TV-all about

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: TV-all about

Post Postao/la Federer17 » 21 okt 2019, 16:20

Vjerovatno, ako se ovo izabere potpisivanjem ugovora na 24 mjeseca, nema se mogucnost dobiti MojaTV besplatno na drugi TV (sto je, takodjer, jedna od pogodnosti potpisom na 2 godine)?

https://www.bhtelecom.ba/vijest+M59d1c5777d8.html

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la messilla » 21 okt 2019, 16:39

Naravno da nema. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

FKSarajevoHz87
Postovi: 94
Pridružen/a: 21 okt 2019, 15:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la FKSarajevoHz87 » 21 okt 2019, 23:30

Telemach ili moja tv razlozi itd.
Prije svega molim da budete opsiriniji malo hocu da se odlucim za opetatera koji nudi vise za cijenu koju sad trenutno placam u Telemachu a to je preko 85 km pa sad ima li Telecom jeftinije cijene koji su paketi sta je sadrzano uz njih kakvi su im uredaji itd. ? Hvala unaprijed
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Azpi » 22 okt 2019, 00:29

FKSarajevoHz87 je napisao/la:Telemach ili moja tv razlozi itd.
Prije svega molim da budete opsiriniji malo hocu da se odlucim za opetatera koji nudi vise za cijenu koju sad trenutno placam u Telemachu a to je preko 85 km pa sad ima li Telecom jeftinije cijene koji su paketi sta je sadrzano uz njih kakvi su im uredaji itd. ? Hvala unaprijed
Bhtelecom.ba
Telemach.ba

Pa uporedi :kafa:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

FKSarajevoHz87
Postovi: 94
Pridružen/a: 21 okt 2019, 15:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la FKSarajevoHz87 » 22 okt 2019, 01:31

Azpi je napisao/la: Bhtelecom.ba
Telemach.ba

Pa uporedi :kafa:
Ovako to su web site na kojima nije baš puno navedeno informacija koje mi trebaju. Za Telemach znam sve imam Eon resiver i Eon paket koji placam preko 85 km. Nekad kad prekoracim i minute za mobitel po 100 105 km sto stvarno nije malo. Imam trenutno dobre uredaje Eon radi besprijekorno modem isto tako. Ubrzali su internet za dodatnih 100 mbps u mom paketu tako da sada imam 300 ali nekad ima i prekida koji me zivciraju bas puno.
Druga stvar je zatamnjenje placam velike pare da gledam oko 30 40 kanala standardno ? To je stvarno puno za ono sto i koliko nude.
3 stvar gledao sam na BH Telecom stranici sve informacije i najvise me dojmi moja tv full paket od 59 km s tim da bi ja uplatio jos 10.50 km i plus 1 km za Cinema tv tako da me izadje 70,50 km tako da sam ustedio baš dosta.
4 stvar kod Telemacha recimo imam sve to ali za strasno veliku cijenu koju placam.
5 stvar sto se tice uređaja koji šalju signal Eon ima ponekad probleme jel se restartuje i ugasi aplikaciju sam od sebe ali to bi se uskoro trebalo rijesiti, e sad me zanima da li Telecom ima nesto slicno Android Stb ili iptv resiveru? Da moze pokrenuti barem youtube.com.
6 stvar i ujedno zadnja je sto se tice interneta trenutno imam TechnioColor modem CGA2121. koji savrseno radi i ima 2 frekvencije 2.4 ghz i 5 Ghz. Sad pitanje koje mene zanima jeste da li modemi u telekomu isto podrzavaju obje mreze navedene u gornjem pasusu.

HVALA SVIMA KOJI SE NA BILO KOJI NACIN POTRUDE DA MI KAZU BAREM 4 ILI 5 ODGOVORA NA MOJE PITANJE.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: TV-all about

Post Postao/la Klare » 23 okt 2019, 22:09

Jedno pitanje ko koristi telemach.
Kod mene je još stari paket, istekao ugovor, da vidim imam li zbog čega potpisivati novi.
Znam da dobivam bolji internet i Arenasport SD, međutim ukoliko ostane ovaj resiver onda mi je gorak okus oko svega.

D3 mini resiver je trenutno, kojim nimalo nisam bio zadovoljan.
A vidim sad da imaju i ovaj PDS 2100.
Da li je bitno bolji?

I još jedno pitanje na koji način funkcioniše njihov EON smart box. Da li čitava televizija ide preko interneta, ili je digitalni TV prijemnik ugrađen u taj box + ostale opcije koje i svaki box nudi?

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la messilla » 23 okt 2019, 22:33

D3 mini je smece. Daleko najlosiji resiver.

Sto se tice Eon boxa, tv unazad ide preko interneta, live tv ide preko koaksijalnog kabla.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Denchi » 23 okt 2019, 22:41

Klare je napisao/la:Jedno pitanje ko koristi telemach.
Kod mene je još stari paket, istekao ugovor, da vidim imam li zbog čega potpisivati novi.
Znam da dobivam bolji internet i Arenasport SD, međutim ukoliko ostane ovaj resiver onda mi je gorak okus oko svega.

D3 mini resiver je trenutno, kojim nimalo nisam bio zadovoljan.
A vidim sad da imaju i ovaj PDS 2100.
Da li je bitno bolji?

I još jedno pitanje na koji način funkcioniše njihov EON smart box. Da li čitava televizija ide preko interneta, ili je digitalni TV prijemnik ugrađen u taj box + ostale opcije koje i svaki box nudi?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

FKSarajevoHz87
Postovi: 94
Pridružen/a: 21 okt 2019, 15:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la FKSarajevoHz87 » 25 okt 2019, 01:52

Eon je stvarno top ni jednog problema nisam imao.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la jelle » 25 okt 2019, 14:53

Imam ja problem s Eon...na mobitelu imam sve kanale ...rade bez greske dok na kompu pola kanala hoce pola nece ...npr arene nece onda pinkovi ni jedan nece ...pise nesto greska : izabrani kanal nije dostupan na mrezi internet provajdera na kojem ste konektovani ....nidje veze

truts
Postovi: 2601
Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la truts » 25 okt 2019, 15:35

Neko ovdje koristi iptv uslugu elta/txtv? Koliko im je trebalo da odgovore na email zahtjev za username i šifru?

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Azpi » 25 okt 2019, 17:19

jelle je napisao/la:Imam ja problem s Eon...na mobitelu imam sve kanale ...rade bez greske dok na kompu pola kanala hoce pola nece ...npr arene nece onda pinkovi ni jedan nece ...pise nesto greska : izabrani kanal nije dostupan na mrezi internet provajdera na kojem ste konektovani ....nidje veze
zavisi koji ti je net, meni na logosoftu nece arene
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la jelle » 25 okt 2019, 19:35

Azpi je napisao/la:
jelle je napisao/la:Imam ja problem s Eon...na mobitelu imam sve kanale ...rade bez greske dok na kompu pola kanala hoce pola nece ...npr arene nece onda pinkovi ni jedan nece ...pise nesto greska : izabrani kanal nije dostupan na mrezi internet provajdera na kojem ste konektovani ....nidje veze
zavisi koji ti je net, meni na logosoftu nece arene
Neam pojma od firme je :rol:
A sto to ne kontam ...zar je bitno koji je net ...neki kanali hoce neki nece radi toga jel ...jos veca budalestina

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Azpi » 25 okt 2019, 19:41

jelle je napisao/la:
Azpi je napisao/la:
jelle je napisao/la:Imam ja problem s Eon...na mobitelu imam sve kanale ...rade bez greske dok na kompu pola kanala hoce pola nece ...npr arene nece onda pinkovi ni jedan nece ...pise nesto greska : izabrani kanal nije dostupan na mrezi internet provajdera na kojem ste konektovani ....nidje veze
zavisi koji ti je net, meni na logosoftu nece arene
Neam pojma od firme je :rol:
A sto to ne kontam ...zar je bitno koji je net ...neki kanali hoce neki nece radi toga jel ...jos veca budalestina
Aha tako je jbg, neki su zakljucani na drugim Internetima
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la jelle » 25 okt 2019, 19:48

:thumbup:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Chinaglia » 04 nov 2019, 14:02

dal neko zna do cega je ovo (samo sto pise "404 - not found")

slika

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la MElloo » 04 nov 2019, 14:11

Chinaglia je napisao/la:
04 nov 2019, 14:02
dal neko zna do cega je ovo (samo sto pise "404 - not found")

slika
Samo restartuj i bude ok

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: TV-all about

Post Postao/la Federer17 » 15 nov 2019, 00:33

Je l' ko kupovao online na televizori.ba, jesu li pouzdani?

FKSarajevoHz87
Postovi: 94
Pridružen/a: 21 okt 2019, 15:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la FKSarajevoHz87 » 15 nov 2019, 03:49

Federer17 je napisao/la:
15 nov 2019, 00:33
Je l' ko kupovao online na televizori.ba, jesu li pouzdani?
Kupio dva tv kod njih pouzdani. Serviser je stanić za vecinu njihovih stvari tako da sto se toga tice nemas problem.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la AirRamiz » 29 nov 2019, 17:17

de vi mene recite sta je pandan telemahovom trio grande family paketu kod bh telekoma koji sad placam 65KM ?
koliko sam skonto bice i sk-ovi i 4 arene(SD)i ovaj novi sportski kanal na mojoj tv...s tim da se nw zna hoce li ih poslije stavit u dodatni paket :think:

znaci paket moja tv, net(ne bih ispod 80MB) i fiksna telefonija....koliko to izadje kod bh telekoma?moze li sta do 60KM
stari navalio zbog nase lige da se vratimo na bht
...ali da prvo vidim ima li finansijske povoljnosti
imaju li oni pandan eon usluzi?

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 48 gostiju.