NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 03 nov 2019, 18:09

Jedan dio mene zeli da se ovo sve ugasi i zavrsi. Oprostite drugovi imam i grb istetoviran ali dokle vise?
NIkad necemo stajati na zdravoj grani a liga ce uvijek biti korumpirana. Vrijedi li?

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 03 nov 2019, 18:11

Slazem se, mislim da nam je jedini nacin da se ugasimo. Ovako vise ne ide koliko god voljeli... Od ljubavi se ne zivi :cry:

Isto ce biti i za godinu, samo sto ce biti drugi igraci u pitanju i svake godine tako. Ne vrijedi

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 03 nov 2019, 18:16

Svakako smo ispali uzet ce nam od 3 do 12 bodova a koliko nas vole to je 12 sigurno zato sad treba ovo istjerat do kraja i otjerat Aydina

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 03 nov 2019, 18:17

Daj Bože da ovo na dobro, ali, skeptik sam ovaj put veliki.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 03 nov 2019, 18:18

Neka po Vakufu gasi sta zeli, ovdje nece.

Alipasino
Postovi: 7881
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alipasino » 03 nov 2019, 18:18

Neodustajte niste vi ni Mladost ni neki Gosk halo Celik klub tradicije navijaca grada.**** ovu ligu bez vas.Pa necu mrtvu Mladost gledat.Pozdrav od starog navijaca sa Grbavice.

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 03 nov 2019, 18:21

Navijaci trebaju da zahtjevaju iduce stvari:

1) da grad plati revizorsku kucu koja ce utvrditi ukupna dugovanja kluba
2) da grad nastavi placati reprogram
3) da se otpisu dugovanja prema JP
4) da osigura besplatno koristenje BP za buduceg investitora na period 10-20 godina
5) da grad pruzi dodatnu finansijsku podrsku u prve tri godine poslovanja do stabilizacije

Ponuditi ovo potencijalnim investitorima uz iste uslove. U pregovorima s potencijalnim investitorima obavezno prisustvo predstavnika Robijasa.

S druge strane napisati i obaveze investitora s vtemenskim razdobljima i tacnim ciframa, iznosima i svim obavezama.

Fakticki vracamo se na ono sto je moglo jos 2017 biti uradjeno al seljacka varalica je sjebala.

Uglavnom Fuade napusi se kurca s drugarima iz SDA i svojim botovima pickicama.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinoze » 03 nov 2019, 18:29

Vratiti klub navijacima, vec su jednog dokazali da znaju da ga vode!!

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 03 nov 2019, 18:30

dinoze je napisao/la:
03 nov 2019, 18:29
Vratiti klub navijacima, vec su jednog dokazali da znaju da ga vode!!
:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
redbull93
Postovi: 14403
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 03 nov 2019, 18:32

Nikad se vise nece okupiti grupa ljudi kao sto je bilo za vrijeme ngga. Imali smo, nismo znali. E tako ti ga to dodje.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 03 nov 2019, 18:33

Oduzet ce nam bodove ljudi, mi svakako nemamo sanse da ostanemo u ligi. Ispast cemo a dugovi isti ostaju i nista bolje nece biti ako ispadnemo, niti ce se dugovanja izbrisati, niti cemo ih vratiti. Nikakve mi sanse nemamo za ovaj trenutni Celik, mozda za novi imamo...

brasileiro8
Postovi: 209
Pridružen/a: 01 jun 2018, 16:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la brasileiro8 » 03 nov 2019, 18:43

Ne pisite kako treba ugasiti klub jer ce to Fudo i mnogi jedva docekati kako bi se rijesili briga. Sad kad se izborilo da se grad obaveze na reprogram treba nastaviti ovo tjerati do kraja. Ako ovaj investitor nije valjao, treba traziti drugoga. Evo prilika svima da pod istim uslovima kakve je imao Turcin preuzmu klub. Ne vjerujem da su stvarni dugovi koji ostanu nakon sto se otpise sve sto se moze otpisati toliki da se to ne moze vremenom sanirati. Nismo jedini klub koji ima dugove.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 03 nov 2019, 18:45

Nek' smo jednom i mi, na istom fonu...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lawer_88 » 03 nov 2019, 18:48

Azmire, sad il' nikad...
#samoČelik

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 03 nov 2019, 18:49

brasileiro8 je napisao/la:
03 nov 2019, 18:43
Ne pisite kako treba ugasiti klub jer ce to Fudo i mnogi jedva docekati kako bi se rijesili briga. Sad kad se izborilo da se grad obaveze na reprogram treba nastaviti ovo tjerati do kraja. Ako ovaj investitor nije valjao, treba traziti drugoga. Evo prilika svima da pod istim uslovima kakve je imao Turcin preuzmu klub. Ne vjerujem da su stvarni dugovi koji ostanu nakon sto se otpise sve sto se moze otpisati toliki da se to ne moze vremenom sanirati. Nismo jedini klub koji ima dugove.
:thumbup:

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 03 nov 2019, 18:49

Ovo je tuga i žalost, ali bilo neminovno da će se dogoditi.

Od načina na koji je Turčin došao u klub i onog smiješnog "ugovora" na jednom A4 listu, pa sve do današnje sramote, modus operandi kluba je bio isti, a to je haos, netransparentnost i manjak organizacije.
Sezona je počela fenomenalno, i iskreno i sam sam se ponadao da je konačno došlo do preokreta, ali realnost je ubrzo pokucala na vrata.
Od početka je čitava ova priča oko investitora smrdila i neke stvari jednostavno nisu logički štimale i samo si čovjek treba postaviti pitanje:

"Koje su namjere čovjeka koji dolazi ulagati u najzduženiji klub, najgore lige Europe, a da pri tom nije emotivno vezan za taj klub?"

Dakle od početka ti je jasno da godinama nećeš početi vraćati uloženo. Eh sad ili je on loš biznismen i baca pare u crnu rupu ko neki ovisnik u kladionici, ili su mu namjere malo mračnije. Iskreno ni prva, a ni druga opcija nisu dobre.

Ukoliko ovo dovede do gašenja kluba, bit će školski primjer kako kroz par generacija rezultatski, financijski i ugledom srozati klub da lokalna zajednica digne ruke od njega. Ovo što se nama događa može se izučavat u centralama svake kriminalne stranačke organizacije od Vardara pa do Triglava.

Iskreno ja nakon ovog više ne vidim povratak nazad, jer je i Turčin u svom mandatu sigurno nabio dugove koji će se povlačiti idućih godina, ako nas uopće i bude tad.

ovisnik
Postovi: 1110
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ovisnik » 03 nov 2019, 18:55

Kako ljudi sistematski uništavaju klubove sa tradicijom, poseban slučaj su Čelik i Sloboda, čuj 25.000,00KM se duguje Tariku Adiloviću, koliko ja znam taj dječak nije odigrao ozbiljne utakmice u dresu Čelika i toliki ugovor, to je taljenje do bola, takve ugovore su pravili i u Slobodi, Zoletić 45.000,00,golman Mujkuć dva puta naplatio 60.000,00 i tako dalje, napraviš ugovor sa amaterom na ozbiljne pare pa se onda rastalite, odmah ili nakon tužbe, tako se ne može na zelenu granu....

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 03 nov 2019, 18:57

Adilovici su bili ucjena od starije brace i babe im. Mada je sigurno i tadasnji direktor hajrovao od njihovih potpisa...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 03 nov 2019, 19:18

Šatorović je to ovjerio .. On neka mu da pare jbm ga u usta žvaljava .. Jbo on Šekija a Šekac njega
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 03 nov 2019, 19:19

Mi se samo vrtimo u krug ,od grada do navijaca i investitora ..Grad te jbe 20 god i sve je on kriv za ovo stanje zna se i koja stranka i koji ljudi su unistile Celik e sad sto nisu odgovarali to je do drzave nakaradne i njima odgovara ovakav Celik u raspadu.Navijaci jedini iskreni al oni nazalost ne mogu vodit klub nema ih ko finansijski podrzat u ovakvom Celiku jer to je osnovno samo da igras bilo koju ligu.Investitoru pravom ovakav nesredjen klub ne odgovara i tako samo godine prolaze.
Slazem za Ismara posten momak al nemocan .Ovo je moralo puknit ovako a i nek je,vidjet ce mo kako ce se oglasit Nk Celik i sta ce bit ovih dana .Sve je ovo slijepi put ovako a koliko je taj put dug niko ne zna.Jednostavno komplet Zenica je ohladila za Celik to je najzalosnije.ljude vise ne zanima Celik to je najgore .Mnogi otisli a novi neki sto su doselili njima bitan Celik isto nasim zenicanima neki klub njemacki il bilo gdje..Sta oni znaju sta je Celik ,sta su Robijasi sta je ljubav, prema Celiku kad se veseli i pjeva kad se pobjedi kad se tuguje i suze krenu kad se gubi jer oni to nisu dozivvjeli u srcu i nece nikad dozivit .Neko je danas pustio suzu ne nekog boli qurac i sprda se sa ovim il sukuplja sebi neke bodoveBit ce valkja nekih insajdeskih ..
Eo i na portalu index hr clanak o Celiku

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.