FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 09 nov 2019, 15:43

Bilo bi idealno da se Husrefu otkaz uruci do veceras, da novi trener ima vremena tokom ove pauze da upozna i koliko toliko sredi ekipu prije Veleža.Izgubili smo 4 boda prednosti za par sedmica.Zeljo vjerovatno preuzima vrh tabele nakon Slobode :facepalm: :facepalm:
Zadnja izmjena: Historicar, dana/u 09 nov 2019, 15:44, ukupno mijenjano 1 put.

Dadox
Postovi: 1098
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 09 nov 2019, 15:43

Smrad je sudio na obostranu stetu...ne moze se svaka na guzove(mišice dobiti) dobiti(mimo sirokog i slobode na koš.)..idemo dalje..bod je realan danas

Avatar
Pantelija
Postovi: 12684
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 09 nov 2019, 15:43

Jes jes igrace udrite nemojte husrefa :D
Inace, ovo je prva tekma da oni "nece" a husref hocepa da. 8 gostovanja jedna pobjeda, udri igrace po glavi
AngelDiMaria je napisao/la:
09 nov 2019, 15:41
Bravo husrefe sto javno kazes da nammigraci imaju kurcobolju. Svi uz sefa. Pristuo igraca je 0
Trener prima platu da odrzava svlacionicu, red rad i disciplinu. A ne da javno proizva igrace koje je on stavio u prvih 11
Drugo, trener ima pravo da vesi izmjene . Xak i u t0oj min. Nas izvrsi dvije, od toga drugu u 85
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 09 nov 2019, 15:44

Ybg, idemo dalje...
Moramo tražiti izuzeće ovo je previše...

holyman je napisao/la:
09 nov 2019, 15:39
Sad s posla i imam sta i vidjeti. Kako je usljo sudio?
Tako da ga treba negdje prebiti i zakopati

Zeko87
Postovi: 2090
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 09 nov 2019, 15:45

Al zato kad nam se Pidro oporavi ima da pregazimo ligu ko plitak potok. :D

Dobro je barem da nije poraz, ovo je jedno od tri najteža gostovanja u ligi. Treb prestati sanjati da ćemo mi pobjeći konkurentima +10 bodova i riješiti titulu u aprilu.

Guravo će biti do zadnjeg kola. Mislim da naredna tri kola mozemo do 9 bodova aBd. Nije ovaj bod toliko ni loš ljudi.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 09 nov 2019, 15:50

tm01hzne je napisao/la:
09 nov 2019, 15:44
Ybg, idemo dalje...
Moramo tražiti izuzeće ovo je previše...

holyman je napisao/la:
09 nov 2019, 15:39
Sad s posla i imam sta i vidjeti. Kako je usljo sudio?
Tako da ga treba negdje prebiti i zakopati
Yebo vas sudija u pakaš sviju, lik je uhljup totalni da kolje i jedne i druge, čist penal za nas, čist crveni Vladanu. O tome da je prva situacija bila za nas penal i vjerovatno riješena utakmica o tom po tom, dok ovako igramo više od neriješenog i ne zaslužujemo. Draže nam se baviti teorijama zavjere o sudijama i kriminalcima Osim nego zabost nos u našu avliju i zapitat se zašto nam igrače boli qita u gostima i zašto očajno igramo u 15 od 16 kola.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2093
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 09 nov 2019, 15:51

Cuj husref kriv, pa ne moze kad vidis da svi igraci osim jednog ili dvojice trce, sad reci ajmo svi napolje. Nek je javno rekao, i treba da svima bude jasno da nisu ispostovali ono sto je trener rekao. A to za izmjene, ko da udje, sabanovic ili sisic pa da rijese tekmu (pitanje u ciju korist) **** vas vise antihusrefizam, pa vidite da je cak i ahmet koji je zario i palio ovu tekmu zasro do bola, a tataar nikad goru tekmu nije odigrao.
Ocito su pojedini mislili kad se vrati mirko i ostali oporave da ce sami protivnici gace skidati. E nece. I jos jako bitna stvar, radnik je jako dobra ekipa. Rezultat nije los, los je pristup igraca. Teren i ostalo ne treba komentarisati
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 09 nov 2019, 15:52

Zeko87 je napisao/la:
09 nov 2019, 15:45
Al zato kad nam se Pidro oporavi ima da pregazimo ligu ko plitak potok. :D

Dobro je barem da nije poraz, ovo je jedno od tri najteža gostovanja u ligi. Treb prestati sanjati da ćemo mi pobjeći konkurentima +10 bodova i riješiti titulu u aprilu.

Guravo će biti do zadnjeg kola. Mislim da naredna tri kola mozemo do 9 bodova aBd. Nije ovaj bod toliko ni loš ljudi.
Naravno da bod nije loš, ali moramo biti življi i konkretniji u gostima. Kada li će nas prestati pljačkati?!
Zadnja izmjena: tm01hzne, dana/u 09 nov 2019, 15:54, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6228
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 09 nov 2019, 15:53

Mi smo ušli oko 30e minute, dobro smo djelovali realno na terenu. Solidna igra, falio je završni pas i tu je Tatar usto 2 3 solidne prilike

Drugo poluvrijeme, nemam rijeci. Užasno.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12684
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 09 nov 2019, 15:55

AngelDiMaria je napisao/la:
09 nov 2019, 15:51
Cuj husref kriv, pa ne moze kad vidis da svi igraci osim jednog ili dvojice trce, sad reci ajmo svi napolje. Nek je javno rekao, i treba da svima bude jasno da nisu ispostovali ono sto je trener rekao. A to za izmjene, ko da udje, sabanovic ili sisic pa da rijese tekmu (pitanje u ciju korist) **** vas vise antihusrefizam, pa vidite da je cak i ahmet koji je zario i palio ovu tekmu zasro do bola, a tataar nikad goru tekmu nije odigrao.
Ocito su pojedini mislili kad se vrati mirko i ostali oporave da ce sami protivnici gace skidati. E nece. I jos jako bitna stvar, radnik je jako dobra ekipa. Rezultat nije los, los je pristup igraca. Teren i ostalo ne treba komentarisati
Pa sta je onda uloga trenera? Haj mi objasni svega ti?
Covjece jesi svjestan da kad trener izgubi svlacionicu pitanje je dana da dobije otkaz. A izgubi je jer nisje strucan da vodi istu ili je nesto uradio pogresno.
I za to ON odgovara, nigdje na svijetu ne mozes zamjeniti 18 igraca , mjenja se trener. U 8 gostovanja 1 pobjeda. Uzas ! Katastrofa!
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Zeko87
Postovi: 2090
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 09 nov 2019, 15:56

Ma površno gledate stvari. Igrači su prosjek čim nemaju kontinuitet kvalitetnih igara. Od 2-3 možeš očekivati isti doprinos u svim utakmicama, ovo ostalo bljesnu kad imaju svoj dan i to je to. Da je izveo Tatara sad bi Husref bio kriv jer on, tobože, igrač poteza, da je izveo ovog bilo bi on zna podvaliti loptu, ovaj potrči naprijed...

Ako ekipa igra dobro kući, a sa istim igračima očajno u gostima imaju: manjak samopouzdanja, ili ne poštuju dogovor, ili dogovor ne znaju ispoštovati, to je jasno kao dan. Isto bi bilo da je zaigrao bilo ko u prvoj postavi.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
holyman
Postovi: 7943
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 09 nov 2019, 15:58

Sreca nisam mogao gledati, izostala je glavobolja, brufeni, psovanje i gorcina. Hvala vam na izvjestaju, bas je lijepo pogledati samo rezultat tekme, preporucujem i vama.

Nema veze zeljescar gubi bodove takodjer abd
NEMA NAZAD

Avatar
Pantelija
Postovi: 12684
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 09 nov 2019, 15:58

Zeko87 je napisao/la:
09 nov 2019, 15:56
Ma površno gledate stvari. Igrači su prosjek čim nemaju kontinuitet kvalitetnih igara. Od 2-3 možeš očekivati isti doprinos u svim utakmicama, ovo ostalo bljesnu kad imaju svoj dan i to je to. Da je izveo Tatara sad bi Husref bio kriv jer on, tobože, igrač poteza, da je izveo ovog bilo bi on zna podvaliti loptu, ovaj potrči naprijed...

Ako ekipa igra dobro kući, a sa istim igračima očajno u gostima imaju: manjak samopouzdanja, ili ne poštuju dogovor, ili dogovor ne znaju ispoštovati, to je jasno kao dan. Isto bi bilo da je zaigrao bilo ko u prvoj postavi.
Zato je husref onda odlucio da nikoga ne vadi :kafa:

E cuj igramo dobro kuci :clap: :clap:
Ko barselona. Malo u nebo, u stolice, malo na teren, pa mob i tako
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 09 nov 2019, 16:01

"Trener je osoba koja vodi, podučava i trenira sportaše ili sportske klubove. Pored fizičke i tehničke pripreme, trener također može vršiti i psihičku pripremu sportaša u cilju što bolje pripreme istog za natjecanja koja mu predstoje.

Kad se radi o ekipnim sportovima, trener, pored već spomenutih funkcija, vrši i odabir taktike koju će ekipa primijeniti u predstojećim nastupima. Također, trener je zadužen da promatra i proučava suparnika."

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 09 nov 2019, 16:02

2 zuta

Letić Bojan
Šerbečić Besim
Mustafić Alen
Tatar Benjamin
Ahmetović Mersudin

Hebibovic i Lazic ne igraju u Mostaru.

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1915
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 09 nov 2019, 16:02

Ovo je naša realnost. Da je igrao Rahmanovic pobijedili bi. Falio je završni pas. Falio nam je igrač na poziciji 10. I dalje imamo problem sa veznim redom, u prevodu Oremus, Stanoje 45 minuta. Da je bio gavric mogao bi se on gurnuti na desetku, Velkoski ne može odgovoriti zadatku na toj poziciji. Sljedeću utakmicu opet problemi, nema Lazica, nema Hebiba. Krila su nam tanka. Milanovica klupirati, ne može biti losiji Šišić od njega kakav god bio. Kovacevic svaku utakmicu napravi po jedan sličan gaf, zabraniti mu bilo kakvo poigravanje. Očekivano losa igra, trenutno nemamo ni trenerskog ni igračkog kvaliteta za nešto lijepo pogledati.
Zadnja izmjena: OsmanhodzicBuco, dana/u 09 nov 2019, 16:04, ukupno mijenjano 1 put.

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 09 nov 2019, 16:03

Pa solidno smo kontrolisali igru i onda ispadose ko da su pioniri, isto tako je i protiv slobode bilo. Plus ocajna reakcija kovacevica. Moramo biti ozbiljniji u igri.

P.s. evo i ovih nije ih bilo hefta. Bas je fin forum bio bez njih.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2093
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 09 nov 2019, 16:04

Panto da se razumijemo nesto, ja bas ne volim husrefa, ali ovo definitivno nije do njega. Od jarnija do danas, uvijek isti problem sa sarajevom, odigrasnutakmicu perfektno i odmah igraci ocekuju da ce im se svi ostali sageti. Da sam ja trener, kako bih fino tatara zakovao na tribinu do kraja, samo zbog onog kurcenja i izbjegavanja dodavanja hebibu u nekoliko situacija. Svaki prijem petljanje neko. Ne moze onako ne može se na silu gol dati. Sto neko rece draze mi je sisica gledst da nesto pokusava i trudi se a ne ono. Dno dna. Nekome se vas treba skinuti dobar dio plate za onakav pristup. Izuzev naravno lazicu, serbecicu i stanojevicu. Kapitenu necu nista govoriti navikao sam na njegova sranja svakako.
A sto se mene tice, da dzeno ima licencu ja bih ga sad strpao na klupu
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6228
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 09 nov 2019, 16:06

Izostanak Lazica sljedeće kolo i nije neki peh. Prosjek mrtvi ove sezone.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 09 nov 2019, 16:06

moj uzor-S.G je napisao/la:
09 nov 2019, 15:53
Mi smo ušli oko 30e minute, dobro smo djelovali realno na terenu. Solidna igra, falio je završni pas i tu je Tatar usto 2 3 solidne prilike

Drugo poluvrijeme, nemam rijeci. Užasno.
Šuko je negdje u 33' rekao ''tek se sad gostujući navijači čuju iako su odavno ušli na stadion''

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], ubipara i 28 gostiju.