NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 06 nov 2019, 21:01

Cuj matere ti da ugasi klub o da krene ispocetka,haloo od sestog mjeseca do dana nisu placali poreze,dug su nabili na novom racunu preko 100 hiljada,za 4-5 mjeseci,prosla uprava je makar to drzala pod kontrolom,ovi sad nit imaju rezultat,ne izmiruju obaveze prema poreskoj,i oni bi da gase klub,ako to uradite ja krocit vise na stadion necu,ovi ublehasi da ugase klub i da krenu ispocetka o **** ti sunce zarko

Progres
Postovi: 164
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 06 nov 2019, 21:37

Orhan je napisao/la:
06 nov 2019, 20:57
Progres je napisao/la:
06 nov 2019, 20:42
Orhan je napisao/la:
06 nov 2019, 20:17


Da u Zvijezdi budu spacni ljudi a ne kokosari je " sirok pojam" znaci nikoga nisam prozvao imenom niti sam rekao da su svi lopovi odnosno pametni... Evo ti npr
Velez je se otpada, kokosara ljudi koji su gledali da preko Veleza podebljaju svoj dzep rijesio takvih..., dosli su ljudi spacni koji vole Velez koji ubrizgavaju novac u Velez koji u prostorijama kluba nece da popiju kafu na racun kluba nego i to placaju pogledaj na int kako njihov predsjednik govori o svemu tome... Takve ljude treba Zvijezda
Nisam direktno tebe prozvao jer je to uobicajena prica. Ja znam da treba "neko", ko ce naci para, dati svoje pare, vrijeme, trpiti uvrede i t.d. Znaci ja pitam o konkretnim imenima sve forumase. Ko su ti ljudi koji bi nam pomogli. Nije dobar Nurdo, Fadil, Budo, Cvitkusic, Ensar, Dzej, Piska, Kerovodja,, Sadan....
Tesko da ce nama neko odgovarat... Bar je tako praksa pokazala... Evo skoro sam naveo da bi bilo dobro da bela preuzme klub... I vec je bilo forumasa kojo su naveli kako se lose odnose prema radnicima pa tako da ce bit i u Zvijezdi... Znaci ni preuzli klub a vec razapeti
Bravo Orhane, to i jeste poenta cijele price, nama niko ne odgovara i svakome cemo naci manu. Combe se nasao prozvanim mada zaista nisam imao namjeru ni njega niti nikoga drugog prozivati. Ipak, drago mi je da je Combe iznijeo svoje misljenje. Predlazem da i ostali napisu svoje misljenje ko bi valjao a ne samo kritikovati. Najlakse je biti kritizer, treba biti konstruktivan i napisat prijedlog rjesenja. Te price da treba neko, ko ce dovesti nekoga, ko poznaje nekoga.. to svi znamo. Trebali bi biti odredjeniji ako zelimo i pomoci. Pozdrav svim pravim navijacima

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Djaka94 » 07 nov 2019, 10:29

Hoćete li se skupit do nas ? Vidim ukrali nam Salku pa ga potjerali i ovih jos par igrača :/
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 07 nov 2019, 13:48

Salko je sam sebe potjerao. Docekan je u Gradaccu ko da je Mbappe i svojim ponasanjem i zalaganjem na terenu sebi zatvorio sva vrata
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Diaspora
Postovi: 17
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:34
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Diaspora » 07 nov 2019, 13:53

Pozdrav svim navijacima i simpatizerima NK Zvijezde.

Proteklih godina u prostorijama NK Zvijezda pokazao se manjak organizacije, pogresni ljudi na pogresnom mjestu (ne kvalifikovani ljudi), izrazavanje neralnih zelja, sumnjive radnje, igraci uprava / menageri, uprava / sudije. Rezultat toga je danasnja situcija, prazne tribine, propadanje infrastrukture, blacenje imena NK Zvijezde itd..
I naravno nije problem pogrijesiti, jer greska treba da bude povod za poboljsanje nastale situacije. Greske prema tezini, treba vidjeti u pozitivnom smislu jer to ukazuje da ne sto ne stima u qvalitatinom procesu.Znaci treba proces mjenjat, da bi dosli do boljeg rezultata.
Iz godine u godinu taj postupak se ponavljao i na nekom ce to puknuti dali sada na ovoj upravi ili na nekoj drugoj vrijeme ce pokazati.

NK Zvijezda kao klub treba da ima svoj cilj u skladu s realnim mogucnostima, koji su ispred licnih interesa pojedinaca. Financiske mogucnosti mnogo uticu na rezultat i cilj. Da bi dosli do rezultat kvalifikovani ljudi moraju da rade svoj poso u okviru svoje nadleznosti ne mjesati se u tudje poslove za dobrobit NK Zvijezda (ostvarenje cilja).
Gledajuci unazad godine NK Zvijezdu najvecim djelom finacira grad Gradacac sto je ekonomski ne odrzivo (troskovi su veci nego prihodi) i kao sto svi znamo sve krece od financija. Sad postavlja se pitanje zasto lokalni investitori ne ulazu u NK Zvijezda?

Kada investitori odluce se na investiciju kratkorocnu ili dugorocnu naravno zele neku korist od toga, i cvrsta uvjernja da taj novac ide u pravom smjeru i da ce se to isplatiti.Niko nece dati novac a da nema korsiti. Da bi privukli paznju investitoru mora se pokazat rezultat kao prvo znaci to sto ste krenuli raditi ima potencijala. Priloziti Konzept o poslovanju, transferu, infrastrukturi, osoblju, skolovanju radnog osoblja, tansparetnosti itd. Proteklih godina niko nije odgovarao gradu Gradacac za financije, pare su trosene a to dali je opravdano ili ne i dje je koliko otislo? I to ti lokalni investitori znaju. Znaci bez cilja, bez dugorocnog plana i pravih ljudi nista. Ovi sto su sada u upravi cast izuzetcima ne kvalifikovani su za ovu oblast i ne donose doprinos NK Zvijezdi.

Mjenjat treba sve od temelja i same politike kluba. Ovo do sada je sve nakaradno i tu se ne moze nista nadograditi. Nadam se da ce se NK Zvijezda izvuci kao pobjednik.

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 07 nov 2019, 18:00

Djaka94 je napisao/la:
07 nov 2019, 10:29
Hoćete li se skupit do nas ? Vidim ukrali nam Salku pa ga potjerali i ovih jos par igrača :/
Utrpat će vama Salko u subotu priprema se ko lud

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 07 nov 2019, 18:13

Diaspora je napisao/la:
07 nov 2019, 13:53
Pozdrav svim navijacima i simpatizerima NK Zvijezde.

Proteklih godina u prostorijama NK Zvijezda pokazao se manjak organizacije, pogresni ljudi na pogresnom mjestu (ne kvalifikovani ljudi), izrazavanje neralnih zelja, sumnjive radnje, igraci uprava / menageri, uprava / sudije. Rezultat toga je danasnja situcija, prazne tribine, propadanje infrastrukture, blacenje imena NK Zvijezde itd..
I naravno nije problem pogrijesiti, jer greska treba da bude povod za poboljsanje nastale situacije. Greske prema tezini, treba vidjeti u pozitivnom smislu jer to ukazuje da ne sto ne stima u qvalitatinom procesu.Znaci treba proces mjenjat, da bi dosli do boljeg rezultata.
Iz godine u godinu taj postupak se ponavljao i na nekom ce to puknuti dali sada na ovoj upravi ili na nekoj drugoj vrijeme ce pokazati.

NK Zvijezda kao klub treba da ima svoj cilj u skladu s realnim mogucnostima, koji su ispred licnih interesa pojedinaca. Financiske mogucnosti mnogo uticu na rezultat i cilj. Da bi dosli do rezultat kvalifikovani ljudi moraju da rade svoj poso u okviru svoje nadleznosti ne mjesati se u tudje poslove za dobrobit NK Zvijezda (ostvarenje cilja).
Gledajuci unazad godine NK Zvijezdu najvecim djelom finacira grad Gradacac sto je ekonomski ne odrzivo (troskovi su veci nego prihodi) i kao sto svi znamo sve krece od financija. Sad postavlja se pitanje zasto lokalni investitori ne ulazu u NK Zvijezda?

Kada investitori odluce se na investiciju kratkorocnu ili dugorocnu naravno zele neku korist od toga, i cvrsta uvjernja da taj novac ide u pravom smjeru i da ce se to isplatiti.Niko nece dati novac a da nema korsiti. Da bi privukli paznju investitoru mora se pokazat rezultat kao prvo znaci to sto ste krenuli raditi ima potencijala. Priloziti Konzept o poslovanju, transferu, infrastrukturi, osoblju, skolovanju radnog osoblja, tansparetnosti itd. Proteklih godina niko nije odgovarao gradu Gradacac za financije, pare su trosene a to dali je opravdano ili ne i dje je koliko otislo? I to ti lokalni investitori znaju. Znaci bez cilja, bez dugorocnog plana i pravih ljudi nista. Ovi sto su sada u upravi cast izuzetcima ne kvalifikovani su za ovu oblast i ne donose doprinos NK Zvijezdi.

Mjenjat treba sve od temelja i same politike kluba. Ovo do sada je sve nakaradno i tu se ne moze nista nadograditi. Nadam se da ce se NK Zvijezda izvuci kao pobjednik.
Preuzeo tekst ili sam napisao ?

Diaspora
Postovi: 17
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:34
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Diaspora » 07 nov 2019, 18:24

Ponovo je napisao/la:
07 nov 2019, 18:13
Diaspora je napisao/la:
07 nov 2019, 13:53
Pozdrav svim navijacima i simpatizerima NK Zvijezde.

Proteklih godina u prostorijama NK Zvijezda pokazao se manjak organizacije, pogresni ljudi na pogresnom mjestu (ne kvalifikovani ljudi), izrazavanje neralnih zelja, sumnjive radnje, igraci uprava / menageri, uprava / sudije. Rezultat toga je danasnja situcija, prazne tribine, propadanje infrastrukture, blacenje imena NK Zvijezde itd..
I naravno nije problem pogrijesiti, jer greska treba da bude povod za poboljsanje nastale situacije. Greske prema tezini, treba vidjeti u pozitivnom smislu jer to ukazuje da ne sto ne stima u qvalitatinom procesu.Znaci treba proces mjenjat, da bi dosli do boljeg rezultata.
Iz godine u godinu taj postupak se ponavljao i na nekom ce to puknuti dali sada na ovoj upravi ili na nekoj drugoj vrijeme ce pokazati.

NK Zvijezda kao klub treba da ima svoj cilj u skladu s realnim mogucnostima, koji su ispred licnih interesa pojedinaca. Financiske mogucnosti mnogo uticu na rezultat i cilj. Da bi dosli do rezultat kvalifikovani ljudi moraju da rade svoj poso u okviru svoje nadleznosti ne mjesati se u tudje poslove za dobrobit NK Zvijezda (ostvarenje cilja).
Gledajuci unazad godine NK Zvijezdu najvecim djelom finacira grad Gradacac sto je ekonomski ne odrzivo (troskovi su veci nego prihodi) i kao sto svi znamo sve krece od financija. Sad postavlja se pitanje zasto lokalni investitori ne ulazu u NK Zvijezda?

Kada investitori odluce se na investiciju kratkorocnu ili dugorocnu naravno zele neku korist od toga, i cvrsta uvjernja da taj novac ide u pravom smjeru i da ce se to isplatiti.Niko nece dati novac a da nema korsiti. Da bi privukli paznju investitoru mora se pokazat rezultat kao prvo znaci to sto ste krenuli raditi ima potencijala. Priloziti Konzept o poslovanju, transferu, infrastrukturi, osoblju, skolovanju radnog osoblja, tansparetnosti itd. Proteklih godina niko nije odgovarao gradu Gradacac za financije, pare su trosene a to dali je opravdano ili ne i dje je koliko otislo? I to ti lokalni investitori znaju. Znaci bez cilja, bez dugorocnog plana i pravih ljudi nista. Ovi sto su sada u upravi cast izuzetcima ne kvalifikovani su za ovu oblast i ne donose doprinos NK Zvijezdi.

Mjenjat treba sve od temelja i same politike kluba. Ovo do sada je sve nakaradno i tu se ne moze nista nadograditi. Nadam se da ce se NK Zvijezda izvuci kao pobjednik.
Preuzeo tekst ili sam napisao ?
Napisao sam. Inace simpatizer NK Zvijezda.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 07 nov 2019, 18:53

Sve se dešava sa razlogom svi dok se ne ujedine za dobrobit Zvijezde nema nam napretka svi mi hoćemo najbolje al bez nekog babe na čelu kluba i dobre radne ekipe koja će se ganjat tražit i bavit Zvijezdom 24/7 nema kluba, trenutno se Zvijezdom žalosno ali istinito bavi samo salda 24/7 i niko vise. Mislim da ne treba gasit klub tradiciju Popljuvati radi nesposobnih glava. Par igrača od ljeta nezadovoljni Non stop kukaju to treba bavit nogom ostavit one zdrave u glavi. Najviše mi je zao Cace, Antica i Davora sto ni krivi ni dužni ispaštaju ovi ostali izuzev mojovica nemogu igrat ni u sibovcu sa ovakvim ponašanjem! Cut će se ovo i u drugim klubovima kakvi su, pa ćeš vidjeti kako će lako naći angažman! Klubovi se dogovaraju između sebe...

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 07 nov 2019, 19:37

spiska je napisao/la:
07 nov 2019, 18:53
Sve se dešava sa razlogom svi dok se ne ujedine za dobrobit Zvijezde nema nam napretka svi mi hoćemo najbolje al bez nekog babe na čelu kluba i dobre radne ekipe koja će se ganjat tražit i bavit Zvijezdom 24/7 nema kluba, trenutno se Zvijezdom žalosno ali istinito bavi samo salda 24/7 i niko vise. Mislim da ne treba gasit klub tradiciju Popljuvati radi nesposobnih glava. Par igrača od ljeta nezadovoljni Non stop kukaju to treba bavit nogom ostavit one zdrave u glavi. Najviše mi je zao Cace, Antica i Davora sto ni krivi ni dužni ispaštaju ovi ostali izuzev mojovica nemogu igrat ni u sibovcu sa ovakvim ponašanjem! Cut će se ovo i u drugim klubovima kakvi su, pa ćeš vidjeti kako će lako naći angažman! Klubovi se dogovaraju između sebe...
Ima nas koji bi se bavili, al bez zavrni sebi, ima nas vise svi se izmedju sebe znamo, al neki se okrecu kako vjetar puse, a neki samo ZVIJEZDI. Ima momaka i na forumu koji bi se posvetili Zvijezdi, da se napravi prica ko sa RK Gradacac, sve javno i transparentno. Ali ne ide kad uvijek postoji neko za zavrnut. Ti znas ko sam, ako se ikad napravi projekat takav tu sam ne bas 24h, ali vecinu vremena Da, i ima jos takvi, ali sve dok je neko da sabotira. to se nece desit

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 07 nov 2019, 19:52

zomir je napisao/la:
07 nov 2019, 19:37
spiska je napisao/la:
07 nov 2019, 18:53
Sve se dešava sa razlogom svi dok se ne ujedine za dobrobit Zvijezde nema nam napretka svi mi hoćemo najbolje al bez nekog babe na čelu kluba i dobre radne ekipe koja će se ganjat tražit i bavit Zvijezdom 24/7 nema kluba, trenutno se Zvijezdom žalosno ali istinito bavi samo salda 24/7 i niko vise. Mislim da ne treba gasit klub tradiciju Popljuvati radi nesposobnih glava. Par igrača od ljeta nezadovoljni Non stop kukaju to treba bavit nogom ostavit one zdrave u glavi. Najviše mi je zao Cace, Antica i Davora sto ni krivi ni dužni ispaštaju ovi ostali izuzev mojovica nemogu igrat ni u sibovcu sa ovakvim ponašanjem! Cut će se ovo i u drugim klubovima kakvi su, pa ćeš vidjeti kako će lako naći angažman! Klubovi se dogovaraju između sebe...
Ima nas koji bi se bavili, al bez zavrni sebi, ima nas vise svi se izmedju sebe znamo, al neki se okrecu kako vjetar puse, a neki samo ZVIJEZDI. Ima momaka i na forumu koji bi se posvetili Zvijezdi, da se napravi prica ko sa RK Gradacac, sve javno i transparentno. Ali ne ide kad uvijek postoji neko za zavrnut. Ti znas ko sam, ako se ikad napravi projekat takav tu sam ne bas 24h, ali vecinu vremena Da, i ima jos takvi, ali sve dok je neko da sabotira. to se nece desit
Znaš i sam da sam pokušavao da takvu priču oživim al nju ne možeš sa prodavačima utakmica Ensarom i kompanijom! Ja nisam dobro došao u klub iz razloga sto kažem kako misli da me neko pogrešno ne shvati i ove sezone sam naso neke pare, koje su nebitne mora se iz temelja izmjeniti, a ljudi koji vole klub ne mogu da dobiju šansu smatram isto kao i ti da i tebi treba Dat šansu i mnogima još koji su tu oko kluba a mogu mnogo toga da završe.
Da se razumijemo nisu ni ovi ljudi sada u upravi zavrni nema se sta reci za poštenje njihov je problem sto su naobećavali igračima ono sto ne mogu ispunit nisu završili financijsku konstrukciju dva puta sam bio član radne grupe i ako imam od opstine 15.000 planiram 10.000 igrači i treneri a 5000 troškovi prevoz sudije Itd. A sads je Grad 20000 igrački kadar 20.000 logično da će biti belaja

Progres
Postovi: 164
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 07 nov 2019, 19:59

Diaspora je napisao/la:
07 nov 2019, 18:24
Ponovo je napisao/la:
07 nov 2019, 18:13
Diaspora je napisao/la:
07 nov 2019, 13:53
Pozdrav svim navijacima i simpatizerima NK Zvijezde.

Proteklih godina u prostorijama NK Zvijezda pokazao se manjak organizacije, pogresni ljudi na pogresnom mjestu (ne kvalifikovani ljudi), izrazavanje neralnih zelja, sumnjive radnje, igraci uprava / menageri, uprava / sudije. Rezultat toga je danasnja situcija, prazne tribine, propadanje infrastrukture, blacenje imena NK Zvijezde itd..
I naravno nije problem pogrijesiti, jer greska treba da bude povod za poboljsanje nastale situacije. Greske prema tezini, treba vidjeti u pozitivnom smislu jer to ukazuje da ne sto ne stima u qvalitatinom procesu.Znaci treba proces mjenjat, da bi dosli do boljeg rezultata.
Iz godine u godinu taj postupak se ponavljao i na nekom ce to puknuti dali sada na ovoj upravi ili na nekoj drugoj vrijeme ce pokazati.

NK Zvijezda kao klub treba da ima svoj cilj u skladu s realnim mogucnostima, koji su ispred licnih interesa pojedinaca. Financiske mogucnosti mnogo uticu na rezultat i cilj. Da bi dosli do rezultat kvalifikovani ljudi moraju da rade svoj poso u okviru svoje nadleznosti ne mjesati se u tudje poslove za dobrobit NK Zvijezda (ostvarenje cilja).
Gledajuci unazad godine NK Zvijezdu najvecim djelom finacira grad Gradacac sto je ekonomski ne odrzivo (troskovi su veci nego prihodi) i kao sto svi znamo sve krece od financija. Sad postavlja se pitanje zasto lokalni investitori ne ulazu u NK Zvijezda?

Kada investitori odluce se na investiciju kratkorocnu ili dugorocnu naravno zele neku korist od toga, i cvrsta uvjernja da taj novac ide u pravom smjeru i da ce se to isplatiti.Niko nece dati novac a da nema korsiti. Da bi privukli paznju investitoru mora se pokazat rezultat kao prvo znaci to sto ste krenuli raditi ima potencijala. Priloziti Konzept o poslovanju, transferu, infrastrukturi, osoblju, skolovanju radnog osoblja, tansparetnosti itd. Proteklih godina niko nije odgovarao gradu Gradacac za financije, pare su trosene a to dali je opravdano ili ne i dje je koliko otislo? I to ti lokalni investitori znaju. Znaci bez cilja, bez dugorocnog plana i pravih ljudi nista. Ovi sto su sada u upravi cast izuzetcima ne kvalifikovani su za ovu oblast i ne donose doprinos NK Zvijezdi.

Mjenjat treba sve od temelja i same politike kluba. Ovo do sada je sve nakaradno i tu se ne moze nista nadograditi. Nadam se da ce se NK Zvijezda izvuci kao pobjednik.
Preuzeo tekst ili sam napisao ?
Napisao sam. Inace simpatizer NK Zvijezda.
Sve je tacno. Sto se tice realnog postavljanja cilja, Zvijezda grijesi vec godinama. Finansijska sredstva koja su na raspolaganju nisu dovoljna za ulazak u PL. Ove godine potrosen je veliki novac za dovodjenje skupih igraca. Znaci ambicije su bile velike. Doveden je mlad i ambiciozan trener sto je mac sa dvije ostrice. Odbijena je bilo kakva saradnja sa sudijama sto u Prvoj ligi FBiH znaci da nemas sanse za iole bolji rezultat. Zasto je onda napravljen ovako skup tim?Kakav je bio cilj? Slicno se radi od kada smo ispali iz PL. Svake godine dovodimo veliki broj novih igraca i napadamo PL. Novac se trosi na nerealne ambicije. U PL se ne ulazi preko noci. Ekipu treba zadrzati na okupu dvije do tri sezone uz nadogradnju sa ciljanim pojacanjima pa tek onda nesto vise pokusati ako postoje ambicije i mogucnosti. Nerealne ambicije stvaraju nervozu i nezadovoljstvo kada se ustanovi da nece biti ostvarene. Znaci mlada, perspektivna ekipa, sto vise domacih igraca uz nekoliko iskusnih i stvaranje igraca i ekipe je recept. Kroz Zvijezdu su prosle stotine igraca. Vise nije cast igrati za Zvijezdu jer sada tu moze doci svako i otici kad pozeli. Ugled je srozan i treba se potruditi da se vrati. Ocito je sada maksimum stvoriti stabilnog prvoligasa, stabilizovati finansije, upravu i pripremati se za vece ciljeve. Preko noci i preko koljena ne ide.

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 07 nov 2019, 20:31

spiska je napisao/la:
07 nov 2019, 19:52
zomir je napisao/la:
07 nov 2019, 19:37
spiska je napisao/la:
07 nov 2019, 18:53
Sve se dešava sa razlogom svi dok se ne ujedine za dobrobit Zvijezde nema nam napretka svi mi hoćemo najbolje al bez nekog babe na čelu kluba i dobre radne ekipe koja će se ganjat tražit i bavit Zvijezdom 24/7 nema kluba, trenutno se Zvijezdom žalosno ali istinito bavi samo salda 24/7 i niko vise. Mislim da ne treba gasit klub tradiciju Popljuvati radi nesposobnih glava. Par igrača od ljeta nezadovoljni Non stop kukaju to treba bavit nogom ostavit one zdrave u glavi. Najviše mi je zao Cace, Antica i Davora sto ni krivi ni dužni ispaštaju ovi ostali izuzev mojovica nemogu igrat ni u sibovcu sa ovakvim ponašanjem! Cut će se ovo i u drugim klubovima kakvi su, pa ćeš vidjeti kako će lako naći angažman! Klubovi se dogovaraju između sebe...
Ima nas koji bi se bavili, al bez zavrni sebi, ima nas vise svi se izmedju sebe znamo, al neki se okrecu kako vjetar puse, a neki samo ZVIJEZDI. Ima momaka i na forumu koji bi se posvetili Zvijezdi, da se napravi prica ko sa RK Gradacac, sve javno i transparentno. Ali ne ide kad uvijek postoji neko za zavrnut. Ti znas ko sam, ako se ikad napravi projekat takav tu sam ne bas 24h, ali vecinu vremena Da, i ima jos takvi, ali sve dok je neko da sabotira. to se nece desit
Znaš i sam da sam pokušavao da takvu priču oživim al nju ne možeš sa prodavačima utakmica Ensarom i kompanijom! Ja nisam dobro došao u klub iz razloga sto kažem kako misli da me neko pogrešno ne shvati i ove sezone sam naso neke pare, koje su nebitne mora se iz temelja izmjeniti, a ljudi koji vole klub ne mogu da dobiju šansu smatram isto kao i ti da i tebi treba Dat šansu i mnogima još koji su tu oko kluba a mogu mnogo toga da završe.
Da se razumijemo nisu ni ovi ljudi sada u upravi zavrni nema se sta reci za poštenje njihov je problem sto su naobećavali igračima ono sto ne mogu ispunit nisu završili financijsku konstrukciju dva puta sam bio član radne grupe i ako imam od opstine 15.000 planiram 10.000 igrači i treneri a 5000 troškovi prevoz sudije Itd. A sads je Grad 20000 igrački kadar 20.000 logično da će biti belaja
Kazem ti moze se sve dole razjebat to dobro znas, al ne mozes kad se neki okrecu kako vjetar puse fali tu dobro dio stare ekipe al dio...

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 07 nov 2019, 23:21

Ja sam nakon otvorenog pisma za smjenu salde digao ruke, trenutno sam u njemackoj i svoj zivot planiram u njemackoj. Zvijezdi sve najbolje i evo javno kazem ako se ukljuce neki mladji momci i napravi se zdrava prica podrzat cu je uvjek kako financijski tako i moralno. Treba ukinuti clanarine u omladinskim selekcijama pod hitno, time bi direktno udarili na privatne skole koje godinama crpe novac od djece i djeca pro forme trenriraju a u Zvijezdu dolaze oni ciji su roditelji imucni.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 08 nov 2019, 08:44

spiska je napisao/la:
07 nov 2019, 23:21
Ja sam nakon otvorenog pisma za smjenu salde digao ruke, trenutno sam u njemackoj i svoj zivot planiram u njemackoj. Zvijezdi sve najbolje i evo javno kazem ako se ukljuce neki mladji momci i napravi se zdrava prica podrzat cu je uvjek kako financijski tako i moralno. Treba ukinuti clanarine u omladinskim selekcijama pod hitno, time bi direktno udarili na privatne skole koje godinama crpe novac od djece i djeca pro forme trenriraju a u Zvijezdu dolaze oni ciji su roditelji imucni.
Slazem se sa tobom u potpunosti razgranicit ko je pomago klub a ko zivio od njega i dobio bilo kakvu naknadu od kluba ti bas nisu opravdali i njih treba sve smijeniti dovest nove ljude pred koje postavit ciljeve i naravno pozvat na odgovornost kada se nesto prokocka npr. sto juniori nisu usli u pl a imali priliku itd.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 08 nov 2019, 15:00

Moze li mi neko objasniti funkciju instagram stranice kluba? (Mozda i FB, ali ne pratim pa ne znam)
S obzirom da definitivno ne sluzi za informisanje, ako joj je glavna uloga objavljivanje nasumicnih slika uz nekoliko hashtaga svaka tri cetiri dana onda je bolje ugasite
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 08 nov 2019, 16:34

SMR vidim te kao novog sekrrtara i nekog ko će informisati javnost... Čak si i ljetos bio moj kandidat za to tvoje je još samo da pristanes

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 08 nov 2019, 21:04

spiska je napisao/la:
08 nov 2019, 16:34
SMR vidim te kao novog sekrrtara i nekog ko će informisati javnost... Čak si i ljetos bio moj kandidat za to tvoje je još samo da pristanes
Hvala tebi, ali vec sam ti rekao da imam posao van Gradacca tako da nisam u mogucnosti da budem na dva mjesta odjednom, a nisam ni lud da napustam trenutni posao radi toga. Da je bilo prije godinu dana, sigurno bih pristao
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 09 nov 2019, 12:40

SMR187 je napisao/la:
08 nov 2019, 15:00
Moze li mi neko objasniti funkciju instagram stranice kluba? (Mozda i FB, ali ne pratim pa ne znam)
S obzirom da definitivno ne sluzi za informisanje, ako joj je glavna uloga objavljivanje nasumicnih slika uz nekoliko hashtaga svaka tri cetiri dana onda je bolje ugasite
Zbog takvih pljuvaca sve ce se i ugasit no sikiriki

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la legenda reala » 10 nov 2019, 11:17

Jel vama istekla kazna igranja bez publike
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Wanderson i 15 gostiju.