Druga Liga - grupa Centar

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la belosevic28 » 27 okt 2019, 18:58

Cestitke Natronu na zasluzenoj pobjedi.
Zanimljivo, Stupcanica izgubila, kelnerko se ne javlja. Chuna mala mlohava prijavljuje postive :D
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Kelner69 » 28 okt 2019, 07:46

belosevic28 je napisao/la:Cestitke Natronu na zasluzenoj pobjedi.
Zanimljivo, Stupcanica izgubila, kelnerko se ne javlja. Chuna mala mlohava prijavljuje postive :D
Svako kacanje za roditelje cu prijaviti. Nisam bio na utakmici gledao sam Usora Krivaja.
Ali sam cuo da je mogla utakmica otici i na drugu stranu u maglaju i da je golman Natrona cinio cuda na golu

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la atomac123 » 28 okt 2019, 11:00

Jel ove godine ima razigravanje za ulazak u 1L ili idu svi prvaci direktno?
TŽV!

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Kelner69 » 28 okt 2019, 11:06

atomac123 je napisao/la:Jel ove godine ima razigravanje za ulazak u 1L ili idu svi prvaci direktno?
Direktno

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la belosevic28 » 28 okt 2019, 14:06

Golman Natrona definitivno igrac utakmice, tako kazu svi koji su bili dole. Nasi valjda usli prenervozno u tekmu i uslijedio je zasluzen poraz.
Mene zanima zasto ne komentiras negativno kad Stupcanica izgubi sljamu ljudski.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Kelner69 » 28 okt 2019, 17:47

:opaopa:
belosevic28 je napisao/la:Golman Natrona definitivno igrac utakmice, tako kazu svi koji su bili dole. Nasi valjda usli prenervozno u tekmu i uslijedio je zasluzen poraz.
Mene zanima zasto ne komentiras negativno kad Stupcanica izgubi sljamu ljudski.
Komentirat cu da vas ocekuje kazna jer je sudac pogodje flasom od strane gostujuci navijaca :bih:

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la belosevic28 » 28 okt 2019, 17:50

Opa kelnerko ima informacije koje niko nema. Aferim kompleksas.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la lisander » 19 nov 2019, 07:36

Je li moguće da momak iz Olova ide u Bešiktaš???

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la belosevic28 » 19 nov 2019, 20:55

lisander je napisao/la:
19 nov 2019, 07:36
Je li moguće da momak iz Olova ide u Bešiktaš???
Jeste. Ide na probu, tako da nista nije gotovo. Uskoro ce biti vise informacija, bit ce vjerujem i na ovom portalu :bih:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 21 jan 2020, 19:24

Da ne crkne tema... 123... Pocinjemo!
Izasao novi pravilnik o uslovima takmičenja za novu sezonu 1. Lige, koju vjerovatno nema pola klubova 1. Lige, a o nasim klubovima necu ni pisat...
Tako da cemo vidjeti sta ce se na kraju izdesavati sto se tice prvog mjesta na kraju sezone u nasem takmičenju. Lijep pozdrav i sretno svima u novoj sezoni...
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la studeni » 22 jan 2020, 18:26

Tihi je napisao/la:
21 jan 2020, 19:24
Da ne crkne tema... 123... Pocinjemo!
Izasao novi pravilnik o uslovima takmičenja za novu sezonu 1. Lige, koju vjerovatno nema pola klubova 1. Lige, a o nasim klubovima necu ni pisat...
Tako da cemo vidjeti sta ce se na kraju izdesavati sto se tice prvog mjesta na kraju sezone u nasem takmičenju. Lijep pozdrav i sretno svima u novoj sezoni...
Koji su uslovi sad?

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1378
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 23 jan 2020, 23:10

Tihi je napisao/la:
21 jan 2020, 19:24
Da ne crkne tema... 123... Pocinjemo!
Izasao novi pravilnik o uslovima takmičenja za novu sezonu 1. Lige, koju vjerovatno nema pola klubova 1. Lige, a o nasim klubovima necu ni pisat...
Tako da cemo vidjeti sta ce se na kraju izdesavati sto se tice prvog mjesta na kraju sezone u nasem takmičenju. Lijep pozdrav i sretno svima u novoj sezoni...
Ne treba borcu puno da ispuni uslove. Ok je infrastruktura, Borac ako hoće ući, ako ne ove, sljedeće sezone ide glat. Šibovi su za Živinice Bilino Polje, vjeruj mi.

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 26 jan 2020, 11:28

Ima pun K novih pravila, moras pomocni imat istih dimenzija kao glavni, natkrivenu VIP lozu sa najmanje 30 sjedecih mjesta, medicinsku sobu, sobu za doping, salu za krizne sastanke sa pogledom na stadion, vanjski Vc-i za navijace najmanje 3... Sobe te za renimaciju medicinski opremljene, pun K gluposti... Ovaj novi pravilnik primjenjuje se od iduce sezone i oosim sto smo mi dobili da se pripremimo dobili su ja mislim i svi klubovi prve lige.
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mancini » 26 jan 2020, 15:08

Tihi je napisao/la:
26 jan 2020, 11:28
Ima pun K novih pravila, moras pomocni imat istih dimenzija kao glavni, natkrivenu VIP lozu sa najmanje 30 sjedecih mjesta, medicinsku sobu, sobu za doping, salu za krizne sastanke sa pogledom na stadion, vanjski Vc-i za navijace najmanje 3... Sobe te za renimaciju medicinski opremljene, pun K gluposti... Ovaj novi pravilnik primjenjuje se od iduce sezone i oosim sto smo mi dobili da se pripremimo dobili su ja mislim i svi klubovi prve lige.
Na web stranici NSFBiH nema ništa o tome.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 26 jan 2020, 16:04

belosevic28 je napisao/la:
19 nov 2019, 20:55
.
Gledao sam ove tvoje pulene danas.
Fina ekipica. Dobar vezni red, uz Sanela, dobar 7 (mislim da ga Beša ili Meša zovu, poznat mi je igrač), dobar i u drugom broj 8 (mislim da ga Baza zovu).
U prvom su poluvremenu bili dobri Avdibašić i Fijad. Dobar i Sokolar Ahmed u drugom.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 26 jan 2020, 18:05

HeliosIzDomzala je napisao/la:
23 jan 2020, 23:10
Tihi je napisao/la:
21 jan 2020, 19:24
Da ne crkne tema... 123... Pocinjemo!
Izasao novi pravilnik o uslovima takmičenja za novu sezonu 1. Lige, koju vjerovatno nema pola klubova 1. Lige, a o nasim klubovima necu ni pisat...
Tako da cemo vidjeti sta ce se na kraju izdesavati sto se tice prvog mjesta na kraju sezone u nasem takmičenju. Lijep pozdrav i sretno svima u novoj sezoni...
Ne treba borcu puno da ispuni uslove. Ok je infrastruktura, Borac ako hoće ući, ako ne ove, sljedeće sezone ide glat. Šibovi su za Živinice Bilino Polje, vjeruj mi.
Ma infrastrukturu lako srede.
Po mom mišljenju nemaju igračkog kadra za Prve lige. Većina njihovih igrača nema nikakvog iskustva gore. Morali bi dovesti 10 prvoligaških igrača, čak i pretplatiti ih. Preskupo bi ih koštalo.
Vis se ima čemu nadati. Dosta iskusnih igrača.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1378
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 27 jan 2020, 09:34

ASD je napisao/la:
26 jan 2020, 18:05
HeliosIzDomzala je napisao/la:
23 jan 2020, 23:10
Tihi je napisao/la:
21 jan 2020, 19:24
Da ne crkne tema... 123... Pocinjemo!
Izasao novi pravilnik o uslovima takmičenja za novu sezonu 1. Lige, koju vjerovatno nema pola klubova 1. Lige, a o nasim klubovima necu ni pisat...
Tako da cemo vidjeti sta ce se na kraju izdesavati sto se tice prvog mjesta na kraju sezone u nasem takmičenju. Lijep pozdrav i sretno svima u novoj sezoni...
Ne treba borcu puno da ispuni uslove. Ok je infrastruktura, Borac ako hoće ući, ako ne ove, sljedeće sezone ide glat. Šibovi su za Živinice Bilino Polje, vjeruj mi.
Ma infrastrukturu lako srede.
Po mom mišljenju nemaju igračkog kadra za Prve lige. Većina njihovih igrača nema nikakvog iskustva gore. Morali bi dovesti 10 prvoligaških igrača, čak i pretplatiti ih. Preskupo bi ih koštalo.
Vis se ima čemu nadati. Dosta iskusnih igrača.
Visu će dosta igrača trebati svakako, Borcu cijela postava sigurno. Golman Bošnjak može da brani, ovo ostalo dabogda... sljedeće sezone će tu biti ponovo Radnik Hadžići i Bosna Visoko tako da za narednu se ne trebaju uzdati.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 27 jan 2020, 10:41

HeliosIzDomzala je napisao/la:
27 jan 2020, 09:34
ASD je napisao/la:
26 jan 2020, 18:05
HeliosIzDomzala je napisao/la:
23 jan 2020, 23:10


Ne treba borcu puno da ispuni uslove. Ok je infrastruktura, Borac ako hoće ući, ako ne ove, sljedeće sezone ide glat. Šibovi su za Živinice Bilino Polje, vjeruj mi.
Ma infrastrukturu lako srede.
Po mom mišljenju nemaju igračkog kadra za Prve lige. Većina njihovih igrača nema nikakvog iskustva gore. Morali bi dovesti 10 prvoligaških igrača, čak i pretplatiti ih. Preskupo bi ih koštalo.
Vis se ima čemu nadati. Dosta iskusnih igrača.
Visu će dosta igrača trebati svakako, Borcu cijela postava sigurno. Golman Bošnjak može da brani, ovo ostalo dabogda... sljedeće sezone će tu biti ponovo Radnik Hadžići i Bosna Visoko tako da za narednu se ne trebaju uzdati.
Pa trebati će. Ali svakako manje nego Borcu.
Vidimo kako Radnik prolazi, a vjerovatno je bolji od obje.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1378
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 27 jan 2020, 11:56

Za klasu bolji. Još im nisu u drugoj igrali ovaj štoper iz želje i još nekoliko. Pojest će ih Prva liga, jer u Borcu smatraju da im trebaju 2-3 pojačanja i to je to...

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 28 jan 2020, 18:24

Nogometni savez FBiH poslao je na adrese klubova koji se takmiče u Prvoj ligi FBiH zvanični dopis u kojem su navedeni kriteriji koje klubovi učesnici takmičenja moraju ispuniti kako bi mogli učestvovati u prvenstvu.

U pravilniku, između ostalog, stoji kako ukoliko klubovi koji ne ispunjavaju neki od obaveznih kriterija, neće moći da nastave takmičenje u Prvoj ligi FBiH.

Tako osim glavnog terena, svaki klub mora imati u uslovan pomoćni teren sa dimenzijama istim kao glavni, tribine najmanje 2000 mjesta od čega obavezno najmanje 1000 sjedalica, obezbježen prostor za gostujuće navijače, natkrivenu VIP ložu sa posebnim sjedalicama, posebne toalete za navijače, kao i prostorije za pružanje prve pomoći, i ostalih dodatnih prostorija po jasno naglašenim kriterijima.

Svi ovi kriteriji su namjenjeni kvalitetnijim uslovima za igrače ali i navijače, a najviše u vidu sigurnosti i eventualnih problema.

Pored ove dvije vrlo važne stavke u Pravilniku su navedeni i kriteriji za osoblje i administraciju kluba, pa će umjesto dosadašnjih kriterija i ovi novi bitni značajno zahtjevniji, ali ono što je bitno bit će značajno poboljšani i u korist bolje organizacije kluba.

Možda i najvaćnija stvaka novog Pravilnika su kriteriji oko finansijske stabilnosti kluba, tako da od sada u Prvoj ligi FBiH neće moći učestvovati klubovi koji posluju u minusu, klubovi koji ostaju dužni igračima ili bilo kome drugom, a svi finansijski izvještaji morat će biti odobreni od strane davaoca licence.

Istovremeno, i na adrese određenog broja klubova iz Drugih liga FBiH došao je isti pravlnik sa uslovima koje klubovi moraju obezbijediti ukoliko žele plasman u viši rang takmičenja,

Također, od klubova učesnika Druge lige FBiH traži se i pisana izjava o pristanku na uslove postavljene od strane NS FBiH ukoliko uopšte žele da konkurišu za ulazak u viši rang.

Svi klubovi Druge lige FBiH koji to nisu uradili do ponedjeljka, 27. januara, neće ući u razmatranja za dobivanje licence za učešće u višem rangu takmičenja za narednu sezonu.
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.