FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 04 nov 2019, 15:19

MMA075 je napisao/la:
04 nov 2019, 14:51
Eto u engleskoj nema psovki :D
Ma naravno da ima, ovo sto Amir piše je idealizam koji nikada neće biti ostvaren, pogotovo na Balkanu. Nismo mi tu nesto posebno, na svim stadionima u BiH je isto a vjerujem i u regiji. Moze se malo zavesti nekog reda sto se tice ponašanja, ali nema šanse da to ikada bude neka idealna atmosfera kakvu bi on na tribinama. Mislim i ja bih ali nije realno ono što on zamišlja, da nivo kulture bude kao na premijeri neke predstave u pozorištu, a atmosfera vatrena a ne pozorišna.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Skojevska
Postovi: 2469
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 04 nov 2019, 16:42

Madal je napisao/la:
04 nov 2019, 15:19
MMA075 je napisao/la:
04 nov 2019, 14:51
Eto u engleskoj nema psovki :D
Ma naravno da ima, ovo sto Amir piše je idealizam koji nikada neće biti ostvaren, pogotovo na Balkanu. Nismo mi tu nesto posebno, na svim stadionima u BiH je isto a vjerujem i u regiji. Moze se malo zavesti nekog reda sto se tice ponašanja, ali nema šanse da to ikada bude neka idealna atmosfera kakvu bi on na tribinama. Mislim i ja bih ali nije realno ono što on zamišlja, da nivo kulture bude kao na premijeri neke predstave u pozorištu, a atmosfera vatrena a ne pozorišna.
I u pozorištu se psuje na svakoj predstavi humoristicnog sadržaja, to je dio nas i neće niko nikad promjenit, normalno da ću psovati kad se nerviram svaku utakmicu, nikad rahat ne mogu gledat. 😁
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
FranckRibery
Postovi: 566
Pridružen/a: 17 jul 2014, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FranckRibery » 04 nov 2019, 18:37

desperados je napisao/la:
04 nov 2019, 14:52
Gdje je mutevelija Dzidic da proziva Celik, kaze trener tek dan pred utakmicu za Zeljom isplacen dio plate za avgust. Bitno je Slobodu prozvati za sto god, **** mu nanu onaj koji ga napucka. Smrad obicni.
Klosarcic obicni. Nece protiv svog Celika. Da je neki drugi klub, javio bi se mis odmah. Serem mu se u usta

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2490
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 04 nov 2019, 19:00

Lazni islamista dzidic se ne oglasava radi Celika,da se razumijemo zalosno je sto se jedan takav bivsi gigant nasao u
takvoj situaciji,ni nama ne cvjetaju ruze..jbo ligu sa plasticnim i vjestackim klubovima.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 04 nov 2019, 19:13

Skojevska je napisao/la:
04 nov 2019, 16:42
Madal je napisao/la:
04 nov 2019, 15:19
MMA075 je napisao/la:
04 nov 2019, 14:51
Eto u engleskoj nema psovki :D
Ma naravno da ima, ovo sto Amir piše je idealizam koji nikada neće biti ostvaren, pogotovo na Balkanu. Nismo mi tu nesto posebno, na svim stadionima u BiH je isto a vjerujem i u regiji. Moze se malo zavesti nekog reda sto se tice ponašanja, ali nema šanse da to ikada bude neka idealna atmosfera kakvu bi on na tribinama. Mislim i ja bih ali nije realno ono što on zamišlja, da nivo kulture bude kao na premijeri neke predstave u pozorištu, a atmosfera vatrena a ne pozorišna.
I u pozorištu se psuje na svakoj predstavi humoristicnog sadržaja, to je dio nas i neće niko nikad promjenit, normalno da ću psovati kad se nerviram svaku utakmicu, nikad rahat ne mogu gledat. 😁
Psujem i ja da se razumijemo, u nekim situacijama bi i mobitel halalio da sam siguran da cu pogoditi linijskog, ovo više pojašnjavam na šta je Amir mislio pod tim vraćanjem navijača na stadion.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 04 nov 2019, 19:45

Ma taj Meskovic haman nije dugo bio na stadionima u BiH da cuje psovke.
Sjetite se samo Goska.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 04 nov 2019, 22:24

Izvini, u Gabeli su nas tukli, manje psovali :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 04 nov 2019, 22:28

Sariel1987 je napisao/la:
04 nov 2019, 14:49
druze nema kod nas stadiona da nema psovki.
uostalom nista novo za vecinu stadiona i publike nismo japanci i nikad necemo ni biti, ako je to razlog sto ne dolaze ne moraju ni doci.
da ima pojedinaca koji bas pretjeraju ima, al to nije primarni razlog.
sveukupna atmosfera u i oko kluba uspjesi i rezultati su ti koji dobrim dijelom diktiraju posjetu. kao i mentalitet odlazaka na tekme da se ne lazemo.
E ako cemo o tome , zabranio bih na zapadu ulaz pripitoj raji , ali bih na sjeveru zmirio na mnogo vise stvari
tz tz tz tz tz tz

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 04 nov 2019, 22:43

slusalica je napisao/la:
04 nov 2019, 22:28
Sariel1987 je napisao/la:
04 nov 2019, 14:49
druze nema kod nas stadiona da nema psovki.
uostalom nista novo za vecinu stadiona i publike nismo japanci i nikad necemo ni biti, ako je to razlog sto ne dolaze ne moraju ni doci.
da ima pojedinaca koji bas pretjeraju ima, al to nije primarni razlog.
sveukupna atmosfera u i oko kluba uspjesi i rezultati su ti koji dobrim dijelom diktiraju posjetu. kao i mentalitet odlazaka na tekme da se ne lazemo.
E ako cemo o tome , zabranio bih na zapadu ulaz pripitoj raji , ali bih na sjeveru zmirio na mnogo vise stvari
Nedamo pripitu raju!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 05 nov 2019, 00:08

slusalica je napisao/la:
04 nov 2019, 22:28
Sariel1987 je napisao/la:
04 nov 2019, 14:49
druze nema kod nas stadiona da nema psovki.
uostalom nista novo za vecinu stadiona i publike nismo japanci i nikad necemo ni biti, ako je to razlog sto ne dolaze ne moraju ni doci.
da ima pojedinaca koji bas pretjeraju ima, al to nije primarni razlog.
sveukupna atmosfera u i oko kluba uspjesi i rezultati su ti koji dobrim dijelom diktiraju posjetu. kao i mentalitet odlazaka na tekme da se ne lazemo.
E ako cemo o tome , zabranio bih na zapadu ulaz pripitoj raji , ali bih na sjeveru zmirio na mnogo vise stvari
Ti bi bgm trebao neki drugi sport da pratiš.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 05 nov 2019, 10:15

pa zašto ? ako par hiljada tuzlaka ne ide na tekme radi par seljacina koji meze ,piju i psuju kao ispred trafika, sta je problem ?
Simpaticno je bilo 98' , nije vise... Meni nit je smijesno niti zabavno. Zbog tog nisam na zapadu bio otkako se sjever i napravio


off topic, ima li pijanih a da su simpatizeri sloge ?

:lol: subhanallah
tz tz tz tz tz tz

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 05 nov 2019, 11:22

Maksimovic opet na spisku Marinovica (Y)
Niko, niko, samo Sloboda

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 05 nov 2019, 11:32

katarakta je napisao/la:
05 nov 2019, 11:22
Maksimovic opet na spisku Marinovica (Y)
Zasluzeno. Isforsirati momka ovu sezonu uz Hodzica, Prsesa i Beganovica, da budu glavni kotacici u ekipi za sledecu sezonu. Naravno prvo da se stvari posloze i ugovori produze momcima.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 05 nov 2019, 12:02

Što mi ide ta priča oko psovanja na ****, **** ti sunce.

Al sad ozbiljno, psovanje je veliki dio bosanske kulture i jezika, sviđalo se to nekome ili ne. A pogotovo na stadionima, u žaru borbe, strastima. Kome se ne sviđa ne mora ni dolaziti.

Čuj da ne psujem na utakmicama, pa jedino da popijem 2-3 leksića.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Heller » 05 nov 2019, 12:13

Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 05 nov 2019, 12:16

desperados je napisao/la:
05 nov 2019, 11:32
katarakta je napisao/la:
05 nov 2019, 11:22
Maksimovic opet na spisku Marinovica (Y)
Zasluzeno. Isforsirati momka ovu sezonu uz Hodzica, Prsesa i Beganovica, da budu glavni kotacici u ekipi za sledecu sezonu. Naravno prvo da se stvari posloze i ugovori produze momcima.
Ne znam sto Smajic nije ccc

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 05 nov 2019, 12:42

MMA075 je napisao/la:
05 nov 2019, 12:16
desperados je napisao/la:
05 nov 2019, 11:32
katarakta je napisao/la:
05 nov 2019, 11:22
Maksimovic opet na spisku Marinovica (Y)
Zasluzeno. Isforsirati momka ovu sezonu uz Hodzica, Prsesa i Beganovica, da budu glavni kotacici u ekipi za sledecu sezonu. Naravno prvo da se stvari posloze i ugovori produze momcima.
Ne znam sto Smajic nije ccc
Cuva se za Fulham, ne daj Boze povrede..

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 05 nov 2019, 12:49

Eh upravo zbog ovoga i jesu svi stavili Smajica na zub. Vi koji pricate pa eto dijete je od 20 godina, nema boljih u ligi i slicno. Kao prvo prosle sezone su ga gurali vise nego ikoga u historiji ovog kluba. Svaka utakmica, svaka minuta, a zabio je jedan gol i imao jednu asistenciju u 30 meceva. Da damo za primjer Maksimovica koji je u pretprosloj sezoni zabio 2 gola protiv Mladosti, onda jos jedan ja msm u utakmici poslije, pa su ga poslali na pozajmicu samo da se moze Smajic isforsirati. Kao drugo, dajdza mu je nabio platu 3,4 hiljade mjesecno, a kapiten Beganovic ti igra za hiljadu maraka, Maksimovic za nista vise, Hodzica da ne i spominjem. Nije pozvan u reprezentaciju godinu dana, ako smo mi vec glupi i ne vidimo potencijal u njemu, sto onda i selektori ne vide, a vide u Maksimovicu..ZATO STO MOMAK POKAZUJE NESTO NA TERENU.
I ja sam prvi bio da se Smajic poslije one sezone kada je sa 17 godina zabio 7,8 golova isforsira, ali oni su to uradili tako hinjski, ponasali se prema navijacima kao da smo debili i na kraju momku sjebali bilo kakvu sansu za karijerom.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 nov 2019, 15:22

Smajica treba poslati u Kikace da pavi razliku na terenu sa svojim rodjakom golgeterom, najveca sramota u istoriji kluba koja je nosila dres sa brojen 10. To nema smisla raditi navijacima Slobode....
🔴⚫️

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 05 nov 2019, 15:44

Smajić je bio vanserijski talenat u juniorima i realno ga se i trebalo forsirati, samo je stvar sto smo ga dosad isforisirali i pokazao je da ne pravi razliku na terenu. I odvratno je sto je desetku dobio da nosi.

S druge strane tribine su ga uzele na zub i prije nego je počeo igrati, jer mu je eto Senco rodbine, a realnost je da je momak trebao dobiti šansu, i vrlo vjerovatno bi je i dobio ko god da je predsjednik. Isto tako bilo je par tekmi gdje je sasvim solidno odigrao, pa čak bio i jedan od najboljih na terenu a opet su se mogli čuti negativni komentari i na tribinama a i pročitati ovdje na forumu nakon takve neke utakmice.

Opet to sto igra ne treba uzimati na zub, jednostavno imamo dosta tanak igrački kadar gdje on moze naći mjesto u prvih 11. A opet ko zna, za nadati se da proigra.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Benjo_AFC86 i 18 gostiju.