Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 08 nov 2019, 15:25

Ma nazovu ih neki anonimusi, satro - bili igrao za BiH i to se zapise kao da su bili pozvani. Onda medijski placenici to eksploatisu kao eto bili su pozvani i odbili, pa se pletu price kako na dijasporu uopste ne treba racunati. Valjda smo naucili kokosarske marifetluke. Tako se igraci indirektno tjeraju od reprezentacije, da se napravi prostor korupciji.

Za pridobijanje pravih talenata, treba ozbiljan pristup, od strane ozbiljnih ljudi koji mogu dati neke garancije, a ne neki pomocnik U19 iz Bihaca kao sto gore rece :roll:
Takodjer, pravim talentima treba omoguciti poziv u A selekciju, ukoliko igraju na seniorskom nivou u svojim klubovima. Logicno je da nece doci u nasu seosku mladu reprezentaciju, ako igraju u Svicarskoj mladoj.

Vec dugo je na sceni ta strategija, da se reprezentativni fudbal unistava za licne interese i da se to predstavlja kao "normalno"
Klupski je odavno eutanaziran, za interese klupskog lopovluka, menadzera i medijskih botova.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 08 nov 2019, 15:47

Reprezentativni fudbal je veće leglo korupcije od klupskog kod nas. Veće pare se vrte.

Filgurde, griješiš. Sam je Omeragić rekao da su ga zvali ali da on ne želi o tome pričati. Nije to rekao neko iz saveza nego on.
A to svi misle. Ako imate prijatelje, rodbinu, poznanike koji se zadese u tim situacijama znate da bi ih 99% tako danas postupilo.

A poznato je da pola ovih igrača iz dijaspore u našim repkama neće ni prvih pet liga uhvatiti, a kamoli da igra za Reprezentaciju.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la gruezi » 08 nov 2019, 16:01

Ljudi budimo ozbiljni....nase mladze selekcije igracima ne nude nista i nema potrebe da mladi igraci gube vrijeme trenirajuci i radeci sa propalitetima tima karacica i muse....hadzikadunic od svih nasih stopera igra u drugom najjacem klubu tj nakon sappa i tu nema dvojbe da li ga treba ODMAH pozvat...isto vazi i za omeragica..ako su ti konkurencija kvrzic i todorovic onda nemas sta vise cekati nego zovi momka jer na kvalitetu neces izgubiti a dugorocno ces samo dobiti a samim tim ces otvorit vrata i mnogim drugim koji se dvoume..isto vrijedi i za burnica koji ce 100 posto igrat bundesligu sljedece godine dali doofmund ili negdje drugdje nebitno...catica isto u a repku ako nastavi dobijat minute ...**** bi dino hotic imao mjesta u psv...ahmedhodzic i muminovic mogu pricekat za poziv jos godinu

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 08 nov 2019, 16:08

gruezi je napisao/la:
08 nov 2019, 16:01
Ljudi budimo ozbiljni....nase mladze selekcije igracima ne nude nista i nema potrebe da mladi igraci gube vrijeme trenirajuci i radeci sa propalitetima tima karacica i muse....hadzikadunic od svih nasih stopera igra u drugom najjacem klubu tj nakon sappa i tu nema dvojbe da li ga treba ODMAH pozvat...isto vazi i za omeragica..ako su ti konkurencija kvrzic i todorovic onda nemas sta vise cekati nego zovi momka jer na kvalitetu neces izgubiti a dugorocno ces samo dobiti a samim tim ces otvorit vrata i mnogim drugim koji se dvoume..isto vrijedi i za burnica koji ce 100 posto igrat bundesligu sljedece godine dali doofmund ili negdje drugdje nebitno...catica isto u a repku ako nastavi dobijat minute ...**** bi dino hotic imao mjesta u psv...ahmedhodzic i muminovic mogu pricekat za poziv jos godinu
Upravo to. Igraci koji u tim godinama igraju na tom nivou odma treba zvati u A reprezentaciju. Jedino to ima logike za obadvije strane.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 08 nov 2019, 16:19

Kada je Dennis u pitanju. Tu smo izgubili. Pitanje je vremena kada će biti prebačen iz u21 u A tim Švedske.

Burnić neće sigurno napustiti mladu reprezentaciju.
Išao mu je Baždarević kući i ovi ga odbili.
Mada ja njega za par godina vidim kod nas. Ne vjerujem da će dobaciti do A selekcije Elfa.

Ćatić je momak koji u u21 repci. Ne vidim razlog zašto momka ubrzavati kada je tek za ovaj nivo spreman.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Harise » 08 nov 2019, 19:29

Ja sam kontaktirao otca od Anel Ahmedhodzica i rekao je meni da i oni želi čak igrati za Bosnu i Hercegovinu, ali za sad nije ni došao niti jedan kontakt od našog saveza! Čak mi je i rekao da je on lićno napisao poruku u savez i za sad nisu ni jedan odgovor dobili?! Sveđani su prićali za otcom od Anel Ahmedhodzica i rekli su njemu da ga planiraju za sad u A reprezentaciju pozvati ako dalje vako nastavi. Isto tako je meni javio i za Hadzikadunica jer su najbolji prijatelji. Kada to čujem odma se meni gadi. Imaš dvje štoperi koji igraju za klubovi koja jaćija od svi klubovi iz BH Premijer lige! Igraći koji imaju jaku budućnost iza sebe. Za imaš dvje štoperi za 14 godine garancija, a naš savez poziva neki Kovacević iz najgorjeg kluba Pojske. Šunjic koji nikad niti igrao konstanto dobro. Što niko ne spomine Dino Arslanagic? Igra za sad jako dobro i vrijedi 3 milijone. Ima Bosno-Hercegovacki papire i može za sad sve papire da bude rješeno kada znaš da imaš tanku odbranu. Svako spomine Katica koji ništa bolji od Šimunovica, u Glasgow 3 opcija u odbrani nego prvi ili drugi. Samo kažem da se treba pod hitnom nešto rješit kada znaš da smo tanki. Bez dijaspore nebi nikada bila BiH tu gdje trenutno...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 08 nov 2019, 19:54

Nema mjesta za njega, prvo moraju srediti papire Tonćiju Kukoču

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 08 nov 2019, 20:05

Harise je napisao/la:
08 nov 2019, 19:29
Ja sam kontaktirao otca od Anel Ahmedhodzica i rekao je meni da i oni želi čak igrati za Bosnu i Hercegovinu, ali za sad nije ni došao niti jedan kontakt od našog saveza! Čak mi je i rekao da je on lićno napisao poruku u savez i za sad nisu ni jedan odgovor dobili?! Sveđani su prićali za otcom od Anel Ahmedhodzica i rekli su njemu da ga planiraju za sad u A reprezentaciju pozvati ako dalje vako nastavi. Isto tako je meni javio i za Hadzikadunica jer su najbolji prijatelji. Kada to čujem odma se meni gadi. Imaš dvje štoperi koji igraju za klubovi koja jaćija od svi klubovi iz BH Premijer lige! Igraći koji imaju jaku budućnost iza sebe. Za imaš dvje štoperi za 14 godine garancija, a naš savez poziva neki Kovacević iz najgorjeg kluba Pojske. Šunjic koji nikad niti igrao konstanto dobro. Što niko ne spomine Dino Arslanagic? Igra za sad jako dobro i vrijedi 3 milijone. Ima Bosno-Hercegovacki papire i može za sad sve papire da bude rješeno kada znaš da imaš tanku odbranu. Svako spomine Katica koji ništa bolji od Šimunovica, u Glasgow 3 opcija u odbrani nego prvi ili drugi. Samo kažem da se treba pod hitnom nešto rješit kada znaš da smo tanki. Bez dijaspore nebi nikada bila BiH tu gdje trenutno...
Moj @Harise, pa odavno smo zakljucili da je cilj otjerati sav potencijalni kvalitet i napraviti prostora za menadzerski skart.
Ovdje ordiniraju botovi menadzera i NFSBiH, koji za svakog kvalitetnog igraca iz dijaspore imaju "informaciju" da nece da igra za BiH, da je izdajnik, da je izgubljen.
Dzaba se trudis ti, dzaba sto i oni hoce da igraju.
Zato gledamo u ledja Finskoj i Armeniji, a mladje kategorije su nam europski odron.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Tristan10 » 08 nov 2019, 20:12

Ovog je gore doba nego za vrijeme Pasalica, jer smo tad svi znali kako stvari funkcionisu. A sad se ovi dobro prikrivaju, kao investiraju u infrastrukturu, ovo ono, kontaktiraju igrace a eto njima se ne igra za BiH. Jeftino se plati clanak na portalima, godine prolaze, mi gubimo igrace, nazadujemo, a isti ljudi na vlasti.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12149
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sheyi » 08 nov 2019, 20:54

Moramo se okrenuti dijaspori ukoliko opet zelimo na neko veliko takmicenje.: :bih:
Najbolje smo igrali kad se u repki pricao njemacki samo

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 08 nov 2019, 21:16

Sheyi je napisao/la:
08 nov 2019, 20:54
Moramo se okrenuti dijaspori ukoliko opet zelimo na neko veliko takmicenje.: :bih:
Najbolje smo igrali kad se u repki pricao njemacki samo
Uvjek tako bilo.

SP 2014 protiv argentine 10 dijaspora jedan domaca liga. Danas 3-4 dijadpora ostalo bh liga. Samo lihtenstajn iza nas.

Velika plbih. Sta reci kad je ekipa iz luxemburga i albanije igrala euro ligu a bh ekipe to samo sanjati mogu. :bih:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 08 nov 2019, 21:19

Pa dobro, niko nije kriv dijaspori što ih nigdje nema.
Ono su bili igrači nekad, sad ovi što se prizivaju još nisu igrači. Ja se lično nadam da će postati neki od njih i da će u budućnosti zaigrati za nas.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 08 nov 2019, 21:22

ASD je napisao/la:
08 nov 2019, 21:19
Pa dobro, niko nije kriv dijaspori što ih nigdje nema.
Ono su bili igrači nekad, sad ovi što se prizivaju još nisu igrači. Ja se lično nadam da će postati neki od njih i da će u budućnosti zaigrati za nas.
Nije niko ni domacoj ligi kriv sto proizvodi u 99% slucajeva fudbalske antitalente.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 08 nov 2019, 21:33

Maestro je napisao/la:
08 nov 2019, 21:22
ASD je napisao/la:
08 nov 2019, 21:19
Pa dobro, niko nije kriv dijaspori što ih nigdje nema.
Ono su bili igrači nekad, sad ovi što se prizivaju još nisu igrači. Ja se lično nadam da će postati neki od njih i da će u budućnosti zaigrati za nas.
Nije niko ni domacoj ligi kriv sto proizvodi u 99% slucajeva fudbalske antitalente.
Pa nije, ali u ovom slučaju ovo što igra u Reprezentaciji je u ovom trenutku i stvarno najbolje. Ovi što se prizivaju su ili lošiji ili u najboljem slučaju isti ovima što su trenutno tu.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 09 nov 2019, 21:31

Zaboravljen.
slika
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1639
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la FoxMulder » 09 nov 2019, 22:57

Rokoko87 je napisao/la:
09 nov 2019, 21:31
Zaboravljen.
slika
Doktor za cijeli vezni red reprezentracije. Jedino je Pjanić bolji od Štilića.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Fudbalbr1
Postovi: 442
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Fudbalbr1 » 09 nov 2019, 23:01

FoxMulder je napisao/la:
09 nov 2019, 22:57
Rokoko87 je napisao/la:
09 nov 2019, 21:31
Zaboravljen.
slika
Doktor za cijeli vezni red reprezentracije. Jedino je Pjanić bolji od Štilića.
sarajlice de ako moze ikako da zeljo igra protiv italije

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1639
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la FoxMulder » 09 nov 2019, 23:04

Fudbalbr1 je napisao/la:
09 nov 2019, 23:01
FoxMulder je napisao/la:
09 nov 2019, 22:57
Rokoko87 je napisao/la:
09 nov 2019, 21:31
Zaboravljen.
slika
Doktor za cijeli vezni red reprezentracije. Jedino je Pjanić bolji od Štilića.
sarajlice de ako moze ikako da zeljo igra protiv italije
Pa sa obzirom da dosta igrača iz reprezentacije je igralo u Željezničaru, sigurno da možemo sastaviti ekipu koja bi pružila odličan otpor žabarima.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 09 nov 2019, 23:13

Onakav otpor kao armencima u jerevanu?
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 09 nov 2019, 23:21

FoxMulder je napisao/la:
09 nov 2019, 22:57
Doktor za cijeli vezni red reprezentracije. Jedino je Pjanić bolji od Štilića.
Majstore :rol: :rol: :rol: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AdsBot [Google], hurem, Sindikat12 i 37 gostiju.