FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 04 nov 2019, 19:59

Sad nam je svaka utakmica bitna, slično kao i svakoj ekipi u top 6. Mladost DK sve sto moze uzeti bodova je kuci, i poslije ovog kurslusa sa Celikom ce igrati 120% protiv nas da isplivaju iz zone ispadanja.

Nadam se da ce Krunic izvesti potentniju ekipu od ove sa Miricem i Volkovim. Cosic je zvijer zajedno sa Ziljkicem lijevo i ne znam sto rastimava taj tandem.

Poslije Mladosti je derbi sa Zrinjskim i sansa da ih izbacimo iz borbe za top 3 definitivno i zato je prevazan Kakanj kao dobra uvertira.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 05 nov 2019, 14:30

Sudija dobio 10 utakmica!
Pa je l' pobio komplet ekipu radnika?!
Da je utakmica bila neizvjesna, da je bio negativan rezultat pa da kazes preokrenuo je rezultat! Al radnik nije postojao! Onaj smrad burekovic komentarisao sudjenje a ni on sam ne zna koliko je puta bio suspendovan!

Klasicno sporovodjenje sile i zastrasivanje... Jbga, kako je Borac kilavo usao u sezonu niko nije ocekivao da moze napraviti nesto. Ali sad kada je u seriji i kada puca na vrh, 'ajde da to sasijecemo u korijenu i posaljemo poruku da se ni slucajno ne smije pogrijesiti u Borcevu korist.
Ok :D sve super :D

Otrovent
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 avg 2019, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Otrovent » 05 nov 2019, 14:59

Samo da smo načisto da se ovdje ništa ne mijenja.

maraBL
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 maj 2012, 12:50
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la maraBL » 05 nov 2019, 22:06

Meni je neugodno koliko imamo najblaže rečeno ,,domaćinski suđenje" iz kola u kolo. No dobro Zilkic odličan,
Volkov vidi se da zna lopti, Kajkut zreo za klupe čovjek u 25min ne može više trčati povlači se u sredinu guši loptu... sad dal' je Vujaklija gori i od umornog Kajkuta pitanje jer...
& & ?
FC LIVERPOOL

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 nov 2019, 16:07

maraBL je napisao/la:
05 nov 2019, 22:06
Meni je neugodno koliko imamo najblaže rečeno ,,domaćinski suđenje" iz kola u kolo.
Nemam ja baš taj nivo sportske kulture da mi je toliko baš neprijatno,mada se od prvog duela i starta vidjelo šta je spremljeno Radniku u nedjelju...ja sam utakmicu gledao na tv,a tu se sve i još bolje vidi,usporeni snimak,gestikluacije,govor tijela,ovo,ono.....penal i ono sa Volkovim je najmanji problem....Otkad je liga ozbiljna,a po meni je ozbiljna od 2009,ovakvo suđenje Borac još nije imao!!
Ono prije 2009 i ne računam..od 8 utakmica u kolu,najčešće je bilo svih 8 kečeva,a ako jedan nije,taj najvjerovatnije ispada iz lige..Borac kad je ispao,imao je tri boda manje od onog što je u Evropu otišao!

. više bih volio da smo ovo uradili nekome ko je i nama isto radio,nego prijateljskom klubu ,koji nas je pokušao ostaviti u ligi 2016,i izveo,ne B,nego C ekipu u Bjeljini protiv nas predzadnje kolo,i time nam omogućio meč loptu protiv Viteza kući zadnje kolo,koju svojom nesposobnošću nismo iskoristili...Poslije,ovoga,teško ćeš moći na tu vrstu razumjevanja računati od Miće Mićića,Krstajića ili Žižovića...

Pročitah i druge teme,i moram priznati da sam iznenađen,prijatno!!....i da mi je drago kad vidim koliko laju na Borac,samo zato što je imao domaćinsko suđenje u jednoj utakmici! :cool:

Dosad nas navijači ovih ozbiljnijih klubova nisu doživljavali uopšte,a sad im Borac glavna tema,a veći su lopovi od Vice 1000 puta!!
..Uvijek je u životu bolje da te mrze nego da te žale...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 nov 2019, 16:20

Zaboravih napisati,ako je ovaj sudija dobio 10 utakmica,onda je onaj što je sudio Tuzla City-Zvijezda,trebao dobiti doživotnu!!!

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 06 nov 2019, 16:43

i samo da dodam, sudija koji je sudio borac tuzla siti, naknadno mu je smanjena ocjena :lol: :lol:
..Uvijek je u životu bolje da te mrze nego da te žale...
i ocigledno se sada i boje :mrgreen:

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 06 nov 2019, 17:07

Poceli smo da žuljamo sarajevsku mezimčad...treba bahatog Borca obuzdati na vrijeme
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 nov 2019, 17:23

Jak Borac ne odgovara ni Sarajevu,a čak ni Zapadnoj Hercegovini,koja je naučila na dve pozicije u Evropi i pola budzeta zatvorenog od UEFA nagrada..s tim što sarajlije laju na Borac,a ovi su korektni....Za 10 mjeseci će Borac biti jak i u Savezu,a ne 13-prase kao sada što je,i gdje ovaj jadnik dobi 10 utakmica....Tek tad će nastat jadikovka :cool:

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 06 nov 2019, 17:33

samo da ne bude zabune, kada kazes "ne odgovara Sarajevu" ne mislis samo na fk Sarajevo?!

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 nov 2019, 17:43

Mislim na oba sarajevska kluba,sad kad sam iščitao temu Premijer liga BIH općenito,gdje smo preko noći postali glavna tema.,za razliku od početka sezone kad su sa sažaljenjem reagovali na moje postove da će Borac u Evropu ove sezone....Raduje me to,i vraća u vrijeme kad im je Borac bio trn u oku...možda smo zaista na dobrom putu

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 06 nov 2019, 18:01

Karali su Zvijezdu Brgule najstrasnije od prvog kola ko je stigao...niko ni riječi! Al kad smo mi u pitanju dobiju iinspiraciju za prošireni fond riječi + nemir u zeludcu.

Ko ih .ebe...amarove smo postavili gdje pripadaju, doci ce nam i ti vijetnamci u BL, pa im ni Prolići ni Burekovići neće pomoći.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 06 nov 2019, 18:09

Ima tu jedna stvar koja je za mene ohrabrenje, na stranu preuzimanje saveza i pare koje imamo, Borac igra dobar fudbal, zadnje dvije u BL, pa to se nezna sa koje strane vise sijeva, prava je steta sto i TC i Radnika nismo nabili vecim rezultatom, jer smo igrom na terenu to zasluzili, pa poslije neka jaucu do mile volje, a bratija nek ih sazalijeva.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 nov 2019, 18:16

Baš tako...po meni Borac ovako raznovrsno i lepršavo nije igrao ni kad je prvak bio...Igra najljepši fudbal u ligi...od rata na ovamo,ovo se može porediti samo sa onim prvim Jagodićevim mandatom kad nas je Pilav ostavio bez Evrope,i kad je uspjeh bio otići sa Gradskog bez 3-4 komada,i jesenjim djelom pod Draganom Jovićem,koji je ,nažalost,u nastavku izduvao...vjerovatno jer se znalo da od licence nema ništa,pa je i on napustio i otišao u Angolu,pao motiv i igračima i njemu...Ko god kaže da trenutno igra bolji fudbal od Borca-laže....e sad,dokad će to trajat,ko zna..neminovno je i da dođe do pada u formi

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 06 nov 2019, 18:21

Mozda jos period Cvetkovica pokojnog, ali definitivno ovako se nije igralo odavno u Banjaluci.
Cak se moze reci da ides na utakmicu sa ovim nekim levatima spokojno sa pitanjem koliko ce im komada samo utrpati.
Cini mi se da je to pocelo sa dizanjem forme Zoke Milutinovica, ostali su ga samo pratili jer smo sada na sredini raznovrsni i mozemo drzati loptu.
Ima tu i do ovih pauza, dok se ostatak lige u pauzi sprema po nekim cukama, pravi klub ide u Terme Catez.
Pisaj po sirotinji.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 nov 2019, 18:32

Ja sam ispočetka pizdio na ove pauze,jer nam uvijek nekako dođu kad smo u naletu...ali pametniji od mene mi objasniše da imamo najstariju ekipu u Ligi,i da i nisu loše ove pauze svakih mjesec dana,da se malo regenerišu....dobro je i što ovi mlađi fino igraju,Vladan,Ziljkić,Ćosič...def na proljeće dovesti još tih mlađih,potentnijih,i onda je to spoj mladosti i iskustva,samo nebo će biti granica....a od iskusnijih,ubjedljivo prvi pik bi mi bio Nemanja Bilbija,ali popizdio sam kad sam vidio kako je za vikend izdominirao protiv najboljeg kluba u Koreji,Pohanga...stavite na yt Pohang-Geongyam...poslije ovakve partije,od moje želje nema ništa,nažalost

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 06 nov 2019, 18:34

Ma samo da mlatnemo Kakanj, pa da skoci konzumiranje bromazepama u Pofalićima, Marijin dvoru, grbavici...
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 06 nov 2019, 18:37

Sto se tice pojacanja, dosta ce zavisiti od mjesta na tabeli, tj ambicija.
Ima igraca za probrati i u PL. Lako se moze desiti da idemo sa prvog mjesta nakon regularnog dijela sezone, a to igracima puno znaci i za manje ugovore od onih koje trenutno imamo.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 nov 2019, 18:57

Moglo bi se i ovo u nedjelju uzet..baš me obradovalo kad mi kolega reče da je prošli petak Kruna otišao uživo pogledat Mladost-Zvijezda,iako je bilo na BHT....te sitnice meni puno znače...da mu je stalo..i da je studiozan,da uživo vidi protivnika za dva kola...navijaćemo

Otrovent
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 avg 2019, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Otrovent » 06 nov 2019, 19:28

Napadačka igra, za gol vise je Kruniceva doktrina. Nije tajna. To je forsirao i u banjalučkom Željezničaru. Sad kad je posložio ekipu, i u Borcu.

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.