Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
TheShed
Postovi: 1691
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheShed » 06 nov 2019, 00:17

Nema dileme da su nam najbolje opcije na bekovima Reece i Emerson, ali Lampard zbog iskustva forsira kapitena Azpija i Alonsa, mada mislim da je večeras Alonsu odzvonilo. Što se tiče Barkleya on je totalno neupotrebljiv u našem timu tj. pruža očajne partije, barem je tako bilo do sada na našu žalost, a najbolji fudbal u našem dresu je igrao u oktobru prošle godine.

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 06 nov 2019, 00:19

Sta je s Mounta? Kakva je povreda ?

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 06 nov 2019, 00:21

Frank finishes by reporting on Mason Mount's injury. 'They've strapped his ankle and hopefully it's relatively minor,' he says.
Cisto sumnjam da ce bit spreman za Palace.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheChief » 06 nov 2019, 00:30

Ovoj ekipi fali lijevi bek (Chilwell), jedno krilo (Sancho), te jedan klasni napadac.
Bukvalno nemam pojma ko bi taj napadac mogao biti, ali koliko god Abraham davao golova ne vidim ga kao prvog centarfora ekipe koja ce se boriti za najvece trofeje.

Avatar
camparinho
Postovi: 1310
Pridružen/a: 25 okt 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la camparinho » 06 nov 2019, 08:06

Ne znam zasto se dize tolika buka oko Abrahama, igra sasvim dobro. Fula jbg, ko da niko nikad nije imao losu sezonu. Pogledajte nam napadace prije njega koji su dolazili u najboljim godinama pa nista. 22 godine i strasan potencijal, a sve fule iz nekoliko utakmica(van Watforda) ce on za godinu il dvije poceti bez problema uvaljivati ko s poslom. Nadam se da je ovo zadnja utakmica Alonsa u dresu Chelsea i da me nece vise terorisati. Sto se tice ostalih mladih previse im se zamjera za njihove godine, nije da u ostalim ekipama imate toliku koncentraciju talenta, vecinom su to 1 il 2 igraca koji mogu postati nesto, dok mi imamo 6-7 takvih.

Kepa
James Zouma Tomori Emerson/Azpi
Kovacic Kante Mount(ako mogne)
Willian Abraham Pulisic

Ovo bih volio vidjeti za vikend cisto radi bekova razlicitih, da vidimo Jamesa i Emersona kako izgledaju.
Clutch city be safe rage hard!

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 06 nov 2019, 08:12

ajax je izgledao duplo odmorniji od nas i realno trebali su dobiti sinoc-bolji su bili, ali dobro je ovo kaljenje za nase mladice....

mislim da je recee sebi kupio mjesto u prvoj postavi-em svojom partijom, em komedijom alonsa od sinoc...mali ima strasan centarsut za beka
pi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 06 nov 2019, 10:18

Tweeds_10 je napisao/la:
06 nov 2019, 08:12
ajax je izgledao duplo odmorniji od nas i realno trebali su dobiti sinoc-bolji su bili, ali dobro je ovo kaljenje za nase mladice....

mislim da je recee sebi kupio mjesto u prvoj postavi-em svojom partijom, em komedijom alonsa od sinoc...mali ima strasan centarsut za beka
I ja sam to jue mislio ali sad kad kontam u prvom poluvremenu 1 sut 3 gola bukvalno al bukvalno iz nicega 3 gola sva tri gola pokloni od nas s tim da su dva komedija.
U drugom smo preuzeli utakmicu i prije kartona a onda poslije cirkus. Nije bas da su bili bolji ne znam cudna utakmica jedna od cudnijih koje sam gledao. I Frank juce govori ne mogu vam objasniti ovu utakmicu. Samo mora se priznati da sa nama ove sezone nema dosade :).
Kao sto sam rekao na pocetku sezone putujuci cirkus.

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 06 nov 2019, 11:00

Treba biti realan i reći da je Ten Hag sinoć održao lekciju Lampsu.
Nadam se da uči na svojim greškama, i on i igrači.
Trebaće još vremena da ova ekipa počne pobjeđivati jače i veće ekipe.
Ja sam izuzetno zadovoljan dosadašnjim tokom sezone. Samo ovako nastaviti, uz pozitivnu atmosferu u ekipi, što je najvažnije.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 06 nov 2019, 12:08

Uopste ne znam kako mu je ocitao lekciju?
Ten Hag ni sam ne zna kako je dosao do rezultata 4-1

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 06 nov 2019, 12:14

Ma glupi faulovi od strane bekova su nas kostali 2 gola.Ne mozes jbte pravit faulove u onakvim pozicijama bez pretjeranog razloga.Uzmi za ovaj autogol Kepe,Tomori i Alonso znaci idu na jednog covjeka i Alonso bez ikakve potrebe nasrce na lika i pravi prekrsaj u izglednoj poziciji za njih.Gotovo ista stvar se desila i na drugoj strani za njihov prvi gol.Lampard mora ozbiljno popricat s njima u vezi toga,nije ovo prvi put ove sezone da olako daju ovakve prilike.

Azpilicueta isto tako lagano ispade kod njihovog drugog gola.Dobra lopta Zijeha,al Azpi ono mora rijesit.

Avatar
brzi21
Postovi: 1268
Pridružen/a: 14 jan 2010, 13:20
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la brzi21 » 06 nov 2019, 13:05

Ten Hag je ocitao lekciju Lampsu isto kao sto je i Solskjer, nijedan od njih ne zna kako su uspjeli zabiti toliko golova iz nicega. Lampsu su jedino ocitali lekciju nasi odbrambeni igraci koji su katastrofalne greske radili, naravno daleko prije svih Alonso i Azpi.

Ne zaboravite da smo zabili 3 gola prije nego su oni poceli igrati s 9 igraca, siguran sam da bi izvukli pozitivan rezultat i na drugi nacin, jer bolji smo bili, narocito drugo poluvrijeme.

eXtr3m3
Postovi: 129
Pridružen/a: 09 okt 2010, 22:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la eXtr3m3 » 06 nov 2019, 13:11

Al koliko je Alonso kriminalan bio, pa centaršutevi u rangu Ashley Younga protiv Barse prošle godine, ako ne i gori xd

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 06 nov 2019, 16:56

Izvinite, ali kad ti neko uvali 4 gola, a ti nisi imao rješenje za njihov napad, to znači da je trener nadmudrio trenera. Zar neko misli da je slučajno napad Ajaxa išao preko naših bekova i da su se forsirali prekidi. Pa normalno da je protivnički trener proučio gdje smo najtanji i tu udario.
Pustite te priče da su golovi padali slučajno. Eto su Chelsijevi svi plod odličnih akcija, hau jes no.
I Solskjaer nije slucajno pobijedio oba puta. To je kao da kažete da je Di Matteo slučajno izbacio Barsu 2012. Nije ništa slučajno, samo upotrijebis oružje koje imaš na raspolaganju.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 06 nov 2019, 16:59

jose je napisao/la:
06 nov 2019, 16:56
Izvinite, ali kad ti neko uvali 4 gola, a ti nisi imao rješenje za njihov napad, to znači da je trener nadmudrio trenera. Zar neko misli da je slučajno napad Ajaxa išao preko naših bekova i da su se forsirali prekidi. Pa normalno da je protivnički trener proučio gdje smo najtanji i tu udario.
Pustite te priče da su golovi padali slučajno. Eto su Chelsijevi svi plod odličnih akcija, hau jes no.
I Solskjaer nije slucajno pobijedio oba puta. To je kao da kažete da je Di Matteo slučajno izbacio Barsu 2012. Nije ništa slučajno, samo upotrijebis oružje koje imaš na raspolaganju.
E jest bilo tesko skontat da smo slabi na bekovima :rol: Koliko god ti prico o Ten Haagu kao nekom taktickom magu,sinoc je podbacio jednako kao i Lampard.Nakon sto mu je bog dao da ima vodstvo od 4-1 iz 2 suta u okvir gola,trebao je umrtvit utakmicu i pokupit 3 boda,a ne da mu nasi sloze kontru i da mu 2 igraca dobiju crvene kartone :rol: U sustini napravio je isti zijan ko protiv Tottenhama prosle sezone.Nije znao umrtvit utakmicu i izvuc rezultat.

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 06 nov 2019, 17:18

jose je napisao/la:
06 nov 2019, 16:56
Izvinite, ali kad ti neko uvali 4 gola, a ti nisi imao rješenje za njihov napad, to znači da je trener nadmudrio trenera. Zar neko misli da je slučajno napad Ajaxa išao preko naših bekova i da su se forsirali prekidi. Pa normalno da je protivnički trener proučio gdje smo najtanji i tu udario.
Pustite te priče da su golovi padali slučajno. Eto su Chelsijevi svi plod odličnih akcija, hau jes no.
I Solskjaer nije slucajno pobijedio oba puta. To je kao da kažete da je Di Matteo slučajno izbacio Barsu 2012. Nije ništa slučajno, samo upotrijebis oružje koje imaš na raspolaganju.
mi smo imali rezultat 4-2 i dosudjen penal prije nego su ostali bez igraca. Znaci 4-3.

I da nisu dobili crveni velike su prilike da bi im zabili taj 4i.

Tak da hajmo rec "nadmudrio" 45 min. U drugom mu yebo Frenkie mamu. Vidio gdje je slab, alonsa napolje i gotovo

Sve u svemu na kraju utakmice niko nikog nije nadmudrio sto i rezultat pokazuje

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 07 nov 2019, 01:26

soxx je napisao/la:
06 nov 2019, 12:08
Uopste ne znam kako mu je ocitao lekciju?
Ten Hag ni sam ne zna kako je dosao do rezultata 4-1
Kako mu nije ocitao lekciju, ljudi su napravili dobar pritisak na nas, nasi su se pogubili bili, Alonso pravio debilne greske, i onda ona totalna glupost kod korner zastavice Alonsa i Tomorija.

Ajax je bio jednostavno bolji u prvom poluvremenu.

Sto se tice drugog poluvremena, imali smo srece tu sa crvenim kartonom. Mi smo imali 2 igraca vise na terenu kod rezultata 4-3 i nismo ih uspjeli pobjediti. Cakstavise mogli su ljudi doci do 5. gola u dva navrata pred kraj. Tadic uz korner liniju prosao kraj trojice cetvorice nasih igraca.

Sve u svemu, nema razloga biti nezadovoljan.

Ten Hag je ostao miran, ja bih na njegovom mjestu poludio.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 07 nov 2019, 09:35

Kako god, nijedan gol oni nisu dali kao posljedicu tog dobrog presinga. Fauli Azpilicuete i Alonsa, a iz kojih su pali golovi su bili cist njihov debilizam. Ajax je fina ekipa, al imaju istu boljku ko i mi. Sposobni su dat 4 komada lagano na utakmici, a imaju i sposobnost da prime 3 gola za 10min sto smo mogli vidjet prosle sezone, a evo i ove. A tu krivicu ima i Ten Haag. Imat ce je i Lamaprd ako to ne rijesi u dogledno vrijeme.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 09 nov 2019, 12:32

slika

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 09 nov 2019, 12:36

Preseli azpi na klupu. Opa

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 09 nov 2019, 12:37

Znas da bi Zaha silovo Azpija brzinom,vidit cemo kako ce James to odradit.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.