San Antonio Spurs

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 29 okt 2019, 13:37

Rotacije su i dalje ugh.Vise sreci nego pameti.



Jos nema minuta zajedno.Cak i pored Murray ogranicene minutaze,ne bi to smjelo se desavati.
Sto se tice Lonnia nadam se da ce on kroz vrijeme uci u rotaciju mjesto Bellia i koga vec.

Murray/White je najbolje sto mozemo ponudit u oba smjera i jedina dobra stvar je da smo 3:0 bez da smo pokazali puni potencijal.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Kugla3
Postovi: 665
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 29 okt 2019, 14:56

@nez jasno mi je da smo prosli godina bili losija ekipa i sa manje dubine nego sada ali opet kad imas prednost kao sto smo mi imali sinoć zadnjih 5 minuta jednostavno nesmijes sebi dozvoliti ono sto su jutros dozvolili.Pop treba naci neko rješenje za to. Sad konačno ima i kvalitet i dubinu i nadam se da ce se vremenom i to ustimati i da ce se utakmica mirnije privoditi kraju a ne da do zadnje sekunde strepimo.I stvarno mi nije jasno zasto nema Carolla u rotaciji, siguran sam da moze 15ak minuta kvalitetno doprinijeti na svakoj utakmici. Od svih 10 igraca sto je Pop koristio u ove 3 utakmice, Bellineli i Poetl su mi najtanji, ali siguran sam da ce se popraviti kako sezona bude odmicala jos je rana faza prvenstva, nadam se da ce i Caroll a pogotovo Lonnie dobivati sve vise prilika u nastavku.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 okt 2019, 16:36

@Kugla
Jbg minute je tesko naci kad su svi tu.Carroll je,za sada,3.opcija na PFu.Duga je sezona.
Poeltl je jako dobar defanzivno i vjeruj da on,uz Whitea,drzi defanzivno 2.petorku.Belinelli je vec druga prica,ali promijenice se i to.Uvjeren sam.

@Raul
Trebalo bi da igraju Murray i White zajedno,ali pisah nedavno,Whiteu trebaju minute sa 2.petorkom.Minute gdje ce biti "na lopti".Murrayu iste takve minute trebaju dok se trazi.Ako ih sad stavis zajedno,obojici bi trebalo onda vise vremena da uhvate svoj ritam,a da ne pricam kako bi klupa bila u rasulu.Ovako obojica hvataju ritam zasebno,pa se onda poslije mogu upariti.To je moja neka logika i vjerujem da Pop to isto vidi.Znao ih je staviti zajedno u odlucujucem posjedu protiv WSHa,sto govori u prilog tome.Takodje,kombinacije Murray/Forbes i White/Mills funkcionisu jako dobro.Meni je samo problem back up SFa.Tu bih probao i Carrolla i Lonniea prije Belinellia.Cak me i Lyles bas pozitivno iznenadjuje.Sinoc opet 1.skakac i 2.ass ekipe.Ako ga sut pocne sluziti,to ce biti strasan napad.Bas puno opcija i potencijala je tu.Treba to polako sve slagati. ;)

Slijedi nam 2 dana odmora,pa gostovanje LAC,a onda i GSW u b2bu.Lijepa prilika da vidimo gdje smo u poredjenju sa ovim prvim,a treba vidjeti i za koju od ove 2 tekme ce Pop koristiti Murraya!?Licno bih ga igrao protiv GSW,sto zbog odbrane na Curryu,sto zbog toga da se Beverley izbjegne dok se decko jos uvijek oporavlja.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 okt 2019, 13:45

Nesto kontam,ovaj nastup Whitea protiv POR je bas bio Manuesque.Usao decko s klupe kad je 1.petorci islo lose,te totalno okrenuo momentum i zatvorio utakmicu na kraju.Takav treba uvijek da bude kad udje,hrabar i agresivan,sluzio ga sut ili ne,mora se znati da je on lider na klupi.
Naravno,tokom sezone ocekujem i da zatvara tekme s 1. petorkom.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 30 okt 2019, 14:30

Treba ga natjerati da bude agresivan.Na mundialu isto bio toliko pasivan kao da nije zelio da rusi neke kvazi hijerarhije.
Valda se osjeca komfornije ovdje da ne treba gledati bilo koga pa ni DeRozena.Kad si na terenu,ti si QB.

U naredne 2 tekme da izvucemo 1 i kul..
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Kugla3
Postovi: 665
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 30 okt 2019, 14:46

Bas me zanima da li će veceras Doc odmarati Kawhia protiv Utaha :hmmmmm:
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 okt 2019, 16:10

Kugla3 je napisao/la:
30 okt 2019, 14:46
Bas me zanima da li će veceras Doc odmarati Kawhia protiv Utaha :hmmmmm:
I mene to zanima,s obzirom da je i njima ovo prvi b2b sezone.Kawhi za sada ima smanjenu minutazu,tako da neka logika nalaze da nece igrati b2b.Da li cemo to biti mi ili UTA,ostaje da se vidi veceras.

@Raul To je to.Samo agresivnost i ona pozitivna drskost na terenu.Pop ga je jos u PO oznscio kao takvog igraca,a i u ponedjeljak je izjavio kako je White "konacno licio na sebe",sto aludira na to sta se trazi od njega.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 30 okt 2019, 18:19

Okej
Kawhi Leonard will sit out tonight in Utah and play tomorrow in San Antonio, Doc Rivers said.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Kugla3
Postovi: 665
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 30 okt 2019, 18:47

Raul_64 je napisao/la:
30 okt 2019, 18:19
Okej
Kawhi Leonard will sit out tonight in Utah and play tomorrow in San Antonio, Doc Rivers said.
Hahahha znao sam, ali svejedno ih uzimamo :D
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 okt 2019, 19:22

Gospodin "load management" strikes again! :lol: :lol:

A znao sam da ce ovo uraditi ovako.Niko ne voli gubiti domace utakmice.Neka,bice zanimljivo. ;)

Ako kod nas ne bude igrao Murray,startace White i garant ce ga cuvati,kao i kad je bio u TOR.

Kugla3
Postovi: 665
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 30 okt 2019, 20:10

NEZALAGANJE je napisao/la:
30 okt 2019, 19:22
Gospodin "load management" strikes again! :lol: :lol:

A znao sam da ce ovo uraditi ovako.Niko ne voli gubiti domace utakmice.Neka,bice zanimljivo. ;)

Ako kod nas ne bude igrao Murray,startace White i garant ce ga cuvati,kao i kad je bio u TOR.
I to ga je dobro onda cuvao kad smo igrali kuci i kad smo pregazili Raptorse, Kandza je se dosta ispromasivao a ako se ne varam zabio je 21 poen. Pocetkom 2 cetvrtine vec je bio BO.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 okt 2019, 20:15

Kugla3 je napisao/la:
30 okt 2019, 20:10
NEZALAGANJE je napisao/la:
30 okt 2019, 19:22
Gospodin "load management" strikes again! :lol: :lol:

A znao sam da ce ovo uraditi ovako.Niko ne voli gubiti domace utakmice.Neka,bice zanimljivo. ;)

Ako kod nas ne bude igrao Murray,startace White i garant ce ga cuvati,kao i kad je bio u TOR.
I to ga je dobro onda cuvao kad smo igrali kuci i kad smo pregazili Raptorse, Kandza je se dosta ispromasivao a ako se ne varam zabio je 21 poen. Pocetkom 2 cetvrtine vec je bio BO.
Dobro smo ga cuvali i u SA i u TOR.Zanimljivo da ga je u TOR na par minuta dobro cuvao i Mills protiv kojeg je promasio 4-5 suteva zaredom,sto je neshvatljivo. :lol: :lol:

Inace,White je bas ojacao.Ogromno izgleda u odnosu na proslu sezonu i licno sam mislio da je to malo usporilo dok nije odigrao protiv POR onako kako je odigrao.Njemu nije problem cuvati SFove.

Kugla3
Postovi: 665
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 30 okt 2019, 20:41

NEZALAGANJE je napisao/la:
30 okt 2019, 20:15
Kugla3 je napisao/la:
30 okt 2019, 20:10
NEZALAGANJE je napisao/la:
30 okt 2019, 19:22
Gospodin "load management" strikes again! :lol: :lol:

A znao sam da ce ovo uraditi ovako.Niko ne voli gubiti domace utakmice.Neka,bice zanimljivo. ;)

Ako kod nas ne bude igrao Murray,startace White i garant ce ga cuvati,kao i kad je bio u TOR.
I to ga je dobro onda cuvao kad smo igrali kuci i kad smo pregazili Raptorse, Kandza je se dosta ispromasivao a ako se ne varam zabio je 21 poen. Pocetkom 2 cetvrtine vec je bio BO.
Dobro smo ga cuvali i u SA i u TOR.Zanimljivo da ga je u TOR na par minuta dobro cuvao i Mills protiv kojeg je promasio 4-5 suteva zaredom,sto je neshvatljivo. :lol: :lol:

Inace,White je bas ojacao.Ogromno izgleda u odnosu na proslu sezonu i licno sam mislio da je to malo usporilo dok nije odigrao protiv POR onako kako je odigrao.Njemu nije problem cuvati SFove.
White da je visi nekih 6,7 cm bio bi sigurno najbolji obrambeni igrac lige, frajer je nevjerojatan. Negdje sam procitao neki komentar u vezi njegove odbrane da je kao priljepak, samo se priljepi i neda ti da dises, isto tako mislim da je igrac broj 1 u ligi sto se tice suteva protivnika preko ruke suparnika, znaci uvijek mu je ruka tu oko lopte protivnika prilikom suta, samo steta sto nije visi jos par cm.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kanye » 30 okt 2019, 20:50

Raul_64 je napisao/la:
30 okt 2019, 18:19
Okej
Kawhi Leonard will sit out tonight in Utah and play tomorrow in San Antonio, Doc Rivers said.
Kakav ****. Ja dodao Moea na fantasyu jer sam ocekivao da igra sutra 40 jer ce Kawhi odmarat, a ono obrnuto.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 okt 2019, 20:53

Upravo tako.Prosle godine je predvodio ligu po broju kontestiranih suteva. ;)

Da je visi 6-7cm,ne bi bio 29 pik. :D

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 okt 2019, 19:22

Dejounte says he will play tonight and sit out Friday vs. GSW.

Nakon povrede Currya,pobjeda protiv GSW ne bi trebala doci u pitanje.
Uh kako bi veceras bilo lijepo pobjediti.Em bi gurnuli LAC na 3-3,em bi napravili odredjeni razmak u odnosu na ostale.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 31 okt 2019, 19:34

NEZALAGANJE je napisao/la:
31 okt 2019, 19:22
Dejounte says he will play tonight and sit out Friday vs. GSW.

Nakon povrede Currya,pobjeda protiv GSW ne bi trebala doci u pitanje.
Uh kako bi veceras bilo lijepo pobjediti.Em bi gurnuli LAC na 3-3,em bi napravili odredjeni razmak u odnosu na ostale.
Nesto ne vjerujem.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 okt 2019, 19:36

Mig_Mig je napisao/la:
31 okt 2019, 19:34
NEZALAGANJE je napisao/la:
31 okt 2019, 19:22
Dejounte says he will play tonight and sit out Friday vs. GSW.

Nakon povrede Currya,pobjeda protiv GSW ne bi trebala doci u pitanje.
Uh kako bi veceras bilo lijepo pobjediti.Em bi gurnuli LAC na 3-3,em bi napravili odredjeni razmak u odnosu na ostale.
Nesto ne vjerujem.
U sta?U pobjedu veceras?

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 31 okt 2019, 22:52

Da. Bas nisam optimistican. A opet serija 5-0 auh.
Max Allegri 300 💪💪💪

Kugla3
Postovi: 665
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 31 okt 2019, 23:16

Ja mislim da imamo dobre sanse veceras, sve ce zavisi od odbrane sigurno imamo i sirinu da se nosimo sa Sweet Louom i Harellom. Utakmica ce sigurno biti u egal, Pop ce vec nesto smislit za Kawhia. Samo neznam tko ce ga cuvat iz prve petorke. DDR ili Dejounte a mozda cak i Lyles. Mislim da bi veceras mogli prvi put zajedno vidit White i Dejountea upravo zbog odbrane, nisam uzeo u obzir onaj zadnji napad WAS. Veceras treba dat 120% da se dobije jer onda imamo laganiju utakmicu sa GSWom zato veceras full gas.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.