Edin Višća

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la BosniaBoston » 24 okt 2019, 21:45

Mogu zamislit linca Robinha u svjetskim medijima,ipak je on poznata faca u fudbalu
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la harden » 24 okt 2019, 21:50

kakav necovjek, nemam rijeci
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Maestro » 24 okt 2019, 21:50

Malo sutra noga iz reprezentacije. Da sutra bake i dzafer u ankaru kod sefa na raport moraju. :rol:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la BosniaBoston » 24 okt 2019, 21:54

Dok je Stranka Dajdzica i Amidzica na vlasti nece biti kazne,mozda mu i kapitensku traku dodijele
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Salih1984 » 24 okt 2019, 21:56

Haj sto je nikakav igrac nego je i nikakav covjek
Yebo on mater svoju
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la BoixosNois1899 » 24 okt 2019, 21:56

Igrač br. 8
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DeeWa » 24 okt 2019, 22:04

Odrastite, nadjite zivot, i prestanite srati svaki moguci dan na sve moguce reprezentativce. Ne znam kako vam samo ne dosadi?
Ima gestova koji nisu okej, ali ne pravite konstantno za sve zivo situacije od muhe slona i praviti ubice ili ne znam ti sta od likova koji naprave neku glupost.
Da ste pametni samo bi to izignorisali, ali valja nabiti post statistiku, da se ima vise komentara na forumu.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Tekashi
Postovi: 15825
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Tekashi » 24 okt 2019, 22:04

Mene sramota.



:puke:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la BoixosNois1899 » 24 okt 2019, 22:07

DeeWa je napisao/la:Odrastite, nadjite zivot, i prestanite srati svaki moguci dan na sve moguce reprezentativce. Ne znam kako vam samo ne dosadi?
Ima gestova koji nisu okej, ali ne pravite konstantno za sve zivo situacije od muhe slona i praviti ubice ili ne znam ti sta od likova koji naprave neku glupost.
Da ste pametni samo bi to izignorisali, ali valja nabiti post statistiku, da se ima vise komentara na forumu.
:lol: :lol:
DeeWa
Post13 jan 2019, 21:00

Jedno je sigurno...Igrac sa brojem 6 se zakopao duboko u zemlju sa ovim pricama konstantnim mimo terena. Nece biti dobar ni za repke ni za nekog kluba sa ovakvim aferama. Pisi gotova karijera.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la aqarius » 24 okt 2019, 22:11

halooo..izjednačiti ovo sa Đujićem..de malo-..

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DeeWa » 24 okt 2019, 22:11

BoixosNois1899 je napisao/la:
DeeWa je napisao/la:Odrastite, nadjite zivot, i prestanite srati svaki moguci dan na sve moguce reprezentativce. Ne znam kako vam samo ne dosadi?
Ima gestova koji nisu okej, ali ne pravite konstantno za sve zivo situacije od muhe slona i praviti ubice ili ne znam ti sta od likova koji naprave neku glupost.
Da ste pametni samo bi to izignorisali, ali valja nabiti post statistiku, da se ima vise komentara na forumu.
:lol: :lol:
DeeWa
Post13 jan 2019, 21:00

Jedno je sigurno...Igrac sa brojem 6 se zakopao duboko u zemlju sa ovim pricama konstantnim mimo terena. Nece biti dobar ni za repke ni za nekog kluba sa ovakvim aferama. Pisi gotova karijera.
Ne znam samo sta ti je zanimljivo u mom postu o Vranjesu? Poredis mene koji sam prokomentarisao Vranjesa nakon sto je napravio 10 skandala, sa ljudima koji pljuju na svim temama sve moguce igrace reprezentacije.
Bravo, svaka cast, evo banana.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la ASD » 24 okt 2019, 22:14

Možda ovaj čin vrati kapitena u reprezentaciju?

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la BoixosNois1899 » 24 okt 2019, 22:14

aqarius je napisao/la:halooo..izjednačiti ovo sa Đujićem..de malo-..
I jedan i drugi podržavaju zločince.

@DeeWa pa ti si se ponašao baš kao ti forumaši koje sad tu spominješ kad je bio skandal sa Vranješom :lol:
Smetala ti je njegova tetovaža a ne smeta ti što ovaj podržava ubijanje nedužnih ljudi po Bliskom istoku.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Varg
Postovi: 2603
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Varg » 24 okt 2019, 22:18

zaboravili 92. godinu, da je makar mlađi puno od toga covjek bi shvatio, ovako nemam riječi edine
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la hurem » 24 okt 2019, 22:19

Manite se pricanja o necemu o cemu nemate pojma.
A da je ovaj potez Visce prije svega glup, a potom i nepromisljen i bespotreban, to jeste.
Nekim stvarima jednostavno nije mjesto na terenu.
Licno volim Tursku i navijam za njih protiv drugih reprezentacija, ali da se ja pitam oduzeo bih im bodove protiv Francuske i Albanije zbog salutiranja...ali se ne pitam. :)

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la BoixosNois1899 » 24 okt 2019, 22:22

Varg je napisao/la:zaboravili 92. godinu, da je makar mlađi puno od toga covjek bi shvatio, ovako nemam riječi edine
Zbog ovakvih stvari nas i kolju svakih 50 godina.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DeeWa » 24 okt 2019, 22:25

BoixosNois1899 je napisao/la: @DeeWa pa ti si se ponašao baš kao ti forumaši koje sad tu spominješ kad je bio skandal sa Vranješom :lol:
Smetala ti je njegova tetovaža a ne smeta ti što ovaj podržava ubijanje nedužnih ljudi po Bliskom istoku.
Kad vec provedes vrijeme pretrazivajuci moje postove, onda bolje obrati paznju na iste. Post koji si citirao se nije odnosio na tetovazu Vranjesa ako nisi znao nego na aferu sa karleusom. To je bila barem peta afera do tada. Znaci prosle su afere i sa tetovazama i zenama i sve moguce afere i onda kada sam vidio da mu je sve vaznije od fudbala, i da nize afere, to sam prokomentarisao. A ne nakon prvog incidenta kojeg neki fudbaler ucini. Tako da kad se vec nekome smijes, onda provjeri, jer dezinformacijom covjek moze ispasti budala :)

I svako ko ima i gram mozga moze zakljuciti da ja nisam Viscu pravdao. Rekao sam i sam da je potez los, ali glupi komentari koji se nizu jedan za drugim stvaraju od toga veliku stvar. Podrzavati ne treba, ali fudbaleri cesto rade glupe poteze. Nisu to doktori nauka pa da svaki svoj potez dobro promisle, cesto rade u trenutku bez razmisljanja. Zato kada se vidi da neko ko nije incidentna licnost uradi nesto pogresno, ne treba podrzati ali ne treba ni bespotrebno razapinjati. Ignorisanje je najbolja odluka.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la BoixosNois1899 » 24 okt 2019, 22:30

Pretpostavljam da ne bi bila velika stvar ni da je Vranješ salutirao izraelskoj vojsci.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DeeWa » 24 okt 2019, 22:32

A tebe bi to kao iznenadilo? Ne vidim razloga cak ni to komentarisati, jer od lika poput njega me vise nista ne moze iznenaditi. Do sada je radio takve stvari da svaki njegov naredni potez je samo ocajnicki potez privlacenja paznje. Tako da ne vidim razloga ni takvu jednu situaciju komentarisati.
Ali eto, mislim da si razumio moju poentu i da nema potrebe da se ova rasprava nastavi jer prelazi u off topic :)
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Salih1984 » 24 okt 2019, 22:37

Naravno da Visca nije doktor nauka.
Ali ipak nije ni balavac,on ima 27 godina i valjda zna razlikovati dobro i lose.
Mislim da je ovo samo uradio da se ulize turcima :kafa: ,posto ne vidim nijedan drugi razlog zbog kojeg bi on to uradio
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.