Premijer liga 2019/2020

Avatar
zalayeta
Postovi: 22
Pridružen/a: 01 avg 2019, 14:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la zalayeta » 04 nov 2019, 09:56

no rules je napisao/la:
04 nov 2019, 09:17
Ništa on nije doživio , ja bio na utakmici , a nisam primjetio, raja ga ignorisala i on se našao prozvan , smiješno , šta treba zviždat , a ako je almir u napadu svi da ušute , i sa Vogošćom kada je dolazio isto pisao po fejsbuku on i njemu bliski poslije utakmice u Gračanici.., pratim ga od kako je postao , kada je na početku Pijetloviću grijao klupu i uvijek smo ga bodrili , ali ovo što sada radi nije mu uredu ... u jednu lijepu priču oko rukometa u Gračanici bezze unosi nemir ;)
- ako je ovako osjetljiv trebali bi iz kluba tražiti njegovo izuzeće sa utakmica u Gračanici :mrgreen:
Vidim da si ti previše pametan , a vala i ne čuješ dobro izgleda ako si bio na utakmici a nisi primjetio šta mu govore. I on je kao krivac što igra za neki drugi klub i trebamo mu svi je***at sve po spisku kad dođe u Gračanicu. A on kad je igro ti ljudi što mu psuju su mislili da je jedina dvorana koju imamo ona na Bazenu ,nisu znali šta je rukomet uopće, nahuškani od par pojedinaca da ga prozivaju a ni ne znaju ko je on. Toliko o tome. :urnebes:

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la baltazar7 » 04 nov 2019, 11:55

Ovog trenera Bosne Skopljaka sam zapamtio onako nekako nekulturan, uvijek neka galama, frka, nezadovoljstvo. Ni jednom kad je izgubio u Gračanici nije smogao snage da čestita, pruži ruku. Uvijek neko nezadovoljstvo, uvijek neko drugi kriv, sudije, vrijeme, planete, hladna voda. Sinoć ponovo, svi mu krivi. I zato mi je posebno žao što nije igrao Harmandić, jer mu je i to bilo jedno od opravdanja a nije da Bosnu nismo pobjeđivali i sa njim.

U svakom slučaju odučili ih od rukometa. 18 golova primili, 7 u drugom pol. Najbolji napad lige. Enough said.

Ovo što je Almir uradio je živo sranje. 800 ljudi je bilo u dvorani i valjda mu se trebamo izvinjavati sada svi kolektivno što se našlo 10 pacijenata koji su mu zviždali. Budalaština. Da je više razmišljao o igri a manje o tome ko će i hoće li ga mrko pogledati možda bi bio bliži svom prosjeku od 10-ak golova. Ovako samo 2 sa penala. Traume su to kad za 60 minuta ne skočiš sa krila kuknjava
da je faca, čestitao bi svom bivšem klubu a ne bi plakao i pravio žrtvu od sebe zbog nekoliko pojedinaca i zvižduka :kafa: valjda smo mu trebali pomoći i kad je krenuo na našeg igrača? Nek se ugleda na Toreta ;)

ne znam je li se onaj post sa prethodne stranice od korisnika "gradačac" odnosio na njega ali i ako nije, pogodio je u sridu

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Juventud » 04 nov 2019, 13:12

Sta kaki sta se zali sad i Skopljak o boze pa cista pobjeda Gracanice ko suza ljudi uvijek vodili 3,4,5 razlike. Nisam gledo utakmicu, znam da je falio Haramandic al nikakve to veze nema i daje bio i on opet bi isto izgubili.
Pa gubili su kad je bio i Medjic i Divkovic 😂😂😂. Nemoze se nazor pobijedit i na sudije alo Skopljak loce

Avatar
zalayeta
Postovi: 22
Pridružen/a: 01 avg 2019, 14:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la zalayeta » 04 nov 2019, 13:27

Juventud je napisao/la:
04 nov 2019, 13:12
Sta kaki sta se zali sad i Skopljak o boze pa cista pobjeda Gracanice ko suza ljudi uvijek vodili 3,4,5 razlike. Nisam gledo utakmicu, znam da je falio Haramandic al nikakve to veze nema i daje bio i on opet bi isto izgubili.
Pa gubili su kad je bio i Medjic i Divkovic 😂😂😂. Nemoze se nazor pobijedit i na sudije alo Skopljak loce
Skopljaku sudije budu krive i na treningu kad podijeli dvije ekipe pa jedna izgbi :crazy: :crazy:

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la no rules » 04 nov 2019, 16:26

zalayeta je napisao/la:
04 nov 2019, 09:56
Vidim da si ti previše pametan , a vala i ne čuješ dobro izgleda ako si bio na utakmici a nisi primjetio šta mu govore. I on je kao krivac što igra za neki drugi klub i trebamo mu svi je***at sve po spisku kad dođe u Gračanicu. A on kad je igro ti ljudi što mu psuju su mislili da je jedina dvorana koju imamo ona na Bazenu ,nisu znali šta je rukomet uopće, nahuškani od par pojedinaca da ga prozivaju a ni ne znaju ko je on. Toliko o tome. :urnebes:
Prosto nevjerujem o kakvom psovanju je riječ , moguće ali od pojedinca .
Lik je bio neprimjetan cijelu utakmicu , jedino možda kada je fulio zicer iz kontre cijela sala je skočila od dragosti zato što je Bosa odbranio , možda mu je tada neko digao srednjak , ako jeste neka je kada nas je ovako oblatio... takvih reakcija na svakom drugom gostovanju ima .
Pojedina Raja mu vjerovatno nemože oprostiti što je prije Gračanice izabrao Visoko , hajd u Vogošći su kao imali pare , ispravno bi bilo da se nama vratio kada već nije u inostranstvo otišao, ovako otišao u Visoko vjerovatno za iste pare , kokuzi i jedni i drugi :) , samo je na sebe bezveze gnjev nanio , mene što se tiče nek se sada vrati , ali me je uvrijedio kao gledaoca sa svojim pismom.
Ispade da smo svi divljaci i da nismo ni gledali utakmicu nego smo samo njemu psovali što nema veze sa istinom .

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Juventud » 04 nov 2019, 17:01

I igrao je u dva meni najmrza kluba u citavoj drzavi a to su VOGOSCA i BOSNA VISOKO uvijek bili cigani nesto na silu pokusavali bunili se trazili, a sjecam se od pred prosle sezone kad sam bio u Zivinicama na utakmici Vogosca se pokupi nisu htjeli igrat zbog navodnih losih sudiskih odluka, zalosno a bili tada u topp igrackom kadru. Za njih su klubovi poput Maglaja, Borca, Sloge Doboj i jos nekih na pre pre velikom nivou

LIBERTY
Postovi: 143
Pridružen/a: 16 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la LIBERTY » 04 nov 2019, 20:47

E moji mali mrzoljubci, kad svoju djecu toliko mrzite, nije ni cudo sto mrzite i one cije uspjehe, sto se tice bh rukometa, necete nikada dostici

Avatar
zalayeta
Postovi: 22
Pridružen/a: 01 avg 2019, 14:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la zalayeta » 04 nov 2019, 21:09

LIBERTY je napisao/la:
04 nov 2019, 20:47
E moji mali mrzoljubci, kad svoju djecu toliko mrzite, nije ni cudo sto mrzite i one cije uspjehe, sto se tice bh rukometa, necete nikada dostici
Bravo majstore, komentar na mjestu, **** se kao da je RK Gračanica prvak svake sezone, a ne da su obični prosječni prvoligaš koji itekako zna igrat prvu ligu po par godina. Svoju djecu mrze, a broj stranaca u ekipi 13,14,nemaju svog igrača u prvih 7.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la moj uzor-S.G » 04 nov 2019, 21:31

Ko ga yebe. Glumac/plačipička.

Trebali smo mu aplaudirat kad krene u napad kuknjava
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Juventud » 04 nov 2019, 21:36

Sta vi znate smecari jedni znate rukomet zadnju godinu dvije. RK GRACANICA je uvijek bila posten i zdrav sportski kolektiv znam i kad su ispadali nisu kupovali utakmice i sudije. Kad ih je Rk Kakanj pobijedio i uso u ligu nisu poklekli niti se bunili i zato im svaka cast za ove sada rez. I jos jedno ja mislim sve ce zivit i imat rezultate do kad je Damir Doborac cim ode i oni su gotovi 95% bit ce u rangu recimo Lokomotive daj srece da grijesim.

Avatar
zalayeta
Postovi: 22
Pridružen/a: 01 avg 2019, 14:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la zalayeta » 04 nov 2019, 22:10

Juventud je napisao/la:
04 nov 2019, 21:36
Sta vi znate smecari jedni znate rukomet zadnju godinu dvije. RK GRACANICA je uvijek bila posten i zdrav sportski kolektiv znam i kad su ispadali nisu kupovali utakmice i sudije. Kad ih je Rk Kakanj pobijedio i uso u ligu nisu poklekli niti se bunili i zato im svaka cast za ove sada rez. I jos jedno ja mislim sve ce zivit i imat rezultate do kad je Damir Doborac cim ode i oni su gotovi 95% bit ce u rangu recimo Lokomotive daj srece da grijesim.
Lokomotiva će biti Kiel za njih, zivi bili pa vidjeli poslije ove sezone šta će se desit, druga liga expres.

Redzo678
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 avg 2019, 16:00
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Redzo678 » 04 nov 2019, 22:21

Ne znam samo po kojoj osnovi se Gracanica svrstava u borbu za titulu s Borcem.Ljudi su dobili laksi raspored na pocetku tj s tezim ekipama igraju kuci s laksim u gostima izuzev Sloge GV ali to su svejedno izgubili.Eto sljedece kolo idu u BL tu ce im Borac pokazat da nisu oni u rangu ni za prve 4 pozicije realno.Imaju srece sto druge ekipe igraju slabo pa se jos drze npr. Maglaj,Izvidac,Konjuh donekle i Bosna jer se ocekivalo da budu ispred njih al opet kazem rapsored takav za sad i tjt.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la no rules » 04 nov 2019, 23:31

Samo malo , čovjek iz Gračanice mašta o tome da RK ispadne u drugu ligu :oops:
- Drago mi je što si mi otvorio oči , više ne komentarišem na ovu temu .
LP
zalayeta je napisao/la:
04 nov 2019, 21:09
**** se kao da je RK Gračanica prvak svake sezone, a ne da su obični prosječni prvoligaš koji itekako zna igrat prvu ligu po par godina. Svoju djecu mrze, a broj stranaca u ekipi 13,14,nemaju svog igrača u prvih 7.

- Lokomotiva će biti Kiel za njih, zivi bili pa vidjeli poslije ove sezone šta će se desit, druga liga expres

ExxiT
Postovi: 19
Pridružen/a: 25 jul 2019, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la ExxiT » 05 nov 2019, 00:28

Koliko ovde ima mrzitelja RK Gračanice, pa ti zalayeta pokopa sam sebe..
Kukaš kako gračanlije prozivaju svog kapitena a ti klubu zelis drugu ligu..e moj jado jadni

boriska
Postovi: 78
Pridružen/a: 11 mar 2012, 19:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la boriska » 05 nov 2019, 02:29

Previse je "mrzitelja" u svim klubovima. Neki su govorili nekad da bi platili da "njihovi" klubovi ispadnu iz lige,a sad se opet bore za te klubove. Zato je svakim danom sve jača treca i nize lige Njemacke, jer sve vise naših igrača dolazi da radi u Njemackoj.

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Juventud » 05 nov 2019, 06:16

Sta ti znas REDJO 678, veze ti nemas pokri se usima, jesu favoriti za drugu poziciju i biti ce 99%. drugi. Iskreno Borac je daleko najjaci i bit ce oni ponovo prvaci, druga pozicija Gracanici a treca moze bit ko.hoce. Daleko su oni ispred Konjuha Maglaj i Izvidjaca bar ove dvije god. Nebranim Gracanicu nit sam iz Gracanice samo sam realan.

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la pastore » 05 nov 2019, 07:48

U Ljubuškom sutra ponovo igraju Izviđač-Sloga , utakmica koja je prekinuta u nedjelju zbog kvara na rasvjeti .

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la ham19 » 05 nov 2019, 14:23

Nemojte me pogresno shvatiti, Gracanica mi je mnogo draga ekipa ali... S obzirom na broj stranaca u ekipi i igranja evrope ove godine, puno je troskova.Gracanica nije financijski jaka kao vogosca ili borac(kad god zakuka dobije odnekle financijsku injekciji od 100k) pa da mogu podnijeti skupe igrace.Skola rukometa gracanice izbaci jednog dobrog igraca svakih 5 godina i prisiljeni su da dovede igrace sa strane.Oni su kroz historiju kupili igrace iz okolnih gradova(tuzla,gradacac,doboj,lukavac) i ti igraci nisu bili skupi(.Sad vec nema takvih igraca, niko vise ne proizvodi rukometase i dolazi do problema.
Nadam se da nece doci do pada gracanice i da ce drzati kontinuitet nekoliko godina...

PS: Gracanica je u top 3 ekipe ove sezone, uz borac i visoko se bore za titulu

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la baltazar7 » 05 nov 2019, 16:29

Žao mi je samo što ljudi troše energiju na nebitne stvari i na žalopojke jednog igrača a na stranu se stavlja RUKOMET. A rukomet je u nedjelju pokazao taktički masterpiece od strane Damira protiv Bosne. Utušio je jednog od najboljih strijelaca i napadača u BH rukometu u zadnjih 10-ak godina na učinak bez učinka u toku 60 minuta.
Halil ga je naganjao dobrih 50 minuta kao pas po terenu. Onda ulazi Mehmedović i završava posao. Iz nervoze Almir pred kraj ulijeće Ćuzoviću u facu (a o tome njegovi simpatizeri mudro šute).
Uništio ga Damir odbranom, uostalom kao i cijelu ekipu. Samo 7 golova smo primili za 30 minuta.
Bosna se pogubila. Karanović teretnjak neupotrebljiv kad je na suprotnoj strani od klupe. I tako.

Inače lijepo je vidjeti moje sugrađane koji se raduju ispadanju ili očekuju ispadanje ekipe. NIkakav problem. Ispadali smo, ulazili. Vjerovatno će toga biti još ali ako se klub voli, onda se voli i kad gubi i kad pobjeđuje. I nikad ali nikad jedan igrač i jedno ime neće biti iznad kluba.

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la GEC » 05 nov 2019, 18:14

Eto vam i toree eto vam i on GRAČANICA je novi Šampion :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.