FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 25 okt 2019, 16:35

Kako se Vela popisa upravi po faci :bow: Eto nek bistri silji kitu opet na njemu.
Ma idemo još dva napadača dovesti a na sve strane puse :crazy:

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Civa » 25 okt 2019, 17:14

Žali Bože ko je sve danas fudbaler. Samo to napisati, a Emilu svaka čast i da uspije momak aBd, nakon svih spletki koje je prošao, da ih ovako izvuče, trebaju mu dati podsticaja tri plate.
Tako blizu, a tako daleko.

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 25 okt 2019, 17:25

Bitno je da Hadzic i Todorovic moze igrat pored domacih.
Jadno da momci propadaju
Lose lose
Vela igrac utakmice

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 25 okt 2019, 17:45

Vela, Isak, Horić i Fanimo jedini dostojni prvog tima, Hadžića malo sačekati, a ostalo klupa ili što dalje od Mladosti.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 25 okt 2019, 17:51

Minimalno dva dobra veznjaka, oba beka, jedan štoper i špic su potrebni da bi se mogli boriti za opstanak!

Da te najslabija ekipa u ligi onako razvali na domaćem terenu, nevjerovantno! Ulog je bio veliki, razumijem pritisak i sve to, ali oni su bili pod još većim pritiskom, njima je ovo vjerovatno kraj borbe.

Isaković je godinama najslabija karika Mladosti, zamazao vam je oči svojom borbenošću i što je par puta išao glavom na kopačku protivnika. A milion puta što je ispao kao pionir, što vas cijela liga mrzi zbog njegovog izležavanja, a onoliki grmalj. Pipneš ga, valja se pola sata. I gospodin Zildžović je otišao zbog njega iz Mladosti (tako sam čuo), ali neću sad u detalje, nije za foruma. Pa svake godine najviše golova primite u ligi, a on diriguje odbranom još od Prve lige FBiH.

O Veliću ne treba trošiti riječi.., među tri najbolja golmana u ligi 100%
#samoRudar #zauvijek

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 25 okt 2019, 18:24

:pinokio: br
hugoviana je napisao/la:Vela, Isak, Horić i Fanimo jedini dostojni prvog tima, Hadžića malo sačekati, a ostalo klupa ili što dalje od Mladosti.
Bolje da cekate Hrustanovica ili nekog iz omladinskog pogona ne Hadzica ... Toliko

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 25 okt 2019, 18:33

Amar124 je napisao/la::pinokio: br
hugoviana je napisao/la:Vela, Isak, Horić i Fanimo jedini dostojni prvog tima, Hadžića malo sačekati, a ostalo klupa ili što dalje od Mladosti.
Bolje da cekate Hrustanovica ili nekog iz omladinskog pogona ne Hadzica ... Toliko
Hrustanović i Hadžić nisu ista pozicija, tako da ne isključuju jedan drugog, a u omladinskom pogonu trenutno nema napadača koji je kalibar za prvog tima.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 31 okt 2019, 19:00

L' Imperator je napisao/la:
25 okt 2019, 17:51
Minimalno dva dobra veznjaka, oba beka, jedan štoper i špic su potrebni da bi se mogli boriti za opstanak!

Da te najslabija ekipa u ligi onako razvali na domaćem terenu, nevjerovantno! Ulog je bio veliki, razumijem pritisak i sve to, ali oni su bili pod još većim pritiskom, njima je ovo vjerovatno kraj borbe.

Isaković je godinama najslabija karika Mladosti, zamazao vam je oči svojom borbenošću i što je par puta išao glavom na kopačku protivnika. A milion puta što je ispao kao pionir, što vas cijela liga mrzi zbog njegovog izležavanja, a onoliki grmalj. Pipneš ga, valja se pola sata. I gospodin Zildžović je otišao zbog njega iz Mladosti (tako sam čuo), ali neću sad u detalje, nije za foruma. Pa svake godine najviše golova primite u ligi, a on diriguje odbranom još od Prve lige FBiH.

O Veliću ne treba trošiti riječi.., među tri najbolja golmana u ligi 100%
Iskreno i ti nekad malo seres. Da Isak ima ispada, ima, ali da je najslabija karika je glupost teška. Da primimo najviše golova u ligi je isto glupost. Primamo puno istina je ali to ne zavisi samo od jednog igrača. Lik je kapiten i tu je od Federalne lige. Radije ću gledat pet Isaka nego ove menadjerske ublehe.
Šest napadača trenutno ima u ekipi sta raditi s njima.
Sredina nam je katastrofa. Mali Bega igra fino i broben je ali fali nam još kvalitete u sredini. Hiros ne može kreirati igru ni na plejki. Istina u zadnje vrijeme igra ok. Bekovi su nam tužna priča. Toliko tužna da i Mišić bi sad izgledao ako dobar bek.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 31 okt 2019, 20:47

Wolffire je napisao/la:
31 okt 2019, 19:00
L' Imperator je napisao/la:
25 okt 2019, 17:51
Minimalno dva dobra veznjaka, oba beka, jedan štoper i špic su potrebni da bi se mogli boriti za opstanak!

Da te najslabija ekipa u ligi onako razvali na domaćem terenu, nevjerovantno! Ulog je bio veliki, razumijem pritisak i sve to, ali oni su bili pod još većim pritiskom, njima je ovo vjerovatno kraj borbe.

Isaković je godinama najslabija karika Mladosti, zamazao vam je oči svojom borbenošću i što je par puta išao glavom na kopačku protivnika. A milion puta što je ispao kao pionir, što vas cijela liga mrzi zbog njegovog izležavanja, a onoliki grmalj. Pipneš ga, valja se pola sata. I gospodin Zildžović je otišao zbog njega iz Mladosti (tako sam čuo), ali neću sad u detalje, nije za foruma. Pa svake godine najviše golova primite u ligi, a on diriguje odbranom još od Prve lige FBiH.

O Veliću ne treba trošiti riječi.., među tri najbolja golmana u ligi 100%
Iskreno i ti nekad malo seres. Da Isak ima ispada, ima, ali da je najslabija karika je glupost teška. Da primimo najviše golova u ligi je isto glupost. Primamo puno istina je ali to ne zavisi samo od jednog igrača. Lik je kapiten i tu je od Federalne lige. Radije ću gledat pet Isaka nego ove menadjerske ublehe.
Šest napadača trenutno ima u ekipi sta raditi s njima.
Sredina nam je katastrofa. Mali Bega igra fino i broben je ali fali nam još kvalitete u sredini. Hiros ne može kreirati igru ni na plejki. Istina u zadnje vrijeme igra ok. Bekovi su nam tužna priča. Toliko tužna da i Mišić bi sad izgledao ako dobar bek.
Realno, Isaković je puno puta izvadio Mladost da bi stavljali na vagu njegove kikseve, a svakome se mora desiti loš dan, loša utakmica ili u utakmici prejak igrač protiv kojeg moraš igrati. Meni je najbitnije da on igra srcem koliko može u svakoj utakmici za Mladost. Kamo sreće da ih je još takvih u ekipi. Ovdje Velu ne ubrajam, on nije normalan : ) Ako ostanemo u PL, to če biti njegovom zaslugom iz prošle utakmice.
Također, realno je i da je trenutna ekipa dokazala da je taraba i bez karaktera i da su pojačanja, skoro na svim pozicijama neophodna.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 01 nov 2019, 00:51

Wolffire je napisao/la:
31 okt 2019, 19:00
Iskreno i ti nekad malo seres. Da Isak ima ispada, ima, ali da je najslabija karika je glupost teška. Da primimo najviše golova u ligi je isto glupost. Primamo puno istina je ali to ne zavisi samo od jednog igrača. Lik je kapiten i tu je od Federalne lige. Radije ću gledat pet Isaka nego ove menadjerske ublehe.
Malo sam iznerviran pisao post, ali većinu sam u pravu htjeli Vi to priznati ili ne, to je moje mišljenje. Da je najslabija karika sam rekao zbog nečega drugog (poslao sam ti poruku pa vidi), a ne zbog njegovog fudbalskog (ne)znanja.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 01 nov 2019, 20:40

Sutra ćemo vidjeti koliko može ova ekipa Mladosti. Ako uzmu bod, mogli bi onda i ove dvije domaće što slijede riješiti u svoju korist. Već je dosta vremena prošlo kako je Ibro tu pa da vidimo je l' ih šta naučio.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 02 nov 2019, 15:24

Ova ekipa **** šanse ne moze napraviti. Jbm ti zivot na sta smo spali.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 02 nov 2019, 19:14

Što je Hasagić otišao?
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 02 nov 2019, 20:38

Danas katastrofalna igra.Vela opet spasio 3-4 šanse.Hadžić najgori na terenu kao i Hreljić koji je kriv za 1. gol.Hasić,Vela,Vehab jedina danas svijetla tačka na terenu
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 02 nov 2019, 20:41

L' Imperator je napisao/la:
02 nov 2019, 19:14
Što je Hasagić otišao?
Nezmam pravi razlog ali po meni nikada niije ni trebao biti trener golmana...Keno je bio odlican golman ali je dosao u Mladost jer je negdje morao biti trener golmana da bi upao u repku...uzeo je posao po meni najboljem treneru golmana u BIH Ziri Mujagicu...ja mislim da je u sukobu sa Velom...a kako je Vela stao na gol mi nesto i uzimamao bodova..nadam se da ce se vratiti Ziro.. lp..

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 02 nov 2019, 23:08

Ne znam šta da kažem. :?

Nijedna lijepa vijest iz kluba još od prodaje Nikolića!
#samoRudar #zauvijek

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 03 nov 2019, 13:52

Pitanje,valja li ista Crnicki?Znam da smo vam ga dali na posudbu..Zabija li ikada i ima li ikakav potencijal?Ako ima eto njega nazad u rajvosa..

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 03 nov 2019, 14:16

Sarajlijaaa46 je napisao/la:
03 nov 2019, 13:52
Pitanje,valja li ista Crnicki?Znam da smo vam ga dali na posudbu..Zabija li ikada i ima li ikakav potencijal?Ako ima eto njega nazad u rajvosa..
Onako. Izgleda kao i Guzina prvi dio sezone. Borben ali nista posebeno.

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 03 nov 2019, 14:16

Wolffire je napisao/la:
03 nov 2019, 14:16
Sarajlijaaa46 je napisao/la:
03 nov 2019, 13:52
Pitanje,valja li ista Crnicki?Znam da smo vam ga dali na posudbu..Zabija li ikada i ima li ikakav potencijal?Ako ima eto njega nazad u rajvosa..
Onako. Izgleda kao i Guzina prvi dio sezone. Borben ali nista posebeno.
Ako je kao Guzina,neka ostane u MDK..

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 03 nov 2019, 16:24

Sarajlijaaa46 je napisao/la:
03 nov 2019, 14:16
Wolffire je napisao/la:
03 nov 2019, 14:16
Sarajlijaaa46 je napisao/la:
03 nov 2019, 13:52
Pitanje,valja li ista Crnicki?Znam da smo vam ga dali na posudbu..Zabija li ikada i ima li ikakav potencijal?Ako ima eto njega nazad u rajvosa..
Onako. Izgleda kao i Guzina prvi dio sezone. Borben ali nista posebeno.
Ako je kao Guzina,neka ostane u MDK..
Bolji je Guzina.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: VivaLaStella i 19 gostiju.