NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13601
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 04 nov 2019, 13:31

Bez predstavljanja javnosti upravnog odbora kluba, direktora, sekretara, sportskog direktora, marketing menadjera obracanje javnosti nema smisla.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 04 nov 2019, 13:47

3 miliona Eura hahahhahaha
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 04 nov 2019, 13:50

prisonbreak je napisao/la:
04 nov 2019, 13:47
3 miliona Eura hahahhahaha
Ma 100 meleona franaka.

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 04 nov 2019, 13:51

Evo odgovora na sva pitanja. Olgun kaze da je ulozio 3 miliona eura :) S 3 miliona eura bi i Eka sakupio bolju ekipu a Zaim igrao grupnu fazu Lige Evrope. Ocito je da su dovedeni da se klub ugasi jer ce sada biti ugovora i priznanica na koje bi im i najveci muljatori u Celiku zavidili.

Nadam se Zuban u udobnoj kancelariji silji olovke i da ce pozvat brata DJ-a iz Doboja da ponovo pisu peticije :)

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 04 nov 2019, 13:52

Lazete i gledate u oči, SVI ! To necemo trpiti

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 04 nov 2019, 13:52

Nego, zbog ovih sitnih problema zaboravili smo onaj glavni.
Đe je bager zapeo?

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 04 nov 2019, 13:59

flash84 je napisao/la:
04 nov 2019, 13:51
Evo odgovora na sva pitanja. Olgun kaze da je ulozio 3 miliona eura :) S 3 miliona eura bi i Eka sakupio bolju ekipu a Zaim igrao grupnu fazu Lige Evrope. Ocito je da su dovedeno da se klub ugasi jer ce sada biti ugovora i priznanica na koje bi im i najveci muljatori u Celiku zavidili.

Nadam se Zuban u udobnoj kancelariji silji olovke i da ce pozvat brata DJ-a iz Doboja da ponovo pisu peticije :)
To je to. Neko se dobro ugradio u sve ovo, mozda isti taj Efe cijelo vrijeme levati Aydina..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13601
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 04 nov 2019, 14:03

Almir Babajić vijecnik gradskog vijeca Zenica

Ovo jučer što se desilo sa N.K. Čelik je jedna velika sramota za Grad Zenicu, za klub koji iskreno volimo i šamar njegovim navijačima.

Nije SDA kriva, bar ne za poslovanje od 2017. godine. Snosim dio odgovornosti jer u nekim stavovima i zahtjevima nisam bio odlučniji pa čak i brzobrazan.

Od juna mjeseca pokušavam da Gradonačelnik i Grad Zenica pomognu N.K. Čeliku jer sam vidio da trenutna "uprava" ne može voditi klub kako svi očekujemo. Tražio sam da Grad Zenica bude sponzor kluba sa 200.000 KM a da na dresovima nose "GRAD ZENICA". Dobio sam obećanje da će se to desiti kroz rebalans Budžeta ali sam prevaren.

U augustu mjesecu sam na sjednici GV tražio da se finansijski pomogne klub. Niko nikada nije odgovorio.

Tražio sam i da se vrati N.K. Čeliku razlika od 10.000 KM mjesečno, razlika između kirije od poslovnih prostora i rate za Reprogram. To je novac koji bi po nekoj logici i trebao pripadati N.K. Čeliku.

U maju 2017. godine, kada je u Širokom izboren ostanak u Premier ligi, sam lično tražio od Gradonačelnika da im prebaci 50.000 KM koliko im je trebalo za licencu. Dobio sam obećanje da će to uraditi u ponedeljak. Nažalost to se nije desilo i tada je uprava zaključila jedan od ugovora koji je jučer onemogućio da N.K. Čelik odigra utakmicu.

Od ulaska ove Uprave, investitor je pogrešan naziv, klub je prepušten sam sebi. Izostala je podrška Grada ali i privrednika u gradu.

Ne skrivam se i ne bježim od odgovornosti ali nažalost nisam imao političku moć da ubjedim svoje političke oponente da N.K. Čelik ne može normalno funkcionisati na ovaj način.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 04 nov 2019, 14:08

prisonbreak je napisao/la:
04 nov 2019, 13:59
flash84 je napisao/la:
04 nov 2019, 13:51
Evo odgovora na sva pitanja. Olgun kaze da je ulozio 3 miliona eura :) S 3 miliona eura bi i Eka sakupio bolju ekipu a Zaim igrao grupnu fazu Lige Evrope. Ocito je da su dovedeno da se klub ugasi jer ce sada biti ugovora i priznanica na koje bi im i najveci muljatori u Celiku zavidili.

Nadam se Zuban u udobnoj kancelariji silji olovke i da ce pozvat brata DJ-a iz Doboja da ponovo pisu peticije :)
To je to. Neko se dobro ugradio u sve ovo, mozda isti taj Efe cijelo vrijeme levati Aydina..
Druze ne znam jesi nekad bio u Turskoj? Vidis tamo obicni cvjecar je doktor nauka u prevari i za Hamku, Zaima i Sabu. E sad vidi ovaj Olgun je bio u vrhu istanbulskog podzeamlja i ti stvarno mislis da ga jedan Effe moze odradit?

I dok su Zaimi i ekipa valjali na loptama i opremi, Aydin za nepune dvije godine vec se ugradio za 3 miliona eura. To je doktor prevare a ne sitna varalica.

Treba klub odrzat do lokalnih izbora a poslije ide pustanje niz vodu. Razlog ce biti povlacenje turcina, prevelik dug koji mu se treba vratit i onda narod vec umoran ce pristat na gasenje. Fudi mandat jos cetiri godine, vise mu i ne treba.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 04 nov 2019, 14:14

flash84 je napisao/la:
04 nov 2019, 14:08
prisonbreak je napisao/la:
04 nov 2019, 13:59
flash84 je napisao/la:
04 nov 2019, 13:51
Evo odgovora na sva pitanja. Olgun kaze da je ulozio 3 miliona eura :) S 3 miliona eura bi i Eka sakupio bolju ekipu a Zaim igrao grupnu fazu Lige Evrope. Ocito je da su dovedeno da se klub ugasi jer ce sada biti ugovora i priznanica na koje bi im i najveci muljatori u Celiku zavidili.

Nadam se Zuban u udobnoj kancelariji silji olovke i da ce pozvat brata DJ-a iz Doboja da ponovo pisu peticije :)
To je to. Neko se dobro ugradio u sve ovo, mozda isti taj Efe cijelo vrijeme levati Aydina..
Druze ne znam jesi nekad bio u Turskoj? Vidis tamo obicni cvjecar je doktor nauka u prevari i za Hamku, Zaima i Sabu. E sad vidi ovaj Olgun je bio u vrhu istanbulskog podzeamlja i ti stvarno mislis da ga jedan Effe moze odradit?

I dok su Zaimi i ekipa valjali na loptama i opremi, Aydin za nepune dvije godine vec se ugradio za 3 miliona eura. To je doktor prevare a ne sitna varalica.

Treba klub odrzat do lokalnih izbora a poslije ide pustanje niz vodu. Razlog ce biti povlacenje turcina, prevelik dug koji mu se treba vratit i onda narod vec umoran ce pristat na gasenje. Fudi mandat jos cetiri godine, vise mu i ne treba.
Slazem se. :D

Ovo je bas podmuklo odradjeno, poslije tekmi Sarajeva i Zelje uvijek Aydin bio, i uvijek se pricalo kako je novca bas on pokupio :thumbup:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 04 nov 2019, 14:15

I eto. Kao bit ce sve uplaceno. Pa jbm mu majku, sto se onda nije uplatilo do tog 31.10. Hajd sto cemo izgubiti sluzbenim rezultatom, al vjerovatno ce ti biti oduzeta i bar 3 boda. Znaci sad si na bod od Mladosti i popisao si se na neku pobjedu. Moze i na onu iz Sirokog, a moze i onu iz Mostara...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 04 nov 2019, 14:16

I sad ti taj isti Ajdin moze napraviti problem kad bi danas sutra htio da napusti klub,on ce traziti svoja potraživanja kroz ugovore kakve ih je potpisivao i opet sve vracamo nazad i realno ovom nema kraja.
Cujem sad i perco po fb proziva u pozitivnom smislu fudu ako ga treba tu je mislim realno ovo je vise bolesno postalo jer isto da je sve smisljeno prije izbora da se dokrajči i naplati sve a isto tako da se i taj isti celik zatrpa u tu istu rupu sto oni svi zajedno kopaju.
Najbolje bi bilo da ga sravne sa zemljom i ugase potpuno jer samo to je ostalo a ovo placanje mjeseci godisnjeg i sve isto sto se vrti u krug je ravno nuli jer od toga nema napretka i boljitka.
Svi smo levati ispali kad smo glasali za Fudu a taj isti fino je napravio najveći dug u klubu i kompanija koja je vladala tada.
Kako smo mogli biti glupi i nevjerovatno naivni na njegovu priču sve ove godine i fakat smo glupani ispali jer ako te jedno neko zajebe uvijek ces biti **** s tom osobom ili ce ti same gace spadati.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
celik1945tv
Postovi: 469
Pridružen/a: 29 jun 2019, 17:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la celik1945tv » 04 nov 2019, 14:18

Ismara treba podržati, momak je tu duže vrijeme i uvijek radio kako treba i šta treba.
45-ta vrijeme je heroja, rodila se ljubav- Čelik Zenica.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 04 nov 2019, 14:19

Jbg covjek nema karaktera. Nama je i tada ostala samo nada, da ce mozda biti bolje. A ima si njega, jos podmuklijeg Vracea i SDA pitomca...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 04 nov 2019, 14:23

Pasha je napisao/la:
04 nov 2019, 14:15
I eto. Kao bit ce sve uplaceno. Pa jbm mu majku, sto se onda nije uplatilo do tog 31.10. Hajd sto cemo izgubiti sluzbenim rezultatom, al vjerovatno ce ti biti oduzeta i bar 3 boda. Znaci sad si na bod od Mladosti i popisao si se na neku pobjedu. Moze i na onu iz Sirokog, a moze i onu iz Mostara...

Navodno ako se uplati do srijede nece se oduzimati bodovi ali isto tako druze to je sve produzenje stvari koje ce kad tad doci na naplatu.
Ako gajimo postenjem onda treba biti iskren i reci da nismo zasluzili da nam se ista prasta i prolongira vec treba poceti da nas kaznjava i to je pravedno i realno i nista bolje nismo ni zasluzili kad nam klub vode kriminalci reketasi tapkarosi sminkeri i NEPISMENI I NESKOLOVANI LJUDI.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
avenija
Postovi: 13601
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 04 nov 2019, 14:26

Klub vodi covjek kojeg je Fudo htio, otjerao je one koje nije htio.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 04 nov 2019, 14:29

celik1945tv je napisao/la:
04 nov 2019, 14:18
Ismara treba podržati, momak je tu duže vrijeme i uvijek radio kako treba i šta treba.


Mozda je ok a mozda nije ali necu da ulazim u detalje,isto tako on je znao za ovaj problem i nije se moralo čekati sat i pol do utakmice i plakati i moliti ljude.
Trebao je prije par dana izaci javno i reci gdje je problem i da postoji problem pred utakmicu a ne sinoc cmizdriti i pravdati se pred istokom a istu stetu i odgovornost snosi kao i Ajdin i fudo i svi.
Pravis se posten a krijes se iza njih o lizes pa reci javno sta se desava u klubu i ne samo on vec i igraci i sekretari i svi ostali jer treba da nas neko zali hajde odigrajte utakmicu platit ce te,ma ne treba treba kaznjavati sve redom pocevsi od nas pa sve redom.
Ovom je davno trebalo stat u kraj da smo lopovski i nesposoban klub usta smo se svi juce uvijerili i nema toga opravdanja u koje cu ja povjerovati jer sve se moze kad se hoce pa i ono juce izbjeći ali svake sezone se gura na guzove na guzove i **** taj klub nas je al je usran i prevaratnski do zla boga.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

NickzeDoStizeko
Postovi: 73
Pridružen/a: 24 jun 2019, 13:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NickzeDoStizeko » 04 nov 2019, 14:34

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
04 nov 2019, 14:29
celik1945tv je napisao/la:
04 nov 2019, 14:18
Ismara treba podržati, momak je tu duže vrijeme i uvijek radio kako treba i šta treba.


Mozda je ok a mozda nije ali necu da ulazim u detalje,isto tako on je znao za ovaj problem i nije se moralo čekati sat i pol do utakmice i plakati i moliti ljude.
Trebao je prije par dana izaci javno i reci gdje je problem i da postoji problem pred utakmicu a ne sinoc cmizdriti i pravdati se pred istokom a istu stetu i odgovornost snosi kao i Ajdin i fudo i svi.
Pravis se posten a krijes se iza njih o lizes pa reci javno sta se desava u klubu i ne samo on vec i igraci i sekretari i svi ostali jer treba da nas neko zali hajde odigrajte utakmicu platit ce te,ma ne treba treba kaznjavati sve redom pocevsi od nas pa sve redom.
Ovom je davno trebalo stat u kraj da smo lopovski i nesposoban klub usta smo se svi juce uvijerili i nema toga opravdanja u koje cu ja povjerovati jer sve se moze kad se hoce pa i ono juce izbjeći ali svake sezone se gura na guzove na guzove i **** taj klub nas je al je usran i prevaratnski do zla boga.
standarno se ofiras

dinodino2019
Postovi: 2436
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 04 nov 2019, 14:54

Po pravilniku sigurno će neam oduzeti tri boda, a moguće je i šest, nek nam je Bog na pomoci. Ako ne dobijemo Zvijezdu ispast cemo
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 04 nov 2019, 15:14

Povodom posljednjih dešavanja u nogometnom klubu Čelik gradonačelnik Zenice Fuad Kasumović u razgovoru za Klix.ba je kazao kako je grad spreman pomoći, ali samo onoliko koliko je to moguće u sklopu okvira budžeta.
Kasumović je u razgovoru za Klix.ba izjavio da je NK Čelik udruženje građana koje ima skupštinu, izvršne organe i direktora koji su davno morali donijeti odluku i tražiti pomoć od grada. Međutim, pored redovnog izmirenja obaveza reprograma (izmireno blizu 340.000 KM), Grad Zenica je ove godine NK Čelik pomogao i sa 110.000 KM.

"Platili smo im karte za pripreme, bilo je tu i premija, ali grad nema nikakav utjecaj na upravne strukture Čelika, kao ni gradonačelnik. Po meni, kako ja vidim, ne znam jesu li završili registraciju, ali Čelik je privatna firma. Mi smo spremni pomoći, ali je pitanje kako? Sada je tih nekih 70.000 KM, a koliko će biti naredne sedmice?", kazao je Kasumović.

Dodao je da investitor nije znao za ugovore koji se vade iz latica, a da ni on sam neke igrače nikada nije vidio na terenu.

"Grad je spreman pomoći, ali sve ima početak i kraj. Treba vidjeti stvarno stanje, ko je štancao ugovore? Mogu li ja u 60. godini potpisati ugovor na 100.000 KM da igram za Čelik? Investitor i skupština trebaju provesti tu istragu. Dali smo im stadion besplatno, preuzeli reprogram i tu smo da pomognemo koliko možemo, a ove godine je to 110.000 KM", dodao je prvi čovjek Zenice.

U srijedu bi na Bilinom Polju trebao biti održan sastanak predstavnika investitora i rukovodstva Čelika povodom svih dešavanja u klubu, a Kasumović je kazao da nije pozvan na ovaj sastanak.

"Ismar (op.a.generalni sekretar kluba) me jučer zvao oko 15:10 sati da im hitno pomognem. Riješio sam jučer s NK Vitezom jer znam vlasnika i to je bilo riješeno, ali druge ljude nisam znao i nisam mogao utjecati. Hitno se moraju sastati organi udruženja građana ili ko je već u upravnom odboru i pronaći način da im se pomogne, ali samo ukoliko je to u sklopu budžeta jer ja ne mogu davati novac građana", zaključio je Kasumović u razgovoru za Klix.ba.
**** li ti familiju lažljivu, manipulatorsku,

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.