Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 06 nov 2019, 18:52

Lik bi prokockao 3-0 protiv Mladosti DK 15 minuta do kraja...

Yebo im Aubameyang mater cuj moli se kloc da ostane ko da je ne znam ti sta, pa ovoliko oni Luzerpulovci nisu insistirali da zadrze Suareza. Haj sto frajer sljdece godine ima 31u godinu vec sto ionako ima visegodisnji ugovor koji mu istice taman kada ce biti bezvrijedan i ne kontam sto bi mu neko sada davao velike pare i produzio mu ugovor kada ga ionako imamo sasvim dovoljno pod ugovorom. Pa ovo je isto ko da namjerno izvlace pare iz kluba u talu sa menadzerima.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 06 nov 2019, 19:06

topnik1 je napisao/la:
06 nov 2019, 18:51
Zamisli ti da mi dobijemo nekom frljokom lester i da ovaj majmun ostane, iako mislim da mu je lester zadnja utakmica na klupi i da ce ga ljudi nasamarat momacki :opaopa: :opaopa:
Jedino kako mi možemo dobiti Leicester u gostima sa ovim maloumnikom na klupi je da Soyuncu i Evans dobiju crvene kartone u prvih 10 minuta, a da mi u tom periodu ne primimo gol.

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 06 nov 2019, 23:19

Arsenal completed just one pass into the penalty area against Vitoria this evening - Nicolas Pepe’s free-kick assist for Shkodran Mustafi’s headed goal.





:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: ovaj klaun da ima srama podnio bih sam ostavku,ali neće zbog 8-10 milijunčeka koje će pokupiti kad dobije nogu za par dana ako nije neka klauzula u ugovoru u slučaju raskida :rol:








slika


:rol:











hodajući mrtvac :kafa:

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 09 nov 2019, 14:12

Danas će nas Jamie razvaliti k'o Rebeccu, nosi loptu kuću, a Emeryja na biro. Sei će Ricardo slomiti zglobove dok ga ovaj bude pokušavao stići.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 09 nov 2019, 17:41

Chambers-Luiz-Holding zadnja linija.

Bellerin-Guendouzi-Torreira-Kolašinac druga linija odbrane.

Özil

Lacazette-Aubameyang

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 09 nov 2019, 20:20

Svi bi problemi bili riješeni da je pokojni Reyes rekao prošlog ljeta: "Unai, hajde da te povezem kući." Smeće zalizano, želim mu sve najgore i njemu i onom ko ga je doveo.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 09 nov 2019, 20:28

Hahaha kakav proljev od trenera...

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 09 nov 2019, 20:35

Najveće smeće ikad.

Lacazette još jednom promašio zicer u gostima, stanje redovno. Luiz najgori stoper Arsenala ikad. Kroenke da ima mozga večeras bi i Raul i Emery išli u istim betonskim cipelama na dno Temze.

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 09 nov 2019, 21:18






:tokralju: :rol: :rol: :rol: :rol:













šta se čeka klauni,smjenjuj to ili se gonite svi troje u pm












crni mačak je jedna velika kita od napadača kojeg se trebalo rješiti :kafa: bolje da se lova od njega i gabonske kokoši dala tad za masno preplaćivanje mbappea nego što se tad dala za provjerenijeg napadača od crne kokoši po pojedinim vojaeroljupcima i šta ćemo mi razvijati napadača za real :rol: još bi masno zaradili ovako ćemo možda na 0 biti kad se rješimo ovih :rol:














stručnjak ko i drakula :rol: nema nijednog trenera nego samo španjolca po ovome kepecu od raula,daj mi rađe gallarda iz rivera nego ovog

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 09 nov 2019, 21:24

Luis Enrique :lolol:

Taj je sa Romom pokazao kakav je ekspert kad nema MSN na terenu. I sa Barcom je bio grozan kad nekog od njih nije bilo.

Raula otjerati skupa sa Emeryjem.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 09 nov 2019, 21:55

Yebo li mu Luis Enriqe majku ko god ga pokusa dovesti...Ovdje ne treba samo menadzer da leti vec i komplet ta ekipa sto dovodi igrace i trenere.

Profesor
Postovi: 4244
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 10 nov 2019, 00:12

Kad ponikne Rafa mjesto Emerya

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 10 nov 2019, 20:06

Nece ovi dati Emery otkaz, iskoristice pauzu da se malo smire strasti a dolazi Soton na Emireates plus tekme Evropa lige tu ce traziti neku seriju pobjeda kako bi mogli zadrzati kloca...volio bi da se varam ali cini mi se da je ovima taktika da klauna drze do kraja sezone...mislim da ga moze otjerati jedino neka bas luda serija poraza sto obzirom na prikazanu igru i nije nemoguce.

Profesor
Postovi: 4244
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 10 nov 2019, 22:48

Slazem se, zalizanko ostaje na zalost do kraja sezone. Taman da pokupe sve ato valja od trenera, trenutacno dostopnih.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 11 nov 2019, 00:18

japa je napisao/la:
10 nov 2019, 20:06
Nece ovi dati Emery otkaz, iskoristice pauzu da se malo smire strasti a dolazi Soton na Emireates plus tekme Evropa lige tu ce traziti neku seriju pobjeda kako bi mogli zadrzati kloca...volio bi da se varam ali cini mi se da je ovima taktika da klauna drze do kraja sezone...mislim da ga moze otjerati jedino neka bas luda serija poraza sto obzirom na prikazanu igru i nije nemoguce.
Problem je što smećari razmišljaju nekom drugom logikom. Pokušao sam vidjeti stvari iz njihove perspektive.

1) Otpuste li Emeryja, ispašće da su navijači uticali na odluku, a već je ovo sa Xhakom donijelo dosta negativnog publiciteta.

2) Koga god da dovedu, taj mora preuzeti tim koji je psihički satran i generalno zbunjen, ne postoji jasna kontura tima koji treba uigravati i forsirati, a u timu nema lidera koji bi igrače odvukao na sastanak i j.ebao im sve po spisku k'o Adams 1997.godine kad nas je Blackburn ubio na Highburyju.

3) Emery je doveden ciljano da osvoji EL jer su u posljednjoj Wengerovoj sezoni ovi na vrhu vidjeli da je to vjerovatno najlakši put Arsenala do Lige prvaka.

4) Činjenica jest da je Arsenal ove godine imao lošu sreću sa VAR-om u utakmicama kod Sheffielda i protiv Bournemoutha i Palacea kod kuće. Sa još tri boda iz dvije utakmice koje nismo dobili (bod kod Sheffielda i još dva protiv Palacea) imali bismo 20 i bili na 5 bodova od Cityja.

5) Izgovor "Manchester United i Tottenham su ispod nas" je naišao na plodno tlo kod Arsenalove vrhuške. To što će nas i jedni i drugi preskočiti u dogledno vrijeme je neka druga priča, ali otom-potom.

6) Arsenal je od dolaska Emeryja doveo puno novih igrača koje treba integrisati u tim, a Bellerin, Holding, Tierney i Pepe, četiri iz prvih 11, ni priprema nisu prošli sa timom.

7) Igrači su generalno uznemireni zbog napada na Özila i Kolašinca, postoji strah kod njih da bi se to i njima moglo desiti.

8) Emery puno minuta daje mladim igračima - Willock, Guendouzi, Martinelli, Saka - koji su potencijalni kapitalci na kojima će klub zaraditi ozbiljnu lovu.

9) Dovedemo li zamjenu za Emeryja, taj mora opravdati Emeryjevu otpremninu od 6 miliona funti kod Kroenkea i svoju platu. Taj mora biti u isto vrijeme i dovoljno mentalno jak da se nametne igračima za kratko vrijeme i dovoljno mentalno labav da sluša što mu Raul i Edu narede.

10) Od postojećih kandidata:

-Mourinho nosi sa sobom zlu krv, najbolje su godine iza njega, a tražiće šire ovlasti nego u Unitedu ili u drugom mandatu u Chelsea dok bi se ogroman dio navijačke baze u startu postavio negativno prema njemu zbog prošlosti;
-Allegri ne zna engleski i igra spor i neatraktivan fudbal koji je, doduše, uspješan. Problem je u tome što sa Juventusom svako može uzeti ligu;

-Luis Enrique je prošao nedavno tragediju i stresni posao u Arsenalu mu se nikako ne uklapa iako odgovara po profilu napadačkog fudbala;

-Ljungberg bi neki period imao podršku navijača na konto igračke karijere, vodio je U23 prošle sezone pa ima uvid u mlade igrače, već je uposlenik kluba, ali nema iskustva osim tog rada sa U23, rada sa Emeryjem i još grđe i gore epizode sa Jonkersom u Njemačkoj;

-Arteta je u Cityju sa Guardiolom i možda čeka da ovaj ode kako bi preuzeo prvi tim. Nema iskustva samostalnog rada.


To što će nas ova logika koštati evropskog fudbala dogodine mozgovima još nije došlo iz gu.zice u glavu.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 11 nov 2019, 13:48

Ma ostaje zalizanko jos, tesko je naci poltrona poput njega koji ce da klima glavom i slusa sve sta se naredi..pa eto ko da on ove Genduzije i Wilocke forisra sam od sebe...lik radi kako mu se diriguje zato su i rezultati takvi kakvi jesu.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 12 nov 2019, 13:24

Iz dana u dan ovaj klub je sve veći cirkus:

-Raul i Vinai podržali Emeryja, kažu da je on pravi čovjek za klub, moramo svi stati uz njega, "u jedinstvu je snaga", "narod zna" i ostale parole,

-Torreira nezadovoljan minutažom, govori se da bi mogao već u januaru dići sidro,

-Aubameyanga navodno prozivaju suigrači zbog druženja sa Troopzom i ostalim retosima iz Arsenal Fan TV, a valjda je i lajkao par kritičkih postova spram Xhake i Emeryja.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Osim13 » 12 nov 2019, 16:06

Artetitis je napisao/la:
12 nov 2019, 13:24
Iz dana u dan ovaj klub je sve veći cirkus:

-Raul i Vinai podržali Emeryja, kažu da je on pravi čovjek za klub, moramo svi stati uz njega, "u jedinstvu je snaga", "narod zna" i ostale parole,

-Torreira nezadovoljan minutažom, govori se da bi mogao već u januaru dići sidro,

-Aubameyanga navodno prozivaju suigrači zbog druženja sa Troopzom i ostalim retosima iz Arsenal Fan TV, a valjda je i lajkao par kritičkih postova spram Xhake i Emeryja.
Pa negdje sam pročitao da im Auba daje neke vip karte za utakmice na Emiratima
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 20 nov 2019, 11:27

stvarno smo najdebilniji klub na svijetu :rol: odbiti smijeniti drakulu zbog mou :rol: pa to će biti pišanje kokošaka po nama kao malim majmunima,mislim da nećemo viditi mi top 4 hrpu godina,a ovi stručnjaci vode unutrašnje borbe za prevlast oko moći,ovaj krimos od sanlehija se ponaša kao da je kralj svemira i kao je klub njegovo vlasništvo,dam se kladiti da će u iduća dva prijelazna roka dovesti nekog brazilca od 50 milki gdje će pola love biti oprano,lik će na kraju ispast još veća štetoćina nego gazidis :facepalm: a i ovaj kroenke daje svakom kurcu slobodu da radi šta hoće :damn: pa ako ti se i dalje gubi tolke love i da ti klub bude totalno nekonkurentan samo naprijed,jedino je dobro pa je enrique maknut iz izbora jer je postao izbornik :kafa: likovi nevide prst ispred svog nosa kolko su retardirani







Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 23 nov 2019, 15:21

Idemo da produžimo seriju bez poraza kod kuće! Hrabro, sa tri stopera, dva zadnja vezna, dva beka i ona trojica šta izmisle u napadu.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.