Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Anoniman
Postovi: 1228
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Anoniman » 02 nov 2019, 14:57

Problem je sto young,njegova strana u odbrani puca ko ledenica..
Naprave visak i onda stoper mora izaci...
Jednostavno

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 02 nov 2019, 15:01

Sa ovim porazom se popisaj na pobjede iz ove tri predhodne utakmice

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la staragarda » 02 nov 2019, 15:12

Pa j e b o ti više Fred ono pleme norveško, kretenu jedan
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 02 nov 2019, 15:14

Haha dobili partizana norwica i chelsea već Oleta Fergusonom proglasili lik je **** obični ljudi pomirite se sa tim

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 02 nov 2019, 15:16

Gledaj Freda jbo ti ženu usta i svu familiju još ga hvali
13 bodova od mogućih 33 i ovo smeće da ostane pu mater van jbm
Zadnja izmjena: tajger, dana/u 02 nov 2019, 15:19, ukupno mijenjano 1 put.

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 02 nov 2019, 15:18

Steta imali smo finih sansi. Da nije ovaj kijamet od vremena na stadionu koji vise odgovara ovim drvosjecama, bar bi jedan od onih zicera otisao u gol

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 02 nov 2019, 15:19

Šta sad nam i Sunce treba da pobjedimo
Sramota, još nek slave pobjedu protiv norwica i chelsea kao i vi pojedinci

Avatar
Asteriks
Postovi: 14292
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 02 nov 2019, 15:30

al... je napisao/la:
02 nov 2019, 15:18
Steta imali smo finih sansi. Da nije ovaj kijamet od vremena na stadionu koji vise odgovara ovim drvosjecama, bar bi jedan od onih zicera otisao u gol
Ocajno trebamo kreatora da bi imali neku konstantu, obzirom da Pereira ne moze iznijeti taj teret. Glede defanzive, Lindelof je vec odavno zreo za duboke hladovine.

Fali Pogba cak i protiv ovakvih timova jer ne mozes uvijek na brobenost, trku, utrcavanja i kontre kompenzirati nedostatak kreacije.

Naravno da je bilo finih prilika ali upravo realizacija istih u ovakvim uvjetima pravi razliku top timova i prosjecnih ekipa. Ova momcad se trazi a evo striktno danas prema naprijed pocev od Scotta, petorka nema vise od 23 godine.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Format » 02 nov 2019, 15:47

Treba 10 ka i treba 9 ka jer ovakav Martial bolikurac ne koze igrati u spicu. Ste vidjeli par puta Rash ganja a on rukama pokazuje,postavlja ko da je Messi ma mrs!
Zeljeznicar! 1921 !

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 02 nov 2019, 15:54

Marsijal kad ga vidiš ubije ti volju za gledanje, toliko lik depresivno djeluje za plakati, momak tek život pred njim da onako se vuče i face pravi ne znam

Treba reći da je Ederson golman Citya Pirlo za Freda i Pereiru u pasovima

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la delinjo » 02 nov 2019, 18:03

proces polako ....doci ce to na svoje...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Brokula » 02 nov 2019, 21:56

Džaba se nervirate, krivac je admin na twitteru koji je opet napisao ole's at the wheel, a svi znamo da je to kletva koja uništi timove
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 02 nov 2019, 22:13

Sve ste momci fino ocijenili. Kreativnost nula, Oni koji su loši - od njih i ne možeš očekivati više. Ovi ostali su imali momente, ali ne možeš prosjekom da se vadiš. Pogotovo ne na onakvom terenu, kiši i protivniku koji udara “u kost”. Moraš imati znanje i nivo da to odradiš. Od igrača Lindelof me propisno razočarao, jer je momak jedno vrijeme vezao sjajnu seriju utakmica i počeo je ličiti na nešto. Od početka ove sezone izgleda ko damu je mjenjač “zaglavio” u rikvercu, pa sve gora i gora izdanja. Definitivno fali Pogba, fali igrač koji će izmisliti gol na dan kada ekipi ne ide. Martial mi ostaje nerješiva enigma. Jedno veče jer Henry iz najboljih dana, drugo ga moraš lupom tražiti na terenu. Ako imaju kakvog dobrog psihologa na brzom biranju tamo u klubu, nek se hvataju slušalice. Imajući sve u vidu, danas nije moglo i to ti je...
Jedna mi je stvar ostala u glavi, možda se neko i neće složiti sa mnom za sva imena koja spomenem, ali mislim da bi trebalo iz šmajsera pobiti sve one koji su zaduženi za naš scouting na južnoamerčkom kontinentu. Gledam malo istoriju ovih naših brazilaca i prilično sam siguran da od svih ovih bitnijih klubova mi imamo ubjedljivo najgori “track record” sa brazilcima. Ubio me bog ako Fred i Pereira nisu dva najgora brazilca koja možeš u ligama petice. Onda sve ono čega se sjetim - Kleberson, braća Da Silva, Ando... Mislim, neki od njih su bili simpa likovi pa te nisu mnogo ni nervirali, ali realno - fula do fule. Ono nijedan brazilac koji je kod nas igrao nikada nije bio regularni starter, da je odradio preko 50% utakmica u prvih 11. Pa i onaj tamo neki nesretni SPAL nađe tu i tamo nešto da valja, a mi - uz sve silne milione i moć koju imamo - nikoga

Avatar
Poligon10
Postovi: 5663
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 02 nov 2019, 23:43

Moj @al, ja evo danima trubim sa rajom kako mi imamo dvojicu najgorih Brazilaca iz ove generacije, a generalno i u historiji nacije nas nikada nisu kvalitetni zapali. Pereira je fakat užasan cijelu sezonu. Dobio je konačno pravu priliku, igra skoro svaku tekmu, starter, a rezultat - očajan ! Za Freda nemam puno riječi. Otkako je doš'o i malo zaigrao, vidjelo se da će to biti teža fula. Kod njega jedino izdvajam borbenost i soldinu defanzivu u određenim tekmama, a ostatak što bi ga trebao krasiti kao Brazilca - tehnika, pregled igre, pas, on nema ništa. Nažalost ova ekipa ima problem sa rosterom (tj.kvalitetom), jedna povreda startera nas vraća korak ili dva unazad. To je u ovom slučaju Pogba koji sigurno može otključati ovakve ekipe nekim pasom, ili udarcem izvana. Vidjelo se to i sa odsustvom Martiala kada gotovo ništa nismo mogli uraditi pred golom protivnika. Za Olea već ne znam šta bih rekao. Teško da može ko bolje sa ovim kadrom, ali nažalost sam ga je sebi krojio. Precijenio je sebe Ole ako je mislio da će s ovom ekipom moći bez problema uhvatiti top4. Ovdje fale 2 veznjaka, ofanzivac i neko ko će Lindelofa otjerati u qrac, samo da ne igra. Valjda na nešto izađe sve ovo, pa da bude kakve nafake na kraju. GGMU!

Avatar
Poligon10
Postovi: 5663
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 07 nov 2019, 21:52

Dabogda se Marcuse ispromašivao večeras, pa ubuduće davao svaku moguću priliku. :mrgreen:

Mada opet igra strašno i skoro svaka opasnost u napadu dolazi od njega. Digao je formu zadnjih 20ak dana i sada uz Martiala čini ofanzivu dosta opasnijom negoli ranije.

Nije loša tekma, stvoreno dosta prilika, 2 iskorištene, idemo dalje. :D

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Zonked » 07 nov 2019, 21:58

Greenwood ozbiljan napadac moze biti
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 07 nov 2019, 22:09

Rash da je prisebniji mogao je hladno dva jos dodati.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 07 nov 2019, 22:49

Young i Mata ni protiv Partizana ne mogu da se nametnu... svaka minuta koju ova dvojica provedu na terenu je grijeh. Dati te minute djeci, ova dvojica nemaju sta vise da ponude

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 07 nov 2019, 22:52

Young Mata i Lingard bruka braco mila

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1575
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 07 nov 2019, 22:55

Ukratko, Pereira, Fred, Lingard i Young bili su užasni, dno. Pobjeda koja ne pokazuje ništa, ovi su očajnici teški. Tambura nam je opet u sljedećoj ligaškoj.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.