NBA chat/svastara/prepucavanja

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
najrodjeniji
Postovi: 381
Pridružen/a: 21 jul 2019, 14:14
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la najrodjeniji » 29 okt 2019, 14:33

slika
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la filip13 » 29 okt 2019, 16:59

NEZALAGANJE je napisao/la:
28 okt 2019, 23:27
Azpi je napisao/la:
filip13 je napisao/la:Sasha Vujacic wants to return in NBA: I’m in the best shape of my life right now
jesam li ja lud ili je i prosle godine zelio se vratiti u NBA ista prica bila :hmmmmm:
Ja ne znam pod kakvim kamenom taj lik zivi?Pa njegova NBA karijera je mrtva ima jedno 5 god.To sto je dobio nekakav ugovorcic i neku ulogu u NYK(gdje je bio ziva katastrofa) prije 3 god,samo potvrdjuje navedenu cinjenicu,ali izgleda da njemu to niko nije rekao. :lol: :lol:
nece ga niko od euroligaša,kamoli u nba

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la filip13 » 30 okt 2019, 16:39

Stephen Curry has had a terrific career full of individual and collective honors, becoming one of the best players in the league right now. Curry is considered the greatest shooter of all time, but some people go further and label the point guard as one of the best to ever do it.

One of those is Kendrick Perkins, who had nothing but good words towards Curry during a recent appearance on “Bonta, Steiny & Guru.” The 2008 NBA champion has done this in the past, claiming the Golden State Warriors idol will finish his career as a top 10 All-Time player.

“When he’s finished with his career, for sure, he’s going to be top 10,” Perkins said.

“I mean, there’s no debate about it. When Steph’s finished he’s going to be top 10 all-time. If somebody could give me 10 players better than Steph Curry once he finishes his career the way he’s going, then they’re lying to themselves.”

A lot of people think the same way as Perkins, but this is not the first time he, a purported Warrior and Curry detractor, has made this exact claim regarding the arguably greatest shooter in the history of basketball.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Kanye » 01 nov 2019, 20:54

I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BernardBarnjak » 01 nov 2019, 22:11

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la NEZALAGANJE » 01 nov 2019, 22:17

@Bernarde Iskreno,meni su statisticka poredjenja ove vrste nidje veze.Iz nekoliko razloga.Prvo,James kad je dosao u ligu,jos uvijek se igralo sa klasicnim PFom i C.Znaci odmah u startu manje skokova,nego sto danas igraci ostvaraju.U pogledu poena,danas je mnogo brzi pace,sto znaci vise suteva i vise prilika za poene.Takodje,sve se vise koriste ovi sistemi gdje jedan igrac kreira,skace i generalno ima ogroman usg%.Ne znam da je bas tako bilo tokom 00ih.

Upucuju na to da su Luka i James vrlo slicni u svojim prvim utakmicama NBA,a realnost je da to nije ni blizu tako,jer je James prakticno imao istu statistiku u dosta manje prilika za njihovo ostvarivanje.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Kanye » 01 nov 2019, 22:42

Pa tacno je to. Ali i Luka ima dosta manju minutazu. Na 100 posjeda Luka je cak i bolji od LeBrona recimo. Luka usg 30, LeBron 28, nikakva razlika. Za asistencije izgovor moze biti sto Luka ima bolje saigrace, al obojica su od dana 1 manje vise prvi organizatori svojih ekipa. Za poene sto je Luka jaci mozda slabije odbrane. Al to je bezveze argument. Jedino za skokove stoji to da je Bron imao dosta tezu situaciju za stat padati skokove.
Ti sistemi koje spominjes i postoje zbog LeBrona i toga sto je on radio

Jedini bas jaki argumenti na strani Brona su sto sumnjam da bi Luka i u sporijem paceu u kakvom je Bron poceo mogao igrati njegove minute, i odbrana jer je Bron bolji defanzivac, al za odbranu se moze dati argument da bi Luka u sporijem paceu imao vise energije za odbranu i samim tim igrao bolju odbranu.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Nail for Real » 01 nov 2019, 22:47

Samo se nadam da Luka nece previse mariti za TD statistike, broj skokova nije neko mjerilo kada ih samo i on hvata na cistini. Dobar je skakac, ali ne ovoliko.

Ali svakako mislim da nije taj tip igraca, jer evo i ovu sezonu pokusava neke nemoguce suteve, boli ga **** za procentima, u stilu Mambe :kafa: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Epidaurus » 01 nov 2019, 22:49

Sama komparacija Luke s LeBronom govori koliko je to dijete poseban igrac. Od svih "novih LeBrona" koji su se pojavljivali u godinama iza nas, jedini je Luka vrijedan tih komparacija. Ne sumnjam da ce jednog dana biti najbolji igrac lige i da ce btii upamcen kao jedan od najvecih ikad. Nebo je granica.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BosniaBoston » 01 nov 2019, 22:54

Epidaurus je napisao/la:
01 nov 2019, 22:49
Jel mi fin avatar :cry:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Epidaurus » 01 nov 2019, 22:58

Kakvu li si to opkladu popusio pa si primoran predsjednika univerzuma i Obecanog Princa nositi na avataru :lol:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BosniaBoston » 01 nov 2019, 22:59

Epidaurus je napisao/la:
01 nov 2019, 22:58
Kakvu li si to opkladu popusio pa si primoran predsjednika univerzuma i Obecanog Princa nositi na avataru :lol:
Kladili li se ja i delinjo sa sylarom da ce tsitsipas osvojiti set protiv novaka.Na kraju 6-1,6-2 :facepalm: Doduse suborac je 3x gore prosao
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Epidaurus » 01 nov 2019, 23:01

Ne treba ici protiv GOATa :kafa:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BosniaBoston » 01 nov 2019, 23:02

Epidaurus je napisao/la:
01 nov 2019, 23:01
Ne treba ici protiv GOATa :kafa:
Rafa ga polako šiša po dostignucima od Wimbya masters,gs i vjerovatno year-end :kafa: Mada eto,ponudio sam double or nothing
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Epidaurus » 01 nov 2019, 23:07

Svejedno mi je cak ko ce od njih dvojice biti GOAT, podjednako su mi dragi. Bitno je samo da su isprskali svicarskog prevaranta :kafa:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BosniaBoston » 01 nov 2019, 23:10

Epidaurus je napisao/la:
01 nov 2019, 23:07
Svejedno mi je cak ko ce od njih dvojice biti GOAT, podjednako su mi dragi. Bitno je samo da su isprskali svicarskog prevaranta :kafa:
Eh,nekad si ti govorio kako Nolo nece biti GOAT cak i da prestigne Rogera po GSovima :kafa: Hoces da se kladimo na rezultat Zeljo-Celik ja mijenjam potpis(ili avatar kad mi istekne ova kazna),a ti avatar vrijeme je da se obnovis tog lika nosas otkad znas za sebe :mrgreen:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Epidaurus » 01 nov 2019, 23:12

Sklanjanje Syda nije vrijedno nijedne opklade, prevelik sam idolopoklonik po pitanju njega :kafa:

Sta se imam kladit kad se zna da cemo popusit, kako je krenulo dobro je da se klub ne ugasi do kraja sezone :rol:

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la filip13 » 02 nov 2019, 08:54

Epidaurus je napisao/la:
01 nov 2019, 22:49
Sama komparacija Luke s LeBronom govori koliko je to dijete poseban igrac. Od svih "novih LeBrona" koji su se pojavljivali u godinama iza nas, jedini je Luka vrijedan tih komparacija. Ne sumnjam da ce jednog dana biti najbolji igrac lige i da ce btii upamcen kao jedan od najvecih ikad. Nebo je granica.


moze doci do dirkovih visina kako je krenuo

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la filip13 » 04 nov 2019, 12:51

iverson vs. paul,ko je bolji igrač?

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BosniaBoston » 04 nov 2019, 13:18

Paul u teoriji,AI u praksi
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.