FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 29 okt 2019, 21:49

Ma ova sestorka su veca **** nego ovi iz sda,konakovic poznati grobar sporta u Sarajevu
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 29 okt 2019, 21:55

Ako nece nista da pomognu kanton, federacija i drzava (a nece kao sto vidimo). Trebamo se obratiti UEFI/FIFI, da se oni ukljuce u financiranje ili akademije ili stadiona. Siguran sam, da nas ne bi odbili, pa kad bi za stadion uletjeli sa 30% je ekstra. Nam neka nesto svoje doda, ovi nasi iz uprave neka se razbacaju po Evropi/svijetu, da nafataju sponzora koji bi uletio sa 50% i vise za stadion, za zamjenu dobije da se stadion zove po njihovoj firmi, njihovi hoteli, trzni centri i ostale fore.

Treba se malo razbacati i sjesti za stol sa ozbiljnim ulagacima. Ovi strankarski kokosari nam i tako nista nedaju, a i kad bi dali, tu bi bilo ugradjivanja u projekte pa bi tako stadion od 20mil€ kod nas bio napravit za 35-40mil€ i oteglo bi se to od 6-7 godina gradnje.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 29 okt 2019, 21:58

To što su naši bezobrazni, drski i tvrdoglavi je drugi par opanaka. Ovako se kone malo naguzile, dobit će i dobijaju podršku i pomoć i njima top, kad se napravi mogu samo podjebavat i hvaliti se ( i trebaju nece li tako natjerati ostale da prate isti trend)

Da se gradit mora, mora se, vrijeme je, a oni su na odlicnom putu kako u zadnih 2 godine tako i u naredne 2 godine rade dobar posao ruku na srce
Za nadati se da cemo i mi krenuti od necega, a da to nije farbanje i krečenje stadiona..
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 29 okt 2019, 22:00

ElCartel11 je napisao/la:
29 okt 2019, 21:55
Ako nece nista da pomognu kanton, federacija i drzava (a nece kao sto vidimo). Trebamo se obratiti UEFI/FIFI, da se oni ukljuce u financiranje ili akademije ili stadiona. Siguran sam, da nas ne bi odbili, pa kad bi za stadion uletjeli sa 30% je ekstra. Nam neka nesto svoje doda, ovi nasi iz uprave neka se razbacaju po Evropi/svijetu, da nafataju sponzora koji bi uletio sa 50% i vise za stadion, za zamjenu dobije da se stadion zove po njihovoj firmi, njihovi hoteli, trzni centri i ostale fore.

Treba se malo razbacati i sjesti za stol sa ozbiljnim ulagacima. Ovi strankarski kokosari nam i tako nista nedaju, a i kad bi dali, tu bi bilo ugradjivanja u projekte pa bi tako stadion od 20mil€ kod nas bio napravit za 35-40mil€ i oteglo bi se to od 6-7 godina gradnje.
Stadion od nekih 30 miliona KM trazis da UEFA FIFA ulozi 30% a to je 10 miliona KM?! Pa željo kad bi od njih izganjao 1 milion udarali bi se u guzicu, a ne 10. Malo nerealno drug razmisljas, novi stadion je pusti san trenutno. Da se hoce na Kosevu teren srediti da bude tip top, stazu da urade ili ako nista da je prekriju nekim platnom cvrscim i grb sarajeva ispred sjevera, sredit loze i svlacionice, mix zone sta treba za kategorije i vrh.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 29 okt 2019, 22:12

Šta bi za Hebiba danas, jel žalba usvojena?
@Zuka?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
skoJaa
Postovi: 583
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 29 okt 2019, 22:17

Zip je napisao/la:
29 okt 2019, 20:51
Cim pocnu guranja kod komsija odmah se kod nas nervoza kod pojedinaca stvori i ide yebavanje upravi od do hahaha...
A nevjerovatno koliko je nezapazeno proslo potpisivanje sporazuma sa akademijom iz vijetnama...

Najgore je kad neupuceni pricaju, a za iste se upeca jos forumasa... I onda dobijes sirenje lazi brze od protoka lopte nase ekipe...

Zanimljivo, da obicno to krece od "husrefovaca" :kafa:
Uputi nas prijatelju, da ne zivimo u zabludi.

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 29 okt 2019, 22:22

Pogurace Kanton samo treba napraviti projekat i traziti. Kanton je dao pare i za grbavicu i za Kosevo za teren pa je to na Kosevu pretvoreno u nesto drugo a pare namjenske bile. Kada se prije pola godine zapocela prica oko terena Kanton je opet rekao podrzati ali treba pitati Ajnadzica zasto se nije radilo.
Kanton je prije godinu potpisao asfaltiranje na butmiru ali mi nismo ispostovali rokove pa su pare povucene a zasto je to takobtreba pitati upravu i administraciju kluba.

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vest » 29 okt 2019, 23:02

Za ove upucene, koja je nasa korist od saradnje sa akademijom iz vijetnama?
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
egzodus1946
Postovi: 259
Pridružen/a: 20 feb 2016, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egzodus1946 » 29 okt 2019, 23:06

ElCartel11 je napisao/la:
29 okt 2019, 21:55
Ako nece nista da pomognu kanton, federacija i drzava (a nece kao sto vidimo). Trebamo se obratiti UEFI/FIFI, da se oni ukljuce u financiranje ili akademije ili stadiona. Siguran sam, da nas ne bi odbili, pa kad bi za stadion uletjeli sa 30% je ekstra. Nam neka nesto svoje doda, ovi nasi iz uprave neka se razbacaju po Evropi/svijetu, da nafataju sponzora koji bi uletio sa 50% i vise za stadion, za zamjenu dobije da se stadion zove po njihovoj firmi, njihovi hoteli, trzni centri i ostale fore.

Treba se malo razbacati i sjesti za stol sa ozbiljnim ulagacima. Ovi strankarski kokosari nam i tako nista nedaju, a i kad bi dali, tu bi bilo ugradjivanja u projekte pa bi tako stadion od 20mil€ kod nas bio napravit za 35-40mil€ i oteglo bi se to od 6-7 godina gradnje.
Da bi ti uefa pomogla moras pokazati neku inicjativu i nesto sam zapoceti kao sto su to kone uradile, nece ti dati pare tek onako, uozbilji se

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 29 okt 2019, 23:11

egzodus1946 je napisao/la:
29 okt 2019, 23:06
ElCartel11 je napisao/la:
29 okt 2019, 21:55
Ako nece nista da pomognu kanton, federacija i drzava (a nece kao sto vidimo). Trebamo se obratiti UEFI/FIFI, da se oni ukljuce u financiranje ili akademije ili stadiona. Siguran sam, da nas ne bi odbili, pa kad bi za stadion uletjeli sa 30% je ekstra. Nam neka nesto svoje doda, ovi nasi iz uprave neka se razbacaju po Evropi/svijetu, da nafataju sponzora koji bi uletio sa 50% i vise za stadion, za zamjenu dobije da se stadion zove po njihovoj firmi, njihovi hoteli, trzni centri i ostale fore.

Treba se malo razbacati i sjesti za stol sa ozbiljnim ulagacima. Ovi strankarski kokosari nam i tako nista nedaju, a i kad bi dali, tu bi bilo ugradjivanja u projekte pa bi tako stadion od 20mil€ kod nas bio napravit za 35-40mil€ i oteglo bi se to od 6-7 godina gradnje.
Da bi ti uefa pomogla moras pokazati neku inicjativu i nesto sam zapoceti kao sto su to kone uradile, nece ti dati pare tek onako, uozbilji se
Lokacija? Mi imamo obecanje da ce za 2 godine FK Sarajevo imati stadion.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

djokica
Postovi: 596
Pridružen/a: 01 jun 2010, 17:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la djokica » 29 okt 2019, 23:25

Bordolav je napisao/la:
29 okt 2019, 20:49
Ciganija mrtva, mislio sam da ce ova sestorka imati barem malo pristupa da se i FkSarajevo pogura
Kao jedini klub koji i nosi ime Grada
Fuj bas cu poslati poruku Konakovicu da Vidim kontaju li cigani ista na najvecem stadionu raditi
Ili samo ovu ciganiju gurati mame im ****
Sta ces mu slati poruku. Evo ja ti kazem Dino je mrtvi pitar, to sigurno znas i da je samo do njega mi bi imali stadion ko Arsenal
FKS❤️1946

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 29 okt 2019, 23:27

Islo im se na noge i treba, i kad te zovu ima da se javljas, nismo mi u poziciji da se nesto busamo.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 29 okt 2019, 23:42

djokica je napisao/la:
29 okt 2019, 23:25
Bordolav je napisao/la:
29 okt 2019, 20:49
Ciganija mrtva, mislio sam da ce ova sestorka imati barem malo pristupa da se i FkSarajevo pogura
Kao jedini klub koji i nosi ime Grada
Fuj bas cu poslati poruku Konakovicu da Vidim kontaju li cigani ista na najvecem stadionu raditi
Ili samo ovu ciganiju gurati mame im ****
Sta ces mu slati poruku. Evo ja ti kazem Dino je mrtvi pitar, to sigurno znas i da je samo do njega mi bi imali stadion ko Arsenal
Nije on nikakav mrtvi Pitar, on je mrtvi qrac. Cuj da se on samo pita. Pa on neki dan izjavi, ja cu dati kome hocu i koliko hocu. E evo ga 2 miliona strumfovima, a nama qrac.

Ne brani ga svega ti.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
brojjedan
Postovi: 401
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la brojjedan » 29 okt 2019, 23:47

Malo je ovdje, politicki mudrih, na forumu. Cude me posebno pojedini, iskusni.
Naravno da ce, oni koji su naklonjeni nama, a to je 6-ka (vecina bar), prvo otici na gubavicu, i obecati/uložiti u jednu tribinu i ušutiti ih, jer im je to dovoljno da ga baš srede.
A onda ce se upustiti u ono što ce im, u najvažnijoj opštini u državi, osigurati pobjedu na izborima...Ustupanje/predaja/pravljenje ili kako god ga nazvali...stadiona Koševo, Fudbalskom Klubu Sarajevo.
Tako to ide. Njima tribina, nama stadion. :salut:

djokica
Postovi: 596
Pridružen/a: 01 jun 2010, 17:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la djokica » 30 okt 2019, 00:21

emir79 je napisao/la:
29 okt 2019, 23:42
djokica je napisao/la:
29 okt 2019, 23:25
Bordolav je napisao/la:
29 okt 2019, 20:49
Ciganija mrtva, mislio sam da ce ova sestorka imati barem malo pristupa da se i FkSarajevo pogura
Kao jedini klub koji i nosi ime Grada
Fuj bas cu poslati poruku Konakovicu da Vidim kontaju li cigani ista na najvecem stadionu raditi
Ili samo ovu ciganiju gurati mame im ****
Sta ces mu slati poruku. Evo ja ti kazem Dino je mrtvi pitar, to sigurno znas i da je samo do njega mi bi imali stadion ko Arsenal
Nije on nikakav mrtvi Pitar, on je mrtvi qrac. Cuj da se on samo pita. Pa on neki dan izjavi, ja cu dati kome hocu i koliko hocu. E evo ga 2 miliona strumfovima, a nama qrac.

Ne brani ga svega ti.
Ne branim ga ja.
Mene je zajebao nekad davno i nemam lijepo misljenje o njemu, ali da je pitar i to zakleti, jeste.

Ako su dali njima, kad ovi nasi dodju sa nekim projektom koji ima smisla ( novi stadion, koncesija i obnova koseva... ), sigurno ce pomoci
FKS❤️1946

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 30 okt 2019, 06:36

bordobijeli je napisao/la:
29 okt 2019, 21:47
Nas handre zato sto imamo vlasnika i kao nisu duzni kao kanton i grad da nam pomazu. Zeljeznicar to fino koristi dobri s sda dobri s šestorkom sta ih briga . a mi sve nesto ratujemo s svima a pomaka nikakvog, ovo se odnosi na pricu oko stadiona a ne rezultata.
Apsolutno netačno. Sarajevo je UG i nema vlasnika, u istoj smo poziciji i oni i mi.
Stadion Koševo nije u našem vlasništvu i to je najveći problem. Generalno, rijetko se kad prebacuju pare sa određenih nivoa vlasti na druge jer je Općina Centar zadužena za Koševo. Željezničar je od vlasti prošle sezone dobio 926K a mi 315K i najveća razlika je u općinama a i činjenica da su dobili ogromne pare i donacije za istok. Oni su prezentovali plan koji se sproveo a mi to nemamo nit možemo praviti poseban plan za gradski stadion sa papkom iz Rogatice.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 30 okt 2019, 06:56

emir79 je napisao/la:
29 okt 2019, 21:00
@Zip
Nadam se da ne mislis na mene, jer niti u jednoj recenici nisam upravu uzeo u usta. Po ovom pitanju zna se kome treba yebati mame.

Drug, mi isto ko djeca pa ne znamo sta je politika.
Ako ne gledamo navijacki, stadion u Sarajvu uslovan ne postoji a moze se Grbavica napraviti za relativno male pare... Zasto kanton, koji do sad radi korektno i transparentno nebi to uradio i ulozio?
Kanton nije bordo ni plavi, to je politika i oni trose budjetske pare na nesta sto je korisno( u ovom slucsju za komsije) i time ce zaraditi plus na izborima.
I neka rade, jer ocito su spremni da ulazu u sport.
Sad, kad se nasi vrate trebaju organizovati sastanak i plan bilo cega, ako ga uopste imaju...

Pljuvati po nekome sto ulazu u infrastrukturu je po meni bezveze, kad znamo da nam toga bas fali, a sestorki ugodno s korisnim...

ABd ja se nadam da cemo mi poceti gradnju stadiona, to nam je ko i obecano...
Mi kada budemo imali projekat, i trazili pare, mi cemo dobiti ko sto ce dobiti i komsije....

Svako učaganje u infrastrukturu, pa makar ono bilo i komsijama, podrzavam...
Toga nam fali bas...

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 30 okt 2019, 08:40

Sto se tice ovih para za NKZ, to je krenulo od vijecnika SDA u gradskom vijecu. Njegova inicijativa. Samovoljna. Bez ikakvih interesa ili bez nekih poziva ili moljakanja iz kluba.
A gdje su nasi, "navijaci" u politici. Ima ih koji se predstavljaju tako, da su navijaci, npr Irfan Cengic SDP, koji je bio navijac dok je dobijao pozivnice za VIP. Navijac kluba koji laze na klub, da bi dobio koji bod kod pitara pred izbore. A nije on jedini ima ih jos, po drugim stranakama. I u opstinskim vijecima opstine Centar. A i drugih opstina. I kantona. A sute. Ko picke sute. Nadaju se da ce ih neko zamoliti pa da onda kazu vidi mene mole, JA, JA sam to uradio i...

To je isti scenario kao i sa legendama. Na zalost, istina, ali oni su uvijek bili privrzeniji zeljeznicaru. Doduse to je nekako uvijek bilo i obiljezje manjih sredina i manjih zajednica ta veca kohezija. Njihve legende su uvijek bile uz NKZ, nase samo kad se sta dijelilo i mezilo. A nedo Bog neko da je ikad dao iz dzepa 100KM za klub, ono nako "rad sevapa" sto se kaze, ako "rad ljubavi i zahvalnosti".

Eto tako ti je i sada sa politikom. Njihovi ce lobirati, traziti, moliti, da dobiju i boli ih briga sto ce neko reci sada arena, imaju je. A mi neki ponos, neka gordost, neki ****, svak hoce da bude zamoljen da uradi nesto za klub, pogotovo otkako imamo vlasnika.

Zato, kad sve saberes kakvi smo, zlatno nam je... Ovdje mislim na navijace! Sve. I ove sto dolaze na tekme i ove sto ne dolaze.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 30 okt 2019, 09:05

Ja koliko znam na ovom zadnjem sastanku sa onim sda papkom iz rogatice na kojem su prisustvovali i navijaci i predstavnici naseg kluba stadion Kosevo nam je bukvalno ponudjen za djaba, uslov je da se nadje investitor i napravi arena ( ne znam koji je interes u tome ajnadzica al sigurno ga ima) , u svakom slucaju korektna ponuda, znaci da je do nase uprave koliko je sposobna i vlasnika upravljackih prava Nama koliko je zainteresovan da ulozi pare u stadion, ja sam siguran da se pokrenu sa mrtve tacke i naprave neku akciju da bi se digla raja na sve strane i da bi i mi pomoc dobili i od kantona i svega ostalog
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 30 okt 2019, 09:06

ON VOLI SARAJ'VO PRAVI JE HORDAŠ, HUSREF MUSEMIĆ, JEDAN JE OD NAS!!!!!!!
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Krajina1999 i 52 gosta.