English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
soxx
Postovi: 13596
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la soxx » 27 okt 2019, 19:34

Dajte taj Arsenalov ponisten pogodak da forumski strucnjaci kazu svoje misljenje.

Avatar
Brokula
Postovi: 31002
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 27 okt 2019, 19:36

camparinho je napisao/la: Ono ako je faul bio ja ne znam... covjek je pao od 4 tijela oko sebe koja se pomjeraju i ovaj to kao faul svira.

Druže ja sam šokiran šta je poništeno. Ono znači da VAR može namjestiti svaku utakmicu ako želi. Šokantna korupcija

Poništen gol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bodi123 » 27 okt 2019, 19:36

Justin je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Eto ureknu ga, al jbg **** je pozicija bila :mrgreen:

Ne treba ni reć da će zbog ovog promašaja izgubit, to se zna

Al kakva je Lovren **** tek :lol: :bow:
:kafa:

Rutinski, imaš 0 1, Son promašuje prazan go za 0 2, nesreća i zna se šta slijedi
Son je odlican igrac. Desava se.

Tottenhamu su bekovi glavni problem. Nejasno zasto Trippiera pustise. I Davies treba igrati ispred Rosea lijevo.
Daleko najbolji igrač danas, zato i kažem nesretno, mašina je Korejanac

Ovaj par bekova je najgori u ligi definitivno, tragedija su
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 27 okt 2019, 19:36

Arnelv52 je napisao/la:Ope ću ponovit ovaj VAR je žešća debilnost. To treba čim prije ukinut.
Idi to reci fanovima Rome nakon utakmice u Ligi Evrope...

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la AA23 » 27 okt 2019, 19:38

Brokula je napisao/la:
camparinho je napisao/la: Ono ako je faul bio ja ne znam... covjek je pao od 4 tijela oko sebe koja se pomjeraju i ovaj to kao faul svira.

Druže ja sam šokiran šta je poništeno. Ono znači da VAR može namjestiti svaku utakmicu ako želi. Šokantna korupcija

Poništen gol:

govorio sam na pocetku sezone da će biti svega a pogotovo korupcije što me ne bi čudilo ni sekundu

ovo što je poništeno je za haga i nevjerovatno je, katastrofa

tri noge udaraju Chambersa po nogama - faul Chambersa u napadu :lol: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: AA23, dana/u 27 okt 2019, 19:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la darker10 » 27 okt 2019, 19:38

japa je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Kako je smijesan ovaj Mane sa ovim penalima. Da mi je znat dokad ce sudije padat na ove budalastine. Lik bukvalno trazi noge da se saplete :rol:
Iz aviona se vidi da lik trazi ovakve situacije i ubacuje nogu kako bi dobio kontakt i bacio se ali sa druge strane kako covjek da se buni sto je ovo bio penal kada vidis onog glupana Auriera sa I IQ-om 4 kako zamahaje nogom ko da je sam na stadionu, nekako koliko god Mane bio prljavac koji je ocito dobro utreniran da trazi kontakt i baca se opet ti drago jer je glupan Aurier kaznjen jer je glup ko qurac
Glup je bez sumnje j3bes ga i kontakta je bilo al ne znam, meni je preglupo da mu ovo prolazi evo iz kola u kolo,a nije da na varu ne vide da covjek ide na penal.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 27 okt 2019, 19:38

Jes glup Chambers, ovdje bi Mane izvuko penal + crveni + 6 utakmica suspenzije za protivnika.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 27 okt 2019, 19:39

Al ovo da je bilo na sredini terena bio bi faul Manea, vidjali smo ovo sto puta.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
camparinho
Postovi: 1310
Pridružen/a: 25 okt 2015, 17:26
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la camparinho » 27 okt 2019, 19:42

AA23 je napisao/la:
Brokula je napisao/la:
camparinho je napisao/la: Ono ako je faul bio ja ne znam... covjek je pao od 4 tijela oko sebe koja se pomjeraju i ovaj to kao faul svira.

Druže ja sam šokiran šta je poništeno. Ono znači da VAR može namjestiti svaku utakmicu ako želi. Šokantna korupcija

Poništen gol:

govorio sam na pocetku sezone da će biti svega a pogotovo korupcije što me ne bi čudilo ni sekundu

ovo što je poništeno je za haga i nevjerovatno je, katastrofa

tri noge udaraju Chambersa po nogama - faul Chambersa u napadu :lol: :lol: :lol:
Chambers ima 5 dodira s loptom pri svakom dira Milivojevica fkt, ali belaj ti dolazi kad on svaki put dotakne loptu jedno 10 sekundi prije nego sto priđe uopste Milivojevicu. Ovo je bez sumnje jedna od glupljih odluka sudija sto sam dozivio u zadnje vrijeme.
Clutch city be safe rage hard!

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la ItsRamiz » 27 okt 2019, 19:43

slika


:pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 27 okt 2019, 19:43

To je sada dublje ulazenje i nije do VARa vec do pravila igre koja su vrlo kako bi rekao rastezljiva. Kazem opet, slazem se jasno je ko dan da Mane tu ima samo jedan cilj da dobije kontakt i da se baci, vidi se iz aviona da lik nema nikakvu namjeru da bilo sta uradi osim da se baci ali sta mu mozes kada glupan onako ofirno zamahne nogom, kako ne svirati kada kontakta ocito ima? Ybg kada bi tako radili onda bi se jos vise zakomplikovalo to oko penala pa bi se ulazilo i u procjene je li igrac mogao nastaviti da igra ili mu je namjera samo da se baci i penal dobije i tu gubis i vrijeme a i realno otvaras prostor za nove greske. Neka je svirao penal, Aurier je kreten ne mozes ga zaliti. ej igrac ide na tebe spetlja se uzmes mu loptu i nekako uspijes da je izgubis i jos mu omogucis da iznudi penal, i ja bi mu ga svirao yebes ga odvratni su mi dajveri Mane i Salah i onaj smecar i kmecavac Klopp ali i ja bi mu ga svirao samo sto je glup.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barbarossa » 27 okt 2019, 19:45

Yebeno je igrati na anfildu bez daljnjeg, igras protiv dvije ekipe , i VARa trećeg ako uzmemo da su odvojeni od sudija. Za dvije sedmice dolazi City jedini tim koji ih moze dobiti, ostaje da se vidi kako ce to liga spriječiti
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 27 okt 2019, 19:46



Hahahah
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Jack » 27 okt 2019, 19:46

Tjeraj ovo govedo sa klupe picka mu materina drugi put me izbacuje za pare nakon sto vodi 2 razlike **** ti majku Spansku
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12935
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la nerkolfc » 27 okt 2019, 19:46

Gledam sad ovaj ponisten gol Arsenalu. Ovo je lakrdija od suđenja. Treba pustit glavne sudije da pogledaju situaciju sami kad je u pitanju VAR. Ovi sto to rade nemaju pojma.

Na Maneu cist penal, mozete plakati koliko hocete.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Osim13 » 27 okt 2019, 19:47

slika

:ljepota: :ljepota: :ljepota:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Arnelv52 » 27 okt 2019, 19:47

japa je napisao/la:
Arnelv52 je napisao/la:Ope ću ponovit ovaj VAR je žešća debilnost. To treba čim prije ukinut.
Idi to reci fanovima Rome nakon utakmice u Ligi Evrope...
Ma to me ne zanima i da je Arsenal pobjedio utakmicu isto bih rekao. Ovo mi je samo povod da mogu napisat, da pišem bez povoda bio bih k'o papagaj.

Ni prijetnja pištoljem mi ne može promijeniti mišljenje da je VAR teško smeće.

Ja sam to već objašnjavao:

1) Ukrali su mi minutu utakmice - to je prvo i glavno. Ja sam sjeo da pogledam utakmicu a ne sudiju koji se nećka je l' go il nije go. I prije VARa je bilo efektivne igre sat vremena, sada je još manje.

2) Ja sudiju ne želim da vidim tokom meča. VAR je od njega napravio celebritya. Ne bih se čudio da sudije počnu otvarati Instagram profile. Šta ja imam njega gledat? Dosudi i makni mi se sa ekrana neću da te gledam. Hoću da gledam utakmicu i igrače.

3) Ovaj put moja a sledeći put će nečija druga ekipa poljuljana radi sudijske odluke i trebalo im je vremena da zaborave na nju i krenu igrati dalje. Što u prijevodu znači moja ekipa je kažnjena radi pogrešne sudijske procjene.

Smeće. Smeće. Smeće. Neko treba pred zakonom odgovarat radi ovog.

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la darker10 » 27 okt 2019, 19:48

japa je napisao/la:To je sada dublje ulazenje i nije do VARa vec do pravila igre koja su vrlo kako bi rekao rastezljiva. Kazem opet, slazem se jasno je ko dan da Mane tu ima samo jedan cilj da dobije kontakt i da se baci, vidi se iz aviona da lik nema nikakvu namjeru da bilo sta uradi osim da se baci ali sta mu mozes kada glupan onako ofirno zamahne nogom, kako ne svirati kada kontakta ocito ima? Ybg kada bi tako radili onda bi se jos vise zakomplikovalo to oko penala pa bi se ulazilo i u procjene je li igrac mogao nastaviti da igra ili mu je namjera samo da se baci i penal dobije i tu gubis i vrijeme a i realno otvaras prostor za nove greske. Neka je svirao penal, Aurier je kreten ne mozes ga zaliti. ej igrac ide na tebe spetlja se uzmes mu loptu i nekako uspijes da je izgubis i jos mu omogucis da iznudi penal, i ja bi mu ga svirao yebes ga odvratni su mi dajveri Mane i Salah i onaj smecar i kmecavac Klopp ali i ja bi mu ga svirao samo sto je glup.
Slazem se sa svim, al eto sta ce sad sprijecit sve igrace da traze bilo kakav kontakt i da se pritom bace na zemlju? Ja konto da je fazon s ovim varom bilo to da sprijecis ljude da se bacaju bezveze xd

Avatar
Brokula
Postovi: 31002
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 27 okt 2019, 19:49

Lillard je napisao/la:

Hahahah
Samo mi nemojte reći da je ovo bio taj penal
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 27 okt 2019, 19:49

Lillard je napisao/la:

Hahahah
Mane, Salah i Firmino imaju par godina staza u ovome, likovi su dobro utrenirani da se bacaju vidi se sistemski rad, npr. Neymar je klosar koji odvratno simulira ali sam od sebe jer je firgos i varalica, ovi su ocito uvjezbani, koliko su samo soft penala dobili zadnje dvije tri sezone sve na teatralnost i bacanje.

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.