FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 07 nov 2019, 17:19

Gledo si haveru "pravog" Želju u doba "prave"države,kakva država takav i sport,kakav sport,takvo i društvo.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 07 nov 2019, 17:25

Jedna bitna stvar, nas su podijelili!

Ciljano, planski i organizovano su nas podijelili i dijele. Prvi put kada je neko rekao "placenik" jer se nije slagao, tu smo pukli. Pokusalo se napravit jednoumlje, da svi klimamo glavama ko ovce i kada je to propalo pljuje se svako ziv ko nije podrzao. Dovoljno pogledati tamo sta rade, naprave profil koji kao brani ex-curva, pa ga banuju i onda pricaju lazni mail, acc, ubaceni element i onda se taj pojavi na ovom forumu. Ispada "nas", neko ga odavde nagovorio i nagovara. Da bi imali s kim da se svadjaju napravili su sebi drugi profil, zeljeznicka21 i svaki ubogi dan ide rasprava. Kako rekoh, ciljano, planski i organizovano.

A raja osim par budala vise i ne pise. Samo cita i kida zivce jer su pod stresom. Nekome to odgovara hbga.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 07 nov 2019, 17:28

Ma sad ga više možeš yebati za tu licencu, stvar je prošla, pare od Europe smo popušili, popušit ćemo i još tih 100k ako izgubimo presudu i to je to.

Odgovorne treba kazniti čisto radi pozitivnog primjera za budućnost, da nema zajebancije sa klubom, ali sve to neće vratiti te stotine hiljada maraka koje smo izgubili.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 07 nov 2019, 17:53

Neka smo se žalili CAS-u. I ja bi isto, jer nije bilo drugog načina. Evo ja i sada postavljam pitanje zašto postoji drugostepena komisija?
Ovima sa ovog portala **** ne vjerujem ništa jer je njihov novinar pisao da je iz neimenovanog izvora saznao da smo dobili licencu na toj famoznoj drugostepenoj komisiji.
Ono što meni dzigericu pojede su tzv navijači koji uživaju u svim lošim stvarima. O sebi se zabavili ako Bog da
moSa ljoŽe

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 07 nov 2019, 17:59

mohikanac12 je napisao/la:
07 nov 2019, 17:25
Jedna bitna stvar, nas su podijelili!

Ciljano, planski i organizovano su nas podijelili i dijele. Prvi put kada je neko rekao "placenik" jer se nije slagao, tu smo pukli. Pokusalo se napravit jednoumlje, da svi klimamo glavama ko ovce i kada je to propalo pljuje se svako ziv ko nije podrzao. Dovoljno pogledati tamo sta rade, naprave profil koji kao brani ex-curva, pa ga banuju i onda pricaju lazni mail, acc, ubaceni element i onda se taj pojavi na ovom forumu. Ispada "nas", neko ga odavde nagovorio i nagovara. Da bi imali s kim da se svadjaju napravili su sebi drugi profil, zeljeznicka21 i svaki ubogi dan ide rasprava. Kako rekoh, ciljano, planski i organizovano.

A raja osim par budala vise i ne pise. Samo cita i kida zivce jer su pod stresom. Nekome to odgovara hbga.
Bruda fulio si,ja sam ovdje pisao kao Carson prije 4 godine i onda me je pile nagovorio da predjem na onaj forum naravno dok sam podrzavao Misimovica bio sam im odlican ,problem nastaje onog dana kad dolazi Amar a ja odlucim da i njega treba podrzati i od tada ide hajka na mene koju zavrse sa tim da me blokiraju ,pa napravim jos tri profila gdje me trajno banuju i ne odgovaraju u pp Izlija se jednom izvinuo kao mislili smo da je hrasno dok mi je asharak jednom promjenio sifru da bi je za 10 dana ponovo blokirali , onda nastupa paprika koji me proziva da sam ja imaginaran i da je to ustvari gavran :facepalm: da to nije bezazleno pokazalo se 10 dana poslije gdje me proglase imaginarnim,psihopatom itd na ovaj forum sam se vratio samo da smecarima ne dozvolim ovo sto rade 11 mjeseci i svaki od nas se treba truditi da sto prije ova podjela prestane .100 % su ono tamo smecari sa poglavicom dananom,glas razuma,guvo,amar92,leon,plavi ,el nino,kanarinac,bosanac ,hajra,paprika sad vidim ima i faca sa ulica :rol: ali ima bas dobrih momaka koji su toliko izmanipulisani da to nije normalno salle86,durgo,admir, Timscho jos njih dosta koji su jako dobri barbarez,mamba zeljo , bluedbr,shzna, a pticurina je najjaca.Ono sto je sigurno biti ce bas Zeljo opet najbolji samo jos malo strpljenje a oni ce ostati smecari
Zadnja izmjena: KANA, dana/u 07 nov 2019, 18:01, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 07 nov 2019, 18:00

Otkud uopšte to da je 100k u pitanju?
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 07 nov 2019, 18:05

slika
slika


Ovi se bas zajebavaju
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 nov 2019, 18:10

@kerimtomic1921 zakuhavas lajkovima :kafa:

Ne zezaj se, Zeljkovicu, yebat ce ti sve ni krivom ni duznom.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 07 nov 2019, 18:13

LjoZee je napisao/la:
07 nov 2019, 18:10
@kerimtomic1921 zakuhavas lajkovima :kafa:

Ne zezaj se, Zeljkovicu, yebat ce ti sve ni krivom ni duznom.
Nemam ti ja facebook tebra. Meni dan zavrsava i zapocinje sa forumom. :rol:
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 07 nov 2019, 18:31

Tesko je nesto pozitivno pokrenuti ako ti pola ljudi podapinje. Nazalost i takvi se nazivaju navijacima naseg kluba.
Ovo oko licence je ogromna greska i tezak udarac za klub. Jednostavno ko god je bio odgovoran za taj propust treba napustiti klub. Ne mislim da se tjera ili slicno, nego da ljudski prizna svoju gresku i sam odstupi iz moralnih i svakih drugih razloga. Ukoliko nisi uspio taj zadatak ispuniti ne vidim kako ces sutra neki zahtjevniji. Ono sto je podjelilo navijace jeste da su mnogi ranije imali direktnu korist od kluba, a pojavljivali su se na drustvenim mrezama. Prije su ljudi isto tako imali korist, ali nisu srali po forumima i zavadjali ljude. Mogao im je svako **** sve po spisku, sto se i radilo. Medjutim, problem je nastao kada se oformila ekipa oko Misketa da se on uvali u klub. Sjecam se na pocetku njegovog spominjanja na ovom forumu i da je raja pitala ko je taj lik uopste. Onda je odgovor bio da je veliki Zeljovac koji je ulozio neke pare u pomocni teren nekoliko mjeseci prije zvanicnog ulaska u klub. Vec tada su imali strategiju da se preko foruma kreira misljenje navijaca. Ono sto je cinjenica jeste da su imali sastanke, da su se dogovarali, da su zaposljavali ljude koji pisu po forumima. Onda se desio incident na ovom forumu kada su danan ili ti faca s ulica i tm8782 smisljeno krenuli s hajkom da se predje tamo. Prvo su pisali da ce biti organizovan prenos pripremne utakmice na ovom portalu, te su poslije iskoristili razocaranost raje i prebacili sve na vec pripremljen forum. Razlog je sto nisu mogli dobijati informacije o forumasima ovdje, niti su imali mogucnost da brisu i banuju ljude koji pisu ono sto im ne odgovara. Prelaskom na onaj forum su sve to dobili. Skrivene forume gdje su se dogovarali kako ce i koga diskreditovati, gdje su djelili saznanja ko pise iza kojeg nika itd.
Ustaljena procedura tjeranja ljudi. Napise osoba x post koji ne odgovara vecini pojavi se x broj pudlica koji pocnu ismijavati i vrijedjati covjeka. Onda se pojavi forumas y koji kao pokusava argumentovano raspravljati dok pudilice i dalje svaki post ismijavaju i vrijedjaju. Nakon sto im se odgovori dobije se ban. Vuk sit ovce na broju.
Tako se u startu podjelila raja na one koji su za velikog vodju ili one koji su protiv. Tako su oni napravili. Ukoliko se nisi slagao s njihovim misljenjem i vodstvom kluba bio si izdajnik. Otislo je toliko daleko da se pozivalo na nasilje, da su se lijepile slike ljudi kojima treba zaprijetiti pa je i cijela tema bila pod kljucem, ne treba ni spominjati da je slovenski placenik cak pozivao na nasilje i demonstracije protiv nacelnika opstine. Kako su jacali svoju poziciju nije im vise bio problem napasti ni Amara. Bio im je ok dok je bio daleko. Cim se vratio u Sarajevo osjetili su prijetnju i u njemu vidjeli jedinog covjeka koji ih moze ugroziti pa se poceo lagano pljuvati. Malo po malo, dok nije postalo sasvim normalno i ocekivano da se tamo pise za njega da je kamatar, da je lopov, da je kupio sve titule...Pored njega popljuvani su gotovo svi bivsi igraci koji nisu ostali sutili na sve sto im se desilo, gotovo svi treneri, bivsi igraci poput Zubana, Bukija, Dzele, Gredica tj svako ko nije hvalio velikog vodju.

Klub nije isao dobrim putem ni tada. Ovo sad ne dovodim u nikakvu vezu s proslim vremenima. Razlika je sto sad svako moze napisati sta god hoce i o kome god hoce. Prije to nisi mogao. E bas to je podijelilo raju i to se nikad nece vise povezati. Barem ne oni koji su imali korist ranije, koji su radili sve i nisu birali sredstva da popljuju ljude, oni se ne mogu vise vratiti. Nema nazad. Njihovo je proslo. Ostaje im nada da se i ovo danas pojebe pa da oni opet sa svojom klikom udju u klub i nastave gdje su stali. Sreca je sto ih je veoma malo i sto su obicni klosari.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 07 nov 2019, 18:42

HongKong je napisao/la:
07 nov 2019, 18:31
Tesko je nesto pozitivno pokrenuti ako ti pola ljudi podapinje. Nazalost i takvi se nazivaju navijacima naseg kluba.
Ovo oko licence je ogromna greska i tezak udarac za klub. Jednostavno ko god je bio odgovoran za taj propust treba napustiti klub. Ne mislim da se tjera ili slicno, nego da ljudski prizna svoju gresku i sam odstupi iz moralnih i svakih drugih razloga. Ukoliko nisi uspio taj zadatak ispuniti ne vidim kako ces sutra neki zahtjevniji. Ono sto je podjelilo navijace jeste da su mnogi ranije imali direktnu korist od kluba, a pojavljivali su se na drustvenim mrezama. Prije su ljudi isto tako imali korist, ali nisu srali po forumima i zavadjali ljude. Mogao im je svako **** sve po spisku, sto se i radilo. Medjutim, problem je nastao kada se oformila ekipa oko Misketa da se on uvali u klub. Sjecam se na pocetku njegovog spominjanja na ovom forumu i da je raja pitala ko je taj lik uopste. Onda je odgovor bio da je veliki Zeljovac koji je ulozio neke pare u pomocni teren nekoliko mjeseci prije zvanicnog ulaska u klub. Vec tada su imali strategiju da se preko foruma kreira misljenje navijaca. Ono sto je cinjenica jeste da su imali sastanke, da su se dogovarali, da su zaposljavali ljude koji pisu po forumima. Onda se desio incident na ovom forumu kada su danan ili ti faca s ulica i tm8782 smisljeno krenuli s hajkom da se predje tamo. Prvo su pisali da ce biti organizovan prenos pripremne utakmice na ovom portalu, te su poslije iskoristili razocaranost raje i prebacili sve na vec pripremljen forum. Razlog je sto nisu mogli dobijati informacije o forumasima ovdje, niti su imali mogucnost da brisu i banuju ljude koji pisu ono sto im ne odgovara. Prelaskom na onaj forum su sve to dobili. Skrivene forume gdje su se dogovarali kako ce i koga diskreditovati, gdje su djelili saznanja ko pise iza kojeg nika itd.
Ustaljena procedura tjeranja ljudi. Napise osoba x post koji ne odgovara vecini pojavi se x broj pudlica koji pocnu ismijavati i vrijedjati covjeka. Onda se pojavi forumas y koji kao pokusava argumentovano raspravljati dok pudilice i dalje svaki post ismijavaju i vrijedjaju. Nakon sto im se odgovori dobije se ban. Vuk sit ovce na broju.
Tako se u startu podjelila raja na one koji su za velikog vodju ili one koji su protiv. Tako su oni napravili. Ukoliko se nisi slagao s njihovim misljenjem i vodstvom kluba bio si izdajnik. Otislo je toliko daleko da se pozivalo na nasilje, da su se lijepile slike ljudi kojima treba zaprijetiti pa je i cijela tema bila pod kljucem, ne treba ni spominjati da je slovenski placenik cak pozivao na nasilje i demonstracije protiv nacelnika opstine. Kako su jacali svoju poziciju nije im vise bio problem napasti ni Amara. Bio im je ok dok je bio daleko. Cim se vratio u Sarajevo osjetili su prijetnju i u njemu vidjeli jedinog covjeka koji ih moze ugroziti pa se poceo lagano pljuvati. Malo po malo, dok nije postalo sasvim normalno i ocekivano da se tamo pise za njega da je kamatar, da je lopov, da je kupio sve titule...Pored njega popljuvani su gotovo svi bivsi igraci koji nisu ostali sutili na sve sto im se desilo, gotovo svi treneri, bivsi igraci poput Zubana, Bukija, Dzele, Gredica tj svako ko nije hvalio velikog vodju.

Klub nije isao dobrim putem ni tada. Ovo sad ne dovodim u nikakvu vezu s proslim vremenima. Razlika je sto sad svako moze napisati sta god hoce i o kome god hoce. Prije to nisi mogao. E bas to je podijelilo raju i to se nikad nece vise povezati. Barem ne oni koji su imali korist ranije, koji su radili sve i nisu birali sredstva da popljuju ljude, oni se ne mogu vise vratiti. Nema nazad. Njihovo je proslo. Ostaje im nada da se i ovo danas pojebe pa da oni opet sa svojom klikom udju u klub i nastave gdje su stali. Sreca je sto ih je veoma malo i sto su obicni klosari.
Brate vidi nikad u životu nisam rekao ništa protiv Misketa hvala mu na svemu i sve mu halalim osim za ovu podjeljenost koju su napravili, za 100 godina niko ovo nije uspio da nas podijeli. Znam novi sam Vam ali izgurati ćemo ovo, danasnji poraz je zadnji koji smecari slave Abd pojačati će se uprava, Jug aBd ide u septembru, sad uživajmo u krovu još samo da Amar položi ekipu smecari će u rupe za sva vremena

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 07 nov 2019, 18:50

KANA je napisao/la:
07 nov 2019, 18:42
HongKong je napisao/la:
07 nov 2019, 18:31
Tesko je nesto pozitivno pokrenuti ako ti pola ljudi podapinje. Nazalost i takvi se nazivaju navijacima naseg kluba.
Ovo oko licence je ogromna greska i tezak udarac za klub. Jednostavno ko god je bio odgovoran za taj propust treba napustiti klub. Ne mislim da se tjera ili slicno, nego da ljudski prizna svoju gresku i sam odstupi iz moralnih i svakih drugih razloga. Ukoliko nisi uspio taj zadatak ispuniti ne vidim kako ces sutra neki zahtjevniji. Ono sto je podjelilo navijace jeste da su mnogi ranije imali direktnu korist od kluba, a pojavljivali su se na drustvenim mrezama. Prije su ljudi isto tako imali korist, ali nisu srali po forumima i zavadjali ljude. Mogao im je svako **** sve po spisku, sto se i radilo. Medjutim, problem je nastao kada se oformila ekipa oko Misketa da se on uvali u klub. Sjecam se na pocetku njegovog spominjanja na ovom forumu i da je raja pitala ko je taj lik uopste. Onda je odgovor bio da je veliki Zeljovac koji je ulozio neke pare u pomocni teren nekoliko mjeseci prije zvanicnog ulaska u klub. Vec tada su imali strategiju da se preko foruma kreira misljenje navijaca. Ono sto je cinjenica jeste da su imali sastanke, da su se dogovarali, da su zaposljavali ljude koji pisu po forumima. Onda se desio incident na ovom forumu kada su danan ili ti faca s ulica i tm8782 smisljeno krenuli s hajkom da se predje tamo. Prvo su pisali da ce biti organizovan prenos pripremne utakmice na ovom portalu, te su poslije iskoristili razocaranost raje i prebacili sve na vec pripremljen forum. Razlog je sto nisu mogli dobijati informacije o forumasima ovdje, niti su imali mogucnost da brisu i banuju ljude koji pisu ono sto im ne odgovara. Prelaskom na onaj forum su sve to dobili. Skrivene forume gdje su se dogovarali kako ce i koga diskreditovati, gdje su djelili saznanja ko pise iza kojeg nika itd.
Ustaljena procedura tjeranja ljudi. Napise osoba x post koji ne odgovara vecini pojavi se x broj pudlica koji pocnu ismijavati i vrijedjati covjeka. Onda se pojavi forumas y koji kao pokusava argumentovano raspravljati dok pudilice i dalje svaki post ismijavaju i vrijedjaju. Nakon sto im se odgovori dobije se ban. Vuk sit ovce na broju.
Tako se u startu podjelila raja na one koji su za velikog vodju ili one koji su protiv. Tako su oni napravili. Ukoliko se nisi slagao s njihovim misljenjem i vodstvom kluba bio si izdajnik. Otislo je toliko daleko da se pozivalo na nasilje, da su se lijepile slike ljudi kojima treba zaprijetiti pa je i cijela tema bila pod kljucem, ne treba ni spominjati da je slovenski placenik cak pozivao na nasilje i demonstracije protiv nacelnika opstine. Kako su jacali svoju poziciju nije im vise bio problem napasti ni Amara. Bio im je ok dok je bio daleko. Cim se vratio u Sarajevo osjetili su prijetnju i u njemu vidjeli jedinog covjeka koji ih moze ugroziti pa se poceo lagano pljuvati. Malo po malo, dok nije postalo sasvim normalno i ocekivano da se tamo pise za njega da je kamatar, da je lopov, da je kupio sve titule...Pored njega popljuvani su gotovo svi bivsi igraci koji nisu ostali sutili na sve sto im se desilo, gotovo svi treneri, bivsi igraci poput Zubana, Bukija, Dzele, Gredica tj svako ko nije hvalio velikog vodju.

Klub nije isao dobrim putem ni tada. Ovo sad ne dovodim u nikakvu vezu s proslim vremenima. Razlika je sto sad svako moze napisati sta god hoce i o kome god hoce. Prije to nisi mogao. E bas to je podijelilo raju i to se nikad nece vise povezati. Barem ne oni koji su imali korist ranije, koji su radili sve i nisu birali sredstva da popljuju ljude, oni se ne mogu vise vratiti. Nema nazad. Njihovo je proslo. Ostaje im nada da se i ovo danas pojebe pa da oni opet sa svojom klikom udju u klub i nastave gdje su stali. Sreca je sto ih je veoma malo i sto su obicni klosari.
Brate vidi nikad u životu nisam rekao ništa protiv Misketa hvala mu na svemu i sve mu halalim osim za ovu podjeljenost koju su napravili, za 100 godina niko ovo nije uspio da nas podijeli. Znam novi sam Vam ali izgurati ćemo ovo, danasnji poraz je zadnji koji smecari slave Abd pojačati će se uprava, Jug aBd ide u septembru, sad uživajmo u krovu još samo da Amar položi ekipu smecari će u rupe za sva vremena
Pa to je ta razlika. 99% raje i odavde je na pocetku podrzavalo i Misimovica. Ono djelovalo je da se dobro radi, da klub napreduje i svako ko voli ovaj klub je za to. Kada je bilo jasno da se pogubio i da neke stvari ne radi dobro, raja pokusavala ukazati na to, bilo je ti rusis klub, ti si neprijatelj, ti si placenik. Haj na forumima, ali i ljude koji su toliko toga uradili i dali za klub. Tada je postalo jasno da to nisu cista posla i raja se podijelila. Svako normalan bi nakon nekog vremena rekao covjeku svaka cast uradjeno je dobrih stvari, namjera je bila dobra, halalim ti sve sto je lose bilo. Ali kad se on postavio kao neko ko ne grijesi, koji je jedini ispravan, a svi drugi lopovi, rusitelji, neprijatelji...e onda ****.
Dok ovi drugi od prvog dana pljuju i podmecu klubu, rovare i cine sve da bi otezali, samo jer im je gazda dezertirao iz kluba. Oni nemaju dobru namjeru. Sve se vidi ko je i sta je. Imas facu s ulica mutavca koji je zvao tv ekipu da ga snima s trofejima koje je Amar kao kupio. Nidje obraza. Imas nekoliko studenada iz Tuzle, imas onog malog seljacica, slovensku lopinu i to je to od raje koja pise tamo.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Goodman
Postovi: 903
Pridružen/a: 15 sep 2019, 08:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goodman » 07 nov 2019, 19:03

Kadli ćemo se kutarisat ovih pizdarija u pm.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 07 nov 2019, 19:04

Te nekakve podjele medju navijacima, Misketov, Amarov i sl. me izbacuju iz takta... Ja evo ne pripadam ni jednoj, ni drugoj i ne mogu da vjerujem da ima nekih "navijaca" koji se kao loze da su od ovih gore navedenih...
Za mene je samo jedna institucija i jedna zastava, a to je Željo.... Da je ne znam ko u upravi, ja podrzavam/ne podrzavam ono sto steti/ne steti klubu kada su finansije u pitanju... Sto se poslovanja tice, da li to bilo finansijski, rezultatski, infrastrukturno, sve mora da bude ispod GRBA, jer Željo je veći od sviju NAS! Yebe mi se koje je ime i prezime predsjednika kluba, uprave, nadzornog, upravnog odbora... Svi oni moraju da rade iskljucivo u interesu kluba, ako nije rad u potpunom interesu kluba, onda OUT!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Goodman
Postovi: 903
Pridružen/a: 15 sep 2019, 08:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goodman » 07 nov 2019, 19:15

kolezeljovac je napisao/la:
07 nov 2019, 19:04
Te nekakve podjele medju navijacima, Misketov, Amarov i sl. me izbacuju iz takta... Ja evo ne pripadam ni jednoj, ni drugoj i ne mogu da vjerujem da ima nekih "navijaca" koji se kao loze da su od ovih gore navedenih...
Za mene je samo jedna institucija i jedna zastava, a to je Željo.... Da je ne znam ko u upravi, ja podrzavam/ne podrzavam ono sto steti/ne steti klubu kada su finansije u pitanju... Sto se poslovanja tice, da li to bilo finansijski, rezultatski, infrastrukturno, sve mora da bude ispod GRBA, jer Željo je veći od sviju NAS! Yebe mi se koje je ime i prezime predsjednika kluba, uprave, nadzornog, upravnog odbora... Svi oni moraju da rade iskljucivo u interesu kluba, ako nije rad u potpunom interesu kluba, onda OUT!
Istog sam razmišljanja.
Ali teško je ovaj put ostat neutralan na sva podmetanja, direktive, smicalice i slično.
Ali opet na kraju boli me ćošak za raznoraznim poltronima, Željezničar osvoji titulu i oni nestaju u vidu magle.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 07 nov 2019, 19:19

kolezeljovac je napisao/la:
07 nov 2019, 19:04
Te nekakve podjele medju navijacima, Misketov, Amarov i sl. me izbacuju iz takta... Ja evo ne pripadam ni jednoj, ni drugoj i ne mogu da vjerujem da ima nekih "navijaca" koji se kao loze da su od ovih gore navedenih...
Za mene je samo jedna institucija i jedna zastava, a to je Željo.... Da je ne znam ko u upravi, ja podrzavam/ne podrzavam ono sto steti/ne steti klubu kada su finansije u pitanju... Sto se poslovanja tice, da li to bilo finansijski, rezultatski, infrastrukturno, sve mora da bude ispod GRBA, jer Željo je veći od sviju NAS! Yebe mi se koje je ime i prezime predsjednika kluba, uprave, nadzornog, upravnog odbora... Svi oni moraju da rade iskljucivo u interesu kluba, ako nije rad u potpunom interesu kluba, onda OUT!
Brate oni su izmislili tu drugu , naravno da druga ne postoji, kako ja mogu biti druga a do zadnjeg dana podržavao prošlu upravi, skupio više para i svojih uplatio od pola njih? Kvalitet je na onom forumu jednom super napisao u smisli "MI drugi smo oni koji su odlučili podržati Želju bez obzira ko je u upravi i ko je predsjednik.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 07 nov 2019, 19:24

Samo se nadam da ovo sve nece utjecati na atmosferu u svlacionici... Isto tako apelujem svim navijacima, simpatizerima kluba, hajmo u ova dva predstojeca meca na Grbavici u ovoj godini protiv Sirokog i Veleza napuniti sto mozemo vise stadion. Prvo, dva derbija na Grbavici, druga stvar veoma bitne tekme kako bi mogli s pobjedama zavrsiti prvi na zimskoj pauzi, treca stvar i najbitnija, svima nam su usta puna ljubavi prema Želji, pa hajmo sa bar po 7-8k posjete napuniti kasu kluba do 50.000KM preko karata, da dokazemo tu ljubav prema klubu.... Hajmo se aktivirati, najlakse je biti navijac iz fotelje, pisat po forumu, imas cijene 5, 8, 10, 20KM, kome koliko odgovara i podrzi klub... Od pasusa i pasusa nema klub koristi...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 nov 2019, 19:34

Bila plata nema lose atmosfere :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Mamlaz
Postovi: 1315
Pridružen/a: 12 avg 2019, 19:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamlaz » 07 nov 2019, 19:48

LjoZee je napisao/la:
07 nov 2019, 19:34
Bila plata nema lose atmosfere :kafa:
Vec je potrosio. Argesivan max :urnebes:

Avatar
braco
Postovi: 8718
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 07 nov 2019, 20:00

Haj što neko laže i izmišlja da bi zakuho, ali iznositi u javnost neke stvari na otvorenom forumu gdje te čitaju ovi Radovanovi bumbari, bijednici iz Vrapčića itd. i jedva čekaju da ti se naslađaju, tu stvarno moraš šupčina biti. I još naravno pored toga zakuhaš među vlastitim navijačima s tim infom. Ni mimo foruma nikad nisam volio osobe koje ne znaju ni mjesto ni vrijeme gdje nešto možeš reći.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.