FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la TedBundy » 06 nov 2019, 13:11

Saurman je napisao/la:
06 nov 2019, 11:59
TedBundy je napisao/la:
06 nov 2019, 01:08
Saurman je napisao/la:
05 nov 2019, 23:12
Ne piše im se dobro protiv Intera a ni protiv BvB ako ne poprave igru, al' eto i bod im je dovoljan u Italiji.
Mrš s teme, gurbete bavarski!

Psihopata odyebaus.
Mrš na svoju temu!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 06 nov 2019, 13:15

TedBundy je napisao/la:
06 nov 2019, 13:11
Saurman je napisao/la:
06 nov 2019, 11:59
TedBundy je napisao/la:
06 nov 2019, 01:08

Mrš s teme, gurbete bavarski!

Psihopata odyebaus.
Mrš na svoju temu!
Pa malo je i njegova.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 06 nov 2019, 13:17

Wandelanoite je napisao/la:
06 nov 2019, 01:35
Bartomeu je covjek ubacen od strane Madriđana i tu drugog objasnjenja nema, sve su uradili da se otjera Laporta koji je imao harizmu i muda da napravi daleko najjaci tim u historiji.

99% navijaca je protiv Valverdea i nema smisla da isti i dalje bude trener, a on kao predsjednik ga i dalje podrzava.
Ma jesu qurac to treba da se zvizdi svih 90 minuta, pick.e su znali Coutinhu zvizdat nakon 400 dana boravka u klubu.

Ustani, izvadi maramice. Qurcine se dodju slikat za IG.

Ne dirajte Sarmu vidis da i njega zabrinjava ova situacija, pati duboko u sebi.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 06 nov 2019, 15:20

Sport.es pise da nosonja ima i dalje veeeliku podrsku rukovodstva ( citaj igraca). Dabogda svaku sljedecu izgubili 3 razlike dok je ovaj na klupi.
27.10.2020

Avatar
salkan
Postovi: 722
Pridružen/a: 25 maj 2019, 23:11
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la salkan » 06 nov 2019, 20:46

1. Dođosmo do toga da treba skinuti kapu @Romariu jer je tačno predvidio dešavanja u klubu i ono što slijedi nakon što se zasićenost uvuče u svlačionicu a Upravu preuzmu biznismeni, odnosno ono šta se dešava kao backlash - plaćanje cijene globalnog brendiranja. Nažalost, svi mi (ili većina nas barem) je živjela u ubjeđenju da Messi ipak zaslužuje još koji veliki trofej u svojoj karijeri i što je najgore, vjerovali smo da njegovo napumpavanje cifri neće naštetiti rezultatima Kluba. Desilo se i dešava najgora verzija pesimističke vizije našeg Romaria, a to je da pored ove visoke cijene koju plaća Klub (a kroz Klub i mi, ljubitelji istog) - FCB gubi identitet i od giganta i tima koji je igrao najljepši fudbal u istoriji (2009-2012) postaje ManUtd v2.0 ili čak AC Milan v2.0, prosto natprosječna ekipa koja će se mučiti da dođe do bilo kojeg trofeja u sezoni i koja će poslužiti igračima kalibra Coutinho, Griezmann ili Dembele kao prolazna stanica i nešto čega se neće baš dobro sjećati. A toga je barem bilo u Barsinoj istoriji, pogotovo krajem 90ih i početkom 21.vijeka. Dakle, čestitam Romariju ali se nikad neću složiti s njim da je Messi lažni GOAT. Messi je GOAT.

2. Sad kad čekamo najgore i nemamo nadu u poboljšanje, hoće li mi ko objasniti šta se dešava sa sajtom klix? Pa jel i njima Cristina i Perez plaćaju da vode onu kampanju protiv Barselone, Messija i svakog ko je protiv real Madrida? Onakvih komentara nisam nigdje pročito, pa to je užas. Kakvi se onde idioti skupljaju? Čini mi se ko da postoji neki kružok bolesnih retardiranih čviljavih tinejdžera koji nikad u životu nisu šutnuli loptu a onanišu na real i Cristinu i pritom ne biraju riječi kako će da popljuju i pose.ru našu Barselonu? A članci koje njihovi internet novinari pišu? Pa to je tek za dugotrajnog zatvora! Kad pogledam na šta liče domaći sajtovi u poređenju sa sajtovima naših komšija lijevo i desno - a da ne pominjem otvorene medije tipa twitter - pa gdje mi živimo? Molim vas da mi objasnite!
Mogu razumjeti da ima zaluđenih tipova, pa i mi imamo ovdje administratora (onaj Epitaf ili kakoveć) koji je otprilike pobjego sa Sokoca iz ludare, ali čak i on ima neku granicu. Šta se dešava?
Džeri Drejk

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BosniaBoston » 06 nov 2019, 22:01

salkan je napisao/la:
06 nov 2019, 20:46
1. Dođosmo do toga da treba skinuti kapu @Romariu jer je tačno predvidio dešavanja u klubu i ono što slijedi nakon što se zasićenost uvuče u svlačionicu a Upravu preuzmu biznismeni, odnosno ono šta se dešava kao backlash - plaćanje cijene globalnog brendiranja. Nažalost, svi mi (ili većina nas barem) je živjela u ubjeđenju da Messi ipak zaslužuje još koji veliki trofej u svojoj karijeri i što je najgore, vjerovali smo da njegovo napumpavanje cifri neće naštetiti rezultatima Kluba. Desilo se i dešava najgora verzija pesimističke vizije našeg Romaria, a to je da pored ove visoke cijene koju plaća Klub (a kroz Klub i mi, ljubitelji istog) - FCB gubi identitet i od giganta i tima koji je igrao najljepši fudbal u istoriji (2009-2012) postaje ManUtd v2.0 ili čak AC Milan v2.0, prosto natprosječna ekipa koja će se mučiti da dođe do bilo kojeg trofeja u sezoni i koja će poslužiti igračima kalibra Coutinho, Griezmann ili Dembele kao prolazna stanica i nešto čega se neće baš dobro sjećati. A toga je barem bilo u Barsinoj istoriji, pogotovo krajem 90ih i početkom 21.vijeka. Dakle, čestitam Romariju ali se nikad neću složiti s njim da je Messi lažni GOAT. Messi je GOAT.

2. Sad kad čekamo najgore i nemamo nadu u poboljšanje, hoće li mi ko objasniti šta se dešava sa sajtom klix? Pa jel i njima Cristina i Perez plaćaju da vode onu kampanju protiv Barselone, Messija i svakog ko je protiv real Madrida? Onakvih komentara nisam nigdje pročito, pa to je užas. Kakvi se onde idioti skupljaju? Čini mi se ko da postoji neki kružok bolesnih retardiranih čviljavih tinejdžera koji nikad u životu nisu šutnuli loptu a onanišu na real i Cristinu i pritom ne biraju riječi kako će da popljuju i pose.ru našu Barselonu? A članci koje njihovi internet novinari pišu? Pa to je tek za dugotrajnog zatvora! Kad pogledam na šta liče domaći sajtovi u poređenju sa sajtovima naših komšija lijevo i desno - a da ne pominjem otvorene medije tipa twitter - pa gdje mi živimo? Molim vas da mi objasnite!
Mogu razumjeti da ima zaluđenih tipova, pa i mi imamo ovdje administratora (onaj Epitaf ili kakoveć) koji je otprilike pobjego sa Sokoca iz ludare, ali čak i on ima neku granicu. Šta se dešava?
Epidaurus se zove.A prepoznao sam jednog lika na klixu,onaj zen1canin je anonymous sa ovog foruma.Potpisujem tvoj post
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 06 nov 2019, 22:07

E cuj Romarijo u pravu.
Pa taj kenja Messija a ne gowna kao sav normalan Svijet.Lik je druga dimenzija.GOAT

Znamo i mi svi da je ovo za qrca evo vec 2-3 godine ali ne kenjamo po jedinoj konstantnoj svjetloj tacki koja vrijedi mnogo vise nego sto smo i sami svjesni,vrijeme ce pokazati.
Necu da zaboravim MATSa koji je na nivou prakticno 90% sezone ,gotovo kao Messi.Ostatak redajte po losim performansama kako hocete.
Politika kluba i trener su rak rane,nesto sto se ne svidja ni Messiju,MATSu,Ansu Fatiju ili kome vec.Javno se ne kritikuje klub koji te odgojio i dao ti mogucnost da postanes najbolji i najplaceniji.Mozda u necijem Svijetu da ,u realnom ne.Pocnete od sebe,dodjete do odgovora koji je sasvim realan.
To da su igraci dirigovali ostanak ili da i dalje to rade je prica za malu djecu.Igraci se ne pitaju niti treba da se pitaju.Najveci krivac su jadovi od navijaci koji nisu u stanju pisljive bijele maramicr razapeti i izglasati vanredne izbore.
Bayern je modul kako se to radi,kako sportski kolektiv treba sa djeluje.
Barcin zenit je daleko,ali je ogroman.Da bi se sustigao treba velika promjena,ponajmanje igracka.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 06 nov 2019, 23:41

Claudio Borghi (Chilean-Argentine football manager): "Marcelo Gallardo will become Barcelona's coach in December. It's information that I have obtained from a very direct ****." [cdf via tnt sports]
:lol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 06 nov 2019, 23:46

Ma kakav Gallardo covjek odbio Argentinu i nece je preuzeti dok se Messi ne oprosti.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 07 nov 2019, 01:59

slika

:lol: :lol:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 07 nov 2019, 06:22

Najpametnije bi bilo da se zaključa tema dok ne ode ovaj nosonja sa klupe. Iz tekme u tekmu se vrti isto. I vrapci na grani znaju.
slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 07 nov 2019, 12:45

Tek sada sam pogledao opsiran sazetak meca protiv Slavije(nisam bio u mogucnosti nista gledati prije) i ono sto mi je zapelo za oko iako je uradio sve dobro i skoro zabio u toj akciji, je potez Messija kad ocigledno nije htio dodati Grizmanu koji je jos na pocetku akcije Messija imao cistu situaciji ali lopte nije dobio dok bi je Suki dobio 100%. Nije ni na toj relaciji sve bajno.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 07 nov 2019, 13:03

LEO10 je napisao/la:
07 nov 2019, 12:45
Tek sada sam pogledao opsiran sazetak meca protiv Slavije(nisam bio u mogucnosti nista gledati prije) i ono sto mi je zapelo za oko iako je uradio sve dobro i skoro zabio u toj akciji, je potez Messija kad ocigledno nije htio dodati Grizmanu koji je jos na pocetku akcije Messija imao cistu situaciji ali lopte nije dobio dok bi je Suki dobio 100%. Nije ni na toj relaciji sve bajno.
Od pocetka se zna da su Messi i Suarez protiv Grizmana. Cim je Barcelona dala 120 miliona za njega, znalo se da nece imati pare i za Neymara, sto navednom dvojcu nikako nije bilo drago.
U svlacionici Barcelone vlada totalna anarhija i to je najveci problem koji Valverde nema sanse da moze rijesiti, a tesko ce i neki drugi trener.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la StrikeWarzone » 07 nov 2019, 16:04

Marcelo Gallardo :hmmmmm:
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 07 nov 2019, 16:18

StrikeWarzone je napisao/la:
07 nov 2019, 16:04
Marcelo Gallardo :hmmmmm:
Ode Erno izgleda
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 07 nov 2019, 16:27

"Sport" podsjeća da je Barcelona potrošila 345 miliona € na Ousmanea Dembéléa, Philippea Coutinha i Antoinea Griezmanna, ali se niti jedan od njih trojice nije uklopio u ekipu.
:tokralju: kakav levat vodi Barcu, pa da bar kaže Nemojte ljudi bezveze bacati pare, meni je svejedno imao Deulofeua ili Dembelea.
Jedan može biti slucajnost, ali trojica je siguran znak da je nosonja trenerska neznalica.

Avatar
salkan
Postovi: 722
Pridružen/a: 25 maj 2019, 23:11
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la salkan » 07 nov 2019, 17:26

Valverde je trener koji sa uspjehom može voditi ekipe kao što su:
Espanyol, Celta, Leganes, Levante, Athletic, Rayo Vallecano, Eibar, Elche, Extremadura i slične.
Vrhunac njegove karijere bio je superkup baš protiv Barse i ono finale kupa UEFA sa Espanjolom. Gubitnik, dobar stručnjak i taktičar, ali apsolutno ništa više od osrednjeg trenera.
I molim da se više ne nervirate, otkrili smo kako stvari ferceraju i samo se možemo takmičiti ko će uzet muštuluk sa vijestima da je zvanično spakovo prnje i ošo.
I dosta više čuđenja i sranja.
Džeri Drejk

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 07 nov 2019, 18:18

Volio bih da ih Borussija mlatne, da ispadnu, da ih svi uzmu na zub i yebu im mater. Bolje ispasti odmah da se nešto pokrene, nego proći dalje i samo čekati da te neka ekipa naguzzi četiri-pet razlike. Ove godine je takva situacija da kad bi i najslabiji došao morali bi strahovati, jer ovo je najveći odron koji sam ja vidio. Da ne govorim kad bi izvukli Liverpool, City i slične neke mašine, nabili bi ih koliko im je volja.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Osim13 » 07 nov 2019, 18:25

let3 je napisao/la:
07 nov 2019, 16:27
"Sport" podsjeća da je Barcelona potrošila 345 miliona € na Ousmanea Dembéléa, Philippea Coutinha i Antoinea Griezmanna, ali se niti jedan od njih trojice nije uklopio u ekipu.
:tokralju: kakav levat vodi Barcu, pa da bar kaže Nemojte ljudi bezveze bacati pare, meni je svejedno imao Deulofeua ili Dembelea.
Jedan može biti slucajnost, ali trojica je siguran znak da je nosonja trenerska neznalica.
Zamišljam Ernesta, dignute noge na stol u baklava čarapama, šolja čaja od baskijske kamilice, "Sport" u rukama, čita gore nevedeni članak, smješka se i misli u sebi "kakvi levati braćo mila" :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 07 nov 2019, 22:00

Kako prenosi Marca, Ernesto Valverde nije zadovoljan razinom Júniora Firpa na treningu. Ernesto želi da Firpo bude odvažniji na treninzima i da igra više napadački kao što je radio i u Betisu. Navodno, 23-godišnjak je previše oprezan i ne riskira previše, a Barcelona ne želi takvom beka. Podsjećamo, uprava je za usluge Španca platili 30 miliona eura (12 miliona u varijablama).
Ziheraš koji mrzi ziheraše. Zanimljivo. Nije bio loš u ono minuta što je dobio, ali isto tako nije bio ni nešto posebno. Prosjek. Ne može tako Albu izbaciti iz prvih 11, a vidimo da ni do klupe ne može dobaciti.

ps. Sarma je admin na ovoj stranici. Znao sam da je cule, ali ovoliki :bow:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.