GNK Dinamo Zagreb

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Tko je najbolji igrač Dinama

- Livakovic
3
9%
- Ademi
9
27%
- Ivanusec
4
12%
- Majer
0
Nema glasova.
- Orsic
15
45%
- Petkovic
2
6%
 
Ukupno glasova: 33

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 10 sep 2019, 19:41

bhpremierliga12 je napisao/la:
LittleCule je napisao/la:
bhpremierliga12 je napisao/la:Zna li neko koliko su pojedinacne ulaznice za ligu prvaka?
sjever dolje/gore - 120kn
istok - 200kn
zapad gore - 200kn
zapad dolje - 300kn

na dan tekme su skuplje
Koje tribine su za obicne navijace, gdje si najsigurniji?
Siguran si na koju god tribinu odeš sve dok ne radiš majmuna od sebe i drugih.

Odi na istok.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Drape » 11 sep 2019, 14:27

Petar Stojanović odigrao je svih 180 minuta za Sloveniju u pobjedama protiv Poljske (2:0) i Izraela (3:2) kojima je Slovenija opet u igri za Euro.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la crozla » 14 okt 2019, 10:28

Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la crozla » 06 nov 2019, 09:30

Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la DrFilgud » 06 nov 2019, 22:51

Svaka cast susjedi, iskrene cestitke i respekt!!

PS: :( Ipak mislim da Dinamo moze u play off CL, a i zasluzili su

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Seaman » 06 nov 2019, 23:29

laprda o VAR-u dok mu igra puž od moroa i rupetine od stojanovića i leovca na bekovima :facepalm: :rol: :rol: prodaja šunjića da bi igrao pulen od mamićeva sina :rol:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Rooney88 » 07 nov 2019, 07:51

Steta stvarno, u dvije tekme Dinamo za klasu bolji od Sahtara. Ima jos nade ali mislim da nakon ovog sinoc ostaje ipak EL. :(
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la crozla » 07 nov 2019, 09:56

Da je izboriti Novo proljece, to bi bilo.ludoo. Sve ostalo je cist bonus.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la TedBundy » 15 nov 2019, 22:14

Zabi ga Olmo na debiju za Španiju.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 23 nov 2019, 16:06

Prolazim jučer navečer kraj stadiona,vidim neka gužva nešto.Nemam pojma o čemu se radi,jel Europa,jel kup,jel HNL,jel prosvjed nedaj boze.Još petak,ništa mi nije jasno.A na kraju krajeva nije me ni briga.Samo posljednja potvrda da sam za vjeke vjekova zavrsio sa pričom o klubu kojeg više nema i nikada ga više neće ni biti jer je stoka od naroda dopustila da se dogodi to što se dogodilo.Bilo je dobro dok je trajalo.

Avatar
Lex
Postovi: 314
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Lex » 25 nov 2019, 00:10

Jos samo da ovdje prestanes gnojiti i sve 5! :thumbup:
Cuj ovo, nemam pojma jel Europa. Mislio da je Mamic platio da u petak igraju Europu. :urnebes:

#hešteg
#jeleuropa
#siamokomentiram
#attentionwhore

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Derdiyok » 26 nov 2019, 01:57

Momci, sretno protiv Italijana. Šteta tekme protiv Šahtara ali Bože moj.

:salut:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la FliX » 26 nov 2019, 19:59

Udjem prvi put na ovu temu i vidim u vrhu neku anketu. Nesto Dinamo u ligi Europe sa Ludogoretskom? Haha.. kolko je to stara anketa? :-D

Avatar
ImranEDC
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 feb 2020, 18:12
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la ImranEDC » 03 mar 2020, 00:33

FliX je napisao/la:
26 nov 2019, 19:59
Udjem prvi put na ovu temu i vidim u vrhu neku anketu. Nesto Dinamo u ligi Europe sa Ludogoretskom? Haha.. kolko je to stara anketa? :-D
Tad su se jos zvali croatia osiguranje pardon ovaj malogradjanski sam mislio reci :D
Vucem tu i tamo,bodem se u celije,kad murija dolazi odma vadim prangije.

Avatar
Lex
Postovi: 314
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Lex » 04 mar 2020, 00:42

Sutra u 14 Bayern Dinamo osmina finala juniorske Lige prvaka. Arena 1 prenosi.

BakaSliskovic
Postovi: 127
Pridružen/a: 26 mar 2013, 14:40
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la BakaSliskovic » 16 apr 2020, 16:01

Ljudi iz uprave Dinama kao da se trude da ih javnost još više ne voli. Neshvatljivo je kakve poteze povlače već godinama, ne samo po pitanju trenera, nego općenito. Ne znam što im to treba...
Ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku.

Avatar
Mokes
Postovi: 14873
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Mokes » 13 maj 2020, 16:29



30 godina od čuvenog poteza Bobana.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 15 jul 2020, 00:30

BakaSliskovic je napisao/la:
16 apr 2020, 16:01
Ljudi iz uprave Dinama kao da se trude da ih javnost još više ne voli. Neshvatljivo je kakve poteze povlače već godinama, ne samo po pitanju trenera, nego općenito. Ne znam što im to treba...
slika

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Drape » 26 jul 2020, 13:14

Ne bi bilo ništa novo da igrač sa reputacijom najboljeg igrača HNL ne računajući igrače Dinama dođe u Dinamo i ne uspije, ali Kastrati je stvarno fenomenalan u Lokomotivi, za koju ima odigrati još samo finale kupa i priključuje se Dinamu.

Čovjek je naprosto prebrz. Bilo da pričamo o eksplozivnosti i sposobnosti da ostavi suparnika već u prvih nekoliko metara, ili o najvećoj brzini koju može ostvariti na otvorenom prostoru, Kastrati ima sjajne fizičke predispozicije i donosi konstantnu prijetnju obrani. Čak i kad imate loptu, jedan dio koncentracije morate posvetiti tome gdje se nalazi Kastrati jer čim je izgubite, on ima sposobnost unakaziti vas u samo nekoliko sekundi kao nitko drugi u ligi.

Lokomotiva u pravilu ima dvostruko više napada na desnom krilu u odnosu na lijevo i nijedna druga momčad u HNL-u nije toliko orijentirana na jednu stranu.

Razlog za to leži u Kastratijevom igračkom profilu. Kada je došao u Hrvatsku, nije imao seniorskog nogometnog iskustva i u suštini je bio jednodimenzionalno krilo s jednom elitnom karakteristikom. Kad stvari ne bi mogao riješiti pravocrtnim bijegom na otvorenom prostoru i kad bi ga čuvar usmjerio na slabiju nogu, više od pola posla je bilo obavljeno. Međutim, Kastrati se razvijao.

U kratkom vremenu je u svoj arsenal vještina dodao osjećaj za utrčavanje u prazan prostor, onda i dribling koji ga čini nepredvidljivijim kada primi loptu, a na kraju i dodavanje, s kojim je postao još veći faktor za kreaciju svoje momčadi u zadnjoj trećini terena.

Međutim, Kastrati je zadržao jedan dio jednodimenzionalnosti, jer njegova igra je i dalje u ogromnom postotku vezana uz aut liniju. Kao što pokazuje ova skica njegovih akcija na utakmici protiv Istre, Kastrati naprosto ne ulazi u sredinu i ne pokušava razliku napraviti u međuprostorima.

Goran Tomić ga povremeno koristi i kao centralnog napadača, pogotovo ako Lokomotiva igra s trojicom natrag, ali njegova zona komfora je vezana u prostor uz aut liniju i u njoj još uvijek prvenstveno traži izolaciju protiv suparničkog bočnog igrača kojeg može maltretirati svojom brzinom. Velika većina njegovih dodira s loptom je isključivo u širokim zonama terena.

slika

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: GNK Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 26 jul 2020, 16:34

Ne moze bit gori od Hajrovica u svakom slucaju. Meni je Kadzior simpatican igrac i drag decko, ali nema taj kvalitet. Ima strasan centarsut, ali mu fali brzina. Dinamo u Europi igra na kontre i tu je Kastrati u velikoj prednosti. Mozda nece biti najbolji igrac Dinama, ali gledajuci poziciju desnog krila smatram da se Dinamo pojacao, jer je dobio boljeg igraca od dvojice koji su pokrivali tu poziciju, tj. od Kadziora i zasigurno od Hajrovica. Uskoro ulazi u 22. godinu, nije ni mlad, morao bi se brzo afirmirati, a to mu ne bi trebalo biti tesko, jer doslovno treba preci preko ulice u ekipu koju jako dobro poznaje.

Pored Kastratija u Dinamo iz Lokomotive stize i Jakic koji ce na sredini terena sigurno jako pomoci Ademiju. Nadam se da nece biti ozljeda, sigurno ce biti pojacanje.

S njima dvojicom dolazi i Karacic, tj. ocekujem da ce se istom produziti posudba. Mislim da su i Stojanovic i Moharrami bolji od njega. Jedino ako Stojke ide dalje, a cini mi se da ima zelju. Mene je iranac odusevio igrama u Lokomotivi jesenas i jasno je zasto su ga odmah povukli nazad, u Dinamu je pokazao da je prerastao Stojanovica kojem je vjerojatno to glavni razlog zasto zeli napustiti Dinamo. Klupa mu ne garantuje neke bolje uslove, kao ni pozive u reprezentaciju.

Mislim da ce Dinamo dovesti i jos poneko pojacanje, pogotovo u zadnjoj liniji, bit ce to igracki strasna ekipa predvodjena... Ajde da se ne izrazim kakvim trenerom na klupi, dobit cu ban. Na kraju bi mogla ostati zal za neiskoristenim potencijalom.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.