NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 03 nov 2019, 23:12

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
03 nov 2019, 23:02
sviunapad1010 je napisao/la:
03 nov 2019, 22:56
@NeretvanskaPastrmka ne se.ri. Došao si ljudima pametovati nešto a nigdje veze. To hoces da kazes da vi drzite Velež. Nema vas brato šaka jada u Mostaru. Vi ste politički projekt br 1 u drzavi i samo zato postojite još. Evo uvjeri me da Velez drze navijači, ako je transparentno sve daj nam budžet kluba da vidimo odakle vam pare.
Sine kakav politicki projekt SDP vas je.be 25 godina i daje vam na malu kasikicu da prezivite. Da nebi Husica ugasili bi se 2014. Sacica jada ali ti dodjemo nedavno u Tuzlu i ispisamo i tebe i tu tvoju smijesnu grupicu sa brojnosti i svim ostalim. Poklopi se po usima dok ste jos na zivotu jer se raspadate po savovima. Samo je pitanje kad cete opet nazad u federalnu ali tu vise nema ni Husica a bogami ni ljubavi kakvu mi imamo prema Velezu da ga spasimo i vratimo se. Ostavi licne komplekse po strani i cestitaj nam na borbi. Ti si obicni pilic brato


Gledaj sacice jada u federalnoj mazlo :lol:

😍
Vi se dajete svima odreda samo da održite neki balans u Mostaru. Od sda do sdp-a yebe vas ko stigne. A ta prica da su navijaci spasili Velež je :rol: :urnebes:
Daj nam taj transparentni budzet da vidimo odakle vam pare.
I nije ti ovdje mjesto da pametuješ večeras popusti ljude a i sve nas svojih priča koje veze s vezom nemaju.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
JonSnow
Postovi: 6122
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la JonSnow » 03 nov 2019, 23:16

AlemC85 je napisao/la:
03 nov 2019, 22:02
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
03 nov 2019, 21:47
Sta vam je bola kakva gasenja. Klasicna lafina Fuada Kasumovica da ispadne spasioc Celika. Nadam se da navijaci Celika nece opet junci ispast kao pred one izbore kad je pdf Celika bio isto tabor neke stranke pred rezultate izbora
Kasumovica ce kostati ovo sa Celikom političke karijere jer je obicni ublehas. Niko mu vise ne vjeruje.

Celik ce se izvuci ali ovaj ublehas vise nece vladati Zenicom.
I da se to dogodi, doći će na vlast opet neko SDA **** poput seljačine iz Nemile Naidina Ahmetspahića ili Isaka Rame.
Nema tu kritične mase koja će pogurat nabolje, ne samo kod nas u gradu nego i u čitavoj državi.
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
03 nov 2019, 22:21
Imali ste dva izbora a niste treci gdje bi kroz vase kanale sjeli i rekli vidi ovo hajmo predstavit plan i dovesti postene ljude,igrat cemo sa juniorima,ispast cemo prci mu mater,vracat cemo dugove,postepeno cemo se boriti sa svakim problemom dok ne pokrenemo masu koja voli posten i transparentan rad. Pa nije Celik Fudin da ste imali dvije opcije. Necemo investitora nego cemo se mi izboriti za njega. Ako to niste u stanju bili i uhvatit se u borbu za svoj klub onda ste vi obicni levati koji su skrstenih ruka prihvatili bezbolniju ali isto losu varijantu. Znali ste sta vas ceka bez uredjenih zakona u drzavi po pitanju investiranja u sport
Ribo, nemaš prave informacije tako da nemoj pametovat.
Ne možeš postepeno vraćat dugove kad si dužan i bogu i narodu, a još manje možeš preživjet bez podrške lokalne zajednice ili politike.
Zadnja izmjena: JonSnow, dana/u 03 nov 2019, 23:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 03 nov 2019, 23:19

sviunapad1010 je napisao/la:
03 nov 2019, 23:12
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
03 nov 2019, 23:02
sviunapad1010 je napisao/la:
03 nov 2019, 22:56
@NeretvanskaPastrmka ne se.ri. Došao si ljudima pametovati nešto a nigdje veze. To hoces da kazes da vi drzite Velež. Nema vas brato šaka jada u Mostaru. Vi ste politički projekt br 1 u drzavi i samo zato postojite još. Evo uvjeri me da Velez drze navijači, ako je transparentno sve daj nam budžet kluba da vidimo odakle vam pare.
Sine kakav politicki projekt SDP vas je.be 25 godina i daje vam na malu kasikicu da prezivite. Da nebi Husica ugasili bi se 2014. Sacica jada ali ti dodjemo nedavno u Tuzlu i ispisamo i tebe i tu tvoju smijesnu grupicu sa brojnosti i svim ostalim. Poklopi se po usima dok ste jos na zivotu jer se raspadate po savovima. Samo je pitanje kad cete opet nazad u federalnu ali tu vise nema ni Husica a bogami ni ljubavi kakvu mi imamo prema Velezu da ga spasimo i vratimo se. Ostavi licne komplekse po strani i cestitaj nam na borbi. Ti si obicni pilic brato


Gledaj sacice jada u federalnoj mazlo :lol:

😍
Vi se dajete svima odreda samo da održite neki balans u Mostaru. Od sda do sdp-a yebe vas ko stigne. A ta prica da su navijaci spasili Velež je :rol: :urnebes:
Daj nam taj transparentni budzet da vidimo odakle vam pare.
I nije ti ovdje mjesto da pametuješ večeras popusti ljude a i sve nas svojih priča koje veze s vezom nemaju.
Velez pavijane ima preko 100 sponzora,generalni je Bosnalijek sa direktorom Nedimom Uzunovicem koji je u upravnom odboru kluba. Nemoj da ti nabrajam jos koji su giganti pored Hercegovinalijeka. Glup si momak da skontas sta znaci transparentan rad. U vezi Celika sta tebe boli racku i sta se ukljucujes u rasprave. Sasvim normalan dijalog sa momcima iz Zenice koji je bez uvrede i siguran sam da su mnogi skontali sta im govorim i sta sam im pisao prije dvije godine. Iskljuci se iz rasprave nemam vise pisake jer kako sam te ispiso osusila mi se se besika
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la sviunapad1010 » 03 nov 2019, 23:23

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
03 nov 2019, 23:19
sviunapad1010 je napisao/la:
03 nov 2019, 23:12

Velez pavijane ima preko 100 sponzora,generalni je Bosnalijek sa direktorom Nedimom Uzunovicem koji je u upravnom odboru kluba. Nemoj da ti nabrajam jos koji su giganti pored Hercegovinalijeka. Glup si momak da skontas sta znaci transparentan rad. U vezi Celika sta tebe boli racku i sta se ukljucujes u rasprave. Sasvim normalan dijalog sa momcima iz Zenice koji je bez uvrede i siguran sam da su mnogi skontali sta im govorim i sta sam im pisao prije dvije godine. Iskljuci se iz rasprave nemam vise pisake jer kako sam te ispiso osusila mi se se besika
Ti brato samo sam sebe pišaš sto je i logicno obzirom na godine života. :lol:
Kaze sve transparentno :lol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 03 nov 2019, 23:26

JonSnow je napisao/la:
03 nov 2019, 23:16


Ribo, nemaš prave informacije tako da nemoj pametovat.
Ne možeš postepeno vraćat dugove kad si dužan i bogu i narodu, a još manje možeš preživjet bez podrške lokalne zajednice ili politike.
Nemoj da ti lijepim koliko smo mi tuzbi imali i kako se kroz mini reprogram i dogovor to sve vracalo. I dan danas ima onih klosara po milju jos desetak rata. Evo nemamo podrsku lokalne zajednice nikako ali kroz odredjen krug ljudi tj biznismena iz svih politickih partija stali smo iza kluba. Ne mora to biti jednostranacki ili individualni projekat kako ste ga poflautali na izborima


Vidi onoga kako se pogubio ne zna ni citirat :lol: :tokralju: jesam te izjebo aaaaa :urnebes:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
JonSnow
Postovi: 6122
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la JonSnow » 03 nov 2019, 23:33

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
03 nov 2019, 23:26
JonSnow je napisao/la:
03 nov 2019, 23:16


Ribo, nemaš prave informacije tako da nemoj pametovat.
Ne možeš postepeno vraćat dugove kad si dužan i bogu i narodu, a još manje možeš preživjet bez podrške lokalne zajednice ili politike.
Nemoj da ti lijepim koliko smo mi tuzbi imali i kako se kroz mini reprogram i dogovor to sve vracalo. I dan danas ima onih klosara po milju jos desetak rata. Evo nemamo podrsku lokalne zajednice nikako ali kroz odredjen krug ljudi tj biznismena iz svih politickih partija stali smo iza kluba. Ne mora to biti jednostranacki ili individualni projekat kako ste ga poflautali na izborima
Mi nemamo biznismena koji nije u SDA, kako ti to nije jasno čovječe?! Ukoliko nemaju koristi od pranja para, oni nam nikad neće uložit u klub. Što je još jače, non stop potražuju neke pare i drže račune i blokadi.
Svi ti stranački biznismeni ulažu u vaš klub jer vam je grad podijeljen, pa imaju neki interes da šuknu anamo onima preko mosta.
Naše seljačine patokolški mrze sve što je gradsko i zeničko. Njima su njihove vuko.je,bine i sela draže od grada milion puta.
Ispadanje iz PL je za nas jednako gašenju. Nažalost je došlo do toga.

zenicanin
Postovi: 1289
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la zenicanin » 03 nov 2019, 23:38

Ministar obrazovanja,nauke,sporta i kulture u HNK veliki Veležovac,Rašid Hadzovic(sda),na mnogo gostovanja je bio..Vec drugi mandat.Je li vas on uspio pogurati imalo,jer ima moc?Cisto informativno i bez losih najmera pitam..

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 03 nov 2019, 23:41

JonSnow je napisao/la:
03 nov 2019, 23:33
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
03 nov 2019, 23:26
JonSnow je napisao/la:
03 nov 2019, 23:16


Ribo, nemaš prave informacije tako da nemoj pametovat.
Ne možeš postepeno vraćat dugove kad si dužan i bogu i narodu, a još manje možeš preživjet bez podrške lokalne zajednice ili politike.
Nemoj da ti lijepim koliko smo mi tuzbi imali i kako se kroz mini reprogram i dogovor to sve vracalo. I dan danas ima onih klosara po milju jos desetak rata. Evo nemamo podrsku lokalne zajednice nikako ali kroz odredjen krug ljudi tj biznismena iz svih politickih partija stali smo iza kluba. Ne mora to biti jednostranacki ili individualni projekat kako ste ga poflautali na izborima
Mi nemamo biznismena koji nije u SDA, kako ti to nije jasno čovječe?! Ukoliko nemaju koristi od pranja para, oni nam nikad neće uložit u klub. Što je još jače, non stop potražuju neke pare i drže račune i blokadi.
Svi ti stranački biznismeni ulažu u vaš klub jer vam je grad podijeljen, pa imaju neki interes da šuknu anamo onima preko mosta.
Naše seljačine patokolški mrze sve što je gradsko i zeničko. Njima su njihove vuko.je,bine i sela draže od grada milion puta.
Ispadanje iz PL je za nas jednako gašenju. Nažalost je došlo do toga.
Kontam ja tebe brate sta govoris ali nisu ni u sda svi lopovi. Valjda ima ljudi koji vole Celik. Skupi vas se 12 hiljada na BP. Vodio sam se tom linijom. Plus neutralni isto koji vole klub. Ali brato ti bolje znas sto je i logicno. Borite se nema druge

Zenicanin. Guraju svi. I Niksic SDP i ima ih SBB plus stranacki neaktivni,legende kluba,raja u dijaspori pogotovo,ljudi iz kulture i svih sfera. Zajednistvo u cilju sto jaceg Veleza
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61296
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Virtu4l » 03 nov 2019, 23:45

Zna li neko približno tačnu informaciju koliko je tačno dužan Čelik i šta mu sve dolazi na naplatu?
Evribadi sej Željo
Željoooo

zenicanin
Postovi: 1289
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la zenicanin » 03 nov 2019, 23:51

@NeretvanskaPastrmka Lijepo je to cuti.Meni je drago sto ste se vratili,i da podrske ima sa svih strana.Nazalost,sve zavisi od sredine od sredine,Zenica ima dosta prodanih ljudi,politika mnogo koci..Nacin se mora pronaci,al trenutno,makar ja ne vidim rjesenja u ovakvoj situaciji..Vidjeti cemo hoce li se naci opet neka ideja za podrske.
Dugovanja tacna ne moze niko s sigurnoscu potvrditi.

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 03 nov 2019, 23:52

.....
Zadnja izmjena: RoB_Do_BaGrO, dana/u 03 nov 2019, 23:57, ukupno mijenjano 1 put.
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 03 nov 2019, 23:55

zenicanin je napisao/la:
03 nov 2019, 23:51
@NeretvanskaPastrmka Lijepo je to cuti.Meni je drago sto ste se vratili,i da podrske ima sa svih strana.Nazalost,sve zavisi od sredine od sredine,Zenica ima dosta prodanih ljudi,politika mnogo koci..Nacin se mora pronaci,al trenutno,makar ja ne vidim rjesenja u ovakvoj situaciji..Vidjeti cemo hoce li se naci opet neka ideja za podrske.
Dugovanja tacna ne moze niko s sigurnoscu potvrditi.
Borite se brato sta drugo da ti kazem osim toga i da vam pozelim srecu :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
JonSnow
Postovi: 6122
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la JonSnow » 03 nov 2019, 23:57

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
03 nov 2019, 23:41


Kontam ja tebe brate sta govoris ali nisu ni u sda svi lopovi. Valjda ima ljudi koji vole Celik. Skupi vas se 12 hiljada na BP. Vodio sam se tom linijom. Plus neutralni isto koji vole klub. Ali brato ti bolje znas sto je i logicno. Borite se nema druge

Zenicanin. Guraju svi. I Niksic SDP i ima ih SBB plus stranacki neaktivni,legende kluba,raja u dijaspori pogotovo,ljudi iz kulture i svih sfera. Zajednistvo u cilju sto jaceg Veleza
Možda ih i ima, ali nisi dovoljno utjecajni da idu kontra stava centrale, a stav je da pomoći Čeliku nema dok se ne vrati kontrola nad gradom, a prelp grada i nad Čelikom.
Kažem vi imate specifičnu situaciju gdje vam je grad podijeljen po nacionalnoj osnovi, pa su sve bošnjačke političe opcije na vašoj strani.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la chily-rz » 03 nov 2019, 23:57

Ne moraš nam lijepiti, daj nam okvirnu cifru Veležovih dugovanja tada pa da usporedimo ta dugovanja ? Nikad nisam bio ni protiv te opcije u kojoj se pokrivamo koliko smo dugi pa ni sad jer je tako najrealnije ali trebaš znat da Zenica ne može ni to bez podrške grada jer privrednici u ZDK kantonu su mahom igrači jedne stranke, da je ne imenujem, i oni koji to nisu prodaju se za namješten tender, ne možeš na njih računati da će dat neko sponzorstvo. Klube bez love ne može funkcionisati nit može živjeti od sadake navijača,. meni nije prvom problem sad da ispadnemo al da se neke stvari u klubu poslože, da grad preuzme svoju odgovornost, grad je klub zadužio pa nek ga i razduži, takav klub i ima neku osnovu za stabilan rad.

U ostalom šta da ti pričam, kreni od vrha države i vidiš samo talove njuški dok se dugovi gomilaju. Nema političke volje za transparentnim radom jer tu onda nema talova jbg..

zenicanin
Postovi: 1289
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la zenicanin » 04 nov 2019, 00:00

@NeretvanskaPastrmka Hvala,također sretno i vama.Samo borba,iako se osjeti pad motiva u raji,al nema nam druge..

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la samoposteno » 04 nov 2019, 00:04

Virtu4l je napisao/la:
03 nov 2019, 23:45
Zna li neko približno tačnu informaciju koliko je tačno dužan Čelik i šta mu sve dolazi na naplatu?
Niko to ne zna .....zna se da do petka mora 95k isplatit a koliko jos toga ima samo bog zna

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 04 nov 2019, 00:06

zenicanin je napisao/la:
04 nov 2019, 00:00
@NeretvanskaPastrmka Hvala,također sretno i vama.Samo borba,iako se osjeti pad motiva u raji,al nema nam druge..
Znam taj osjecaj brato zato se nikada nebi nasladjivao. Nebi se nasladjivao i da ga nisam osjetio jer koliko meni znaci Velez toliko tebi znaci Celik. Ja 24 sata mislim na Velez i ja sam bolesnik za Velezom,ja Velez sanjam i nisam sam takvi smo svi ovdje. Samo se papak moze radovati necijoj nesreci. Borba nema druge
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

nekoIzMostara
Postovi: 4031
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la nekoIzMostara » 04 nov 2019, 00:21

chily-rz je napisao/la:
03 nov 2019, 23:57
Ne moraš nam lijepiti, daj nam okvirnu cifru Veležovih dugovanja tada pa da usporedimo ta dugovanja ? Nikad nisam bio ni protiv te opcije u kojoj se pokrivamo koliko smo dugi pa ni sad jer je tako najrealnije ali trebaš znat da Zenica ne može ni to bez podrške grada jer privrednici u ZDK kantonu su mahom igrači jedne stranke, da je ne imenujem, i oni koji to nisu prodaju se za namješten tender, ne možeš na njih računati da će dat neko sponzorstvo. Klube bez love ne može funkcionisati nit može živjeti od sadake navijača,. meni nije prvom problem sad da ispadnemo al da se neke stvari u klubu poslože, da grad preuzme svoju odgovornost, grad je klub zadužio pa nek ga i razduži, takav klub i ima neku osnovu za stabilan rad.

U ostalom šta da ti pričam, kreni od vrha države i vidiš samo talove njuški dok se dugovi gomilaju. Nema političke volje za transparentnim radom jer tu onda nema talova jbg..
Velezova dugovanja su bila oko 1.5 milion KM, nezz sad tacno u marku. Prije pocetka sezone dugovanja su bila za 85-90% manja, okvirno nam je bilo ostalo oko 150 hiljada duga. Osim toga ulozene su ogromne pare u pomocni teren, prosirivanje tribine i natkrivanje iste, stolice na dvije tribine, prilazi stadionu i parking, zvanicne prostorije i fan shop. Pare za rasvjetu su pripremljeni, samo treba da se uradi. WC po UEFA standardima su napravili RA iz Mostara, BiH i dijaspore. Uskoro se priprema raja za nove projekte, cekamo samo zvanicno zeleno svjetlo. Fazon je sto su svi biznismeni iz Mostara i okolice koji mogu pomoci pomogli na neki nacin da se Velez stabilizuje, a samim svojim poznanstvima su privukli i razne sponzore. Trenutacno imamo zaista veliki broj sponzora koji pomazu koliko su u mogucnosti i tu dolazi do velike cifre. Naravno imamo i pomoc ljudi iz politickih krugova, ali ne samo jedne stranke nego vise njih, sto je i normalno jer se nista ne moze izvesti bez pomoci politike. Sretno Celiku, ne dozvolite gamadi da ugasi ponos Zenice :bih:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61296
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la Virtu4l » 04 nov 2019, 00:31

samoposteno je napisao/la:
04 nov 2019, 00:04
Virtu4l je napisao/la:
03 nov 2019, 23:45
Zna li neko približno tačnu informaciju koliko je tačno dužan Čelik i šta mu sve dolazi na naplatu?
Niko to ne zna .....zna se da do petka mora 95k isplatit a koliko jos toga ima samo bog zna
Ne znam, izgleda da je baš haos kod vas i da je potreban reset da se ova agonija i patnja zaustavi. Mada ne znam da li je i to moguće u normalnom obliku, jer je situacija baš komplikovana, tu je i ovaj Turčin koji ima neki udio u klubu? Što može dodatno otežati ionako tešku situaciju.

Izbacivanje iz lige bi značilo Kantonalna liga? S tim da dugovi neće nestati, osim ako se ne proglasi stečaj pa da se registruje pod novim imenom...

Baš gadna situacija.

P.S. Ne može se porediti Čelik sa Veležom, Čelik je u minusu preko 10 miliona KM, ako ne i 15 sa kamatama.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica (opšte diskusije)

Post Postao/la samoposteno » 04 nov 2019, 00:40

Virtu4l je napisao/la:
04 nov 2019, 00:31
samoposteno je napisao/la:
04 nov 2019, 00:04
Virtu4l je napisao/la:
03 nov 2019, 23:45
Zna li neko približno tačnu informaciju koliko je tačno dužan Čelik i šta mu sve dolazi na naplatu?
Niko to ne zna .....zna se da do petka mora 95k isplatit a koliko jos toga ima samo bog zna
Ne znam, izgleda da je baš haos kod vas i da je potreban reset da se ova agonija i patnja zaustavi. Mada ne znam da li je i to moguće u normalnom obliku, jer je situacija baš komplikovana, tu je i ovaj Turčin koji ima neki udio u klubu? Što može dodatno otežati ionako tešku situaciju.

Izbacivanje iz lige bi značilo Kantonalna liga? S tim da dugovi neće nestati, osim ako se ne proglasi stečaj pa da se registruje pod novim imenom...

Baš gadna situacija.

P.S. Ne može se porediti Čelik sa Veležom, Čelik je u minusu preko 10 miliona KM, ako ne i 15 sa kamatama.
Tesko da ne moze bit teze ne zna se sta je pametno uradit....nije problem ovih 95k to ce oni platit da zamazu oci ali sta dalje to ce se vidjet uglavnom nije dobro

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Devedesetka i 20 gostiju.