FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Zeko87
Postovi: 2090
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 27 okt 2019, 20:37

Pa griješi Semir, jer ovaj nedosuđen penal ne utječe na rezultat. Mi penale svakako ne pogađamo :D
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Fudo
Postovi: 4262
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 27 okt 2019, 20:38

Zeko87 je napisao/la:Pa griješi Semir, jer ovaj nedosuđen penal ne utječe na rezultat. Mi penale svakako ne pogađamo :D

Nije igro Krste. Evo postali smo ko ozraceni
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 27 okt 2019, 20:50

Nema Hebiba, nema šansi. :P
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 27 okt 2019, 21:27

I mi puno ocekujemo...Svi igraju lose u ligi..samo sto mi mislimo da smo dobri a u realnosti nismo..Pa sjetite se zelje na grbavici..Cupali bod protiv slobode ..Do kraja godine sve ce to biti u bod dva najvise tri razlije...A onda ce biti svega na proljece vjerujte mi.Nek vas ne iznenadi ako Radnik ili Velez osvoje ligu,ljudi igraju dobar nogomet..Radnik ok fudbal,ali Velez igra prelijepo,tako da nemojte se cuditi ako ne uzmemo 3 boda u bijeljini i u mostaru...Mi smo navikli da razvaljujemo slobodu i ove,ali ove sezone su svi tvrd orah...

Avatar
Lik
Postovi: 5272
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 27 okt 2019, 21:34

Tanani smo danas bili, al mogo nam je svirat penal :D.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 27 okt 2019, 21:44

fks74 je napisao/la:Djeco previse gledate evropske utakmice. Daleko smo mi od Evrope i nikada je necemo stici. Budite zadovoljni, prvi smo( kako nije ni vazno) Mora se sve sagledati i na kraju doci do zakljucka. Drzava je u qrcu, to je najveci problem i nas i drugih klubova i spotra uopste. Cao, smarate previse. :rol: :wave:
O kakvoj Evropi pricas bolan? Danas smo igrali protiv ekipe koja je jednom nogom u grobu, igraci bez plata, koji odbijaju trenirati po 15 dana. Za vlastiti neuspjeh nam je uvijek neko drugi kriv. Sta kontas da bi bilo u uredjenoj drzavi? Da se ne bi posvetio sebi, a imao uspjeh?
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12681
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 27 okt 2019, 21:53

Iz 11 000 razloga ostavku necu dati!!!

Ekipa koja ne trenira, ciji igraci javno kazu da ih libo racku, ekipa koju vecina razbije lagano

Protiv ekipe ciji trener prima enormnu platu, igraci imaju najbolje uslove i najplaceniji su, a na terenu smo goli ku.ra.c!!!!

Ero vratili su se ozlijedjeni PA GDJE JE IGRA? kao sto sam i rekao, to je samo alibi, nista drugox nama je igra losa jer ovaj ne zna. Izmjene ko da lupi haj ovaj vanix ovaj unutra cisto reda radi. Protiv svakoga isto igra, uvijek isto sve... procitani ko bukvar. Posrecilo nam se par puta da zabijemo na individualni kvalitet.
Od 11. Minute NULA prilika. Jadno i bijdno da ne moze jadnije.
Naravno, krivi su svi od cistacice, do bakira i dodika samo viliki sed nine... on se smije, njemu smijesno
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Dadox
Postovi: 1098
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 27 okt 2019, 21:59

Ahmetovic nekog sa tribine zove da se pobije sa njim..ne treba ni tako reagovati,nije kantonalna utakmica

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 27 okt 2019, 22:18

BordoSarajevo je napisao/la: Mi smo loši ali su drugi još lošiji. Niti kone, niti mađari, niti lištica niti Tuzla niti Radnik nisu više od nas prikazali u ovih 14 kola i zasluženo su ispod nas.
Nazalost zbog te recenice nas svi samaraju u Evropi (sve nase klubove). Umjesto da tezimo napretku, mi se kao narod brzo zadovoljimo uspjehom.

To sto su drugi losi, ne znaci da mora i moj klub biti los. Vec moj klub mora stisnuti jos jace i polako se odlijepiti od konkurence. Mi sa svojim kiksevima pustamo prvenstvo jos dalje otvoreno, a jos se svako kolo neki klub dodatno upetlja u krug od 4-5 bodova zaostatka za vodecim, sto je u nasoj ligi mala prednost. Zrinjski na 6 poziciji zaostaje "samo" 5 bodova. Tih 5 bodova moze znaciti ogromno, ali sa ovakvom igrom tih 5 bodova je vrlo malo, jer jih mozemo prosuti u iduca dva gostovanja (Bijeljina i Mostar). I to jos igramo 2 utakmice zaredom u gostima, a vodjeni nasom ovakvom slabom igrom u gostima u ovoj sezoni, te da nam je Radnik nezgodan na Kosevu a kamoli kuci, a Velez je izgleda uhvatio pravu formu, 2 boda su mrka kapa (ako budemo igrali kao do sad).
A ni Siroki nije bezazlen takodje iduce kolo.

Nista licno protiv tebe, samo iznosim svoje misljenje.
Zadnja izmjena: ElCartel11, dana/u 27 okt 2019, 22:19, ukupno mijenjano 1 put.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Zeko87
Postovi: 2090
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 27 okt 2019, 22:18

Ne treba plaho dizati nezadovoljstvo, prvi smo, treba se okrenuti Širokom, vratiti im za onaj ustašluk dole neviđeni. Naravno, navijanjem i sa tri razlike na kraju. Na zimsku pauzu će se otići sa + /-2 boda, ništa se neće rješavati do sredine aprila svakako.

Neće ni kone lahko sa Čelikom kući, niti Radnik sa Borcem, mene samo brine to gostovanje u Bijeljini, strah me debakla... U Mostaru će barem biti neki prijateljski naboj, pa se u toj opušteni joj atmosferi nešto i dobro izrodi.

Ovih narednih pet utakmica će se vjerovatno igrati po blatu i hladnoći, pa ne možemo računati na našu prepoznatljivu tika taku.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 27 okt 2019, 22:21

Kiks, izgubili 2 boda. Usli u utakmicu lahko cemo i obilo nam se o glavu.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 27 okt 2019, 22:28

BordoSarajevo je napisao/la:Post Seme, izbriso sam cijelo ime i prezime.
Kritikujte, pišite šta hoćete o treneru, igračima, igri.. ali makar razgraničite to i suđenje jer vas dosta iz ljutnje "odbaci" kardinalne greške sudije i sve "svali" na Husrefa, igrače ili na nešto treće. Mi opasno iz kola u kolo trpimo kardinalne greške sudija a dosta NAS prešućuje to i PONIŠTAVA pa imamo situaciju da kad se "žalimo" da nam se smiju oni kojim se iz kola u kolo šteli jer kao mi smo to umislili itd. OPAMETIMO SE!
Makar da mi dignemo glas pa možda nas uprava i čuje.

slika
Stvarno kako ovo penal nije sviran?

Zeko87
Postovi: 2090
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 27 okt 2019, 22:31

Ima li gdje video isječak?
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
brojjedan
Postovi: 401
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la brojjedan » 27 okt 2019, 22:35

Samo se nadati da ce igraci, unatoc tome koga sve imaju u strucnom stabu na celu sa magom, uspjeti i ove godine uzeti titulu. Jedan trofej smo vec ispusili.
E cuj, loše smo igrali jer sudija nije svirao penal. :rol:

zagorski
Postovi: 7639
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 27 okt 2019, 22:36

Hajde ba ni Dinamo nije dobio ovu Slobodu i oni su igrali 1:1,znaci mi smo nivo Dinama.

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 27 okt 2019, 22:36

Zeko87 je napisao/la:Ima li gdje video isječak?
Ma vjerovatno će doći video isječak ali ko god je gledo utakmicu danas vidio je da je čisti penal bio. Na stranu i nije da opravdavam našu lošu igru ali nam nije sviran čist penal

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 27 okt 2019, 22:37

Nema igre, nema zelje, nema snage, nema znanja, nema brzine......kakav 1 gol....s tim ne mozes vise ni san marino dobit....

Tuta trener, tuta motivator i cao.....poznato vec, opet Bosnjakovic, opet takticki popisani....sa otpatcima od igraca.....smijesno.....5ica jos u usima......
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 27 okt 2019, 22:40

Husref ce i zadnju marku da izmuze iz kluba, nikad nece otici sam radi dobrobiti FKS! Jedino bi sam otisao kad bi ga CZ usrana pozvala, ali posto ga arkanovci nece, ostaje nam do daljnjeg jbg. Pomirimo se sa tim i nadajmo se da ce igraci nekim individualnim potezima vuci sezonu. :thumbup:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Zeko87
Postovi: 2090
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 27 okt 2019, 22:45

Ma oko Husrefa je jasno, neće dobiti otkaz jer bi to značilo isplata do kraja ugovora + traženje novog trenera koji će zadovoljiti zahtjevne kriterije. Moraćemo žrtvovati jednu sezonu da bi dobili novog trenera i opet je pitanje šta će dalje biti.

Ako su alternativa Dženo, Hurta, murta.. Neka, saburaćemo još 30 godina dok se ne rodi neko dostojan...
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 27 okt 2019, 22:47

YEBEM TE, ŽELJO!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, BordoBBoja, Jadnimi, JavierBosnia, morsecode, soe i 34 gosta.