Olimpik Sarajevo

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Civa » 26 okt 2019, 17:18

Malo ste para danas dali Iliji yebiga role, da je Zeba još koji put pao bilo bi 3:3.

I da zaboravio sam prečku iz prvog poluvremena.
Došli smo do 9 :bih:

Pregledaj snimak prika, pa ćeš sam vidjeti fejk Vukove.
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 26 okt 2019, 17:23

Vecina lige je takva da se kod kuce gine, zato je nas najtezi raspored iza nas od danas. Nista, cestitke domacinu, idemo dalje.
Sve je oprosteno ako se sljedece kolo pobjedi, tu svim silama treba uci, kod kuce se ne smije gubiti.

Treba jednog dobrog stopera dovesti koji zna uputiti napad(tipa Kojica, Isakovica, ali tesko je bilo koga od njih dovesti). Vjerovatno bi trebali posuditi nekog stopera bar da povisi konkurenciju.
Treba vidjeti hoce li Muminovic, Zeba i Stojanovic produziti ugovor ili ne. Ako nece, treba vratiti Prsesa i Stefana iz Hong Konga da se vec uhodaju na pozicijama zadnjeg veznog i playmakera, a Besirevic da bude standardan lijevi bek i dalje, a Pandza standardan na krilu.
I mislim da treba isprobati Kotarevica, Cemana, Enisa i Drljevica na spicu da vidimo dali neko od njih se dokaze kao dobar napadac, inace treba neki brz centarfor da poveca konkurenciju, mogao bi Pandza igrati tu poziciju, on je pravo brz.

Kad se bude uslo u Premijer Ligu aBd, tek onda treba jos dovesti(ili posuditi) Aladina Sisica za krilo i Andru Svrljugu za desnog beka. Svrljuga je skup ali je k'o Stojanovic samo na desnoj strani. Borovcanin bi sa klupe ulazio tada dok ne bude prosao koju sezonu i skupio jos iskustva. I Radovac ako tada bude htjeo doci opet, inace Skrijelj iz TOSK-a moze biti dobar.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 26 okt 2019, 17:24

Civa je napisao/la:Malo ste para danas dali Iliji yebiga role, da je Zeba još koji put pao bilo bi 3:3.

I da zaboravio sam prečku iz prvog poluvremena.
Došli smo do 9 :bih:

Pregledaj snimak prika, pa ćeš sam vidjeti fejk Vukove.
Ipak 10, zaokruži. Na kraju bi moglo izaći na 15 golova. Treba Rudar biti prvi, kakav Olimpik. Kao da je bitan budžet. Oni što nemaju novca oni trebaju biti u vrhu, a ovi što imaju više pri dnu tabele.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 26 okt 2019, 17:26

Mokroguz je napisao/la:Vecina lige je takva da se kod kuce gine, zato je nas najtezi raspored iza nas od danas. Nista, cestitke domacinu, idemo dalje.
Sve je oprosteno ako se sljedece kolo pobjedi, tu svim silama treba uci, kod kuce se ne smije gubiti.

Treba jednog dobrog stopera dovesti koji zna uputiti napad(tipa Kojica, Isakovica, ali tesko je bilo koga od njih dovesti). Vjerovatno bi trebali posuditi nekog stopera bar da povisi konkurenciju.
Treba vidjeti hoce li Muminovic, Zeba i Stojanovic produziti ugovor ili ne. Ako nece, treba vratiti Prsesa i Stefana iz Hong Konga da se vec uhodaju na pozicijama zadnjeg veznog i playmakera, a Besirevic da bude standardan lijevi bek i dalje, a Pandza standardan na krilu.
I mislim da treba isprobati Kotarevica, Cemana, Enisa i Drljevica na spicu da vidimo dali neko od njih se dokaze kao dobar napadac, inace treba neki brz centarfor da poveca konkurenciju, mogao bi Pandza igrati tu poziciju, on je pravo brz.

Kad se bude uslo u Premijer Ligu aBd, tek onda treba jos dovesti(ili posuditi) Aladina Sisica za krilo i Andru Svrljugu za desnog beka. Svrljuga je skup ali je k'o Stojanovic samo na desnoj strani. Borovcanin bi sa klupe ulazio tada dok ne bude prosao koju sezonu i skupio jos iskustva. I Radovac ako tada bude htjeo doci opet, inace Skrijelj iz TOSK-a moze biti dobar.
Ima li kakav brz stoper, ima sporih stopera koliko hoćeš u BiH. Opet ću napisati, smiješna liga sa smiješnim klubovima.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 26 okt 2019, 17:46

Zato je dobro da nismo gomilali igrace rano, ova liga je skroz drugacija od Premijer Lige. Ne treba previse trositi u ovoj ligi, moze se vise iz inata ostvariti nego iz kvaliteta, a kad gore u PL-u dodjes onda te nakoso ponize svi ako ti se sva taktika i talenat svede na inat. Gore su i bolji tereni. Samo mi i mozda GOSK imamo to iskustvo da se znamo gore snaci.

Besirevic je vec savrsen da igra standardno i ovdje i u PL-u, Borovcanin je mozda dovoljan ovdje a u PL-u nije skroz sigurno jos, Stjepanovic takodjer. Gore bi obojica bili dobri za klupe prvu sezonu.
Ramic i vjerujem i Ceman su na dobrom putu, ali treba jos dosta da igraju i da se razvijaju uopste. Medica nisam dobro upratio.
Ostali nisu ni dobili neku priliku. Kontam sta bi od Alesevica i Durakovica? Treba im negdje dati da igraju, ili posuditi ih ili pustiti ih u druge klubove da im ne trosimo sezonu po sezonu ovako, ako imaju talenta onda trebaju da igraju.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 26 okt 2019, 17:53

Mokroguz je napisao/la:Zato je dobro da nismo gomilali igrace rano, ova liga je skroz drugacija od Premijer Lige. Ne treba previse trositi u ovoj ligi, moze se vise iz inata ostvariti nego iz kvaliteta, a kad gore u PL-u dodjes onda te nakoso ponize svi ako ti se sva taktika i talenat svede na inat. Gore su i bolji tereni. Samo mi i mozda GOSK imamo to iskustvo da se znamo gore snaci.

Besirevic je vec savrsen da igra standardno i ovdje i u PL-u, Borovcanin je mozda dovoljan ovdje a u PL-u nije skroz sigurno jos, Stjepanovic takodjer. Gore bi obojica bili dobri za klupe prvu sezonu.
Ramic i vjerujem i Ceman su na dobrom putu, ali treba jos dosta da igraju i da se razvijaju uopste. Medica nisam dobro upratio.
Ostali nisu ni dobili neku priliku. Kontam sta bi od Alesevica i Durakovica? Treba im negdje dati da igraju, ili posuditi ih ili pustiti ih u druge klubove da im ne trosimo sezonu po sezonu ovako, ako imaju talenta onda trebaju da igraju.
Da su danas dobro odigrali ne bi vjerovatno izgubili. Čim je jučer naš fudbaler izjavio kako idu napraviti pozitivan rezultat kao da sam znao da o toga nema ništa. Fuj.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 26 okt 2019, 18:40

Sljedece kolo je sansa da se izbrise ovaj poraz. Treba naloziti atmosferu i mozda nekog od ovih omladinaca staviti(Dedovic, Rapa, Ceman) na spicu pa nek proba svim silama da pogodi za vodstvo, eto im sansa da budu heroji, pa nek se dobro, dobro spreme ove hevte na treninzima u primanju lopte, pucanju, trkama i finisu. Nek se spremaju k'o da znaju da ce dobiti samo 1 stopostotnu sansu u toj utakmici.
Ako omladinac ne bude uspio do 50-e minute, ubaciti Dzafica, Pandzu i Farisa. Ne smije se gubiti sljedecu utakmicu.
GOSK hoce da igra fudbala, nisu bunkerasi, i to je dobro, bice dobra utakmica.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 26 okt 2019, 18:44

Mokroguz je napisao/la:Sljedece kolo je sansa da se izbrise ovaj poraz. Treba naloziti atmosferu i mozda nekog od ovih omladinaca staviti(Dedovic, Rapa, Ceman) na spicu pa nek proba svim silama da pogodi za vodstvo, eto im sansa da budu heroji, pa nek se spreme ove hevte na treninzima u primanju lopte, pucanju, trkama i finisu. Ako ne bude uspio do 50-e minute, ubaciti Dzafica, Pandzu i Farisa. Ne smije se gubiti sljedecu utakmicu.
GOSK hoce da igra fudbala, nisu bunkerasi, i to je dobro, bice dobra utakmica.
Sljedeća utakmica je pritisak odnosno imperativ na ekipu. Mislim da GOŠK nema šta da izgubi u toj utakmici. Pobjedom mogu smanjiti zaostatak na -1 bod.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 26 okt 2019, 18:54

Pritisak je i na jedne i na druge, nama je nesto lakse, saldo nismo ispucali, mislim da smo kvalitetniji, ali ce biti k'o u Kaknju danas da ko bude vise inata imao ce vise i pokazati. Samo nece nam se ponoviti da na svom terenu opet mozemo direktnog rivala docekati, tako da se izravna na kraju krajeva i bice premijerligaska utakmica sigurno. Sad koji u kadru misle da su zreli za Premijer Ligu, sad im je sansa da se dokazu.
Ovo ce biti najljepsa utakmica u sezoni garant.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 26 okt 2019, 18:57

Danas je bilo fuj! Kao na izlet da su otišli. :puke:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 27 okt 2019, 15:45

Imali smo srece danas sto GOSK nije ostvario pobjedu kod kuce.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 27 okt 2019, 22:02

Juniori pobjedili 1-3 protiv Slavije :clap: Prvo poluvrijeme dominirali, drugo se nisu trosili pa pred kraj primise taj jedan gol.
Dobro je, ima kuveta u ekipi. :thumbup:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 27 okt 2019, 22:44

Mokroguz je napisao/la:Juniori pobjedili 1-3 protiv Slavije :clap: Prvo poluvrijeme dominirali, drugo se nisu trosili pa pred kraj primise taj jedan gol.
Dobro je, ima kuveta u ekipi. :thumbup:
Mislio pa zaboravio napisati. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la rishovski » 27 okt 2019, 23:36

Gledao sam bas danas juniore,lepršava,brza igra,dobar protok lopte,organizacija napada,odbrana..najvise me zadivila transformacija iz odbrane u napad,kao pčelice... prezadovoljan igrom i zalaganjem...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 28 okt 2019, 06:37

rishovski je napisao/la:Gledao sam bas danas juniore,lepršava,brza igra,dobar protok lopte,organizacija napada,odbrana..najvise me zadivila transformacija iz odbrane u napad,kao pčelice... prezadovoljan igrom i zalaganjem...
Otkada tebe interesuje Olimpik?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la rishovski » 30 okt 2019, 18:54

Mancini je napisao/la:
28 okt 2019, 06:37
rishovski je napisao/la:Gledao sam bas danas juniore,lepršava,brza igra,dobar protok lopte,organizacija napada,odbrana..najvise me zadivila transformacija iz odbrane u napad,kao pčelice... prezadovoljan igrom i zalaganjem...
Otkada tebe interesuje Olimpik?
Ne zanima mene Olimpic FC. nego pojedini igraci kluba...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 30 okt 2019, 20:00

rishovski je napisao/la:
30 okt 2019, 18:54
Mancini je napisao/la:
28 okt 2019, 06:37
rishovski je napisao/la:Gledao sam bas danas juniore,lepršava,brza igra,dobar protok lopte,organizacija napada,odbrana..najvise me zadivila transformacija iz odbrane u napad,kao pčelice... prezadovoljan igrom i zalaganjem...
Otkada tebe interesuje Olimpik?
Ne zanima mene Olimpic FC. nego pojedini igraci kluba...
Prvo nauči kako se piše naziv kluba pa onda nešto napiši. Taj klub koji si naveo ne postoji.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 02 nov 2019, 14:52

FK Olimpik: Hadžić, Beširević, Stjepanović, Muminović, Pandža, Sadiković, Stojanović, Čizmić, Zeba, Medić, Drljević.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

ImbecilniLudak
Postovi: 284
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la ImbecilniLudak » 02 nov 2019, 14:54

Pa jel moze jedna tekma bez penala ?
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

ImbecilniLudak
Postovi: 284
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la ImbecilniLudak » 02 nov 2019, 14:54

Pa jel moze jedna tekma bez penala ?
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.