FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 03 nov 2019, 17:45

benko1946 je napisao/la:
03 nov 2019, 17:42
Joj ljudi cirkusa u Banja Luci,sta je ovooo ?
Kakva kradja, nemoguce
Zato slijedecu ocekuj guranje Radnika a nas ce zaklat ponovo ko da gledam
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 03 nov 2019, 17:56

benko1946 je napisao/la:
03 nov 2019, 17:24
Ovaj Bradonjic iz Radnika leti,dovest ga 1999 godiste... ja ne znam za sta ovaj Borac guraju sudije...
Pa izborit će europska takmičenja, vidiš da je Široki Brijeg za kurca ove sezone.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 03 nov 2019, 18:03

Inijesta je napisao/la:
03 nov 2019, 17:45
benko1946 je napisao/la:
03 nov 2019, 17:42
Joj ljudi cirkusa u Banja Luci,sta je ovooo ?
Kakva kradja, nemoguce
Zato slijedecu ocekuj guranje Radnika a nas ce zaklat ponovo ko da gledam
Tacno tako,sve sto su ih sjeebali vratit ce im protiv nas
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

benko1946
Postovi: 150
Pridružen/a: 05 maj 2018, 19:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko1946 » 03 nov 2019, 18:06

Zeljo i borac su nam konkurenti za titulu,zivi bili pa vidjeli fujjjj ocekujem i nas da povale u Bijeljini ili u BL

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 03 nov 2019, 19:08

Samo ne biti pichke ko Radnik već napustiti teren bude li ovakvo suđenje ;)
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Pitaristok
Postovi: 1710
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 03 nov 2019, 20:05

Denchi je napisao/la:
03 nov 2019, 10:13
najbitnije stvari što je Nam rekao:
Imamo plan da investiramo u infrastrukturu, u tehnologiju, sportsku nauku i u našu akademiju. To je prvi korak sa kojim želim početi.
"Prvo, mislim da nam je stadion zaista neophodan. Kad smo igrali kvalifikacije za Ligu Prvaka i Ligu Evrope, naš stadion nije bio odgovarajući. Nismo imali kategoriju 3 i kategoriju 4 koju nema nijedan stadion u Bosni i Hercegovini. To nije dobro za državu i nije dobro za klub. Zato mi, a pod tim podrazumjevam i državu i navijače, mislim da mi trebamo imati plan. To sa stadionom je veliki problem. Ali kao biznismen, mislim da zaista trebamo investirati na vlastitom zemljištu. Onda sve što investiramo, postaje imovina kluba. To je način na koji normalni biznismeni i normalni klubovi razmišljaju. Kada izgradite trening kamp i izgradite stadion, gradite hotel za igrače… To sve treba postati imovina kluba. Znate, to je imovina, to su nekretnine, ja to kao stranac ne mogu odnijeti. Sve što uradimo ostaje Sarajevu i klubu. I postaje imovina kluba."
Vidjeli smo da je na PFV akademiji Philippe Omar Troussier šef svih odjela, te da su većina osoblja stranci ukljujući medicinski tim, sportsku nauku... Vidite li u budućnosti mogućnost da dovedete neka od najvećih svjetskih imena da treniraju i vode akademiju u Sarajevu, ali i prvi tim?
"Da i to vrlo brzo. Jer, ako dovedemo vrlo poznate fudbalere, trenere i stručnjake u Sarajevo da pomognu akademiji, onda i mi možemo poslati naše igrače iz Vijetnama da se priključe. Vijetnamski igrači trebaju da treniraju sa evropskim igračima."
Kad dovede strance za trenere u akademiju ja cu šanžer da ispucam, nasi treneri su za mahale treneri, ne moze ti jedan pijanica bit trener djece.
Sto se tice stadiona u butmiru, mislim da to nece ici ako ce uz stadion graditi hotel i shopinge, zjapit ce prazan zbog okruzenja itd, nije mi taj butmir nikako za stadiona, gdje si vidio stadio u "selu" i jos i hotel A kategorije.
Na otoci nema mjesta za to sve.
Ako vec hoce da investira u zemljiste i sve ostalo naj lokacija je GRAS, 100posto...

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 03 nov 2019, 20:11

Dobra stvar ako ce se primjenivati za sve klubove. Ako ce selektivno beze. Drugo, sudjenje se vraca kao prije 10ak godina.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Pitaristok
Postovi: 1710
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 03 nov 2019, 20:52

Pitar6785 je napisao/la:
03 nov 2019, 15:39
Kao prvo nisam rekao da nema para vec sam rekao da nije bogat toliko ako nije mogo sam odkupit 60 % prava vec je moro ici trazit koce se jos radtalit sanjim. Drugo on da je milijarder nebi radi za Tana koji je jedva milijarder.. to bi bilo ponizenje radit za nekog od koga si bogati. A ako ima 150-200 m $ on da da 30 m € za stadion i 4-5 m € sto je kupio 20-30% njegovog citavog bogastva.

A ako je milijarder a radi ko GM onda je tan hajvan jer gm bogati od vlasnika
Mozda si u pravu za njegov novcanik, al koliko sam ja razumio nije on licno investitor, vec kompanija/konzorcij gdje je on vodeci menađer, nek me neko ispravi ako grijesim.

Zeko87
Postovi: 2090
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 03 nov 2019, 20:52

Ne mogu da vjerujem da naši navijači i dobar dio drugih likuje i navija za gašenje Čelika. Pa mi nismo svjesni da se polako ali sigurno gasi Bh fudbal. Bez jakih konkurenata ne možemo ni mi napredovati. Sezona je baš super počela, posjetom, igrom, tereni koliko toliko pristojni, da bi se u zadnjih par kola orkestrirano počelo sve to šutati nogama.

Prvo kriminalnim suđenjima, pa sada sa ovim ofirnim guranjem Borca u vrh tabele. Da smo imalo pametni, naš klub bi dao Čeliku finansijsku pozajmnicu u znak zahvalnosti za ustupanje stadiona protiv BATEa, tako praviš sebi sportske prijatelje i potez bi bio gospodski o kojem bi se pričalo. Tako rade veliki klubovi, ako već nismo Bayern koji je tako isto postupio i pomogao Dortmund, svog najvećeg rivala, onda učiniti barem nešto što liči velikanima.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 03 nov 2019, 21:10

Zeko87 je napisao/la:
03 nov 2019, 20:52
Ne mogu da vjerujem da naši navijači i dobar dio drugih likuje i navija za gašenje Čelika. Pa mi nismo svjesni da se polako ali sigurno gasi Bh fudbal. Bez jakih konkurenata ne možemo ni mi napredovati. Sezona je baš super počela, posjetom, igrom, tereni koliko toliko pristojni, da bi se u zadnjih par kola orkestrirano počelo sve to šutati nogama.

Prvo kriminalnim suđenjima, pa sada sa ovim ofirnim guranjem Borca u vrh tabele. Da smo imalo pametni, naš klub bi dao Čeliku finansijsku pozajmnicu u znak zahvalnosti za ustupanje stadiona protiv BATEa, tako praviš sebi sportske prijatelje i potez bi bio gospodski o kojem bi se pričalo. Tako rade veliki klubovi, ako već nismo Bayern koji je tako isto postupio i pomogao Dortmund, svog najvećeg rivala, onda učiniti barem nešto što liči velikanima.
100% si upravu

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5730
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 03 nov 2019, 21:32

Sudzenje se bilo popravilo cim su sudije suspendovali cim se amaw vratio ukino tv pregled gresaka (vratio se posle) i niko jos nije suspendovan od sudija bar 3 ca su bili za gvatamale i to svezani i okrenuti prema plafonu a da kap po kap udara medzu oci.

Celik ima investitora koji nas je popljuvo i svasta govorio za ako nista 5050 situaciju a gdje picka turska sad, **** te investitor koji za godinu nije mogo namac 70000 km mi smo i. Dali 12000€ za koristenje znaci jos neki 50000 im falilo..

Ako smo imali pare trebali smo im pozaimit na 5 godina. Nek ae izvuku, al bez obzira ovo je savez sjebo, il im je trebo produzit rok do kraja sezone il im nije smio dat da igraju ovu sezonu ako nisu bili ustanju izmirit taj dug do prve utakmice....

Problem su **** sudije, savez, i losi tereni, bilo je pocelo nabolje da ide al nesto se sjebalo.

Izgleda mi onaj brkati srbin sto je par puta bio na pregledima situacija na bht da zna svoj poso i da je najbolji dosad sto je bio..a dzaba iako se ustanovi greska-e niko se nesalje na hladzenje..

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 03 nov 2019, 21:34

Zeko87 je napisao/la:
03 nov 2019, 20:52
Ne mogu da vjerujem da naši navijači i dobar dio drugih likuje i navija za gašenje Čelika. Pa mi nismo svjesni da se polako ali sigurno gasi Bh fudbal. Bez jakih konkurenata ne možemo ni mi napredovati. Sezona je baš super počela, posjetom, igrom, tereni koliko toliko pristojni, da bi se u zadnjih par kola orkestrirano počelo sve to šutati nogama.

Prvo kriminalnim suđenjima, pa sada sa ovim ofirnim guranjem Borca u vrh tabele. Da smo imalo pametni, naš klub bi dao Čeliku finansijsku pozajmnicu u znak zahvalnosti za ustupanje stadiona protiv BATEa, tako praviš sebi sportske prijatelje i potez bi bio gospodski o kojem bi se pričalo. Tako rade veliki klubovi, ako već nismo Bayern koji je tako isto postupio i pomogao Dortmund, svog najvećeg rivala, onda učiniti barem nešto što liči velikanima.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 03 nov 2019, 22:01

Jbt sad izletit sa kesom, pogurat Celik, ispasti mangupi. Napraviti od njih filijalu. Ispasti im pravi sportski prijatelji, pokazat obraz za uslugu u vezi stadiona. Sta je za nas 100 000KM.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

miden
Postovi: 1213
Pridružen/a: 14 feb 2015, 23:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miden » 03 nov 2019, 22:18

Kome da se pomogne? Zasto pomoci nekome ko sam sebi ne zeli pomoci. Pa vecu su pompu napravili prije par kola kada smo ih dobili na Kosevu. Zbog kao nepostojeceg penala. Zbrku su napravili od igraca, navijaca, direktora kojeg danas nema kad je klubu biti ili ne biti, bas kao i sve one navijace. I da pomognemo takvim ljudima? Da nahranimo psa, koji ce nas sutra ujesti? Pa oni svaku utakmicu igraju, samo protiv Sarajeva I zeljane ginu, I da pomognemo takvim ljudima? Daj uozbiljite se. Zao mi je samo normalne raje, koja istinski voli taj celik, al bgm vrlo ih je malo. I zato boli me briga nek ispadnu
Das Ist Walter

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 03 nov 2019, 22:25

Kad smo vala zeljanu spasavali, mozemo i ove. Filijale FK Sarajeva, Celik i Mladost. Prijatelji Velez. 18 boba sigurnih, a sa Velezom se tuci sportski.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
BICA
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 avg 2014, 14:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BICA » 03 nov 2019, 22:29

Laznjak je napisao/la:
03 nov 2019, 22:01
Jbt sad izletit sa kesom, pogurat Celik, ispasti mangupi. Napraviti od njih filijalu. Ispasti im pravi sportski prijatelji, pokazat obraz za uslugu u vezi stadiona. Sta je za nas 100 000KM.
Hahah baš, ko Bayern :)
Žao mi je malo černobilaca, nisu navijači krivi za to ..
Pružali su odlicnu podršku iako rezultati nisu bili tu.
Ja mislim da su oni na prvom mjestu umjesto nas, bilo bi ih 10 hiljada svaku tekmu....
Al ET vidiš mi ne cijenimo to što imamo., Stabilnu finansijsku situaciju, najbolje igrače lige, duplu krunu..izmišljamo neke razloge za slabu posjetu. Priča se o stadionu kao da je to toliko bitno... Što se mene tice mozemo igrat i na onome na Otoci samo da bude jaka posjeta

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 03 nov 2019, 22:32

Pa nece ti stadion bukvalno biti u Butmiru, nego ce ti biti na glavnoj saobracajnici, vjerovatno negdje uz Butmirsku cestu.... :kafa:

S obzirom ma dolazak Arapa, dole 100% hotela da napravis, preko ljeta ce biti dobro popunjeno...

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 03 nov 2019, 22:33

Uprava treba da izađe ususret Čeliku i tačka. Ako smo u mogućnosti, a jesmo onda to moramo uraditi. Tu se pokazuje veličina!

Mogli su i oni ispasti ljigavi kao kone kad je bio u pitanju stadion, ali nisu.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1915
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 03 nov 2019, 22:34

Ma sta je 70 hiljada, to ce cim sutra biti uplaćeno. Ima Aydin ima Fudo ima grad. Ne možemo im mi dati bilo kakvu pozajmicu, ni Sabrina ni ostali. Može jedino Nam. A dajte jedan razlog zašto bi covjek pristao to uraditi i da mu se predloži. Nije ni taj Aydin sirotinja, ali je zato poslije utakmice na Kosevu izjavio da neće da bude dio ovakve lige. Po a eto nek ide u drugu ko ga yebe.

Avatar
BICA
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 avg 2014, 14:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BICA » 03 nov 2019, 22:41

Zip je napisao/la:
03 nov 2019, 22:32
Pa nece ti stadion bukvalno biti u Butmiru, nego ce ti biti na glavnoj saobracajnici, vjerovatno negdje uz Butmirsku cestu.... :kafa:

S obzirom ma dolazak Arapa, dole 100% hotela da napravis, preko ljeta ce biti dobro popunjeno...
Kakav ba butmir?? Evo ja sam sa ilidže pa mi je nidje veze da stadion bude tu.... Po meni je najbolja opcija da centar dadne zemlju na Koševu da mi napravimo rekonstrukciju i modernizaciju stadiona koji ce bit u našem vlasništvu A da opština naplacuje rentu tih popratnih prostora,hotela itd. I naravno da ga koriste i naplacuju za sve kulturne manifestacije opštine Centar tipa: koncerte.(kao i dosad)
Otoka mi isto nije loša jer je to sad najmnogoljudnije naselje u SA, a i blizu su glavne saobracajnice..al opet hram je hram...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.