FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 28988
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 07 nov 2019, 23:04

AlfredNobel je napisao/la:
07 nov 2019, 18:18
Volio bih da ih Borussija mlatne, da ispadnu, da ih svi uzmu na zub i yebu im mater. Bolje ispasti odmah da se nešto pokrene, nego proći dalje i samo čekati da te neka ekipa naguzzi četiri-pet razlike. Ove godine je takva situacija da kad bi i najslabiji došao morali bi strahovati, jer ovo je najveći odron koji sam ja vidio. Da ne govorim kad bi izvukli Liverpool, City i slične neke mašine, nabili bi ih koliko im je volja.
To bi bilo idealno. Ozbiljno.
Liverpul ili City bi ih raskovali ko šupu, pod vodstvom ove neznalice. Mediji bi se konacno obrušili na bandu koja drka qrac u vecini utakmica (cak i u LP) i moralo bi doci do ozbiljnih promjena i čistke. Nešto bi se pokrenulo konacno. A da bi se pokrenulo, mora se desiti neka teška bruka.
Meni je najsmiješnije kada raja izdvoji jednog igraca (npr. Busquetsa, on je nekako najbolja meta) i krene pljuvačina po njemu - a niko da primjeti da su svi igraci manje više na istom nivou dna :crazy:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 08 nov 2019, 00:39

let3 je napisao/la:
07 nov 2019, 23:04
AlfredNobel je napisao/la:
07 nov 2019, 18:18
Volio bih da ih Borussija mlatne, da ispadnu, da ih svi uzmu na zub i yebu im mater. Bolje ispasti odmah da se nešto pokrene, nego proći dalje i samo čekati da te neka ekipa naguzzi četiri-pet razlike. Ove godine je takva situacija da kad bi i najslabiji došao morali bi strahovati, jer ovo je najveći odron koji sam ja vidio. Da ne govorim kad bi izvukli Liverpool, City i slične neke mašine, nabili bi ih koliko im je volja.
To bi bilo idealno. Ozbiljno.
Liverpul ili City bi ih raskovali ko šupu, pod vodstvom ove neznalice. Mediji bi se konacno obrušili na bandu koja drka qrac u vecini utakmica (cak i u LP) i moralo bi doci do ozbiljnih promjena i čistke. Nešto bi se pokrenulo konacno. A da bi se pokrenulo, mora se desiti neka teška bruka.
Meni je najsmiješnije kada raja izdvoji jednog igraca (npr. Busquetsa, on je nekako najbolja meta) i krene pljuvačina po njemu - a niko da primjeti da su svi igraci manje više na istom nivou dna :crazy:
Ma neka ispadnu iz grupe i to je bruka jedna, ovo ovamo deranje i ispadanje je tradicija postala. :lol:

Ma i meni je to smiješno, uhvate se jednog i k'o papagaji. Busquets je stvarno odron, ali odroni su i svi ostali, neko manje neko više, ali sve je to u gram izuzev Messija, Ter Stegena i De Jonga. Shvatite da nijedan igrač pod ovih kokošarom ne može biti dobar, odnosno može samo nazadovati. Evo koliko je već u Barci, niti jedan igrač nije napredovao pod njim, niti je od nekog napravio igrača. Kada dođe trener koji je dostojan Barce i koji ima sistem i taktiku, onda će i Busquets biti dobar, kao i svi oni. Ovako su mrtvi i anemični svi.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Riziko
Postovi: 5816
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 08 nov 2019, 09:55

Pa ti isti igrači su držali konferencije da Valverde ostane, to je veći blam nego Liverpul i Roma zajedno.

Treba pošteno reći da su igrači tom konferencijom usrali motku, a još gora je uprava što je dozvolila da su Messi i jarani veći od kluba. Ako ćemo pošteno.
Razumljivo je da se ne mogu Messia tako lako kurtalisait, ali da su otjerali par jarana na tribine drugačija bi se priča danas vodila, i naravno trenera retarda.
Daleko od tog da nosonja ima obraza, da ga ima sam bi ostavku dao.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 08 nov 2019, 15:41

Riziko je napisao/la:
08 nov 2019, 09:55
Pa ti isti igrači su držali konferencije da Valverde ostane, to je veći blam nego Liverpul i Roma zajedno.

Treba pošteno reći da su igrači tom konferencijom usrali motku, a još gora je uprava što je dozvolila da su Messi i jarani veći od kluba. Ako ćemo pošteno.
Razumljivo je da se ne mogu Messia tako lako kurtalisait, ali da su otjerali par jarana na tribine drugačija bi se priča danas vodila, i naravno trenera retarda.
Daleko od tog da nosonja ima obraza, da ga ima sam bi ostavku dao.
To je to, ali jos se ne zna razlog zbog cega zele da ostane on na klupi, jer kad mi vidimo da stvari na terenu ne stimaju kako treba, kako onda nece profesionalci koji su sve zivo osvojili i igrali s nekim od najboljim igracima svih vremena kroz karijeru? Naravno da vide da to nista ne valja, da je hemija 0 u ekipi. Da nema kohezije niti icega normalnog.

Zato se i postavlja pitanje: ZASTO zelite nastaviti igrati tako pod ISTIM trenerom? Citao sam negdje da je Ernie poznat kao sutljiv lik, koji ne prica puno, mozda zato, nista im ne govori niti smije, postavi ekipu kako oni zele, oni dr.kaju qurac, zajebavaju se i uzimaju platu. Nema drugog objasnjenja.

slika

Pogledajte samo ovu splacinu, sta je ovo, kakva je ovo formacija? 1-2-1-6? To nema ni u kadetima.
27.10.2020

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 08 nov 2019, 17:21

leorey je napisao/la:
08 nov 2019, 15:41
Riziko je napisao/la:
08 nov 2019, 09:55
Pa ti isti igrači su držali konferencije da Valverde ostane, to je veći blam nego Liverpul i Roma zajedno.

Treba pošteno reći da su igrači tom konferencijom usrali motku, a još gora je uprava što je dozvolila da su Messi i jarani veći od kluba. Ako ćemo pošteno.
Razumljivo je da se ne mogu Messia tako lako kurtalisait, ali da su otjerali par jarana na tribine drugačija bi se priča danas vodila, i naravno trenera retarda.
Daleko od tog da nosonja ima obraza, da ga ima sam bi ostavku dao.
To je to, ali jos se ne zna razlog zbog cega zele da ostane on na klupi, jer kad mi vidimo da stvari na terenu ne stimaju kako treba, kako onda nece profesionalci koji su sve zivo osvojili i igrali s nekim od najboljim igracima svih vremena kroz karijeru? Naravno da vide da to nista ne valja, da je hemija 0 u ekipi. Da nema kohezije niti icega normalnog.

Zato se i postavlja pitanje: ZASTO zelite nastaviti igrati tako pod ISTIM trenerom? Citao sam negdje da je Ernie poznat kao sutljiv lik, koji ne prica puno, mozda zato, nista im ne govori niti smije, postavi ekipu kako oni zele, oni dr.kaju qurac, zajebavaju se i uzimaju platu. Nema drugog objasnjenja.

slika

Pogledajte samo ovu splacinu, sta je ovo, kakva je ovo formacija? 1-2-1-6? To nema ni u kadetima.
Citam negdje neki dan da od pocetka sezone je Real M imao 17 slobodnih dana, a ovi "nasi" cak 26 slobodnih dana. Nije da i Real odusevljava igrom, ali mozda i daje neku sliku o ozbiljnosti i radu.

Avatar
Mokes
Postovi: 14873
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 08 nov 2019, 18:45

Brojni francuski mediji pišu da je Neymar rekao svojim ljudima kako ga je prošla želja za povratkom u Barcelonu. Sretan je u Parizu i na umu mu je samo PSG te svim svojim silama želi pomoći klubu. Ipak, Francuzi priznaju kako je ovo rečeno zbog trenutne situacije i ne isključuju opciju da Brazilac na ljeto ponovo bude povezan s povratkom u svoj nekadašnji klub.
Ciganče :urnebes: :urnebes:
slika
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Riziko
Postovi: 5816
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 08 nov 2019, 18:53

Nemojmo o Neymaru ljeba vam, bar se do idućeg juna strpite.

Jel Valverde dobio otkaz napokon, da bar krenemo promil naprijed?
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12005
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 08 nov 2019, 19:11

Prije ću ja guziti Margot Robbie nego što će on otkaz dobiti.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 08 nov 2019, 23:30

Ne bi ih pogledao sutra kad bi jedini bili na programu, eto dokle je doslo. I yebe mi se za rezultat, nisam glory hunter, jednostavno mi se igra gadi i ja kad god mogu da ne gledam, necu gledati. A znam i da nisam jedini. Ko moze, veci je covjek od mene.
27.10.2020

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12005
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 nov 2019, 00:02

Nadam se novoj sramoti Gargamelovih pulena.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 09 nov 2019, 00:43

BoixosNois1899 je napisao/la:
09 nov 2019, 00:02
Nadam se novoj sramoti Gargamelovih pulena.
Ide ti sutra gol Griezmanna na asistenciju Messija, i dva gola Messija uz naslov Ko kaže da ima problema u Barceloni

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 09 nov 2019, 09:31

Uh kad bi i na Nou Campu pao koji poraz. Prosvijetli nas Denise :pray:

slika

Dokle je došlo da moram navijati da zaredaju lošu seriju ne bi li onaj majmun dobio otkaz. Kako stvari stoje, meščini da se mi možemo nadati nečemu tek na ljeto ccc.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Mokes
Postovi: 14873
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 09 nov 2019, 12:53

Ma siguran sam da ostaje do ljeta, bez obzira na rezultate. Mene samo strah da i sljedeće sezone ne bude vodio klub. Kako sam nebrojeno puta rekao do sada, ovu sezonu sam već prežalio, ne očekujem apsulutno ništa. Sezona je bila idealna da se naprave neki rezovi i podmladi ekipa, ali od toga neće biti ništa.
Ukoliko ter Stegen i potpiše produženje ugovora s FC Barcelonom, a izvjesno je da će to biti slučaj, stavka koja se odnosi na povećanje njegovih primanja morat će pričekati svoju realizaciju neko vrijeme. Naime, Barçin budžet je preopterećen visokim troškovima plata (oko 671 milion eura godišnje) pa će isplata poboljšanih plata morati pričekati početak nove fiskalne godine. Inače, 27-godišnji njemački golman trebao bi produžiti ugovor do 30. juna/lipnja 2024. godine.
Nice. :lolno:
slika
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 09 nov 2019, 15:37

Mokes je napisao/la:
09 nov 2019, 12:53
Ma siguran sam da ostaje do ljeta, bez obzira na rezultate. Mene samo strah da i sljedeće sezone ne bude vodio klub. Kako sam nebrojeno puta rekao do sada, ovu sezonu sam već prežalio, ne očekujem apsulutno ništa. Sezona je bila idealna da se naprave neki rezovi i podmladi ekipa, ali od toga neće biti ništa.
Ukoliko ter Stegen i potpiše produženje ugovora s FC Barcelonom, a izvjesno je da će to biti slučaj, stavka koja se odnosi na povećanje njegovih primanja morat će pričekati svoju realizaciju neko vrijeme. Naime, Barçin budžet je preopterećen visokim troškovima plata (oko 671 milion eura godišnje) pa će isplata poboljšanih plata morati pričekati početak nove fiskalne godine. Inače, 27-godišnji njemački golman trebao bi produžiti ugovor do 30. juna/lipnja 2024. godine.
Nice. :lolno:
slika
Ma nema šanse da će biti i naredne, to je sto posto sigurno. Ako ovako nastavi, leti on brzo, siguran sam.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 09 nov 2019, 17:29

On može letiti samo ako neko aktivira bombu.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 09 nov 2019, 17:33

Sanjam dan kada Pique, Suarez i Sergio nece vise biti igraci Barce.
@igrajlopte 🐦

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 09 nov 2019, 18:58

AlfredNobel je napisao/la:
09 nov 2019, 15:37
Mokes je napisao/la:
09 nov 2019, 12:53
Ma siguran sam da ostaje do ljeta, bez obzira na rezultate. Mene samo strah da i sljedeće sezone ne bude vodio klub. Kako sam nebrojeno puta rekao do sada, ovu sezonu sam već prežalio, ne očekujem apsulutno ništa. Sezona je bila idealna da se naprave neki rezovi i podmladi ekipa, ali od toga neće biti ništa.
Ukoliko ter Stegen i potpiše produženje ugovora s FC Barcelonom, a izvjesno je da će to biti slučaj, stavka koja se odnosi na povećanje njegovih primanja morat će pričekati svoju realizaciju neko vrijeme. Naime, Barçin budžet je preopterećen visokim troškovima plata (oko 671 milion eura godišnje) pa će isplata poboljšanih plata morati pričekati početak nove fiskalne godine. Inače, 27-godišnji njemački golman trebao bi produžiti ugovor do 30. juna/lipnja 2024. godine.
Nice. :lolno:
slika
Ma nema šanse da će biti i naredne, to je sto posto sigurno. Ako ovako nastavi, leti on brzo, siguran sam.
Pa koliko im qurac puca za LP, kad bi jedno -7 bilo do kraja decembra iza Atletica ili Rejala to bi bio i kraj za ovu ublehu. Ali o cemu mi pricamo kad su navedena dva kluba nesposobnija od nas. Ne mogu iskoristit niti jedan jedini kiks, kojih je bilo ove godine vise nego haman ikad.
27.10.2020

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12005
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 nov 2019, 20:10



Firpo u prvih 11, Semedo na desnom beku a Roberto u sredini.

Jel sve u redu sa Valverdeom?
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Chinaglia » 09 nov 2019, 20:29

ocekujem griezmanna lijevo, messija centralno i ansu fatija desno :lol:

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 09 nov 2019, 20:37

Chinaglia je napisao/la:
09 nov 2019, 20:29
ocekujem griezmanna lijevo, messija centralno i ansu fatija desno :lol:
Cisto da ne ispadnemo iz rutine Valverdeovih shemi :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.