BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
VOLIM ZELJEZNICAR!!
RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF
- Bazinga12345
- Postovi: 5710
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
- Kontakt:
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Zadnja klupa
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Istina da je najagilniji.
Ali njegova agilnost samo jedna bijela tackica u ovom sivilu. Ova 3 pokusaja koja je imao su sramotno zavrsila. To je ona prica o kravi koja daje 20 litara mlijeka pa onda prevrne kantu.
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
-
Sviuodbranu
- Postovi: 2903
- Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
- Kontakt:
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Pa niko ne zna akciju kreirat, pa sta je ono Hajradinovicu ono nas 10 sa foruma da se skupi 7-rica bi dala gol....
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
On je 99 posto kriv,yebote kvalitet nema ni finska kvalitet
Samo kod nas igraci dolaze na okupljanja zbog pijanki,kolaca,zabave itd kod finske tako nije
Zato je kriv zuti klosar sto to dopusta
Yebem ti zuti familiju u usta
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Johan Cruyff
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)

Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
I sto manje sudijske nadoknade. Dvojica iz Lihtenštajna trebaju na nocnu.
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Karamo ih u drugom kad padnu fizicki
To su amateri ne mogu spojit dvije jake tekme u tri dana
Samo lagano igra se 90 minuta plus sudijsko
Ne padajte u ocaj,bit ce ovo dobro na kraju
Idemo Bosniaaaaaaa
- BoixosNois1899
- Postovi: 12613
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Možeš poslati u pp?
FC Grizzlies
- Bazinga12345
- Postovi: 5710
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
- Kontakt:
Re: BiH-Italija/Lihtenštajn-BiH (15.11./18.11.)
Zadnja klupa
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, adrenaline323, ajaca, antetokounmpo, Atlanta, bh22, Bobadilla, Bordo10, Bosanac90, Brazzzoo123, D97, DeeWa, denza, Elddar, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, Goalgetter, Google Adsense [Bot], Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, husrefbeg, jasmin10, jestamaji, karajlo, KockarVicin007, lakilone, legendarnadruga, LenyYoro15, Lynx, Micron, MostarReds22, MundijalVibes26, NKZ199207, Pensioner26, PeppermintSA, rishovski, s4mke, SanaBosna, Shevko, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, Vanja8, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey i 461 gost.







