nekom....

Pozdrav
Preduhitrit ću jednog kolegu pa ti napisat sljedeće:

Za Liverpool u prvoj utakmici je najzaslužniji Suarez.
:rol:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 25 okt 2019, 09:29


Avatar
Riziko
Postovi: 5855
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 25 okt 2019, 09:37

Niko Messiu ne spori da je ogromna razlika na terenu, i ovako kad je nespreman, ali puno je za moderni fudbal da i on i nesrećni Suarez ne trče nazad.
Lako nam prave prednost, laki centaršutevi, brzo nam protivnici ulaze u prilike, pa čak i skromna Slavija je napravila pregršt prilika. Mislim dobiće ta Slavija 4-5 komada na Camp Nou, ali ne smije se na gostovanjima onakva zezancija dešavati.
Čak i da razumim da odbranu i ne igramo bog zna kako, ali i u napadu smo tanki. Protiv Intera čist i suv kvalitet u napadu presudio. Da ne bude da sam sebi kontradiktoran, ali morali bi na onakav napadački kvalitet puno više prilika stvarati. A za to je kriv Valverde.
Jednostavno, htjeli mi to priznati ili ne, morao bi Messi na 9-ku Grizman i Dembele po krilima, tako bi bili najmanje ranjivi, a opasni po protivnika.
Vidjećemo, sreća pa su i Real i Atletiko tanki pa bi se mogla liga opet osvojiti sa par dobrih utakmica u nekom periodu, ja sam se već od LŠ oprostio, očekujem opet neko tamburanje, jednostavno, osjećaj.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.