Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Sanfrancisco
Postovi: 955
Pridružen/a: 28 mar 2018, 22:57
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Sanfrancisco » 24 okt 2019, 09:23

Shadows je napisao/la:Pokazite bar malo dostojanstva.
Marconato je iznio lazan podatak i sve pet...
Rodic rekao da ga golman nije takao ali da je bio penal. :lol:
A rsb poceo kampanju kako bi sramotu ublazio.
A zašto tako otvoreno lažeš?
Mada ,nije mi ni čudno od vas da lažete,ali ti baš tako otvoreno i drsko lažeš.

Rodić je izjavio da je pokušao da preskoči golmana,a da ga je ovaj zakačio po koljenu i da je bio čist penal.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 24 okt 2019, 12:23

O dostojanstvu i ozbiljnosti govore navijači kluba čiji čelnici porede Zvezdu sa isil-om, a Zvezdaše sa fašistima.
A onda je RSB pokrenuo kampanju... :arrow:

Pitao bih opet šta je konkretno problem sa ovim klipom, ali nema smisla. Jedini problem ovog klipa je to što pogađa u srž i razbija zablude i teorije o tome kako Zvezdu guraju i rukama i nogama, a Partizan kradu lopatom.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Kristijan
Postovi: 735
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Kristijan » 24 okt 2019, 15:16

marconato je napisao/la:RSB odgovori argumentivano na vasu hajku i to je automatski kampanja?! :tokralju:
Relevantnost tih argumenata je komparativna svom cinizmu i paradoksu ograde stadiona gdje jedna do druge stoje Dražina i zastava sa petokrakom. :clap:
Što se ostalog tiče... nastaviće se cirkus... Uživajte. Ovo što se radi nije se nikada radilo i teško da će ikada... Najgore ekipe vam dolaze bez pola tima, sudije sviraju penale reda radi. Nepostojeće. Tako iz kola u kolo. Tri takmičarske utakmice u ligi imate - protiv Partizana.
Mene bi bilo stid... a još više postavljati rsb klipove, iste one po kojima je Čović legenda...

Avatar
Trebinjac94
Postovi: 565
Pridružen/a: 20 avg 2018, 18:24
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Trebinjac94 » 24 okt 2019, 15:40

marconato je napisao/la:RSB odgovori argumentivano na vasu hajku i to je automatski kampanja?! :tokralju:
Evo ja ću odgovoriti na te argmente. Svaki isječak na štetu Zvezde se desio pri pozitivnom rezultatu za Zvezdu, a svaki isječak na štetu protivnika je direktno donosio bodove Zvezdi. Na osnovu ovoga možeš lagano reći da Rad nije oštećen u zadnjem kolu jer je i njima dosuđen smješan penal i da se Zvezda ne gura, ali problem je u koje vrijeme i pri kom rezultatu se dešavaju graške na štetu Zvezde. I na kraju najjače iz klipa je neopravdano dosuđen penal za Voždovac, a u zagradi Stojkoviću nije pokazan crveni karton. :tokralju:
Blue Train

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 24 okt 2019, 16:21

Trebinjac94 je napisao/la:
marconato je napisao/la:RSB odgovori argumentivano na vasu hajku i to je automatski kampanja?! :tokralju:
Evo ja ću odgovoriti na te argmente. Svaki isječak na štetu Zvezde se desio pri pozitivnom rezultatu za Zvezdu, a svaki isječak na štetu protivnika je direktno donosio bodove Zvezdi. Na osnovu ovoga možeš lagano reći da Rad nije oštećen u zadnjem kolu jer je i njima dosuđen smješan penal i da se Zvezda ne gura, ali problem je u koje vrijeme i pri kom rezultatu se dešavaju graške na štetu Zvezde. I na kraju najjače iz klipa je neopravdano dosuđen penal za Voždovac, a u zagradi Stojkoviću nije pokazan crveni karton. :tokralju:
Partizan je na konto sudijskih gresaka uzeo najmanje 4 boda (Kruševac i derbi).
Zvezda slicno, 4-6 bodova (Inđija i Rad).

Kruševac jeste sporan penal, ali prije toga crveni i penal za Zvezdu nisu svirani...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 24 okt 2019, 16:28

Grohotom se smijem...
Nego, kada ces bam odgovoriti zasto si iznio lazan podatak o 59-16 penalima u korist Partizana?

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 24 okt 2019, 18:03

Ja sam samo prenio podatak, kao sto ste i vi sa one stranice.
Nisam ga izmislio.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Kristijan
Postovi: 735
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Kristijan » 27 okt 2019, 14:28

Još jedno gostovanje mezimice okončano. Ovog puta u Surdulici... Ubjedljivo. Dva penala. Golman jedan. Defanzivci domaćina da upotpune namještaljku. Cirkus možda i najveći nakon Inđije. Ne slučajno. Da li smo dobili trećeg golmana mezimice u januaru ili ne... Prosudite sami.
Srpska Barselona igra sjajno... sudije još bolje. Cirkus zagarantovan... RSB već spremio novu epizodu kako je mezimica oštećena. :clap: :urnebes:



Arkanov Obilić nije ovo radio...

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 27 okt 2019, 15:13

Koliko mi je toplo oko srca kad citam ovakav upis. Bice 10 bodova razlike do decembra, siguran sam.

Sanfrancisco
Postovi: 955
Pridružen/a: 28 mar 2018, 22:57
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Sanfrancisco » 27 okt 2019, 22:09

Stvarno treba reći Terzi da malo prikoči,da povuče ručnu :mrgreen:

...inače odoše nam grobari kolektivno na psihijatriju već do nove godine



Oni što više kmeče,ovaj ih sve više yebe :D

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 27 okt 2019, 23:12

Kristijan je napisao/la:Još jedno gostovanje mezimice okončano. Ovog puta u Surdulici... Ubjedljivo. Dva penala. Golman jedan. Defanzivci domaćina da upotpune namještaljku. Cirkus možda i najveći nakon Inđije. Ne slučajno. Da li smo dobili trećeg golmana mezimice u januaru ili ne... Prosudite sami.
Srpska Barselona igra sjajno... sudije još bolje. Cirkus zagarantovan... RSB već spremio novu epizodu kako je mezimica oštećena. :clap: :urnebes:



Arkanov Obilić nije ovo radio...
Apsolutno.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 29 okt 2019, 14:45

Sta znace dobre partije u evropi.

slika

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 30 okt 2019, 20:56

Dobro, apsolvirali smo da se gura Zvezda, al' ko sad gura Čuku?! Ljudi odose na +6... :hmmmmm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Kristijan
Postovi: 735
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Kristijan » 02 dec 2019, 15:23

Da se ne zaboravi da je cirkus Jorgovanke Tabaković u režiji AV-a nastavljen i proteklog vikenda. Stari dobri običaj i ovog puta je ispoštovan. Mezimica je imala vjetar u leđa. Ne beogradsku košavu, već arbitre. Nakon velike medijske mašinerije i reklama na svakom ćošku da se okupi ciganjska publika, na tribinama veoma mali broj ljudi. Dojadio cirkus. Evidentno.

Uz evidentno navlačenje, mezimica je slavila sa 2:0. Protiv sasvim solidnog Voždovca.

Čist gol je poništen Voždovcu, nakon čega je iz evidentnog ofsajda mezimica povela...
slika


Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 02 dec 2019, 15:52

Auu jbt, 5 m ofsajd! Ne znam kako ovo sudije nisu vidjele :shock: :plac:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 02 dec 2019, 15:59

ofsajd je postojao, nema dileme, al čist gol da je poništen, nije tačno. Mikiću je svirano igranje rukom u skoku.
A što se tiče utakmice u Šapcu, Mačvi svirana dva nepostojeća ofsajda u jako dobrim situacijama. Međutim, to nije i ne treba da bude dio ove teme, bar kad pišu poklonici lika i djela AV (kojeg na svakoj strani pomenu po nekoliko puta).

što se posjete tiče, ona je slaba samo na Rajku, na ostalim stadionima se tribine prolamaju od publike željne dobrog fudbala.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 02 dec 2019, 19:41

alan_kardec je napisao/la:
02 dec 2019, 15:59
A što se tiče utakmice u Šapcu, Mačvi svirana dva nepostojeća ofsajda u jako dobrim situacijama.
:shock:

Ne vjerujem, prosto nije moguce? 2 greske sudija u korist "ugnjetavanih" ?! :stop:

A cek...

slika

slika

:hmmmmm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 03 dec 2019, 17:52

Mislim da bi bilo u redu da se prije objavljivanja ovakvih slika prvo konsultuje strucna komisija Partizanovih geometara, ciji su predsjedavajuci ludi Zeks i Vladimir "volim mlade djecacice" Vuletic, koji bi sigurno objasnili da su ovdje u stvari bili ocigledni ofsajdi i da je to samo pokusaj da se obmane javnost. Jer jelte, nemoguce je da i Partizanovi protivnici budu osteceni.

Avatar
Kristijan
Postovi: 735
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Kristijan » 04 dec 2019, 12:10

Nije nemoguće, ali je broj takvih slučajeva x3 na strani mezimice. Iz kola u kolo. Nema regularne utakmice. Najskuplji tim u istoriji domaćeg fudbala koji prima petarde i šestice... koji ne vidi protivničkog golmana u ozbiljnim utakmicama. Neću dalje...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 04 dec 2019, 14:27

Kristijan je napisao/la:
04 dec 2019, 12:10
Nije nemoguće, ali je broj takvih slučajeva x3 na strani mezimice. Iz kola u kolo. Nema regularne utakmice. Najskuplji tim u istoriji domaćeg fudbala koji prima petarde i šestice... koji ne vidi protivničkog golmana u ozbiljnim utakmicama. Neću dalje...
A koju ste to vi ozbiljnu utakmicu odigrali u proteklih 5-6 godina mozemo reci? Koga ste to od ozbiljnih ekipa dobili? Mi smo barem klepili Liverpool, remizirali s Napoliem..
Vas je za klasu slabija ekipa (United) od Bayerna rutinirala, mogli su vam i 6-7 komada uvaliti da ne bi srece i Stojkovića... ;)
Koliko ste puta vidjeli na OT protivnickog golmana?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.