Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 04 nov 2019, 14:39

Druže natovarit ćeš sebi problem na vrat. Taj ako pije i pravi probleme onda će i tebi da pravi isto. Ne treba ti to u životu.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la moj uzor-S.G » 04 nov 2019, 15:00

Pasa moj ti ako negdje izadjes sa tom djevojkom i taj vas lik sretne, budi siguran da ce ti napravit neku scenu. Sranje u najavi
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 04 nov 2019, 15:10

Ja sam ti lijepo napisao. Pusti to vezala se za tebe. Ona je vidjela priliku da ipak ima neko ko bi je uzeo pa glumi. Ne treba ti to u zivotu.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 04 nov 2019, 15:19

Jedan moj rođak je prije nekih 15 godina oženio ženu koja se ranije udavala i ima dijete. Taj bivši je tukao i ona ga napusti, dijete ostalo kod njega. Mom rođaku svi govorili da je ne ženi, da traži drugu i slično. Lik nije htio da odustane, fino žive, imaju dvoje djece. Žena dobra k'o hljeb, kuća blista, fino djecu odgaja, jednostavno je bilo do to tog seljačine koji ne zna šta će od sebe pa žene tuče. Tu je bilo dobro samo što on nije pravio probleme njoj kad je otišla, imala je pravo da nekad vidi dijete i slično.

E to je dobra priča, znam jednu djevojku koja se tako razvela pa je bivši pratio i napadao momka sa kojim je poslije bila. Problema bruka bila.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 04 nov 2019, 15:33

bavarian_bk je napisao/la:
03 nov 2019, 17:08
Vidim da se vec poteže malo ta tema...

Šta kažete na neki oblik veze sa curom koja ima brak i dijete iza sebe?
Pogledaj film "in the bedroom".

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7415
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 04 nov 2019, 15:44

rio_Ferdy88 je napisao/la:
04 nov 2019, 09:35
Federer17 je napisao/la:
03 nov 2019, 23:18
Justin je napisao/la:
03 nov 2019, 22:43
Sve i da jeste on kreten, ona ga je birala, sto dovoljno govori o njoj.
A mozda su oboje ok, samo sto nisu kompatibilni i to su shvatili tek kasnije (u braku).

Greske ko greske, neminovno je da se desavaju. Koliko je nas koji smo bili ubijedjeni da je odredjena osoba 100% ta 'prava', pa se poslije ispostavi potpuno drugacije. Iz tog razloga (a vjerovatno ih, kad bih se malo zamislio, ima jos) ja to ne bih nazvao 'ponizavajucim za muskarca'. Iako, nimalo lahka odluka.
Upravo tako, kao da se niko nikad nije zeznuo u životu, niko nije savršen ili da zna čitati budućnost, al ako žena nije sama kriva za pucanje tog braka, tipa neka prevara ili nešto slično, onda zašto odbijati u startu, čak i da ima dijete, znam baš slučajeva gdje takvi brakovi super funkcionišu, još su dobili i svoje djece poslije i nikakvih problema nemaju.
Ima kod nas u gradu jedan lik (mislim da je ganci), ima dijete iz prvog braka, ova sadasnja mlada ima isto tako dijete iz svog prvog braka, a imaju i zajednicko dijete.
Dogovorili se da ce ici na sijelo kod prijatelja i on se nesto zadrzao u gradu. Ode on odmah kod prijatelja i zove ovu sadasnju zenu: Ja sam vec dosao, a ti kreni i povedi moje, tvoje i nase dijete :lol:

Kod mene komsinica, razvedena i ima dvoje djece. Znaci grom zenska, bolja je od vecine ovih madjih cura :cool:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la VolimTz » 04 nov 2019, 16:16

Vi stvarno imate problema. :mrgreen:
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Rosicky
Postovi: 8318
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rosicky » 04 nov 2019, 17:32

bavarian_bk je napisao/la:
04 nov 2019, 14:18
Jedina stvar koja me koči je to da bih nekad u budućnosti imao problem sa tim likom koji nije normalan, to sam skontao kroz ovo vrijeme za koliko sam upućen u situaciju. Nikako da presječem sebi i kažem to je to, posveti se tome 100% ili odustani od toga. :roll:
Pa gledaj jarane ako je tebi najveći problem bit alfa i zaštit ženu koju voliš imat ćeš problema i u dogledno vrijeme sa drugim ženama :D
Bez uvrede ali ako bi ti ta veza bila problem samo zato što nekom moraš noge slomit onda ti problema i nemaš :D

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 04 nov 2019, 17:48

Rosicky je napisao/la:
04 nov 2019, 17:32
bavarian_bk je napisao/la:
04 nov 2019, 14:18
Jedina stvar koja me koči je to da bih nekad u budućnosti imao problem sa tim likom koji nije normalan, to sam skontao kroz ovo vrijeme za koliko sam upućen u situaciju. Nikako da presječem sebi i kažem to je to, posveti se tome 100% ili odustani od toga. :roll:
Pa gledaj jarane ako je tebi najveći problem bit alfa i zaštit ženu koju voliš imat ćeš problema i u dogledno vrijeme sa drugim ženama :D
Bez uvrede ali ako bi ti ta veza bila problem samo zato što nekom moraš noge slomit onda ti problema i nemaš :D
Problem je što bi neko njemu mogao da polomi noge :lol:

bavarian_bk
Postovi: 4859
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bavarian_bk » 04 nov 2019, 18:08

Fantasista je napisao/la:
04 nov 2019, 17:48
Rosicky je napisao/la:
04 nov 2019, 17:32
bavarian_bk je napisao/la:
04 nov 2019, 14:18
Jedina stvar koja me koči je to da bih nekad u budućnosti imao problem sa tim likom koji nije normalan, to sam skontao kroz ovo vrijeme za koliko sam upućen u situaciju. Nikako da presječem sebi i kažem to je to, posveti se tome 100% ili odustani od toga. :roll:
Pa gledaj jarane ako je tebi najveći problem bit alfa i zaštit ženu koju voliš imat ćeš problema i u dogledno vrijeme sa drugim ženama :D
Bez uvrede ali ako bi ti ta veza bila problem samo zato što nekom moraš noge slomit onda ti problema i nemaš :D
Problem je što bi neko njemu mogao da polomi noge :lol:
Realno, satro bih ga bez problema haha :lol:

Ali problem je u tome što mislim da nije lik koji bi se na tome zaustavio, nego bi se vuklo dok ne bi došlo do ozbiljne posljedice.

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 04 nov 2019, 18:26

bavarian_bk je napisao/la:
04 nov 2019, 18:08
Ali problem je u tome što mislim da nije lik koji bi se na tome zaustavio, nego bi se vuklo dok ne bi došlo do ozbiljne posljedice.
Ja bih, iskreno, stavio tacku na sve to.

Pretpostavimo da se ozenis tom djevojkom i da taj lik licno tebi ne pravi nikakve probleme, ali ako je takav kakvim ga opisujes, onda ce sasvim sigurno praviti probleme tvojoj supruzi. Ako je sud njoj dodijelio kcerku, gotovo sam siguran da bi nasao nacin da je preko kcerke isprovocira (pretpostavljam da on ima periode kada je kcerka s njim). I onda kad skontas, sta imas biti s nekim ko je svako malo nervozan, naelektrisan, neraspolozen, a ti ovamo ni kriv ni duzan. I opet kazem, u nekim idealnim okolnostima bi te ovo 'cekalo'.

Druga stvar, tu njihovu kcerku nikad neces moci odgajati kao svoju djecu. Uvijek ce biti neka kocnica da je neces smjeti naruziti, malo i udariti, pa ce ona mozda iskoristavati i najmanje konflikte da se pojadi ocu. Djeca su uglavnom takva, ne biraju nacine da svoje marifetluke opravdaju.

I onda, kad sve saberes i oduzmes, dodjes na to da prozivljavas nesto sto ti nije po volji, a nisi sam prouzrokovao. Kako kaze neko ranije, ako se dvoumis - bolje ostavi. I sam se nikada nisam kajao (ili barem u rijetkim slucajevima) kada nesto nisam uradio/rekao, dok u suprotnom, milion puta.

Najlakse ti je zaboraviti i potisnuti te osjecaje u sebi, nece ti valjda biti prva. :D Kako god da odlucio - sretno!

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 04 nov 2019, 19:04

Slažem se sa Fedexom. Završi sa tim i gotovo. Zagorčat ćeš sebi život.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la VolimTz » 04 nov 2019, 19:36

I nikad veza na daljinu.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Denchi » 04 nov 2019, 19:43

bavarian_bk je napisao/la:
03 nov 2019, 17:08
Vidim da se vec poteže malo ta tema...

Šta kažete na neki oblik veze sa curom koja ima brak i dijete iza sebe?
da

omiljena kategorija

uveliko zavisi od te djevojke/žene

da li je ona tebi odgovarajuća što se tiče tvojih nekih standarda i zajedničkih stvari?

ako je, onda je sve ostalo sekundarno, sve ostalo se može riješiti, a ti što žene udaraju su najveće **** na svijetu tako da se njega ne trebaš bojati...on će sam sebe ubiti u svojoj glavi prije ga dohvatiš razmišljajući jel u tebe veći itd. tipični pjano...alkohol se ne zove bezze tekuća hrabrost...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 05 nov 2019, 08:38

Denchi je napisao/la:
04 nov 2019, 19:43
bavarian_bk je napisao/la:
03 nov 2019, 17:08
Vidim da se vec poteže malo ta tema...

Šta kažete na neki oblik veze sa curom koja ima brak i dijete iza sebe?
da

omiljena kategorija

uveliko zavisi od te djevojke/žene

da li je ona tebi odgovarajuća što se tiče tvojih nekih standarda i zajedničkih stvari?

ako je, onda je sve ostalo sekundarno, sve ostalo se može riješiti, a ti što žene udaraju su najveće **** na svijetu tako da se njega ne trebaš bojati...on će sam sebe ubiti u svojoj glavi prije ga dohvatiš razmišljajući jel u tebe veći itd. tipični pjano...alkohol se ne zove bezze tekuća hrabrost...
poslusaj denchija, ovi sto ti govore da obatalis sve to pojma nemaju o zivotu. ako vi jedno drugom odgovarate nema tog djeteta, a ni bivseg muza koji vam moze biti prepreka za srecu.

i ovaj dio o njemu je itekako tacan, taj nema mooda da bi bilo sta uradio, tako da se ne sekiras zbog toga.
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 06 nov 2019, 11:48

Mene moja porodica, rodbina i komšije opraše. :crazy:

Guram evo, pola godine, sada mali šok jer smo malo dalje, ništa pretjerano, oko dva sata autom. Sa njenim sve super, idem im čak, budem tamo. A ovako kada se malo duže hoćemo vidjeti, nađemo nešto gdje ćemo prespavati i provesti dan.

Malo je gadno jer nemaš nikakve podrške, čak se trude i da sve mi odmognu, ali borimo se. :beba:

Ako osjetiš i vidiš sebe sa tom osobom u budućnosti, kako zajedno djecu odgajate, onda samo napadaj. Jer svakako, okolini neće valjati nijedna, malo ko govori za druge da im je super...

Avatar
Marsal
Postovi: 22719
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 06 nov 2019, 17:57

BelminM23 je napisao/la:
06 nov 2019, 11:48
Mene moja porodica, rodbina i komšije opraše. :crazy:

Guram evo, pola godine, sada mali šok jer smo malo dalje, ništa pretjerano, oko dva sata autom. Sa njenim sve super, idem im čak, budem tamo. A ovako kada se malo duže hoćemo vidjeti, nađemo nešto gdje ćemo prespavati i provesti dan.

Malo je gadno jer nemaš nikakve podrške, čak se trude i da sve mi odmognu, ali borimo se. :beba:

Ako osjetiš i vidiš sebe sa tom osobom u budućnosti, kako zajedno djecu odgajate, onda samo napadaj. Jer svakako, okolini neće valjati nijedna, malo ko govori za druge da im je super...
Lijep ste par baš, uvijek mi bude drago kad vidim da objaviš neku foto ili story.

Ima života i izvan ovog sranja i dalje od ovih ljudi, nek ogovaraju ko im je.be mater, samo se vas dvoje nedajte.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 06 nov 2019, 18:27

Treba politi benzinom i zapalit pojedine
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Goalgetter » 06 nov 2019, 19:20

BelminM23 je napisao/la:
06 nov 2019, 11:48
Mene moja porodica, rodbina i komšije opraše. :crazy:

Guram evo, pola godine, sada mali šok jer smo malo dalje, ništa pretjerano, oko dva sata autom. Sa njenim sve super, idem im čak, budem tamo. A ovako kada se malo duže hoćemo vidjeti, nađemo nešto gdje ćemo prespavati i provesti dan.

Malo je gadno jer nemaš nikakve podrške, čak se trude i da sve mi odmognu, ali borimo se. :beba:

Ako osjetiš i vidiš sebe sa tom osobom u budućnosti, kako zajedno djecu odgajate, onda samo napadaj. Jer svakako, okolini neće valjati nijedna, malo ko govori za druge da im je super...
Ne daj se momcino, bitno da tebi valja i da si ti sretan. Okolina ce uvijek naci manu ili zamjerku, pa koga god nadjes.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 06 nov 2019, 20:28

Goalgetter je napisao/la:
06 nov 2019, 19:20
BelminM23 je napisao/la:
06 nov 2019, 11:48
Mene moja porodica, rodbina i komšije opraše. :crazy:

Guram evo, pola godine, sada mali šok jer smo malo dalje, ništa pretjerano, oko dva sata autom. Sa njenim sve super, idem im čak, budem tamo. A ovako kada se malo duže hoćemo vidjeti, nađemo nešto gdje ćemo prespavati i provesti dan.

Malo je gadno jer nemaš nikakve podrške, čak se trude i da sve mi odmognu, ali borimo se. :beba:

Ako osjetiš i vidiš sebe sa tom osobom u budućnosti, kako zajedno djecu odgajate, onda samo napadaj. Jer svakako, okolini neće valjati nijedna, malo ko govori za druge da im je super...
Ne daj se momcino, bitno da tebi valja i da si ti sretan. Okolina ce uvijek naci manu ili zamjerku, pa koga god nadjes.
Zbog cega te oprase?
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], LamineDiarra, lol89, Rosicky i 32 gosta.