FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 09 okt 2019, 10:30

Jovanovicu svaka cast samo se bojim da ne ode negdje vani na zimu vec,Vranjes standardan,Miric ono sto je odigrao je dobro izgledao za razliku od prije,Danilovic na klupi i to mu je sasvim dobro islo :D Bili smo dovoljno brzi,stizali ih,uzimali lopte,uspjesno blokirali kad bi nam dosli u critical zone....Ma odlicna partija nema price,s nase strane odlicno odigrano,sa Zeljine lose i onda dobijemo 3:0 :D Sad pauza da se momci malo odmore i spreme za dalje. Zvijezda ako odigra na svom maksimumu ce nam zadavati vise problema nego Zeljo sad treba biti oprezan ali pobjeda ne bi smjela doci u pitanje
" "!
1926

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 10 okt 2019, 15:05

Zvijezda ako odigra na svom maksimumu ce nam zadavati vise problema nego Zeljo
Zanimljiv stav :D

Kao i kompletan post,na koji bih dodao još da je lopta okrugla,da utakmica traje svih 90 minuta,da ćemo dati 101% svojih mogućnosti,da je bitno da kontrolišemo utakmicu i imamo dobar protok lopte,da se greške skupo kažnjavaju,da će nam Lešinari biti 12-ti igrač,da danas svi igraju fudbal,da ispoštujemo dogovor iz svlačionice, i da je bitno da ne pobjedimo sami sebe svojim greškama. :cool:
A sto se tice pobjednika,neki moj licni stav je da ce u prednosti biti ekipa koja prva postigne gol,i da bi na kraju mogao pobjediti onaj ko postigne vise golova,mi ili Zvijezda.

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 10 okt 2019, 16:34

Takodje zanimljiv stav ta zadnja recenica,naravno da ce pobijediti ko da vise golova :D Salim se naravno,pa znaju oni fino odigrati,bar nisu lose odigrali onu prvu u Banjaluci i ako se poklopi nas los dan sa njihovim odlicnim raspolozenjem,moze biti problema za nas,ali opet vjerujem u pobjedu i da onih 6:0 u kupu nije bilo slucajno :thumbup:
" "!
1926

maraBL
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 maj 2012, 12:50
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la maraBL » 19 okt 2019, 16:19

Proradila Borceva mašina !!! šteta što nema prenosa...
& & ?
FC LIVERPOOL

Avatar
Riziko
Postovi: 5834
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 20 okt 2019, 09:31

U Ugljeviku volej Crnova i penal Vranješa.
Bilo je nekih šansi nakon što je Zvijezda krenula naprijed, ali u principu skromno izdanje, ali šta ćeš, pobjeda je bitna.
Onako, nikog ne bi izdvojio, svi su bili skromni, eto odbrana je odradila posao, to malo što su ga imali.

Kod domaćina Fedor najbolji, i desni bek Babić je potencijalno zanimljiv igrač.

Sad idu dvije utakmice "istine", da vidimo gdje smo i šta smo. Nezgodna Tuzla, i još nezgodniji Radnik koji je u super formi.
Ako uzmemo bar 4 boda, mislim da se možemo evropi nadati.
Dobro, daleko je to, ali otvoriće nam se mnogo šta, i nakon tog dvomeča ide fin raspored.
Ako budemo, a nadam se da hoćemo pri vrhu, treba ekipu apregrejdovati na zimu, 2-3 igrača gdje škripi kurtalisati se par nepotrebnih igrača i biti jači na proljeće, pa i iduću sezonu.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Otrovent
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 avg 2019, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Otrovent » 20 okt 2019, 09:35

Važna pobjeda izborena u ne baš sjajnoj igri. Srećom Zvijezda nije izjednačila na početku drugog poluvremena preko Predragovića.

Sljedeće dvije utakmice kod kuće su ključne. Pobjedama se uključujemo u borbu za vrh. Ali igra mora da bude puno bolja već protiv Tuzle narednog vikenda. Protiv Radnika će biti teže i moramo odigrati kao protiv Željezničara za pobjedu.

Na zimu nam svakako trebaju tri dobra pojačanja, bez nepotrebnog gomilanja igrača. Spori smo. Vezni red je juče prilično zakazao. I tu nam treba pojačanje.
Slažem se sa @Riziko.
Babić i Predragović iz Zvijezde bi sigurno bili pojačanja.

Avatar
Riziko
Postovi: 5834
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 20 okt 2019, 09:42

Na rezultat se ide, vjerovatno se osjetilo da se može nešto napraviti već ove povratničke sezone, a i pare su skrkane velike, promašilo se s par igrača, ali opet je tim sasvim korektan, uz to da je vezni red prespor čak i za BH ligu.
Hoću reći, nećemo mi gledati neki epski ofanzivno sjajni Borac, sa pregršt kombiantorike, već čekalicu, jako nazad, i u napadu se osloniti prije svega na Vranješa, pa ko još uskoči, tipa Kajkut, Ziljkć, Crnov, dva diletanta iz Srbije.
Dobro je stvar što je Kruna detektovao problem, pa sad igramo ovako kako igramo, jer smo prinuđeni.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 20 okt 2019, 18:17

Kao sto sam i napisao nakon susreta sa Zeljom Zvijezda nam je pravila vise problema :D Nasa igra je bila slabija,to je glavni razlog ali bitna su 3 boda.

Uz dobar prelazni rok mozemo evropu napasti.Samo je steta sto su se ovi rezultati mogli postici i sa manje para bacenih na igrace sa imenom.jbg sta je tu je idemo dalje,Simin Han da padne :salut:
" "!
1926

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la delko » 20 okt 2019, 18:30

Demi je napisao/la:Kao sto sam i napisao nakon susreta sa Zeljom Zvijezda nam je pravila vise problema :D Nasa igra je bila slabija,to je glavni razlog ali bitna su 3 boda.

Uz dobar prelazni rok mozemo evropu napasti.Samo je steta sto su se ovi rezultati mogli postici i sa manje para bacenih na igrace sa imenom.jbg sta je tu je idemo dalje,Simin Han da padne :salut:
Mogli bi mi i preko kupa do evrope, to bi bilo top :D :kralj: :kralj: :kralj:
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 20 okt 2019, 18:39

delko je napisao/la:
Demi je napisao/la:Kao sto sam i napisao nakon susreta sa Zeljom Zvijezda nam je pravila vise problema :D Nasa igra je bila slabija,to je glavni razlog ali bitna su 3 boda.

Uz dobar prelazni rok mozemo evropu napasti.Samo je steta sto su se ovi rezultati mogli postici i sa manje para bacenih na igrace sa imenom.jbg sta je tu je idemo dalje,Simin Han da padne :salut:
Mogli bi mi i preko kupa do evrope, to bi bilo top :D :kralj: :kralj: :kralj:
Da tako bi jos i trofej osvojili :D Dobre partije,dobar odabir igraca i malo srece i mozemo i do kupa,zasto da ne
" "!
1926

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la delko » 20 okt 2019, 19:22

Demi je napisao/la:
delko je napisao/la:
Demi je napisao/la:Kao sto sam i napisao nakon susreta sa Zeljom Zvijezda nam je pravila vise problema :D Nasa igra je bila slabija,to je glavni razlog ali bitna su 3 boda.

Uz dobar prelazni rok mozemo evropu napasti.Samo je steta sto su se ovi rezultati mogli postici i sa manje para bacenih na igrace sa imenom.jbg sta je tu je idemo dalje,Simin Han da padne :salut:
Mogli bi mi i preko kupa do evrope, to bi bilo top :D :kralj: :kralj: :kralj:
Da tako bi jos i trofej osvojili :D Dobre partije,dobar odabir igraca i malo srece i mozemo i do kupa,zasto da ne
Ma mozemo svakako, ne igramo mi lose uopste :) Uz malo malo srece kad bismo izbjegli Zrinjski-Siroki do finala (a u finalu je sve moguce), komotno bi mogli do titule :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 21 okt 2019, 10:15

Od ovih sto su ostali jedino Zrinjski i Zeljo nam mogu praviti probleme uz Siroki,ali tu su dvije utakmice sto nam moze biti plus.Samo da u klubu ne odluce da odustanu od kupa jer nam to "ne treba" i to je vec pola uspjeha :D
" "!
1926

Avatar
Riziko
Postovi: 5834
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 22 okt 2019, 11:25

Daleko je kup, otom potom.
Treba skupiti što više bodova u ovom relativno lakom rasporedu, pa onda se se na zimu kurtalisati par igrača, pa dovesti 2-3 gdje nam najviše škripi.
Ako ništa, praviti ekipu za iduću sezonu polako.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Riziko
Postovi: 5834
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 25 okt 2019, 09:42

Nedjelja, 16:00 s Tuzlom.

Da je pobjediti, pa kako god.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la tuzlac » 27 okt 2019, 10:27

Riziko je napisao/la:Nedjelja, 16:00 s Tuzlom.

Da je pobjediti, pa kako god.
Neće da može kako god "Riziko".
Misliš ,makar ga i sudija zabio.
Pobijedite zato što ste bolji.
Ako ste bolji.
A niste.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 27 okt 2019, 11:15

tuzlac je napisao/la:
Riziko je napisao/la:Nedjelja, 16:00 s Tuzlom.

Da je pobjediti, pa kako god.
Neće da može kako god "Riziko".
Misliš ,makar ga i sudija zabio.
Pobijedite zato što ste bolji.
Ako ste bolji.
A niste.
Kakav sudija? O cemu pricas pogotovo nakon sudjenja na tusnju kada smo mi izgubili 2-1.
Il' to se ne pika?!

Pusti kraju te price...

Avatar
Riziko
Postovi: 5834
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 27 okt 2019, 13:26

Provokator, pusti kraju.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la tuzlac » 27 okt 2019, 14:18

vlakanje je napisao/la:
tuzlac je napisao/la:
Riziko je napisao/la:Nedjelja, 16:00 s Tuzlom.

Da je pobjediti, pa kako god.
Neće da može kako god "Riziko".
Misliš ,makar ga i sudija zabio.
Pobijedite zato što ste bolji.
Ako ste bolji.
A niste.
Kakav sudija? O cemu pricas pogotovo nakon sudjenja na tusnju kada smo mi izgubili 2-1.
Il' to se ne pika?!

Pusti kraju te price...
Pozdrav za Banja Luku.Ovo je poruka za "Riziko".

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ASD » 27 okt 2019, 16:17

Da li se meni čini da je Danilović dobio nešto kila ove sezone?

Avatar
rodjak
Postovi: 2257
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la rodjak » 27 okt 2019, 16:35

pozdrav banjalucani ,Ima li neko da stavi link utakmice posto nemam ovu Arenu BiH,bio bi zahvalan :bih:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.